Jauns Ādas salons - 399Ls

donis7 Reģ.: 22.03.2009

Pārdodu pilnīgi Jaunu Ādas salonu Toyota Rav-4 (2001.g.-2005.g., iespējams, der arī citiem modeljiem). 4 seedeklju paarvalki, 4 galvas balsta pārvalki, 4 durvju panelju paarvalki + papildu materiaals apdarei. Tumshi peleekaa (grafiita) kraasaa (gandriiz melns). Derees modeljiem, kam aizmugureejie seedeklji 50:50 un 4-durvis (2 durvju modeljiem neder).

Ja ir interese, luudzu zvaniet 26800995 vai rakstiet onis7@inbox.lv" target="_new">donis7@inbox.lv

 
1 2 3
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

uzvilkt ādu beņķim?

pamēģini kādu sēdekli izjaukt....

sapratīsi cik vienkārši ir nomainīt drēbi pret ādu

pa piecīti TO neviens nedarīs....

400lati par ādas gabaliem + tikpat par uzmontēšanu - nav tākā bišķi par dārgu????

ja jau akurāt gribās toi ādas salonu, kāpēc nepaņemt oriģinālo?

Kas tad jaunajiem brīnumiem tur ir čerež ž uztaisīts ka tu saki "pamēģini"? Savam audī ādas ķebļus svilpodams jaucu ārā un stellēju kopā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Viņam āda asociējas ar moskviča beņķiem.

Varam uztaisīt testu. Tev parādīs 2 paraugus. Varēsi no ārpuses pateikt, kurš āda, kurš imitācija?

Bet konkrēti, esi gatavs?

Un tad varēsi pļūtīt šķidru, pagaidām piever hļebalu.

Davai, es esmu gatavs. Es vienīgi izmantošu šķiltavu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bet tiem, kas cepās ka varot lēti pāršūt un tā tālāk un tā joprojām - minēšu vienkāršu piemēru, piedodiet man, ka par audī astoņdesmit, par šķībaču kaštelēm nav intereses kaut ko interesēties

Tātad, lai pāršūtu audī astoņdesmit priekšējos ķebļus, vajag kādus sešus kvadrātus materiāla. Pakaļējajiem vēļ vismaz tikpat un pa abām abšivkām kopā vēl kādi 2-4 varētu salasīties. Savulaik stiliņā "viena tante teica" ka autoāda maksājot 25 ls kvadrātā. Par to nav vēl sanācis pārliecināties, es vienīgi liepājā veikalā "Atspere" reiz papētīju tur esošās ādas [laikam mēbeļādas ], tādi skaisti gabali, izmēros kaut kas ap kvadrātu, ja atmiņa neviļ, cenās no 20-30 ls. Tātad, optimistiskais variants - 14 kvadrāti [bet āda nav audums, kaut kas paliks pāri un attiecīgi vajadzēs vairāk ādas] pie optimistiskās cenas 20 loši par kvadrātu - 280 loši. Bet tas ir optimistiskais variants un kādam vēl ir arī jāšuj Tas tā, ieskatam.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Varam uztaisīt testu. Tev parādīs 2 paraugus. Varēsi no ārpuses pateikt, kurš āda, kurš imitācija?

Var pateikt.

p.s. sarunas uzturēšanai, vispār man toijotas salons neinteresē.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Vienīgā āda ko deksters ir redzējis ir priekšādiņa... starp brillēm un aci.

zinot, ka 99% vīriešiem tāda ir... un 89viņiem tur ir smegma...

un ja tev ir ir bijuse iespeeja to aadinju tuvplaanaa apluukot,,,

laikam esi vīrieša dzimtas vista,,,

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: Vienīgā āda ko deksters ir redzējis ir priekšādiņa... starp brillēm un aci.

zinot, ka 99% vīriešiem tāda ir... un 89viņiem tur ir smegma...

un ja tev ir ir bijuse iespeeja to aadinju tuvplaanaa apluukot,,,

laikam esi vīrieša dzimtas vista,,,

Savu zonas petuha pieredzi labāk turi pie sevis. Bija te kādreiz tāds lomiks, gnomiks vai kā viņu tur. Moška tas var palīdzēt?

man nav par ko kaunēties...

varu ar lepnumu teikt, ka mani sauca par Lomu, Gnomu... šķiet, ka te ir cilvēki, kuri ar labu mani atmin...

man nav par ko sarkt...

P.S. vai tevi tāpat atmin?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

es nupat aplūkoju 20gadīgas bildes....

zini, kļuvu lepns ar sevi...

tā kā pat nav par ko diskutēt ar tevi...

rakstu vienkārši, nepaplašināti... saprotami

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.P.S. un pieļauju, ka pat iereibušu, mani, ar labu atminēs...

tā kā:

tirlimbambam, tirlimbambam var ticēt āksta prātiņam...

ei, sienāzi, kur paliki?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kam pietrūka gramatikas, lūdzu ZZZZZZ griezties (uzsvars uz Z burtu)...

paldies....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

es sodien kaksi redzēju dzīvajā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: es sodien kaksi redzēju dzīvajā

biji uz tualeti aizgajis ???

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es sodien kaksi redzēju dzīvajā

biji uz tualeti aizgajis ???

nu ja , tāds smirdīgs spiru čupa , nekā skaista

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bļe, sūdu speciālisti

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: es sodien kaksi redzēju dzīvajā

es gan no tā vairītos...

bet nu kakai grūti garām paiet neeikāpjot....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

WALA rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es sodien kaksi redzēju dzīvajā

biji uz tualeti aizgajis ???

nu ja , tāds smirdīgs spiru čupa , nekā skaista

Kurš no šiem:

Iedomīgais sūds - sūds, kuru spiežot ārā, tu sasprindzinies tik stipri, it kā tevi būtu ķērusi trieka.

Aisberga sūds - sūds, kurš ir tik garš, ka tā gals rēgojas arā no ūdens klozetā.

Graudu sūds - graudu sūds... atpazīstams, bes paskaidrojumiem!

Baļķa sūds - sūds, kurš ir tik liels, ka tu baidies to skalot projām, pirms ar tualetes birti neesi sadalījis sīkākos gabalos.

Dzērāja sūds - sūds, kurš nāk ārā nākamajā rītā pēc ilgas uzdzīves un atstāj savas identifikācijas zīmes klozeta dibenā.

"Kā es gribētu" sūds - sūds, kuru tu vēlētos dabūt ārā, bet viss, ko tu spēj, ir iekrampēties poda malā un mēģināt vēl un vēl.

Sāpīgais sūds - sūds, kurš atstājot tavu ķermeni, rada tādas sāpes, ka tu varētu apzvērēt, ka tas nenāk pa pareizo ceļu.

Slapjo vaigu sūds - sūds, kurš nāk ārā tik spēji, ka nošļaksta tavus apakšējos vaigus.

Telefona sūds - sūds, kam izlienot līdz pusei, sāk zvanīt telefons un tev jāizšķiras - ļaut tam iznākt pilnībā vai mēģināt to noturēt un sasprindzinātiem muskuļiem, ar biksēm pusmastā steberēt pie aparāta.

Pazīstamais sūds - sūds, kuru tu ieraugot, tu pie sevis nodomā - "O! Es atceros, kā es to ēdu!!".

Zaķa sūds - sūds, kurš izliekas ļoti liels, bet, kad tu apsēdies uz poda, tev jāsēž pusstundu, spiežot ārā mazas apaļīgas bumbiņas, kuras krītot noplunkšķ ūdenī.

Klizmas sūds - sūds, kurš ierītot podā, iešļaksta auksto tualetes ūdeni precīzi tavā analajā atverē.

Spoku sūds - sūds, kurš prasās iznākt ārā, atstāj pēdas uz tualetes papīra, bet podā nav ieraugāms.

Tīrais sūds - sūds, kurš iznāk ārā, ir ieraugāms podā, bet nav atstājis nospiedumus uz tualetes papīra.

Slapjais sūds - sūds, pēc kura tu slauki savu pēcpusi 10 reizes, bet tik un tā paliek sajūta, ka tā ir nenoslaucīta, un tav starp dibenu un biksēm jāatstāj kāds papīrs, lai nepaliktu brūns pleķis.

Atkārtotais sūds - sūds, kurš prasās ārā pēc tam, kad tu jau esi pakakājis, noslaucījies un uzvilcis bikses.

Reaktīvais sūds - sūds, kas kā dzeltenīgi brūns šķidrums šļācas ārā no tevis un pārklāj visu poda iekšējo virsmu.

"Kurš to dir*a?" sūds - sūds, kura aromāts izlauža ārā no tualetes un izplatās pa visu ēku, sabojājot pašsajūtu visiem, kas tur atrodas.

Haizivs sūds - sūds, kurš lēni atstāj tavu ķermeni, savā ceļā plosot tavu anālo atvero ar saviem zobveidīgajiem izciļņiem un pametot tevi lēnai noasiņošanai.

kas tev tik dzīvē ir nospīdējis... tobiš tavai pēcpusei...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es sodien kaksi redzēju dzīvajā

es gan no tā vairītos...

bet nu kakai grūti garām paiet neeikāpjot....

Brilles mēģināji lietot?

nea atļāvos redzes korekciju...

vai tu uzskati, ka esi pa lielu?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es sodien kaksi redzēju dzīvajā

es gan no tā vairītos...

bet nu kakai grūti garām paiet neeikāpjot....

nau iespējams , ikdienā , no viņa izvairīties viņš ir visur -podā , zālienā uz trotuāriem un pagalmos un arī šeit viņš ir un smird , jo viņš ir sū ds

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Draugi- saprotu kad tagad valstī sū**a laiku un daudziem nekuj ko darit pa dienu- kaut kā laiks jānosit. Bet lūdzu spamam izmanojiet sadalju NSNF.

Šis topiks ir par to kā kāds pilsonis censas notirgot Rav4 ādas benķus par 399 latvju naudiņām.

Cienīsim topika autoru un viens otru. Sakarīgs spams protams vienmēr ir welkom, bet kad sāk apspriest Fekāliju nianses un tml. topikus

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

NSNF par taadiem sūdiem kā ādas prezervatīvi nerunaa!

PN- ja autors buutu vieteejais, tad mees taa necenstos.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Draugi- saprotu kad tagad valstī sū**a laiku un daudziem nekuj ko darit pa dienu- kaut kā laiks jānosit. Bet lūdzu spamam izmanojiet sadalju NSNF.

Šis topiks ir par to kā kāds pilsonis censas notirgot Rav4 ādas benķus par 399 latvju naudiņām.

Cienīsim topika autoru un viens otru. Sakarīgs spams protams vienmēr ir welkom, bet kad sāk apspriest Fekāliju nianses un tml. topikus

mnja?

un kāpēc tev šķiet, ka tā ir diršamvieta?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Yetti rakstīja:

TDIOTS rakstīja: es sodien kaksi redzēju dzīvajā

es gan no tā vairītos...

bet nu kakai grūti garām paiet neeikāpjot....

nau iespējams , ikdienā , no viņa izvairīties viņš ir visur -podā , zālienā uz trotuāriem un pagalmos un arī šeit viņš ir un smird , jo viņš ir sū ds

A tu esi padomājis kāpēc to sūdu ir tik daudz? Un kuri ir tie, kas tos sūdus atstāj?

man ne visai pieleca kāpēc man dēļ sūda smadzeni jāmoca.... ja tu spēj pamatot - tapsi gaidīts....

pieļauju, ka nespēsi pamatot savu esību...

tātad - sūc, bļe....

piedod par skarbumu...

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

mjā.... sākām par beņķi, bet aizgājām līdz kakša un tml personu ādiņām...

tauta - ja nekuj darit varbut labak tomer pastrādāt? krīze kā nekā....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

huže duraka toļko durak s iņiciaķivoj!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti