VIDEOKAMERA

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Nu ko atkal ne auto tēma

Ko varat par videokamerām , kadu iesakat

1. Ar kastēm

2. Ieraksta uz DVD

3. cietais disks

4. cits datu nesējs....

No man pazīstamiem kurus taujāju ..................2 cilvēki kuri puslīdz profesionāli ar to nodarbojas iesaka ņemt ar kasetēm .

Viens kurš pirms gadi 20 profesionāli filmēja kāzas u t t saka lai ņem ar cieto disku

 
1 2 3 4
rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Nomik

Cik stundas var ierakstīt 60 GB (augstā kvalitātē), cik stundas tur baterija, vai Tavam modelim ir papildus ārējā atmiņa

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Slinkais

Ar ka atšķiras SD no HD kamerām ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

SD - Standart Definition, HD - High Definiton - en.wikipedia.org/...

Es slinko saprotu, viņš noteikti lieto vecus mazus ķīniešu televizorus un tad jā, smags viģiks kas neko nedod pretī. Un nav pamanījis ka mūsdienās viens no pagarinātājiem ir bezizmēra platekrāna teliķis dzīvojamajā istabā - jo lielāks, jo īpašniekam garāks krāns, un uz tāda DVD [un DVD kvalitātes digitālais saķiks] izskatās nožēlojami un visus kompresijas artefaktus var skaisti saskatīt

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

vai kāds var pateikt kur ir tas āķitis kapēc tās kameras dažādos veikalos ir ar tik lielu cenu starpību , nu kautvai nomika kamera www.salidzini.lv/...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: vai kāds var pateikt kur ir tas āķitis kapēc tās kameras dažādos veikalos ir ar tik lielu cenu starpību , nu kautvai nomika kamera www.salidzini.lv/...

Lētākie ir pamanījuši, ka valstī ir krīze un pārdod lietas par to reālo cenu. Pārējie vēl cer uz agrāko peļņu. Piemēram, savu LCD TV nopirku Berlīnē par 600Eur laikā, kad mūsu inrenetveikalu zemākā cena bija 890Ls. Atceroties, ka gandrīz visām elektroprecēm ir spēkā ražotāja garantija visā ES teritorijā, "treknajos gados" šādi varēja ļoti ietaupīt. Tagad elektroniku jau var tepat nopirkt par saprātīgu cenu. Vienīgi uzmanīgi jāpaskatās ražotāju kodi - piemēram piedāvaju kolēģim atvest Philips kinozāli - viņš paskatījās internetveikalā un izlēma, ka cenas atšķirība ir nebūtiska. Vienīgi nedaudz jautajums radās par vienu papildus burtiņu preces kodā - kā velāk ar lielām pūlēm izdevās noskaidrot - tas nozīmēja, ka prece nāk no Philips krievijas ražotnes

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu un ko tas tev izmaina ka tā kaste sastellēta krievijā? Ja pieņem ka detaļas tās pašas un garantija tikpat ilga, cik garš tik plats - padomijā ražotā elektronika vai tad nebija apveltīta ar pietiekami ilgu darbamūžu?

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Es kā reizi savu Full HD videokameru patreiz pārdodu...

www.draugiem.lv/...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

RX-7 rakstīja: ....

Manis paša ar mobilo telefonu bildēto skaisto fotogrāfiju piemēri:

www.fotoblog.lv/...

www.fotoblog.lv/...

www.fotoblog.lv/...

www.fotoblog.lv/...

Un visbeidzot arī šī:

www.fotoblog.lv/...

...

.

Man jau liekas, ka "un visbeidzot šī" ir jāliek šī bilde:

www.fotoblog.lv/...

Nē. To bildēju ar EOS 400D un EF 16-35 f/2.8 L USM objektīvu...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: SD - Standart Definition, HD - High Definiton - en.wikipedia.org/...

Es slinko saprotu, viņš noteikti lieto vecus mazus ķīniešu televizorus un tad jā, smags viģiks kas neko nedod pretī. Un nav pamanījis ka mūsdienās viens no pagarinātājiem ir bezizmēra platekrāna teliķis dzīvojamajā istabā - jo lielāks, jo īpašniekam garāks krāns, un uz tāda DVD [un DVD kvalitātes digitālais saķiks] izskatās nožēlojami un visus kompresijas artefaktus var skaisti saskatīt

joprojaam uzskatu ka pie mums HD tellis vel nav vajadziigs. nesen iepirku Ultra slim CRT teljuku. Ar S-video ieeju shii kamera raada izcilu atteelu. caur RCA gan sliktaak. 30gigabaitos salien 7 stundas best quality, kas ir pilniibaa pietiekami iebkuros apstakljos. iesleedzas arii aatri. DVD aparati ir daudz lenaaki.

un kraans man nav jastaipa. dazhi suudzas ka pa garu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu un ko tas tev izmaina ka tā kaste sastellēta krievijā? Ja pieņem ka detaļas tās pašas un garantija tikpat ilga, cik garš tik plats - padomijā ražotā elektronika vai tad nebija apveltīta ar pietiekami ilgu darbamūžu?

Maina jau maina. Man labāk patīk, ka kaste, kas man pieder, atrodas mājās un veic savas funkcijas, nevis bez maksas uzturas garantijas remontā. Ir pazīstami cilvēki Servisnetā - ļoti labi zinu viņu domas par krievijā ražoto elektroniku un tās "neatšķirību" no originālās rūpnīcas produkcijas.

Un kur tu rāvi tādas muļķības, ka padomijā ražotā elektronika bija apveltīta ar ilgu darbmūžu? Man gan vairāk ir zināmi padomju krāsainie TV, kā viens no biežākajiem nodegušu dzīvokļu un māju piemēriem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

joprojaam uzskatu ka pie mums HD tellis vel nav vajadziigs. nesen iepirku Ultra slim CRT teljuku. Ar S-video ieeju shii kamera raada izcilu atteelu. caur RCA gan sliktaak. 30gigabaitos salien 7 stundas best quality, kas ir pilniibaa pietiekami iebkuros apstakljos. iesleedzas arii aatri. DVD aparati ir daudz lenaaki.

un kraans man nav jastaipa. dazhi suudzas ka pa garu

Domā ka pie mums nav vērts skatīties HD filmas? Vai arī tev TV ir tikai Panorāmai?

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: Es kā reizi savu Full HD videokameru patreiz pārdodu...

www.draugiem.lv/...

Pārdots.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Nomik

Cik stundas var ierakstīt 60 GB (augstā kvalitātē), cik stundas tur baterija, vai Tavam modelim ir papildus ārējā atmiņa

Betrija tur kādu 1,5 h, ja filmē ar atvērtu displeju.

Par filmēšanas ilgumu nezinu teikt, jo pats vēl pinu neesmu piefilmējis. Pēc instrukcijas, ja nemaldos, full HD hvalitātē var nofilmēt 60 h.

VAr pievienot arī ārējo atmiņu, ja vēlas, bet man tas nav aktuāli, jo pionībā pietiek ar 60 GB cieto disku.

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

Full HD 60Gb iefilmēt 60h...???!!! Tad tas NAV Full HD bet DivX!

McJanis Reģ.: 31.10.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: par labu kasetēm:

1) tev ir iespēja nolikt plauktiņā backupā oriģinālo materiālu

2) montēt (cik nu montēt, bet nu) vieglāk ir nekompresētu materiālu. mpeg2 saspiesto it kā jau atļauj katot jebkurā vietā, bet to darot starp key frames pēc tam tiek sačakarēta kvalitāte.

3) filmējot ir iespēja ielikt jaunu datu nesēju, ja viena kasete pilna.

4) vari vasarā filmēt un garajos ziemas vakaros ņemt pa vienai kasetes no plauktiņa un lēnām montēt. nav tas jādara uzreiz.

...

Par labu HD (Hard Disc). Vari 10x ātrāk nomest ārējā cietajā diskā.... un garajos ziemas vakaros montēt. Ja filmējot aiziet pilns cietais, vari filmēt uz atmiņas kartes(Hybrid kameras) jeb ieiet jebkurā internetkafejnīcā nomest materiālu uz DVD diska.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Slinkais rakstīja:

joprojaam uzskatu ka pie mums HD tellis vel nav vajadziigs. nesen iepirku Ultra slim CRT teljuku. Ar S-video ieeju shii kamera raada izcilu atteelu. caur RCA gan sliktaak. 30gigabaitos salien 7 stundas best quality, kas ir pilniibaa pietiekami iebkuros apstakljos. iesleedzas arii aatri. DVD aparati ir daudz lenaaki.

un kraans man nav jastaipa. dazhi suudzas ka pa garu

Domā ka pie mums nav vērts skatīties HD filmas? Vai arī tev TV ir tikai Panorāmai?

HD filmas skatos uz kompja. un HD telli pirkshi tikai tad, kas mums eeteraa buus kaut kas atbilstosh. neba jau tellis domaats tikai atskanjotaiem. un Blue ray iekaartas un diski prieksh manis vel ir neadekvati dargi. bet zinu dazhus staipiitaajus, kas jau iepeerk tos. taads ir mans staasts.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

HD filmas skatos uz kompja. un HD telli pirkshi tikai tad, kas mums eeteraa buus kaut kas atbilstosh. neba jau tellis domaats tikai atskanjotaiem. un Blue ray iekaartas un diski prieksh manis vel ir neadekvati dargi. bet zinu dazhus staipiitaajus, kas jau iepeerk tos. taads ir mans staasts.

Tātad esi pirāts. Un pie tam nesaprātīgs. Par 30" monitora cenu var nopirkt 47" HD TV. Bet ja pietiek ar 32", tad ietaupīt ļoti daudz. Tātad staipītājs esi vien pats, ja skatoties "uz kompja", neredzi iemeslu iegādāties TV.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja:

Par labu HD (Hard Disc). Vari 10x ātrāk nomest ārējā cietajā diskā.... un garajos ziemas vakaros montēt. Ja filmējot aiziet pilns cietais, vari filmēt uz atmiņas kartes(Hybrid kameras) jeb ieiet jebkurā internetkafejnīcā nomest materiālu uz DVD diska.

HD = High Definition

HDD = Hard Disk Drive

Tagad pārlasi visu iepriekšējo un padomā, ko uzrakstīji.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tātad esi pirāts. Un pie tam nesaprātīgs. Par 30" monitora cenu var nopirkt 47" HD TV. Bet ja pietiek ar 32", tad ietaupīt ļoti daudz. Tātad staipītājs esi vien pats, ja skatoties "uz kompja", neredzi iemeslu iegādāties TV.

Bet tu jau arī neesi saprātīgāks - tu akli skaties uz collām, izšķirtspēja un attālums no ekrāna tev gan neko neizsaka Priekš 720p nepieciešamo izšķirtspēju nodrošina jebkurš 17" LCD vai 21" CRT, kas nodrošina priekš 1080i nepieciešamo izšķirtspēju pie cik collām, neesmu pētījis, bet tavas iedomu 30 collas tur vienalga nav. Un kāpēc tas teliķis ir lētāks - nu kā lai nav lētāks ja nekvalitatīvāka matrica etc - nesāc strīdēties pretī - paskaties 20 cm attālumā uz viena ekrānu un otru un salīdzini pikseļu izmērus

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

joprojaam uzskatu ka pie mums HD tellis vel nav vajadziigs. nesen iepirku Ultra slim CRT teljuku. Ar S-video ieeju shii kamera raada izcilu atteelu. caur RCA gan sliktaak. 30gigabaitos salien 7 stundas best quality, kas ir pilniibaa pietiekami iebkuros apstakljos. iesleedzas arii aatri. DVD aparati ir daudz lenaaki.

un kraans man nav jastaipa. dazhi suudzas ka pa garu

Nu teliķis ta teliķis, vienalga tuvāko gadu laikā tev būs un tad tev diez vai DVD kvalitātes mpeg2 patiks skatīties. Nevari atļauties blu-ray rakstekli, pērc lielus cietučus, tie tagad ir lēti

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

McJanis rakstīja: Full HD 60Gb iefilmēt 60h...???!!! Tad tas NAV Full HD bet DivX!

Neatkarīgi no formāta pie izmēra gigabaits stundā baudāmas kvalitātes viģiks būtu ar DVD izšķirtspēju max, jau samērā ciešamas kvalitātes [bet kompresijas artefaktus, rūpīgāk ieskatoties, vienalga bik varēja saskatīt] 720p filma, pāris stundu gara, sver tos DVD diska 4 gigus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Un kur tu rāvi tādas muļķības, ka padomijā ražotā elektronika bija apveltīta ar ilgu darbmūžu? Man gan vairāk ir zināmi padomju krāsainie TV, kā viens no biežākajiem nodegušu dzīvokļu un māju piemēriem.

Viss jau no rūpnīcas atkarīgs. Paskaties uz divdesmitgadīgajiem radiotehnikas pastūžiem, kas joprojām tiek bieži lietoti - man pašam ir četri gabali [MR-5201 mūzikas centru te neieskaitīsim, lai arī tur ir iebāzts U-101]. Kā arī citu rūpnīcu ražota audio tehnika [videotehnika ātrāk izmira progresa vārdā ].

P.N. Otrā istabā esošais pārdesmit gadus vecais teliķis neizrādīja tieksmi nokurināt šo dzīvokli arī tad, kad tas tika lietots ikdienā, laikam degšanas faktors atkal atkarīgs no rūpnīcas

uge Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Kvalitatīvs AVI fails kuru var baudīt, ne tikai skatīties, sver 11-12Gb stundā. Viņu var montēt, pietuvināt, graizīt, fotogrāfijas taisīt, neuztraucoties par kvalitātes zudumu. 60h 60Gb? un kvalitāte Zb, tās ir pasakas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Bet tu jau arī neesi saprātīgāks - tu akli skaties uz collām, izšķirtspēja un attālums no ekrāna tev gan neko neizsaka Priekš 720p nepieciešamo izšķirtspēju nodrošina jebkurš 17" LCD vai 21" CRT, kas nodrošina priekš 1080i nepieciešamo izšķirtspēju pie cik collām, neesmu pētījis, bet tavas iedomu 30 collas tur vienalga nav. Un kāpēc tas teliķis ir lētāks - nu kā lai nav lētāks ja nekvalitatīvāka matrica etc - nesāc strīdēties pretī - paskaties 20 cm attālumā uz viena ekrānu un otru un salīdzini pikseļu izmērus

Es neskatos akli uz collām, bet gan baudu skatāmo materiālu ērti iekārtojies dīvānā, nevis ielīdis ar degunu datora ekrānā. Tas arī viss. Protams, ka matricas pikseļu blīvums nav tik augsts, kā monitoram, bet tas nebūt nenozīmē, ka matrica ir nekvalitatīvāka. Pēc tavas loģikas jau uz kino vispār nav vērts iet. Uz lielā ekrāna bildes kvalitāte, rēķinot uz 1 cm2, būs vēl sūdīgāka.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Elementāri, vatson - tev patīk ka starp tevi un ekrānu ir baigais gabals, tas arī viss Izmet parasto datorkrēslu, kurš, tajā iesēžoties, ieņem paša izvēlētu pozīciju, izdodams krakšķus, konteinerā un tā vietā uzliec normālu ķebli kurā var atlaisties Vai arī, ja iet uz izmēru, tad iet - 45 collas tak tāds sūc vien ir, jau parasts palags, uz kura var paspīdināt projektoru, 45 collu plazmu saliek vismaz 2x Atceros, kad man bija kādi desmit gadi un sākās kinozāļu mānija, brīnījos, kas tā par kinozāli, kur ir kaut kāds televizors, nevis projektirs

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti