VIDEOKAMERA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Nu ko atkal ne auto tēma

Ko varat par videokamerām , kadu iesakat

1. Ar kastēm

2. Ieraksta uz DVD

3. cietais disks

4. cits datu nesējs....

No man pazīstamiem kurus taujāju ..................2 cilvēki kuri puslīdz profesionāli ar to nodarbojas iesaka ņemt ar kasetēm .

Viens kurš pirms gadi 20 profesionāli filmēja kāzas u t t saka lai ņem ar cieto disku

 
1 2 3 4
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas ir kas cits, un galu galā parastās DV kameras filmē DVD kvalitātē, kur to pikseļu ir vairāk kā 4 reizes vairāk

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja: Cilvēkam, kam ir aktuāli filmēt daudz stundas no vietas nekompresētu HD video, varbūt tomēr vajadzētu padomāt par profesionālu aparatūru?

Es baidos ka neviena kamera nekompresētu tev nepiedāvās, izņemot kaut kādas studiju kameras Lai tu gūtu priekšstatu - nekompresēts VCD kvalitātes [354x288] viģiks ar nekompresētu CD kvalitātes skaņu stundā sver savus 12 GB. Var gadīties ka esmu nokļūdījies par pāris gigiem uz vienu vai otru pusi jo tāds joks ir ļoti sen darīts, bet nu fakts kā tāds. Ļoti rupji rēķinot nekompresēts 720p stundā svērtu tuvu simts gigiem

Jā, ļoti rupji- jo minūte sver drusku virs 1G (1,1-1,2, precīzi neatceros, bet uz mana 60G cietņa salīda ~50min; savulaik 99' gadā maķenīt ar viģiku lietām aizrāvos)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja: Cilvēkam, kam ir aktuāli filmēt daudz stundas no vietas nekompresētu HD video, varbūt tomēr vajadzētu padomāt par profesionālu aparatūru?

Es baidos ka neviena kamera nekompresētu tev nepiedāvās, izņemot kaut kādas studiju kameras Lai tu gūtu priekšstatu - nekompresēts VCD kvalitātes [354x288] viģiks ar nekompresētu CD kvalitātes skaņu stundā sver savus 12 GB. Var gadīties ka esmu nokļūdījies par pāris gigiem uz vienu vai otru pusi jo tāds joks ir ļoti sen darīts, bet nu fakts kā tāds. Ļoti rupji rēķinot nekompresēts 720p stundā svērtu tuvu simts gigiem

Nekorekti izteicos. Ar "nekompresētu" šajā gadījumā biju domājis DV/HDV formātu, kas tiek izmantots kasetei, salīdzinājumā ar MPEG-4/AVCHD u.c. failu kompresijas formātiem. Pilnībā nekompresētu video, cik man zināms, mūsdienās ir iespējams iegūt vienīgi skanējot pa kadram kinolentu un lipinot kopā kadrus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Es baidos ka neviena kamera nekompresētu tev nepiedāvās, izņemot kaut kādas studiju kameras Lai tu gūtu priekšstatu - nekompresēts VCD kvalitātes [354x288] viģiks ar nekompresētu CD kvalitātes skaņu stundā sver savus 12 GB. Var gadīties ka esmu nokļūdījies par pāris gigiem uz vienu vai otru pusi jo tāds joks ir ļoti sen darīts, bet nu fakts kā tāds. Ļoti rupji rēķinot nekompresēts 720p stundā svērtu tuvu simts gigiem

Jā, ļoti rupji- jo minūte sver drusku virs 1G (1,1-1,2, precīzi neatceros, bet uz mana 60G cietņa salīda ~50min; savulaik 99' gadā maķenīt ar viģiku lietām aizrāvos)

1999. gadā bija digitāls HDTV formāts un stuffs tajā?

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

Es baidos ka neviena kamera nekompresētu tev nepiedāvās, izņemot kaut kādas studiju kameras Lai tu gūtu priekšstatu - nekompresēts VCD kvalitātes [354x288] viģiks ar nekompresētu CD kvalitātes skaņu stundā sver savus 12 GB. Var gadīties ka esmu nokļūdījies par pāris gigiem uz vienu vai otru pusi jo tāds joks ir ļoti sen darīts, bet nu fakts kā tāds. Ļoti rupji rēķinot nekompresēts 720p stundā svērtu tuvu simts gigiem

Jā, ļoti rupji- jo minūte sver drusku virs 1G (1,1-1,2, precīzi neatceros, bet uz mana 60G cietņa salīda ~50min; savulaik 99\' gadā maķenīt ar viģiku lietām aizrāvos)

1999. gadā bija digitāls HDTV formāts un stuffs tajā?

Bija nekompresēts PAL 720 x 576 - 70 GB per/hr.

Par citiem sk. te: en.wikipedia.org/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

1999. gadā bija digitāls HDTV formāts un stuffs tajā?

Bija nekompresēts PAL 720 x 576 - 70 GB per/hr.

Par citiem sk. te: en.wikipedia.org/...

DVD it kā neskaitās HD 720p ir 1280x720

1 2 3 4
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti