Pneimatiskās pistoles noma

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

Ak tad pneimatisko skrūvju grozītāju tev vajag nevis pneimatisko šaunamieroci...

 
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Kompresorus piedāvā kaudzēm - Ramirent un tamlīdzīgie.

Pistoles piedāvā nopirkt. Nomās laikam neejoša manta. Meklē kādā servisā', varbūt var sarunāt.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

www.rasi.lv/... , mož ko sarunāsi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tu domā šitādu www.rasi.lv/... ?

man gan domāt, ka ekskavatora skrūves būs stiprākas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tu domā šitādu www.rasi.lv/... ?

man gan domāt, ka ekskavatora skrūves būs stiprākas

gan jau ka šamiem ir arī jaudīgākas iekārtas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

riepu servisos, iipaši kas ar smagajiem ņemas nevar sarunaat

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

tiem kas tirgo smago kāpurķēžu traktortehniku ir tādi busiņi-izbraucamā remontdarbnīca - tipa tehnikas remontu un apkopes veikšanai lauka apstākļos bez vešanas uz dīlercentru rīgā.

Stokkeram tāds izbraucamais buss ir, droši vien arī Kono, Intrac.

Mosh ka tajos busos ir arī pneimatiskās pistoles kāpurķēžu tehnikai, galu galā kāpurķēžu ekskavatori un arī karjeru tehnika ko šie tirgo tak arī ir jāapkopj un jāremontē.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja: tiem kas tirgo smago kāpurķēžu traktortehniku ir tādi busiņi-izbraucamā remontdarbnīca - tipa tehnikas remontu un apkopes veikšanai lauka apstākļos bez vešanas uz dīlercentru rīgā.

Stokkeram tāds izbraucamais buss ir, droši vien arī Kono, Intrac.

Mosh ka tajos busos ir arī pneimatiskās pistoles kāpurķēžu tehnikai, galu galā kāpurķēžu ekskavatori un arī karjeru tehnika ko šie tirgo tak arī ir jāapkopj un jāremontē.

Ir ir KONO tāda lieta, bet no pieredzes zinu ka labāk tās skrūves nopūst ar rezaku un ieskrūvēt jaunas. Varu palīdzēt ar skrūvju sagādi. Zvani man divi seši 8 divi nulle 9 9 četri, būšu tava vergs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ir gan jaunas ķēdes, gan skrūves. Var jau ar rezaku, protams...tāpat kā nevis raut zobus bet izsist.

manuprāt tāpat bez karsēšanas diezvai izdosies ārā dabūt....

p.n.

man vectēvs savulaik plaujmašīnai visas skrūves skrūvēja kopā uz pernicas.... un visas vaļā varēja brīvi atskrūvēt

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Normālai kāpurķēdei ir jāatvieno tikai viens posms. Un tās dažas (reizēm tikai viena) skrūves jau nu var atļauties nofleksēt.

Bet nu deksteram kā parasti visu vajag .... čerez zadņij prahod

esi redzējis ķēdi? Es tev tagad nestāstīšu visu priekšā, bet papūlies,sameklē, kā izskatās kāpurķēžu ekskavatora ķēde, kā mainās zobrats, kā mainās ķēžu plates (padi) . Un tad dirs.

Nav ne jausmas par tavu arhaisko traķi, bet esmu redzējis ķēdes maiņu, kad ķēdei atvieno posmu un pats traķis nobrauc no vecās un uzbrauc jaunajai ķēdei, pēc tam posmus savieno.

Vienu traķi muža esi redzejis un baigais specs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ir gan jaunas ķēdes, gan skrūves. Var jau ar rezaku, protams...tāpat kā nevis raut zobus bet izsist.

manuprāt tāpat bez karsēšanas diezvai izdosies ārā dabūt....

p.n.

man vectēvs savulaik plaujmašīnai visas skrūves skrūvēja kopā uz pernicas.... un visas vaļā varēja brīvi atskrūvēt

Pipiec,viens par otru gudrāks Viss tur nāk vaļā, jo skrūvēts pirms gada kopā kad paplašinājām padus, tagad jānomaina ķēde, jo nobraukāti lieli attālumi un ar rokām baigā skrūvēšana.

ja nāk vaļā, tad atgriez sākumā ar rokām (ar 2metrīgu rori ) , tad skrūvē vaļā ar lēto pneimopistoli

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Starpcitu, varu piedāvāt visa veida rezerves daļas ārzemju traktortehnikai, par viszemākajām cenām latvijā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

pinguin rakstīja: Starpcitu, varu piedāvāt visa veida rezerves daļas ārzemju traktortehnikai, par viszemākajām cenām latvijā...

Same Rubin 150 2003. gads, sajūga disks-demferis. Varu iedot Valeo kodu.

Tikai prātīgi ar to 'viszemākās cenas'.....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti