MAZDA 6 dīzelis kvēpu filtrs

Lauva_607 Reģ.: 22.03.2007

Man interesē pieredze ar Mazda 6 dīzeļmotora kvēpu filtru, kā darbojas, sūdzūbas, padomi.

Jo man tā isti neiet pie sirds tas filtrs, pārāk bieži tīras.

 
1 2 3
feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Man uz līdzīgu problēmu iekš Baltic Motors pateca ka vajag sirsnīgāk gāzēt lai filtram ir augstāka temperatūra un viņš pats var attīrīties. Ja brauc bieži un mazus gabalus tad fitrs neuzkarst un nespēj attīrīties pats.

Lauva_607 Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

To domu es arī dzirdēju, bet ikdienā sanāk braukt ap 100 km un pa štrāsi tā kā var viņš tur attīrīties, bet ne kā diezgan bieži aptuveni ik pēc 150 km tas slēdzas un tad patēriņš uz pusi augša un nekāda tur dīzeļa ekonomija.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kvepu filtrs nav muuzhiigs. pienaak briidis, kad vinu vairs nav iespeejams izdedzinaat. tad vins ir jaamaina. tas nu ir fakts, ar kuru ir jaasamierinaas.

kvepu filtra attiriishina notiek aptuveni shodai. ir tur dachiks, kas "sajuut" atgaazu pretspiedienu. kad tas pretspiediens sasniedz noteiktu lielumu, kompis iesmidzina ljoti trektu degmaisiijumu. taadeejaadi palielinaas kveepu filtra temperatuura un kveepi tiek "izdedzinaati".

Lauva_607, kads ir mashiinas nobraukums. pieljauju, ka tas kveepu filtrs ir jaamaina. un leeti tas noteikti nebuus. vacu mashiinaam tas izmaksaas ~1000eiro.

Lauva_607 Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Mašīna ir jauna nobraukti pa 4 mēnešiem ir 11 000 km

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Lauva_607 rakstīja: Mašīna ir jauna nobraukti pa 4 mēnešiem ir 11 000 km

tad tur noteikti ir kaads defekts! brauc pie diilera!

Lauva_607 Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Jo parēķinot sanāca ka ik pēc 150 km tas verķis slēdzas iekšā, bet gribēju pirms skriešanas painteresēties.

Lauva_607 Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs Cik Tev bieži tas filtrs tīrijās?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Lauva_607 rakstīja: Shiirs Cik Tev bieži tas filtrs tīrijās?

man nav bijis shaads auto. par biezhumu nemaceshu pateikt, tas ir ljoti atkarigs ari no braukshanas apstakljiem. uzzvani diilerim, vini tev pastaastiis.

argis Reģ.: 07.10.2004
0 0 Atbildēt

Man astrai tas filtrs tīrās videeji ik pēc 1000km. Ja vairāk braukā pa pilsētu, tad ik pēc ~700km, ja pa šoseju, tad retāk.

Servisā teica, ka nevajag slāpēt motoru nost, ja notiek tīrīšanās process.

Cik esmu novērjis, tad tīrīšanās process ilgst, kamēr tiek nosvilināts 1l degvielas.

Lauva_607 Reģ.: 22.03.2007
0 0 Atbildēt

Tas jau izklausās loģiski, ka aptuveni ap 1000 km. Tas nozīme ka būs jāņemās ar dīleri.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tas tikai noziimee, ka to diizeljautoo vajag neseenjot, bet dot mizaa...un laikam auhjenna labu saljaru liet iekshaa..

varbuut vaina nav filtraa, bet dzineejaa, kas nesadedzina degvielu pietiekami labi, un taapeec tie sodreeji rodas

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

Man škodai ari ap 1000km un lampa iedegas. Degvielu centies liet tikai tādos tankos kur zini ka toč laba degviela, jo mans auto neieredz piemēram sumatas degvielu, raustās, neceļas apgriezieni, utt. Leju tagad tikai nestē un nav problēmu. Tā nav man vienīgajam, čomam tauranam tā pati vaina, kā sumatas degviela tā auto neiet, mašīna ari aprīkota ar kvēpu filtru. Kapēv tas tā nezinu, bet pasāts ari ar 2,0D bez kvēpu filtru neprotestē pret to degvielu.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kā iz paužas filtra atīrīšanās , man 2,2 toyotas dizels un 35 000km , neko nēsmu manījis , samērā daudz braucu pa trasi , bet sēņoju , tas ir uz 90

Girc44 Reģ.: 12.12.2007
0 0 Atbildēt

Nu škodai piemēram iedegās lampiņa un tad jābrauc ar 4 ātrumu 90 km/h vai 2500 apgr/min kamēr nodziest lampiņa, un viss.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man Opel-Merivai 1,3 CDTI, kam nobraukums tagad 65719 km, šis kvēpu filtrs attīras regulāri ik pa 500-1000 km. Tas izpaužas tā, ka iesilušam dzinējam tukšgaitā turas paaugstināti apgriezieni un pa izpūtēju nāk papildus smirdīgas atgāzes. Ja normāli apgriezieni iesilušam dzinējam ir ap 750, tad tajās attīrīšanās reizēs tie ceļas līdz 950-1000. Mainās dzinēja skaņa - ja parasti tā ir tāda tīra, tad tajās reizēs parādās papildus kaut kāda pieskaņa. Braukt turpināt var, un pēc 20-25 minūtēm šis attīrīšanās process pats izbeidzas.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man Opel-Merivai 1,3 CDTI, kam nobraukums tagad 65719 km, šis kvēpu filtrs attīras regulāri ik pa 500-1000 km. Tas izpaužas tā, ka iesilušam dzinējam tukšgaitā turas paaugstināti apgriezieni un pa izpūtēju nāk papildus smirdīgas atgāzes. Ja normāli apgriezieni iesilušam dzinējam ir ap 750, tad tajās attīrīšanās reizēs tie ceļas līdz 950-1000. Mainās dzinēja skaņa - ja parasti tā ir tāda tīra, tad tajās reizēs parādās papildus kaut kāda pieskaņa. Braukt turpināt var, un pēc 20-25 minūtēm šis attīrīšanās process pats izbeidzas.

Tukšgaitā esmu pamanījis paaugstinātos apgriezienus , domāju tas tapēc,ka vēl nav uzsilis dzinējs , vismaz šķita ,ka tas tikai tukšgaitā neuzsilušam. Būs jāpavēro

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man Opel-Merivai 1,3 CDTI, kam nobraukums tagad 65719 km, šis kvēpu filtrs attīras regulāri ik pa 500-1000 km. Tas izpaužas tā, ka iesilušam dzinējam tukšgaitā turas paaugstināti apgriezieni un pa izpūtēju nāk papildus smirdīgas atgāzes. Ja normāli apgriezieni iesilušam dzinējam ir ap 750, tad tajās attīrīšanās reizēs tie ceļas līdz 950-1000. Mainās dzinēja skaņa - ja parasti tā ir tāda tīra, tad tajās reizēs parādās papildus kaut kāda pieskaņa. Braukt turpināt var, un pēc 20-25 minūtēm šis attīrīšanās process pats izbeidzas.

nevar būt, ka tam mopēdam ir kvēpu filtrs.

P.S. kvēpu filtra gadījumā izpūtēja gali ir taisni un tīri, bet es savā mūžā nevienu opeli, kur nu vēl merivu, neesmu redzējis ar kvēpu filtru.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

vw fan - man domāt likties, ka tev arī ir jāapmeklē opeļa dīleris..

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

pastasti vel kautko gudru, ko tu neesi redzeejis. uz meeness ari noteikti neesi bijis

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Tukšgaitā esmu pamanījis paaugstinātos apgriezienus , domāju tas tapēc,ka vēl nav uzsilis dzinējs , vismaz šķita ,ka tas tikai tukšgaitā neuzsilušam. Būs jāpavēro

Tas, ka neuzsilušam dzinējam ir augstāki apgriezieni, ir cita lieta. Kvēpu filtra attīrīšanās vienmēr ieslēdzas iesilušam dzinējam.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

nevar būt, ka tam mopēdam ir kvēpu filtrs.

P.S. kvēpu filtra gadījumā izpūtēja gali ir taisni un tīri, bet es savā mūžā nevienu opeli, kur nu vēl merivu, neesmu redzējis ar kvēpu filtru.

Manējai Merivai tomēr tas kvēpu filtrs ir. Tomēr sajūsmā par tā esamību neesmu.

Piemēram, lielisko Nissan-Qashqai 1,5 dCi var nopirkt gan bez kvēpu filtra, gan ar to:

www.norde.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: vw fan - man domāt likties, ka tev arī ir jāapmeklē opeļa dīleris..

Nē, līdz 23.martam man jāapmeklē kārtējo tehnisko apskati.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

MAZDA 6, dīzelis, kvēpu filtrs

MAZDA 6 dīzelis, kvēpu filtrs

MAZDA, 6, dīzelis kvēpu filtrs

MAZDA, 6, dīzelis, kvēpu filtrs

MAZDA, 6 dīzelis kvēpu, filtrs

MAZDA 6, dīzelis kvēpu, filtrs

MAZDA, 6 dīzelis, kvēpu, filtrs

MAZDA, 6 dīzelis, kvēpu filtrs

MAZDA, 6, dīzelis, kvēpu, filtrs.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Modricimus rakstīja:

nevar būt, ka tam mopēdam ir kvēpu filtrs.

P.S. kvēpu filtra gadījumā izpūtēja gali ir taisni un tīri, bet es savā mūžā nevienu opeli, kur nu vēl merivu, neesmu redzējis ar kvēpu filtru.

Manējai Merivai tomēr tas kvēpu filtrs ir. Tomēr sajūsmā par tā esamību neesmu.

Piemēram, lielisko Nissan-Qashqai 1,5 dCi var nopirkt gan bez kvēpu filtra, gan ar to:

www.norde.lv/...

A vot lielisko Nissan Patrol (iepriekšēja modeļa), var nopirkt tikai bez tas hjuņas (man kaut kā atgādina topiku par vārstiem, kas paši attīrījas pa naktīm), pie tam viņš arī izskatās pēc auto, un daļēji pat ir taisīts no metāla u.c. dabīgiem materiāliem, nevis pārkausētām PET pudelēm...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

cap

Man kvēpu filtra esamība un tā attīrīšanās process savam auto nepatīk. Bet - ko lai dara, tādas ir tehnikas attīstības tendences...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti