Mainu SUV pret busu vai minivenu

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
 
1 2 3 4
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

nu stāu man tagad pie bloku daudzstāvenes A6 un kas ??? kaut kā nedzird smieklus atbrauc ieņirdz , parādi piemēru .

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

A6, ja nav pilniigi jauns, nav nekaac krutuma raadiitaajs, ap 2003-2003 taads vidusmeera auto vien ir. Mums Teikā arī viens Navigators ar nolaistiem ratiem meetaajas pie maajeles....reaali reeciigi. Pie dzīvesvietas jau gadu puust RR ar 4,2 motoru, saimnieks, apmetējs, tieshi tik ilgi bez darba

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

nu stāu man tagad pie bloku daudzstāvenes A6 un kas ??? kaut kā nedzird smieklus atbrauc ieņirdz , parādi piemēru .

jauns?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

nu stāu man tagad pie bloku daudzstāvenes A6 un kas ??? kaut kā nedzird smieklus atbrauc ieņirdz , parādi piemēru .

jauns?

nu kā uz to štelli paskatās

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

un kāda vaina dzīvoklim?

vai lai būtu laimīgām septītā BMW īpašniekam - tad obligāta māja ar visu tai raksturīgu gemoru?

katram savi tarakāni un nav ko savas vēlmēs par citu finansiālo stāvokli pierakstīt visiem pēc kārtas..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nupat ,pie tās panelenes stāvot ,pakaļējos bremžu diskus noravēju ,rīt likšu jaunus un pouxj man kē tas izskatās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Vaajprats rakstīja: ehhh, draugs, dodies padzīvot lūdzu rietumu virzienā gadus divus, vai labaak 3-4, jo tikai tad tu sapratīsi, ka :

bikses ir vajadziigas lai nesaltu kaajas, krekls un jaka, lai nesaltu mugura, mashiina....lai buutu silti paarvietojoties un uz galvas nebirtu nokrishnji....

.....ja AT straadaa saprotami un prognozeejami, un ir normaali piereguleeta motoram, ir ok;

ja klima uztur salonaa +22, neatkariigi vai aaraa ir -20, vai +30, tad ir ok,

ja servisaa ir jaaiegriezas reti un tur nav jaastaaj lielas summas, ja peec dienas nobrauciena 700km nekas nesaap un neesi noguris, Hyundai ir ok.

Un tas viss dziivojot bez finansu probleemaam.

taa kaa beidz berzt galu par Mpakam, iistiem dzipiem u.c.

Necenties uz Ilzes, kas patīk uzpoteet Ilgas krūtis un minnas vaaveri, sanaaks frankensteins.

Ja tu seklu sakni roc, nenozīmē, kā tādi ir visi.

vai tikai tu pac pārvietojoties ar fiata kabluku nesapņo par krūzeri

vai tev nav vienalga ar ko brauc tāds vājprāts?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: nupat ,pie tās panelenes stāvot ,pakaļējos bremžu diskus noravēju ,rīt likšu jaunus un pouxj man kē tas izskatās

A6 uz klucīšiem

pamācoši. adnaka:

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Mini esot geju iecienītākais autõ

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

TDIOTS rakstīja: nupat ,pie tās panelenes stāvot ,pakaļējos bremžu diskus noravēju ,rīt likšu jaunus un pouxj man kē tas izskatās

A6 uz klucīšiem

pamācoši. adnaka:

nea , saliku visu atpakaļ , tik atslāņotās kalotkas nauxj aizsviedu

taxšto nau gan uz klucīšiem , bet ira bez bremzēm

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

TDIOTS rakstīja: Mini esot geju iecienītākais autõ

Nu ja, mini īpašniece ir gejs, viņai patīku es.

izvirtulis....

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

jpc kaac offtopic sanaaca

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

turbopiile rakstīja: par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

un kāda vaina dzīvoklim?

vai lai būtu laimīgām septītā BMW īpašniekam - tad obligāta māja ar visu tai raksturīgu gemoru?

katram savi tarakāni un nav ko savas vēlmēs par citu finansiālo stāvokli pierakstīt visiem pēc kārtas..

dzīvoklim nekādas vainas.. taisnība jau ir - katrs savu nopelnīto un nenopelnīto naudu tērē kā vien vēlas..

bet nu nevar nepabrīnīties par cilvēku domāšanas veidu, ja auto ir 2x dārgāks par mitekli.. vai palīgstrādnieks braukā ar lielas firmas prezidenta līmeņa auto (viens šim auto tērē 1% no ienākumiem, otrs pusi)..

bet nu es tikai par savu viedokli un attiekmi pret lietam - neagalvoju, ka viens vai otrs varinats ir pareizais kā jādzīvo..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

turbopiile rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

nu stāu man tagad pie bloku daudzstāvenes A6 un kas ??? kaut kā nedzird smieklus atbrauc ieņirdz , parādi piemēru .

jauns?

nu kā uz to štelli paskatās

esmu pārliecināts, ka izvēloties savu audiku Tu nedomāju, tipa "vot nopirkšu un visi redzēs cik es kruts pacans un kādu auto varu atļauties.." drīzak jau - savu iespēju robežās nopirki ērtu un savai gaumei un prasībām atbilstošu auto..

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Vaajprats rakstīja: jpc kaac offtopic sanaaca

a Tu vismaz samainīji jau autiņus?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

modena rakstīja:

turbopiile rakstīja: par to advancētumu gan ir taisnība.. ja auto uztver kā pārvietošanās līdzekli, tad tā ir cita diskusija.. bet ja kā aksesuāru un statusa apliecinātāju, tad ir ļoti smieklīgi, kad pie pie bloku daudzstāvenes stāv A6.. vai noplukušas piepilsētas mājeles pilnīgi jauna escalade kredītā pa 70% no mēneša ienākumiem..

un kāda vaina dzīvoklim?

vai lai būtu laimīgām septītā BMW īpašniekam - tad obligāta māja ar visu tai raksturīgu gemoru?

katram savi tarakāni un nav ko savas vēlmēs par citu finansiālo stāvokli pierakstīt visiem pēc kārtas..

dzīvoklim nekādas vainas.. taisnība jau ir - katrs savu nopelnīto un nenopelnīto naudu tērē kā vien vēlas..

bet nu nevar nepabrīnīties par cilvēku domāšanas veidu, ja auto ir 2x dārgāks par mitekli.. vai palīgstrādnieks braukā ar lielas firmas prezidenta līmeņa auto (viens šim auto tērē 1% no ienākumiem, otrs pusi)..

bet nu es tikai par savu viedokli un attiekmi pret lietam - neagalvoju, ka viens vai otrs varinats ir pareizais kā jādzīvo..

+1

Tik aizmirsi pieminēt ka tie otrie bieži vien arī treknajos gados nevarēja atļauties saremontēt vai pat ielieties Un tad uzreiz aiziet luksusa auto ar gāāāāzi...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

DUmsh , teu kas pret gāzi bilstams ??padalies , citādi man pēc 2iem BRC+Keihin iekartām aprīkotiem autosiem , ir tās labakās atmiņas

un tagad ,'svetais' auģī A6q , arī dabūs 'gāzi' tirzā jo kļūstot par daļēju 'pamatlietošanas' autõ , taps apgāzēts

kamēr tas pepeloc pat 10kkm gada nebrauca , nebij aktuala gāze , bet nu priekš min.30kkm gadā , taps 'apgānīc' ar labu gazes iešprici .

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

msh, neizmantot ekonomijas iespējas skaitās stilīgi?

atcerējos vienu pazīstamu pisnesmeni - pēc uzņēmuma dibināšanas pirmajā pusgadā nopirka jaunu CLK mersi.. līzinga maksājums sastādīja apmēram trešdaļu no uzņemuma kopējiem izdevumiem.. vēl pēc gada brīžiem nebija par ko darbiniekiem samaksāt, jo mersim riepa saplīsa vai kāds cits štrunts, ko kasko atsakās apmaksāt..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

beļģ , vēl pagāšnedēļ būtu audi 'apgāzējis' , bet nava iekš LV ne 90 ne 100l balona , mazāku negribās krīze joptwaj , noliktavas vairs neviens ,nekādus uzkrājumus netur

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es ar par gāzi biju domājis, bet visu laiku atlieku līdz brīdim, kad varēšu atļauties šādu komplektu:

1) pieslēgties dabasgāzes trubai

2) nopirkt dabasgāzesuzpildes iekārt

3) ģimenē esošos auto pārtaisīt u zgāzi..

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: es ar par gāzi biju domājis, bet visu laiku atlieku līdz brīdim, kad varēšu atļauties šādu komplektu:

1) pieslēgties dabasgāzes trubai

2) nopirkt dabasgāzesuzpildes iekārt

3) ģimenē esošos auto pārtaisīt u zgāzi..

biki garām :

1) balõni -dzelzs smagi,lieli/mazi + padārgi , kompozītu -lopiski dārgi

2)uzpildīties mājās - pienākošās caurules 'piegādspējas' dēl , uzpildes process būs ilgs .

3)ņemot vērā 1) un2) , LPG ir reāli vienīgais 'līdz prātam' novestais risinājums .

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

neesmu ne iedziļinājies ne rēkinājis.. gāzi tāpat vilktu priekš apkures un tad jau arī sāktu domāt un reķināt par auto..

nu cik ir ilgs?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: neesmu ne iedziļinājies ne rēkinājis.. gāzi tāpat vilktu priekš apkures un tad jau arī sāktu domāt un reķināt par auto..

nu cik ir ilgs?

zinu tikai 'viena tante teica līmenī' - ap12-14stundām

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

turbopiile rakstīja: neesmu ne iedziļinājies ne rēkinājis.. gāzi tāpat vilktu priekš apkures un tad jau arī sāktu domāt un reķināt par auto..

nu cik ir ilgs?

zinu tikai 'viena tante teica līmenī' - ap12-14stundām

tantes līmenī es biju dzirdējis par 6-8 (tad sanāk, ka pa nakti divus autiņu knapi knapi uzpildīt).. bet nu tas droši vien ir atkarīgs no pievada jaudas, kas iespējams ir dazada.. bet nu es zinu ka tuvakos gadus es neko tādu atļāuties nevarēšu, tā ka varbūt tehnoloģijas pa šo laiku būs kļuvušas lētākas un efektīgākas..

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti