Mainu SUV pret busu vai minivenu

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
 
1 2 3 4
bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es biju līdzīgas izvēles priekšā, nopirku renault espace. Nu jau kādi 15 000 nobraukti. Nekādu problēmu, izņemot paša izraisītu, nav bijis. Salīdzinot ar sharan veidīgajiem un amerikāņiem, lētāks pērkot un ekspluatācijā, nav izteikto šarāna tehnisko un amerikāņu patēriņa problēmu. Zagļiem vispār neinteresē, var neapdrošināt, pat atstāt vaļā. Patīkams sīkums, priekšējie beņķi griežas riņķī par 180 grādiem.

Ja vajag skriešanai, tad var ņemt 3.0 V6 benzīnu ar automātu, ja normālai braukšanai, tad pietiek ar 2.0 benzīnu.

..durvis gan laikam nebija bīdāmas? līdz ar to skats un pielietojusm paliek stipri šaurāks.

idāmas

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

taa kaa visi tikai runā un neko nepiedāvā , sestdien laidīshu uz Skandi, tur daži H1 stāv....pamēģināšu. Tik lielu autobusu gan gluzi negribeejaas, bet ko dariit

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Izlasīju virsrakstu par SUV, bet tālākajā tekstā nezkapēc tiek piedāvāts SŪC

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

seene, kaa to saprast?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: seene, kaa to saprast?

Nu tak ar ko tas SF vispār ir vērtīgs? Vai kā bezceļu braucamais? Ņiva būs noderīgāka. Vai varbūt var kā statusa apliecinājums konkurēt ar Cayenne? Baidos, ka ne. Bet nu tāds klusais krāna pagarinājums sanāk - vismaz pašapziņai - "jē, man ir SUV". Un tad sākas problēmas, ka nekur jau nevar atļauties aizbraukt, jo līzings dārgs, degvielu ēd nemērā un uz priekšu arī neiet.

Nezinu par tava "SUV" komplektāciju, bet esmu redzējis, kā cilvēks nopērk visplikāko iespējamo KIA Sorento, sagrabinot pēdējo naudiņu un sajūtas laimīgs, jo ir sasniedzis savas dzīves sapni tikt pie džipa. Tas nekas, ka nekad mūžā no asfalta vispār nedomā nobraukt. Bet tādas nu ir tās mūsu postpadomju sajātās smadzenes... Nožēlojami.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

markss rakstīja:

Yetti rakstīja:

Vaajprats rakstīja: Mainu ...

pieejams ir ševrolets... ar 6.5 turbodīseli un dafiga vietām... pieļauju, ka vairāk kā vojadžierī...

kas tas? uz vietas? cena? vai tiešām 6.5 tilpums,neesmu manījis, tikai 7 litrīgu!? atsūti uz PM ko konkrētu,kautko līdzīgu meklēju.

Chevrolet Suburban 6.5 TD

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Šis varētu būt baudāms auto: forums.pelicanparts.com/...

Protams, kāds fans var nepiekrist..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene, skarbi bet nu tāpēc jau cilvēkam ir izvēles iespējas kā apmierināt savas vajadzības un intereses.. katram savas..

vienam KIA citam suburbans citam ņiva

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

markss rakstīja:

Yetti rakstīja:

Vaajprats rakstīja: Mainu ...

pieejams ir ševrolets... ar 6.5 turbodīseli un dafiga vietām... pieļauju, ka vairāk kā vojadžierī...

kas tas? uz vietas? cena? vai tiešām 6.5 tilpums,neesmu manījis, tikai 7 litrīgu!? atsūti uz PM ko konkrētu,kautko līdzīgu meklēju.

Chevrolet Suburban 6.5 TD

suchen.mobile.de/...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Yetti rakstīja:

markss rakstīja:

Yetti rakstīja:

Vaajprats rakstīja: Mainu ...

pieejams ir ševrolets... ar 6.5 turbodīseli un dafiga vietām... pieļauju, ka vairāk kā vojadžierī...

kas tas? uz vietas? cena? vai tiešām 6.5 tilpums,neesmu manījis, tikai 7 litrīgu!? atsūti uz PM ko konkrētu,kautko līdzīgu meklēju.

Chevrolet Suburban 6.5 TD

suchen.mobile.de/...

Garāks: www.flickr.com/...

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Redzi, Seene, tu esi klusais irsējs, kas savā prātiņā ir visu izfishkojis, tikai garām.1) Komplektācija ir apskatāma sludinājuma linkā, 2)tā ir maksimālā iespējamā, 3)man jau tā ir krāns 20cm, jāpagarina nav, tapēc man brends smadzeni nejādelē, 4) braucienā pa aizsnigushu mezu, brālis pa grambaam nivu nesavaldīja un aplocīja ap koku, turpretī es pa to pashu celu vinu izvilku ārā, 5) masīna ir izmaksāta, un kad pirku , man bija 2 bērni, tagad ir 3, 6) aizmugurējā sēdeklī 3 bērnu benki salien iekšā mieriigi, arī līdzi nemamaa bagaazja, bet....tas arii ir viss, nevienam citam liidzbrauceejam vietas nav, 7) tu esi pajols

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: Redzi, Seene, tu esi klusais irsējs, kas savā prātiņā ir visu izfishkojis, tikai garām.1) Komplektācija ir apskatāma sludinājuma linkā, 2)tā ir maksimālā iespējamā, 3)man jau tā ir krāns 20cm, jāpagarina nav, tapēc man brends smadzeni nejādelē, 4) braucienā pa aizsnigushu mezu, brālis pa grambaam nivu nesavaldīja un aplocīja ap koku, turpretī es pa to pashu celu vinu izvilku ārā, 5) masīna ir izmaksāta, un kad pirku , man bija 2 bērni, tagad ir 3, 6) aizmugurējā sēdeklī 3 bērnu benki salien iekšā mieriigi, arī līdzi nemamaa bagaazja, bet....tas arii ir viss, nevienam citam liidzbrauceejam vietas nav, 7) tu esi pajols

Ļatvijā visbiežāk ir tā kā seene rakstija, tavs gadījums ir retais izņēmums.

P.S. Kādam nolūkam tu to savu krānu mērīji? Savas pašapziņas celšanai?. Varbūt, lai uz sava huidai rakstītu: "Man ir 20cm, nekas nav jāpagarina"

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Šis varētu būt baudāms auto: forums.pelicanparts.com/...

Protams, kāds fans var nepiekrist..

Sitam jau smagā korkas vajag. Ja nemaldos pašmasa bija virs 3.5 t.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: Redzi, Seene, tu esi klusais irsējs, kas savā prātiņā ir visu izfishkojis, tikai garām.1) Komplektācija ir apskatāma sludinājuma linkā, 2)tā ir maksimālā iespējamā, 3)man jau tā ir krāns 20cm, jāpagarina nav, tapēc man brends smadzeni nejādelē, 4) braucienā pa aizsnigushu mezu, brālis pa grambaam nivu nesavaldīja un aplocīja ap koku, turpretī es pa to pashu celu vinu izvilku ārā, 5) masīna ir izmaksāta, un kad pirku , man bija 2 bērni, tagad ir 3, 6) aizmugurējā sēdeklī 3 bērnu benki salien iekšā mieriigi, arī līdzi nemamaa bagaazja, bet....tas arii ir viss, nevienam citam liidzbrauceejam vietas nav, 7) tu esi pajols

1) sludinājumu iebāzt draugos ir pilnīgs idiotisms. Un ko tiem, kas tur nav un negrib būt?

2) SF maksimālā komplektācija ir tālu no Cayennes minimālas

3) krāna garums ir galvā, nevis cm

4) problēma ir blīvē starp stūri un sēdekli, arī 4x4 sacensībās īpaši sagatavotus autiņus mēdz nogremdēt tā ka maz neliekas

5) prieks par tevi, īpaši par to, ka esi gatavs rūpēties par 3 bērniem mūsdienu apstākļos

6) hmm, vajag līdzi auklīti, lai tiktu galā?

7) esmu un lepojos

P.S. tīri subjektīvi man Cayenne riebjas

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Ko tu Seene uz to Kaijeni esi taa iesprindzis? Nav tur nekā...tikai brends. Hyundai, daudziem par brīnumu, ir vienkārshas un kvalitatīvas mašinas. Santa fe tika iegādāta tikai tāpēc, ka sievai patīk augstu sēdēt, tā gada universāls pasāts maksāja tik pat.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: Ko tu Seene uz to Kaijeni esi taa iesprindzis? Nav tur nekā...tikai brends. Hyundai, daudziem par brīnumu, ir vienkārshas un kvalitatīvas mašinas. Santa fe tika iegādāta tikai tāpēc, ka sievai patīk augstu sēdēt, tā gada universāls pasāts maksāja tik pat.

Laikam jau nespēj atšķirt, piemēram, patīkamu plastmasu no prastas plastmasas. Bet Cayenni minēju tikai kā piemēru. Kā jau teicu, man pašam tā tīri subjektīvi nepatīk. Bet kā piemērs kvalitātei noteikti noder. Ja vēlies, vari par piemēru ņemt arī kādu citu no Cayennes VAG dvīņiem - Q7 vai Touareg. Vai kaut vai kādu īstu bezceļnieku, kā LC. jebkurš no tiem ir nesalīdzināmi kvalitatīvāks (un ar kvalitāti es nedomāji tikai spēju nobraukt vairāk km starp remontiem) par Hyundai, KIA, Ssangyong u.c. tamlīdzīgām parodijām.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Izlasīju virsrakstu par SUV, bet tālākajā tekstā nezkapēc tiek piedāvāts SŪC

Vispār jau CUV, bet tas ir sinonīms

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sēņotāj, nevajag salīdzināt SUVus ar CUViem, pirmie ir taisīti nopietni, otrie uz kompaktu vai vieglo bāzēti un attiecīgi uztaisīti kā lēts un nekvalitatīvs širpotrebs

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

draugs mīlais, neesi ar hyundai braucis, nemuldi par kvalitāti. Salona askētiskums ir diskutējama lieta. Jā, ir pelēka plastmasa, bet nekas negrab. Komplektācija? klima, automāts ar tiptroniku, ādas salons, apsilde, miljons kabatu....tieshi tik, cik nepiecieshams

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: draugs mīlais, neesi ar hyundai braucis, nemuldi par kvalitāti. Salona askētiskums ir diskutējama lieta. Jā, ir pelēka plastmasa, bet nekas negrab. Komplektācija? klima, automāts ar tiptroniku, ādas salons, apsilde, miljons kabatu....tieshi tik, cik nepiecieshams

Esmu jau gan braucis. Tieši tādēļ arī ir viedoklis par kvalitāti. Automāts vien vēl neko nenozīmē - vienīgais, kas man ir bijis pieņemami neraustīgs (izņemot DSG) ir izbaudīts M-pakas BMW. Ādas salons? Neesmu redzējis Hyundai, bet KIA izpildījumā tad jau labāk no tā atteikties... Klima? Tas pats - vārds neko nenozīmē - Honda Civicam tās izpildījums lika izslēgt un braukt ar atvērtu logu, lai justos puslīdz komfortabli.

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

ehhh, draugs, dodies padzīvot lūdzu rietumu virzienā gadus divus, vai labaak 3-4, jo tikai tad tu sapratīsi, ka :

bikses ir vajadziigas lai nesaltu kaajas, krekls un jaka, lai nesaltu mugura, mashiina....lai buutu silti paarvietojoties un uz galvas nebirtu nokrishnji....

.....ja AT straadaa saprotami un prognozeejami, un ir normaali piereguleeta motoram, ir ok;

ja klima uztur salonaa +22, neatkariigi vai aaraa ir -20, vai +30, tad ir ok,

ja servisaa ir jaaiegriezas reti un tur nav jaastaaj lielas summas, ja peec dienas nobrauciena 700km nekas nesaap un neesi noguris, Hyundai ir ok.

Un tas viss dziivojot bez finansu probleemaam.

taa kaa beidz berzt galu par Mpakam, iistiem dzipiem u.c.

Necenties uz Ilzes, kas patīk uzpoteet Ilgas krūtis un minnas vaaveri, sanaaks frankensteins.

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

ok.Topic sleegts.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vispār interesanta diskusija beigās..

tikai es nesaprotu, kā kāds var atļauties noniecināt citu cilvēku attieksmi pret lietām, viņu gaumi un izpratni par savām vajadzībām un to apmierināšanas veidu

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: vispār interesanta diskusija beigās..

tikai es nesaprotu, kā kāds var atļauties noniecināt citu cilvēku attieksmi pret lietām, viņu gaumi un izpratni par savām vajadzībām un to apmierināšanas veidu

Paskaidroju: ir tāds teiciens- īsti vīri par gaumi nestrīdas.. bet krauj pa purnu uzreiz! Te iederās.

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

ehh, tagad jau bik labaak.Cilvji saak saprast, kam ir domaata mini, mikro klase, ka ar luksusa auto braukaa tieshaam advanceeti cilji. eehhh...veelreiz....bet va eva...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti