Jauns Ādas salons - 399Ls

donis7 Reģ.: 22.03.2009

Pārdodu pilnīgi Jaunu Ādas salonu Toyota Rav-4 (2001.g.-2005.g., iespējams, der arī citiem modeljiem). 4 seedeklju paarvalki, 4 galvas balsta pārvalki, 4 durvju panelju paarvalki + papildu materiaals apdarei. Tumshi peleekaa (grafiita) kraasaa (gandriiz melns). Derees modeljiem, kam aizmugureejie seedeklji 50:50 un 4-durvis (2 durvju modeljiem neder).

Ja ir interese, luudzu zvaniet 26800995 vai rakstiet onis7@inbox.lv" target="_new">donis7@inbox.lv

 
1 2 3
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

donis7 rakstīja: ...

ja gribēji notirgot, tad vajadzēja mazāk agresīvi...

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Te jau vispaar nav jeegas uz shitaam stulbiibaam atbildeet!

Sretsked rakstīja:

donis7 rakstīja:

Shitais gan nav no donora auto, bet ruupniicaa shuuts tieshi prieksh Rava,

kādā rūpnīcā? Pie klibā Ījaba un Lī Hana vai pie Audrusa Burkevičuasa ?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

spriežot peec taa ka autors taas ļerpatas ir visur un pa vairaaki laagi salicis sludinaajumos, taa vairs nav agresija bet besis ka viņapraat šitos daargumus nerauj ar rokaam nost.

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Tas ir nevis manupraat, bet tavupraat!

Ozz rakstīja: spriežot peec taa ka autors taas ļerpatas ir visur un pa vairaaki laagi salicis sludinaajumos, taa vairs nav agresija bet besis ka viņapraat šitos daargumus nerauj ar rokaam nost.

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Vaaji nervi

Yetti rakstīja:

donis7 rakstīja: ...

ja gribēji notirgot, tad vajadzēja mazāk agresīvi...

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Dzen! Gribi teikt, ka Aada ir leetaaka par dermantiinu???

Sretsked rakstīja: Karoče, šitais džeks dzen tuftu.

Tas pilnīgi noteikti nevar būt no Toyota rūpnīcas. Otrs. Tā, 99%, nav āda, bet kvalitatīvs dermantīns, kuru nespeciālists nemaz neatšķirs no ādas.

Un jebkurā gadījumā, tā cena ir konkrēti pa lielu, lai kas tas arī būtu.

Šo uzzināju pie cilvēka, kas šuj ādas salonus, arī pilnīgi jauniem BMW Latvijā.

Cena par salona 'pāršūšanu ar ādu+darbs 490 Ls, labs ''dermantīns'' 400 ls.

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Aisvilies???

Lasu:

aada + DARBS = 490Ls,

dermantiins (bez darba) - 400Ls. Ja paarvilkshana maksaa ap 120Ls, tad sanaak, ka dermantiins 400+120 = 520Ls

Un veel - Man nav NE MAZAAKAAS intereses taustiit Tavas aadinjas!

Sretsked rakstīja:

donis7 rakstīja:

Cena par salona 'pāršūšanu ar ādu+darbs 490 Ls, labs ''dermantīns'' 400 ls.

Tu lasi???

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

pirmkaart:

es zinu kur var nopirkt melnu dermantiinu par 3 ls m2

otrkaart-nezinu kaa ir ar saloniem, bet ar apaviem (mediciiniskajiem) man ir gadiijies taa, ka rakstiits:aada (melots nav nunemaz) jo ir cūkādas šķeltnis kam virsuu uzkauseets paarklaajums kas atgaadina aadu, bet deg, luuzt , šķīst utt...

taa ka "āda" no ādas atšķiras. un kvalitatiivs sinteetiskais materiaals nereti iekabina sūdīgai ādai.

PN- no labas ādas šuj labaam mašīnaam salonus, nevis aziātiem

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

No aarpuses jau visu var uztaisiit, bet vajag paskatiities viileem iekshpusee - vai ir iistaa aada vai dermantiins, kam otraa pusee audums!

Ja Tev no taa visa paliek ljoti labi, vari turpinaat gaaniities!

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Viņam āda asociējas ar moskviča beņķiem.

Varam uztaisīt testu. Tev parādīs 2 paraugus. Varēsi no ārpuses pateikt, kurš āda, kurš imitācija?

Bet konkrēti, esi gatavs?

Un tad varēsi pļūtīt šķidru, pagaidām piever hļebalu.

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Atvaino, A.God. Doktora kungs.... man jau tikai 2u klashu izgliitiiba, kaada tur vispaar runa par teikuma uzbuuvi var buut!

Sretsked rakstīja:

donis7 rakstīja: Aisvilies???

Lasu:

aada + DARBS = 490Ls,

dermantiins (bez darba) - 400Ls. Ja paarvilkshana maksaa ap 120Ls, tad sanaak, ka dermantiins 400+120 = 520Ls

Losi tu...490 par ādas salonu ar darbu, un 400 par dermantīna. Ar darbu. Teikuma uzbūvi un izteiksmi esi mācījies??

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

baac.....

nav obligaati jaabuut audumam...

uz cūkādas šķeltņa (taada plaana dermas kaartiņa, pati augšējā, ar saru caurumiem) kas neko nemaksaa arii kraamee dajebko virsuu... un saka-āda.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Da tak daudzviet izmanto šitādus rūpnieciski sagatavotus (pec konkrētiem izmēriem) benķu pārvilkšanas materiālus.

Par cenu gan nakuj neorientējos, bet nu ja pabeigšu vienu projektiņu, tad gan jau pa ceļam arī par to būšu uzzinājis

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Ne man tas kaads bizness, nedz arii tirgoju ar varku. Suutiiju sev, bet shitais izraadiijaas 4-durvju modeljiem nevis 2-durvju, kam seedeklji plataaki, taadeelj neder un ir lieks! Starp citu samaksaaju 480Ls!

Kad apzvaniiju tos, kas shuj LV, man teica, ka mashiinai salons saakot no 800Ls ar darbu un materiaalu, taapeec suutiiju, jo likaas, ka buus leetaak!

Taads storijs!!!

Sretsked rakstīja: bet nu lai jau mēģina notirgot šitie malači arī ir tie,kas par krīzi vaimanā, jo nevar pārdot visu ko gribas ar 500% varku.

Nu nemaksā tas tavs izstrādājums to piķi, ko centies par to dabūt. Tas laiks, kad atvedi jebko no leišiem un nopelnīji baigo kāpostu, beidzies...jāstrādā, dēls

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Ok, jo, kaa jau mineeju, taa kaa shitais man neder, taapat buus jaaiegaadaajas jauns! Ja vien taa tieshaam ir aada!

Sretsked rakstīja:

donis7 rakstīja: Ne man tas kaads bizness, nedz arii tirgoju ar varku. Suutiiju sev, bet shitais izraadiijaas 4-durvju modeljiem nevis 2-durvju, kam seedeklji plataaki, taadeelj neder un ir lieks! Starp citu samaksaaju 480Ls!

Kad apzvaniiju tos, kas shuj LV, man teica, ka mashiinai salons saakot no 800Ls ar darbu un materiaalu, taapeec suutiiju, jo likaas, ka buus leetaak!

Taads storijs!!!

Sretsked rakstīja: bet nu lai jau mēģina notirgot šitie malači arī ir tie,kas par krīzi vaimanā, jo nevar pārdot visu ko gribas ar 500% varku.

Nu nemaksā tas tavs izstrādājums to piķi, ko centies par to dabūt. Tas laiks, kad atvedi jebko no leišiem un nopelnīji baigo kāpostu, beidzies...jāstrādā, dēls

Vru tev iedot tel nr, kur šuj par manis minētajām summām.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

donis7 rakstīja: Ne man tas kaads bizness, nedz arii tirgoju ar varku. Suutiiju sev, bet shitais izraadiijaas 4-durvju modeljiem nevis 2-durvju, kam seedeklji plataaki, taadeelj neder un ir lieks! Starp citu samaksaaju 480Ls!

Kad apzvaniiju tos, kas shuj LV, man teica, ka mashiinai salons saakot no 800Ls ar darbu un materiaalu, taapeec suutiiju, jo likaas, ka buus leetaak!

Taads storijs!!!

Sretsked rakstīja: bet nu lai jau mēģina notirgot šitie malači arī ir tie,kas par krīzi vaimanā, jo nevar pārdot visu ko gribas ar 500% varku.

Nu nemaksā tas tavs izstrādājums to piķi, ko centies par to dabūt. Tas laiks, kad atvedi jebko no leišiem un nopelnīji baigo kāpostu, beidzies...jāstrādā, dēls

nu bet viss salons tak ...

P.S. telefonu studijaa aadas izshuveeja.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Vai tiešām beidzot pamiers ?

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Tieshi tik pat, cik shajaa komplektaa - seedeklji + durvis!

Uzuala rakstīja:

donis7 rakstīja: Ne man tas kaads bizness, nedz arii tirgoju ar varku. Suutiiju sev, bet shitais izraadiijaas 4-durvju modeljiem nevis 2-durvju, kam seedeklji plataaki, taadeelj neder un ir lieks! Starp citu samaksaaju 480Ls!

Kad apzvaniiju tos, kas shuj LV, man teica, ka mashiinai salons saakot no 800Ls ar darbu un materiaalu, taapeec suutiiju, jo likaas, ka buus leetaak!

Taads storijs!!!

Sretsked rakstīja: bet nu lai jau mēģina notirgot šitie malači arī ir tie,kas par krīzi vaimanā, jo nevar pārdot visu ko gribas ar 500% varku.

Nu nemaksā tas tavs izstrādājums to piķi, ko centies par to dabūt. Tas laiks, kad atvedi jebko no leišiem un nopelnīji baigo kāpostu, beidzies...jāstrādā, dēls

nu bet viss salons tak ...

P.S. telefonu studijaa aadas izshuveeja.

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Vai tiešām beidzot pamiers ?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tikai masķeram tu vari paluugt kaut ko ekstraa klaat, kraasu izveeleeties, viiles utt...

a šitiem- kaads ir, taads ir...

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
0 0 Atbildēt

es atklanos

noveelu atrast taadu pashu losi kaa tu. viens jau par kosmosu nopirka,tagad tik atrast kas par kosmosu nopirks

lai veicas andaleeshanaa. katrai precei savs pirceejs

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Jaa, es jau taa labpraat dariitu, tikai tie meistari nosauca baigos ciparus.

Ozz rakstīja: tikai masķeram tu vari paluugt kaut ko ekstraa klaat, kraasu izveeleeties, viiles utt...

a šitiem- kaads ir, taads ir...

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Tam, kas ar zapinju brauc, zhigulis JAU IR KOSMOSS

Uzuala rakstīja: es atklanos

noveelu atrast taadu pashu losi kaa tu. viens jau par kosmosu nopirka,tagad tik atrast kas par kosmosu nopirks

lai veicas andaleeshanaa. katrai precei savs pirceejs

donis7 Reģ.: 22.03.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vienīgā āda ko deksters ir redzējis ir priekšādiņa... starp brillēm un aci.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Topiks jau 3ajā lapā- bet cilvēks sākotnēji gribēja tikai ādas benķu iztrādājumus notirgot .

Spams 4ever

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Topiks jau 3ajā lapā- bet cilvēks sākotnēji gribēja tikai ādas benķu iztrādājumus notirgot .

Spams 4ever

Nu tu ar jau tik "politkorekti" runā kā nopietns pārstrādes industrijas darbonis

Krējuma izstrādājums, sviesta izstrādājums, ādas beņķu izstrādājums ....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti