Pārsista riepa uz Lielupes tilta

endurists Reģ.: 13.12.2007

Labdien!

Vakar pēcpusdienā tika pārsista riepa uz Lielupes tilta (Virziens no Slokas uz Spuņciema pusi). Tika izsaukta ceļu plocija, noformēts negadījums sliktā ceļa seguma dēļ. Izskatījās, ka neesmu tur bijis vienīgasi upuris, jo mētājās kādi 10 kalpaki un biju jau dzirdējis par pārsistām riepām.

Vai kādam ir bijusi pieredze zaudējumu piedzīšanā no autoceļu uzturētāja? Varbūt ir kāds links uz informāciju un varbūt kāds ar līdzīgi gadījumu vēlas piebiedroties cīņā par atlīdzību.

 
1 2 3 4
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Pie mums tak SatDep vairākās sēdēs izsēdēja satiksmes organizācijas plānu spēcīgu lietusgāžu gadījumos - Salika plakātus, kas brīdinma par peļķi, bet ne vārda par to, kā apbraukt...

Vienības gatvē peļķes pazūd, ja atsūa kādu veci ar lauzni un urķi - tas peļķē paķimenrējas minūes 5 un peļķe aiztek - toties SatDeps uzstādījis "zelta plakātu"

Privātfirmā par šādiem lēmumiem darbiniekus atlaiž, nevis par sēdēm maksā piemaksas...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

mansotraises rakstīja:

Seene rakstīja: www.tvnet.lv/...

Te arī viss ir atbildēts. Taisnība ir Kaksim un visi pārējie PN. Tādā valstī nu reiz dzīvojam.

P.S. Man gan isti nav skaidrs, kā tādā bedre varpārsist riepu, bet tā nu lai paliek vadītājas problēma. Vakar biju Gulbenē, un pēc tā kāda tur bija šoseja vairāku km garumā, šī bedre vispār nav vērā ņemama.

pārsist var ja brauc ar atļauto ātrumu un tad ieraugot bedri met pa mēmiem, pedāli neatlaižot līdz sadzird jauko metāla skaņu

Nu jā... Tā gan laikam var. Principā gan par šādu joku būtu jāuzņemas atbildība arī autoskolai, kas šādus "vadītājus" sagatavo.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

mansotraises rakstīja:

Seene rakstīja: www.tvnet.lv/...

Te arī viss ir atbildēts. Taisnība ir Kaksim un visi pārējie PN. Tādā valstī nu reiz dzīvojam.

P.S. Man gan isti nav skaidrs, kā tādā bedre varpārsist riepu, bet tā nu lai paliek vadītājas problēma. Vakar biju Gulbenē, un pēc tā kāda tur bija šoseja vairāku km garumā, šī bedre vispār nav vērā ņemama.

pārsist var ja brauc ar atļauto ātrumu un tad ieraugot bedri met pa mēmiem, pedāli neatlaižot līdz sadzird jauko metāla skaņu

Nu jā... Tā gan laikam var. Principā gan par šādu joku būtu jāuzņemas atbildība arī autoskolai, kas šādus "vadītājus" sagatavo.

Tad vēl vajadzētu aizliegt ārzemniekiem braukt pa mūsu ceļiem, jo viņiem nav specsagatavotības rodeo pārbraucieniem starp kvalitatīva ceļa posmiem...

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

Tad vēl vajadzētu aizliegt ārzemniekiem braukt pa mūsu ceļiem, jo viņiem nav specsagatavotības rodeo pārbraucieniem starp kvalitatīva ceļa posmiem...

Man Amerikas radiņš teica kā anekdotē - Latvijā ceļu nav, bet pabraukt var...

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

Seene rakstīja:

P.S. Man gan isti nav skaidrs, kā tādā bedre varpārsist riepu, bet tā nu lai paliek vadītājas problēma.

atkārtošos - braucu svētdien pāri Lielupes tiltam un nepamanīju nevienu vērā ņemamu bedri. Un posms tālāk līdz Jūrmalas šosejai arī nebija nekas krimināls, tik mazliet nelīdzens.

Vari neatkārtoties, bedres tur bija, pārliecināties vari šajā foto saskaitot nokritušos kalpakus, un ne jau tāpat vien viņi nokrita. Kamēr ar policiju gājām fotogrāfēt bedres - āvārijas situācijas veidojās viena pēc otras jo braucēji pat rāva pretējā joslā lai netrāpītu tur. Arī pats polcists atzina ka nu par traku un noskrobojās, ka viens Avensis vadītājs atrada savu pazudušo kalpaku. Ments teica ka viņam ar tieši tādu esot vajadzējis

Ja pats būtu bijis pie stūres, iespējams ka būtu kaut kā izbraucis neuzsitot riepu, bet tā kā pie stūres bija sieviete un vēl spoguļos skatījās vai ar viņas mocīti tieku līdz, rezultāts ir tāds kā ir.

Noskaties vakar pārraidi pa TV3 nākas secināt, ka cīnīties ir bezcers. Ja nu vienīgi savāktos kādi 100 cietušie un uztaisītu vienu kopīgu lietu, lai labi pelnošais šefs sākt kaut nedaudz rūpēties par ceļu kvalitāti.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

modena rakstīja: 112. Transportlīdzekļa vadītājam jābrauc ar ātrumu, kas nepārsniedz noteiktos ierobežojumus, ņemot vērā ceļu satiksmes intensitāti, transportlīdzekļa un kravas īpatnības un stāvokli, kā arī ceļa un meteoroloģiskos apstākļus (īpaši redzamību braukšanas virzienā).

113. Ja izveidojas ceļu satiksmei bīstami šķēršļi vai citas briesmas, kuras transportlīdzekļa vadītājs spēj pamanīt, viņam jāsamazina braukšanas ātrums vai pilnīgi jāaptur transportlīdzeklis, vai, neradot bīstamību citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, šķērslis jāapbrauc.

119. Transportlīdzekļa vadītājam atkarībā no braukšanas ātruma jāizvēlas tāda distance, lai, priekšā braucošajam transportlīdzeklim bremzējot, būtu iespējams izvairīties no sadursmes, kā arī jāizvēlas tāds intervāls, kas nodrošina ceļu satiksmes drošību.

------------

Ja vel bija zīme kas brīdina par nelīdzenu ceļu - tad visticamāk ka uz šo punktu pamatā atrakstīsies...

Ceļu uzturētajiem nav jānodrošina apstākļi lai varētu pārvietoties ar maksimāli atļauto ātrumu....

Būs daudz iesniegumu - uzliks, līdzīgi ka uz citiem ceļiem - ieteicamo ātrumu 70 vai 50 - atkarībā no ceļa tehniskā stāvokļa....

Vo, vo shitaadu deelj ,kas tikai maak citeet likuma pantus mees esam tur kur esam.!

Da tu ampli saproti, ka taam bedreem uz celja NAV jaabuut!!!

No KAA tad buutu jaaprasa atbildiiba - no tevis modenas kungs? Bl.., vadiitaajs vainiigs, ka bedres uz celja saradushaas, pac vainiigs ka kaadaa traapa... Prieksh tam es maksaaju celja un akciizes nodokli, lai taadas mauciibas nebuutu un atbildiiba jaaprasa no celju uztureetaajiem. Un punkts.

Shajaa gadiijumaa laikam vieniigaa izeja tieshaam ir kasko, lai vinji tur peec tam regresa kaartiibaa draazh tos sliimestus. Un nekur neliksies, izdraaziis ar. Ir divas lietas, kas mani muuzhiigi ir izbriiniijushas braucot - dzelzceljnieku un shitie izjaatie celju meistari - kaa paskaties vienc kaut ko slinki kjibina, a paareejie desmit purni staav apkaart un luur. Protams, ka taa straadaajot, nekaadas naudas nepietiks celju uztureeshanai.

un tu praider saproti ka to pantu citēšana nav mans darba pienākums - bet ir prakse iz dzīves?

pie tam neviena valsts nepieņems tādus likumus, kur nebūt atkāpšanas ceļu lai attaisnot valsts neizdarību?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ok...

puceejam vaļā.Moska Modena var kko iestarpinaat....

pilseetaa vaardaa Riiga.

Valdemaara ielas posms gar ātraas paliidziibas staciju.

subjektiivi asfalts taads pats kaa uz VIA baltica pie ādažiem. foršs, kluss...

citur atkal uzliek taadu ka dolomiits spiid cauri.citur taads kaa rupjais smilšpapiirs...

taada sajuuta, ka pie mums klaaj ko dotajaa briidii izdeviigaak, nevis kas paredzeets...

kaapeec Riigaa nevareetu buut viss asfalts vienaads...

Beerniibaa, cik atceros- Jaunciema gatvi gadriiz vai katru pavasari freezeeja un uzreiz atkal klaaja atpakaļ to pašu veco. smuka taada kolonna no kaadaam 4 tehnikas vieniibaam, dienaa kaadi kilometri 3-5 uztaisiija taa ka nograb vien...

tagad taadus eermus neesmu redzeejsi jau gadi 10

tāpēc kā Latvijā ir ap 50 projektēšanas uzņēmumu/indivīdu - un katrs pēc saviem uzskatiem kaut ko liek....

vienota standarta kur ko likt nav - taču pie lielākam slodzēm liek tomēr rupjāko segumu - sīkais netur....

Pēc loģikas it ka smalkais dod degvielas ekonomija- taču pie pirmās salnas sūdu vairāk nekā ar rupjāko asfaltu...

Ir ceļi kur dēļ slodzes liek tikai 5cm asfalta - līdz ar to, tur sanāk tikai rupjais variants.... ja liek smalko - tad apakšā teorētiski vajadzētu vel 2 kārtas ar rupjo....

un par bērnību..... toreiz mēs bijām lielvalsts daļa- deksters tagad man laik pa laikam pārmet patriotisma trūkumu... taču no plikas pakaļas patriotisma mūsu ekonomiskais potenciāls nepieaugs.... nu nevaram mēs atļauties to, ko kādreiz PSRS mums dāvāja.... nepatīkami - bet fakts.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: modena ir kretīne

atkal uz personiskiem apvainojumiem.... no tavas gudrības mums pagaidām labāk nekļuva

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tad jau mēs transporta nodokli arī varēsim nemaksāt, es tā saprotu ? Un akcīze degvielai būs mazāka, ja reiz ceļi laboti netiks.

Vai Latvijas valsts ceļu vadībai algas samazināsies par 40 % ??

kurš tad tev teica ka tā nauda ies ceļiem? naivais....

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

tāpēc kā Latvijā ir ap 50 projektēšanas uzņēmumu/indivīdu - un katrs pēc saviem uzskatiem kaut ko liek....

vienota standarta kur ko likt nav - taču pie lielākam slodzēm liek tomēr rupjāko segumu - sīkais netur....

Pēc loģikas it ka smalkais dod degvielas ekonomija- taču pie pirmās salnas sūdu vairāk nekā ar rupjāko asfaltu...

Ir ceļi kur dēļ slodzes liek tikai 5cm asfalta - līdz ar to, tur sanāk tikai rupjais variants.... ja liek smalko - tad apakšā teorētiski vajadzētu vel 2 kārtas ar rupjo....

te nu es tev piekritīšu.. vienota standarta nav, katrs pašvaldības un lvc lauku nodaļas vecis uzskata ka zina pareizo segas biezumu... var piedāvāt labu, tādu lai tur arī pārkrautos baļķiniekus, bet seko noraidijums.. kā pamatojums, tādi nedrīkst braukt un attiecīgi tādiem nav jāparedz.. vai nee, nu nevajag, nav naudas utt.

katrs projektē kā māk, un būvē kā māk, cenšoties ievilkt kabatā pēc iespējas vairāk.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ja jau kādus 2.5 gadus nespēj vienoties par projekta noformēšanas standartu....

.... ko tad vispār var sagaidīt satura un rekomendāciju ziņā... + pētniecības praktiski nav... neviens nemeklē ekonomiskus risinājums - tikai gaida gatavus risinājumus no Eiropas...

Pēc vairākiem gadiem beidzot kādam pieleca - ka to pašu Kalnciema ceļu atsevišķos posmos sen varēja ar mazām asinīm pārliet ar jaunu asfaltu + daži uzlabojumi... ne vienmēr vajag visu 100% nojaukt un pa jauno uzlikt... protams kvalitāte nav uz 15-20 gadiem - taču šobrīd izskatās ka varētu 5-6 gadus mierīgi nokalpot.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: modena ir kretīne

atkal uz personiskiem apvainojumiem.... no tavas gudrības mums pagaidām labāk nekļuva

Tak kādam ir jāpasaka tas, kas ir- ka tu esi āzis.

necenties.... man tāda āža ka tu rekomendācijas neinteresē... netaisos tavam pulciņam pievienoties...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: modena ir kretīne

atkal uz personiskiem apvainojumiem.... no tavas gudrības mums pagaidām labāk nekļuva

Tak kādam ir jāpasaka tas, kas ir- ka tu esi āzis.

starp citu trūkst motivācijas daļas... tikai uz emo... nu ka jau riktīgs komunists knigu videl, ne 4ital - no mnenije imeju...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

endurists rakstīja:

artislan rakstīja: Ja nav nosleepums kas tas par borta kompi kas 7,8 bildee redzams

KTM Adventure LC4, bez dekoratīvās uzlikas.

Izskatās šādi:

content7-foto.inbox.lv/...

tad tu ar savu paļurku ieplēsi, lieldienās nearsim mežus...?

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

endurists rakstīja:

artislan rakstīja: Ja nav nosleepums kas tas par borta kompi kas 7,8 bildee redzams

KTM Adventure LC4, bez dekoratīvās uzlikas.

Izskatās šādi:

content7-foto.inbox.lv/...

tad tu ar savu paļurku ieplēsi, lieldienās nearsim mežus...?

Ne jau es ieplēsu, bet blonds garmatains radījums :0

Mežus arsim, brālis jau silda krosinieku

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

starp citu trūkst motivācijas daļas... tikai uz emo... nu ka jau riktīgs komunists knigu videl, ne 4ital - no mnenije imeju...

ja tirgus par bedrēm, tad mana motivācija ir maksātie transporta mesli... un po... kādas klases auto man ir...

ja uz personībām, tad modenai, tie spriedumi top, laikam, lūrot pa kabineta logu...

nupat jāju no Kurzemes uz Latgali... ceļi IR sūdīgi... ar auto vēl var pamukt... ar baiku - )*(...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

modena rakstīja:

starp citu trūkst motivācijas daļas... tikai uz emo... nu ka jau riktīgs komunists knigu videl, ne 4ital - no mnenije imeju...

ja tirgus par bedrēm, tad mana motivācija ir maksātie transporta mesli... un po... kādas klases auto man ir...

ja uz personībām, tad modenai, tie spriedumi top, laikam, lūrot pa kabineta logu...

nupat jāju no Kurzemes uz Latgali... ceļi IR sūdīgi... ar auto vēl var pamukt... ar baiku - )*(...

Enduro ir spēks!

endurists Reģ.: 13.12.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Yetti rakstīja:

modena rakstīja:

starp citu trūkst motivācijas daļas... tikai uz emo... nu ka jau riktīgs komunists knigu videl, ne 4ital - no mnenije imeju...

ja tirgus par bedrēm, tad mana motivācija ir maksātie transporta mesli... un po... kādas klases auto man ir...

ja uz personībām, tad modenai, tie spriedumi top, laikam, lūrot pa kabineta logu...

nupat jāju no Kurzemes uz Latgali... ceļi IR sūdīgi... ar auto vēl var pamukt... ar baiku - )*(...

Enduro ir spēks!

Ir gan

gars piekares gājiens un priekšējais ritenis uz 21" rada lielas priekšrocības.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

modena rakstīja:

starp citu trūkst motivācijas daļas... tikai uz emo... nu ka jau riktīgs komunists knigu videl, ne 4ital - no mnenije imeju...

ja tirgus par bedrēm, tad mana motivācija ir maksātie transporta mesli... un po... kādas klases auto man ir...

ja uz personībām, tad modenai, tie spriedumi top, laikam, lūrot pa kabineta logu...

nupat jāju no Kurzemes uz Latgali... ceļi IR sūdīgi... ar auto vēl var pamukt... ar baiku - )*(...

protams... un 60 000km gadā rodas arī tāpat.....

un par kādiem ceļiem vēlies parunāt? es uz Ventspili 4 reizes mēnesī braucu... uz pretējo pusi arī sanāk vismaz reiz mēnesī...

No Liepājas ja braukt, pirmajos 15 km ir tik daudz bedru - cik pēc tam nav līdz pašai Ventspilij....

mani spriedumi iziet no reālas situācijas.... ja dzīvo banānu valstī - tad jābrauc ar attiecīgo auto, kurš šiem ceļiem piemērots... bez vaidiem par ideālam valstīm... nah baiks banānu valstī?

un lai to žp salabot līdz pieklājīgam līmenim - vajag ap 5 miljardiem latu un rukāt 25 gadus no vietas... ar ceļiem ka ar kredītiem... gribās - bet reālitāte ir tāda ka kuj pavilksim tādos apjomos...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

realitaate buus- mazaakais riepas profils- 70%

un must have autoss- www.pakwheels.com/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: ... nah baiks banānu valstī?

Nu tev te ir banānu valsts, tev nah baiku, tev ratus. Es nedzīvoju banānu valstī, man ir baiks.

o jā... baiks ir garantija....

to ka tev ir baiks - nozīmē ka tu tiki pie siles... nevis ka tu esi rūpnieks, kurš ražo tehnoloģiskas preces, ka rezultātā ir nopircis baiku...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Yetti rakstīja:

modena rakstīja:

starp citu trūkst motivācijas daļas... tikai uz emo... nu ka jau riktīgs komunists knigu videl, ne 4ital - no mnenije imeju...

ja tirgus par bedrēm, tad mana motivācija ir maksātie transporta mesli... un po... kādas klases auto man ir...

ja uz personībām, tad modenai, tie spriedumi top, laikam, lūrot pa kabineta logu...

nupat jāju no Kurzemes uz Latgali... ceļi IR sūdīgi... ar auto vēl var pamukt... ar baiku - )*(...

protams... un 60 000km gadā rodas arī tāpat.....

un par kādiem ceļiem vēlies parunāt? es uz Ventspili 4 reizes mēnesī braucu... uz pretējo pusi arī sanāk vismaz reiz mēnesī...

No Liepājas ja braukt, pirmajos 15 km ir tik daudz bedru - cik pēc tam nav līdz pašai Ventspilij....

mani spriedumi iziet no reālas situācijas.... ja dzīvo banānu valstī - tad jābrauc ar attiecīgo auto, kurš šiem ceļiem piemērots... bez vaidiem par ideālam valstīm... nah baiks banānu valstī?

un lai to žp salabot līdz pieklājīgam līmenim - vajag ap 5 miljardiem latu un rukāt 25 gadus no vietas... ar ceļiem ka ar kredītiem... gribās - bet reālitāte ir tāda ka kuj pavilksim tādos apjomos...

piekrītu...

piekrītu...

un nepiekrītu tam, ka mans ceļa nodoklis (3auto un piekabe, puikam 1, bračkam laikam 5...) tiek novirzīts neadekvāti dārgajai bedrīšu iegūšanai...

esmu redzējis, ka pie -, uz sausa asfalta sāli kaisa... tjipa "apgūst naudu"...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: ...

to ka tev ir baiks - nozīmē ka tu tiki pie siles... nevis ka tu esi rūpnieks, kurš ražo tehnoloģiskas preces, ka rezultātā ir nopircis baiku...

ja pareizi atminu, tad mums visu rūpniecību iebāza pakaļā pāris cilvēku...

pamēģini atjauno cukura ražotni, zveju...

nu jau sākas smilksti par piena rūpniekiem... mums tūlīt jāvēl iekš EU... tad vēliet...

cik no izvirzītajiem zin' kur govij tesmenis un kā tas jākopj pirms slaukšanas?

jā, un vai viņi atšķir sūdu dakšas no siena dakšām?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. modena, Deksters savu panācis reāli strādājot, nevis jājot aubē valsti...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: P.S. modena, Deksters savu panācis reāli strādājot, nevis jājot aubē valsti...

tas arī ir smags darbs.. tāpat nekas nenāk... tikai no malas liekas ka viss ir akūti viegli...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti