Golf III nestaigā ātrumkloķis

Baslix Reģ.: 08.05.2009

1997. gada Golf 1.8. mono. Situācija tāda, ka ziemā un agrā pavasarī ar ātrumu slēgšanu nebija nekādu problēmu, arī tagad nav nekādu problēmu, kamēr auto nav ļoti uzsilis. Bet, kad jau kādas 30 min. ir brauktas, tad ātrumkloķis vairs pats "nestaigā" pa savu vietu, tas ir jāpārbīda ar spēku. Nevarētu sūdzēties, ka slikti slēgtos ātrumi, patiesībā ātrumu pārslēgšana noris ideāli, tikai karstā laikā kloķis vairs pats nestaigā. Nav nozīmes, vai perās pa rīgu un slēģelē ātrumus, vai brauc ar 5. pa trasi - kad autiņš uzsilis, kloķis pats vairs nestaigā.

Laikam jau nav nekāda mirstamā kaite, bet kas šai problēmiņai ir cēlonis un kā to risināt?

 
1 2
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja: Mīļais cilvēk, kā desmitgadīgai mašīnai var būt 80k nobraukums?

Diezgan elementāri. Atslēgvārds ir ģimenes otrā mašīna. Sieva ar tādu brauc šobrīd. Iegādes brīdī bija 7 gadi un 68 tūkstoši. Un šobrīd noskrējiens turpinā tieši tāpat nepieaugt, jo visus garos gabalus braucam ar manu, kas ir krietni jaunāka, bet drīz jau būs noskrējusi 3x vairāk.

Tavai ģimenes otrajai mašīnai ir kaites, kas liek aizdomāties par to, vai nobraukums ir patiess? Gan jau ka nav

Automašīnai lielu daļu mezglu var sajāt pa pāris tūkstošiem vai pat vēl ātrāk, ja īpašs braucējs

Kaut kādu kaišu parādīšanās nav rādītājs nobraukumam.

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: , man tolaik bija kaut kādi 16 gadi un es neko no mašīnām nejēdzu,

Un cik dzirdets joprojam neko nejedzTikai mucai kalodkas esot iemacijies veikli nomainit

Nenoņemot riteni.

Atrodoties gaitā.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ja kloķis kulisē neļurkājas , 'šaibas' nau nodilušas' . Visdrīzākais kārbā ar eļļu ir kā ir -līmenis par mazu vai nau mainīta itin ne kad .

Aizbrauc uz ( piem.) Autoplussu Kurbada ielā un nomaini karbā eļļu . Lej viņā sintētiku + sircmieram vari piegāzt Molilatu karbām - palietotai kārbai par nāvi nenāks .

Cik man ir bijuši 3ie golpi , atšķirībā no 2ajiem , kulises nau bijušas izļurkātas , bet karbās eļļas līmenis un kvalitāte gan ira bijis ......

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Jaunām mašīnām stingrs ātrumkloķis ir normāla parādība. Kad piestrādāsies (apmēram 160 kkm 10 gados), tad paliks vieglāks.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Jaunām mašīnām stingrs ātrumkloķis ir normāla parādība. Kad piestrādāsies (apmēram 160 kkm 10 gados), tad paliks vieglāks.

aha. un, ja grib nestingru, tad jāņem speciāli švakuļu edition

andzha Reģ.: 05.11.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Aizbrauc uz ( piem.) Autoplussu Kurbada ielā un nomaini karbā eļļu . Lej viņā sintētiku + sircmieram vari piegāzt Molilatu karbām - palietotai kārbai par nāvi nenāks .

Vai tad 3iem golfiem vsp paredzēts mainīt kārbas eļļu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Cik vecs ir tas kloķis ?? Varbūt viņam vēl nemaz nav jāstaigā, mazs vēl.

klokis tak esot jau noskrējis tur entās štukas

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

andzha rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Aizbrauc uz ( piem.) Autoplussu Kurbada ielā un nomaini karbā eļļu . Lej viņā sintētiku + sircmieram vari piegāzt Molilatu karbām - palietotai kārbai par nāvi nenāks .

Vai tad 3iem golfiem vsp paredzēts mainīt kārbas eļļu?

xvz , pie tirzas , es(man) mainiju .

2x bija 'emulsija ' , 1x itkā o.k. , bet auksts štruntīgi 'štepselējās ' un silc arī bik prātu jāja , visādā ziņā pēc eļļas maiņas bij o.k.

P.S.man tāda mode -nopērkot 'jaunu' schrottu , nomainīt visas eļļas , siksnas utt .tobiš salikt 'pa nullēm' apkopes.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Ja kloķis kulisē neļurkājas , 'šaibas' nau nodilušas' . Visdrīzākais kārbā ar eļļu ir kā ir -līmenis par mazu vai nau mainīta itin ne kad .

Aizbrauc uz ( piem.) Autoplussu Kurbada ielā un nomaini karbā eļļu . Lej viņā sintētiku + sircmieram vari piegāzt Molilatu karbām - palietotai kārbai par nāvi nenāks .

Cik man ir bijuši 3ie golpi , atšķirībā no 2ajiem , kulises nau bijušas izļurkātas , bet karbās eļļas līmenis un kvalitāte gan ira bijis ......

Vispār topika autors raksta ka eļļa mainīta ziemā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Ja kloķis kulisē neļurkājas , 'šaibas' nau nodilušas' . Visdrīzākais kārbā ar eļļu ir kā ir -līmenis par mazu vai nau mainīta itin ne kad .

Aizbrauc uz ( piem.) Autoplussu Kurbada ielā un nomaini karbā eļļu . Lej viņā sintētiku + sircmieram vari piegāzt Molilatu karbām - palietotai kārbai par nāvi nenāks .

Cik man ir bijuši 3ie golpi , atšķirībā no 2ajiem , kulises nau bijušas izļurkātas , bet karbās eļļas līmenis un kvalitāte gan ira bijis ......

Vispār topika autors raksta ka eļļa mainīta ziemā

motorā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

domā viņš zina, ka kārbā ir cita eļļa?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Galerija

09.05.2009 20:51

msh rakstīja: Mīļais cilvēk, kā desmitgadīgai mašīnai var būt 80k nobraukums? Diezgan elementāri.

====================

Tieshaam, diezgan elementaari Zemaak mehaanisms ir apstaastiits Man pasham ir bijusi dariishana ar 2 taadaam mashiinaam Saakumaa pats neticeeju, bet, ja gjimene nodarbojas ar auto remontu un lietotu auto tirdznieciibu, ja ar paardodaamajiem auto ir ik pa briidim jaabrauc, tad kaapeec ikdienaa buutu jaabrauc ar personiigo auto ...Taa arii sastapaamies ar Opel Corsa, kurai pa 10 gadiem vien 12 kkm bij saskreejusi Otrs auto bija BMW Alpina ...kuru es pats nopirku no darbadeveeja maasas Cik ieprieksh maniiju, patiesi vien sveetdienaas kundze izreeca Atbilstoshi arii nobraukums bija smiekliigs ...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

...un šādā veidā katrs otrais tiek pie mašīnas ar mazu nobraukumu, ar kuru vācu pensionārs svētdienās uz baznīcu braucis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...un šādā veidā katrs otrais tiek pie mašīnas ar mazu nobraukumu, ar kuru vācu pensionārs svētdienās uz baznīcu braucis

nu zhel ka tu krizes nomaktais student nekad neesi ticis pie tadas mashiinas bet nu tu jau arii netiksi, tanii chuhnjaa kur tu dziivo, tur tak visi brauc ar audi 80 ar 400 shtukaam uz spendeli

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...un šādā veidā katrs otrais tiek pie mašīnas ar mazu nobraukumu, ar kuru vācu pensionārs svētdienās uz baznīcu braucis

Un msh tikmēr ir pārliecināts, ka visi auto savā "pirmajā dzīvē" ir bijuši taksometri vai arī piederējuši cilvēkiem, kas strādā vismaz 100km no savas dzīvesvietas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: ...un šādā veidā katrs otrais tiek pie mašīnas ar mazu nobraukumu, ar kuru vācu pensionārs svētdienās uz baznīcu braucis

nu zhel ka tu krizes nomaktais student nekad neesi ticis pie tadas mashiinas bet nu tu jau arii netiksi, tanii chuhnjaa kur tu dziivo, tur tak visi brauc ar audi 80 ar 400 shtukaam uz spendeli

Smejies? Parasti vairāk par 300k nav Tā tik mans vecais spidometrs kamēr man tas bija aizgriezās pāri 300 štukām, pārsvarā visiem ir starp 200 un 300 štukām, apvienojumā ar visādām motora kaitēm un izjātiem saloniem

P.N. Manas muteres golfmašīnai uz atdzīšanas brīdi bija smuks auduma salons, neizļurkāts, pāris nenozīmīgi plastmasas bojājumi, vienīgi smuki nopulēta oriģinālā ādas baranka

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Un msh tikmēr ir pārliecināts, ka visi auto savā "pirmajā dzīvē" ir bijuši taksometri vai arī piederējuši cilvēkiem, kas strādā vismaz 100km no savas dzīvesvietas.

Vai es te kaut kur šajā topikā esmu apgalvojis ka mašīnas ar mazu nobraukumu neeksistē? Es pat regulāri varu vienā angļu audī forumiņā apbrīnot sludekļus, kuros tirgo 20-30 gadus vecus[reizēm arī vecākus] audī ar divciparu nobraukumu, jūdzēs, protams Bet šajā topikā cilvēkiem kaut kā pārāk daudziem ir maznobraukuma mašīnas

P.N. Es arī zinu pāris mazo nobraukumu piemērus - bet tā jau nav norma

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Seene rakstīja:

Un msh tikmēr ir pārliecināts, ka visi auto savā "pirmajā dzīvē" ir bijuši taksometri vai arī piederējuši cilvēkiem, kas strādā vismaz 100km no savas dzīvesvietas.

Vai es te kaut kur šajā topikā esmu apgalvojis ka mašīnas ar mazu nobraukumu neeksistē? Es pat regulāri varu vienā angļu audī forumiņā apbrīnot sludekļus, kuros tirgo 20-30 gadus vecus[reizēm arī vecākus] audī ar divciparu nobraukumu, jūdzēs, protams Bet šajā topikā cilvēkiem kaut kā pārāk daudziem ir maznobraukuma mašīnas

P.N. Es arī zinu pāris mazo nobraukumu piemērus - bet tā jau nav norma

Tavi vārdi: "Kaut kā zudusi ticība ka mašīnai ar stūri pareizajā pusē un vecumu vismaz 10 gadi varētu būt divciparu nobraukums". Un tagad pastāsti vēlreiz - kur tavuprāt paliek visas mašīnas ar mazo nobraukumu?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: ...un šādā veidā katrs otrais tiek pie mašīnas ar mazu nobraukumu, ar kuru vācu pensionārs svētdienās uz baznīcu braucis

Pirms gadiem 10 vienās bērēs mācītājs ieradās ar Honda Prelude IV vizuāli perfektā stāvoklī. Draugam māsa no Šveices Mondeo 4x4 ar 35tk atdzina, kurš bijis slēpju transports.

Man ģimenē ir auto kurš vairāk stāv nekā brauc un pa saviem 30+ gadiem arī ir tikai ~50tk nobraucis 100%. Māsas draugam ir impreza ar 85tk, bet nu arī ne vienīgais auto. Un kāpēc lai es neticētu, ka tādi auto ir sastopami diezgan bieži? Ja ir velme un psiholoģiski nekas netraucē pirkt vecāku labu auto, tad vajag tikai rakt.

Baslix Reģ.: 08.05.2009
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: domā viņš zina, ka kārbā ir cita eļļa?

Nu vai tad nav tā pati, kas motorā - rafinētā saulespuķu?

Nu eļļa ir pareiza , sānos tika atskrūvēta tapiņa un atlieta līdz tai vajadzīgajam līmenim, kamēr viss no malām satecēja, noteikti jau mazliet pārsniedza to līmeni.

Pagaidām satīrīju un mazliet sasmērēju mehānismu. Garākais pārbrauciens šodien bija 40 min., kurā viss noritēja ideāli, kā jau vienmēr neuzkarsušam sākumā . Nedēļas nogalē būs garāks trips, tad jau redzēs, vai tā tīrīšana un zieķēšana būs ko līdzējusi .

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti