Ko TAUTA domā par Mazda Xedos-9 ?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Lūk, mana meita sadomājusi no viena studiju biedra Jelgavā iegādāties xedos 9 auto. Cena it kā samērīga, bet auto maz pazīstams. Reti tie manāmi ielās. Auto ir ar 2,5l, dzinēju, 1995.g., automāts. Ko no tā auto var sagaidīt ?

 
1 2 3
Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

Vienai kolegei bija xedos9, klausoties atsauksmes likaas, ka vinai domaajot vien pa so masiinu tuliit orgasms saaksies. Brauca vina ar to masiinu vairaakus gadus, par tehniskaam kluumeem nekad nesudzejaas. Tas vieniigi bija pirms daziem gadiem un taa mazda vinai bija ap kaukaadu 2000. gada izlaiduma.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Mefistofels rakstīja: Vienai kolegei bija xedos9, klausoties atsauksmes likaas, ka vinai domaajot vien pa so masiinu tuliit orgasms saaksies. Brauca vina ar to masiinu vairaakus gadus, par tehniskaam kluumeem nekad nesudzejaas. Tas vieniigi bija pirms daziem gadiem un taa mazda vinai bija ap kaukaadu 2000. gada izlaiduma.

pareizi, orgasms rodas no čakarēšanās..

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

savulaik bija tas 2.5 lietoshanaa iemsh MX6. dzinejs izcili kluss un pietiekami jaudiigs, bet visaas virsbuvees lai samainiitu siksnas, shamais jacelj araa. un kameer braucu ar to MX skatijos tieshi uz Xedos9, likaas baigais kosmos. labs dizains, kas japaniem ir arkartiigs retums, smuks salons ar zamshadu, visaadi baudaams auto... pat bija variants uz majnju pret manu Mx6, bet kaut kaa pajuka tas darijums, pardevu to kupeju(pat ar varku 50ls) un atgriezos pie muzhigaam vacu vertiibaam

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

modena rakstīja:

Gachs rakstīja: Mazdas īpašnieki izsakās par šo xedos-9 ļoti slikti, jo detaļas ir reti kur, ja ir, dažreiz jāpasūta un ir dārgas. Taču ar xedos-6 ir viss labi

draugam draudzene atspiedas ar xedos 6 pret drāšu žogu... aizgāja lonžerons... atpakaļ atspieda ar rokam... tiešam labs auto un viss ir labi.

Jā nu tas nu lūk ir rādītājs pats izdomāji šo mednieku stāstu ?

protams... uz līdzenas vietas....

PS. ļoti ilgi gaidīju izdevīgu momentu lai izstāstīt...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Gachs rakstīja: Mazdas īpašnieki izsakās par šo xedos-9 ļoti slikti, jo detaļas ir reti kur, ja ir, dažreiz jāpasūta un ir dārgas. Taču ar xedos-6 ir viss labi

draugam draudzene atspiedas ar xedos 6 pret drāšu žogu... aizgāja lonžerons... atpakaļ atspieda ar rokam... tiešam labs auto un viss ir labi.

Nu tikai *******, ja ? Šitādu tekstu bīdīt var tikai pilnīgi neko nejēdzošs tipāžs. Ja tur aizgāja kaut kas, tad ne lonžerons. Esmu redzējis, kā mēģina taisnot mazdas lonžiņus....un ne tuvu tam, kā tu te murgo.

Xedos6?

laba piebilde - ka viņi mēģināja...

PS. Ja man teiktu ka skaisti var rūsēt eļļas karteris- nekad nenoticētu... bet nu vienam 323F 1997.gada dranduļetam pats redzēju kā skaisti bija aprūsējis....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Es ar zinu vienu masdu ar aizmetinātu caurumu padonā.un testējot amartiņus vienai 626 iespiedu spārnā bukti.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

taa vish i. japanjem biezha paradiiba. tie mulkji taisa paaraak labas bliives, dzineeji sausi, un korodee.

scorps Reģ.: 05.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu es jūzoju 9o xedosu 95. gada jau 4 gadus. Par detaļām jūs te džeki sarunājāt pilnas ausis. Nav tik traki, daļas ir dabonamas un par normālām naudām. Nebiedējiet cilvēku. Kalpo ļoti labi, reti kas lūzt, bet nu ēd gan labi. Pa pilsētu savi 15 litri aiziet nepiespiesti Tagad kā reiz sāku prātot par gāzes iekārtu viņam, mok ir te kādam pieredze, cik naudas būtu jāizgāž aprīkojot šamo ar gāzi?

Rezumē, šo auto mainītu tikai uz jaunu, man patrāpījies vēl Japānas ražojums. P.S. Ar BMW esmu braucis, nesāciet salīdzināt

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Man jau gan liekas ka tam ,uz ASV tendētam, Japāņu produktam viena pakaļtilta bukse maksās tik pat daudz, kā kā visa tā mazda kopā...

Ja Cilvis pērk vecu auto, tad ir jārēķinās ar to, ka tam būs regulāri kaut kas jālabo, bet šitam brīnumam detaļu cenas toč ir kosmoss...

tas ir piekarei...

a ja vaidzēs kaut ko no virzbūves vai optikas, ptu, ptu, ptu, tad toč mazsāpīgāk ir nošauties...

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Karoč' Sviestc iesaka IkdienasViesim ļoti tālredzīgu problēmas risinājumu - minēto auto iegādāties komplektā ar ieroci!

scorps Reģ.: 05.06.2006
0 0 Atbildēt

Muļķības, tikko uz skati mainiju mierinātājam gumijas abas, atdevu ar visu darbu 30 Ls. Nu ko var šitā pūst.

Par lukturiem es gan piekrītu, labāk izdarīt visu iespējamo, lai lukturus nenosper, tad gan ir ziepes, bet tas ir vienīgais kosmoss. zobsiksna, ruļļi un viss pārējais - 250 ls pēdējo reizi bij.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

scorps rakstīja: Muļķības, tikko uz skati mainiju mierinātājam gumijas abas, atdevu ar visu darbu 30 Ls. Nu ko var šitā pūst.

Par lukturiem es gan piekrītu, labāk izdarīt visu iespējamo, lai lukturus nenosper, tad gan ir ziepes, bet tas ir vienīgais kosmoss. zobsiksna, ruļļi un viss pārējais - 250 ls pēdējo reizi bij.

Ah tad muļķibas Piemēram Audi tās gumijas maksā 40-75 santīmi gabalā un darbs naf dārgāks par piecīti.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: taa vish i. japanjem biezha paradiiba. tie mulkji taisa paaraak labas bliives, dzineeji sausi, un korodee.

Audī diemžēl ir līdzīgi...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Sviest, tu varētu saukt reālus ceņņikus iz saviem katalogiem

Bezmiegs Reģ.: 13.05.2003
0 0 Atbildēt

Tikko tādam pašam motoriņam mainīju visas siksnas un visus ruļļus plus sūkni kopejais cipars Ls 360,- ar darbu. Tas ir ieskaitot zobenes hidraulisko spriegotaju( Ls 90-), da viņam divi parazītrullīsi katrs ls 60.- vien maksāja....

Dārgi vai lēti - pēc maciņa biezuma.

Bet nu atkal mierīgs prāts uz krietnu laiku...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Bezmiegs rakstīja: Tikko tādam pašam motoriņam mainīju visas siksnas un visus ruļļus plus sūkni kopejais cipars Ls 360,- ar darbu. Tas ir ieskaitot zobenes hidraulisko spriegotaju( Ls 90-), da viņam divi parazītrullīsi katrs ls 60.- vien maksāja....

Dārgi vai lēti - pēc maciņa biezuma.

Bet nu atkal mierīgs prāts uz krietnu laiku...

praatinj mnaac maajaas tas auto tak viss kopaa ne daargaak par 500 latiem maksaa.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Bezmiegs rakstīja: Tikko tādam pašam motoriņam mainīju visas siksnas un visus ruļļus plus sūkni kopejais cipars Ls 360,- ar darbu. Tas ir ieskaitot zobenes hidraulisko spriegotaju( Ls 90-), da viņam divi parazītrullīsi katrs ls 60.- vien maksāja....

Dārgi vai lēti - pēc maciņa biezuma.

Bet nu atkal mierīgs prāts uz krietnu laiku...

praatinj mnaac maajaas tas auto tak viss kopaa ne daargaak par 500 latiem maksaa.

Nav svarīgi, cik tā mazda maksā.

Svarīgi - cilvēks par nieka 360 latiem ir nopircis sirdsmieru uz ilgāku laiku. Citi maksā daudz vairāk, lai varētu mierīgi dzīvot.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: bet nu vienam 323F 1997.gada dranduļetam pats redzēju kā skaisti bija aprūsējis....

Es redzēju uz Ķekavas apļa vienu mauku. Ko, tas tagad nozīmē, ka visas būtnes ar pupiem ir *******s ??

uz Ķekavas apļa - visdrīzāk...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Gachs rakstīja:

modena rakstīja:

Gachs rakstīja: Mazdas īpašnieki izsakās par šo xedos-9 ļoti slikti, jo detaļas ir reti kur, ja ir, dažreiz jāpasūta un ir dārgas. Taču ar xedos-6 ir viss labi

draugam draudzene atspiedas ar xedos 6 pret drāšu žogu... aizgāja lonžerons... atpakaļ atspieda ar rokam... tiešam labs auto un viss ir labi.

Jā nu tas nu lūk ir rādītājs pats izdomāji šo mednieku stāstu ?

protams... uz līdzenas vietas....

PS. ļoti ilgi gaidīju izdevīgu momentu lai izstāstīt...

Pie ārsta neaizgāji noteiktajā dienā ?? Nu nedari sev pāri un mums ar ne, aizej un sadakterē galvu.

kurš tev to tekstu atsūtīja?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Man jau gan liekas ka tam ,uz ASV tendētam, Japāņu produktam viena pakaļtilta bukse maksās tik pat daudz, kā kā visa tā mazda kopā...

Ja Cilvis pērk vecu auto, tad ir jārēķinās ar to, ka tam būs regulāri kaut kas jālabo, bet šitam brīnumam detaļu cenas toč ir kosmoss...

tas ir piekarei...

a ja vaidzēs kaut ko no virzbūves vai optikas, ptu, ptu, ptu, tad toč mazsāpīgāk ir nošauties...

nu ko var raudāt par visādām buksēm. Bukses nav degviela, katru gadu nav jāpērk. Manai mazdai viņas kopā laikam ir 26 vai 28. Pa 136000 esmu nomainījis vienu. Es domāju Xedosam 9 ir līdzīgi.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Sviestc rakstīja: Man jau gan liekas ka tam ,uz ASV tendētam, Japāņu produktam viena pakaļtilta bukse maksās tik pat daudz, kā kā visa tā mazda kopā...

Ja Cilvis pērk vecu auto, tad ir jārēķinās ar to, ka tam būs regulāri kaut kas jālabo, bet šitam brīnumam detaļu cenas toč ir kosmoss...

tas ir piekarei...

a ja vaidzēs kaut ko no virzbūves vai optikas, ptu, ptu, ptu, tad toč mazsāpīgāk ir nošauties...

nu ko var raudāt par visādām buksēm. Bukses nav degviela, katru gadu nav jāpērk. Manai mazdai viņas kopā laikam ir 26 vai 28. Pa 136000 esmu nomainījis vienu. Es domāju Xedosam 9 ir līdzīgi.

bukses nav degviela, katru nedēļu nav jāpērk. (šitā biju domājis)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Modena, tu, radījums ar sievietes vārdu, ej un nogatavojies dzimumdzīvei.

klau dauni - šīs vārds daudz ko var nozīmēt..... bet vot ar sieviešu vārdu kaut ka nesanāca sastapties.... vai varbūt vel tu dauni kādu savu bērnu nosauksi - Daugavpils vai Mārupe?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Modena, tu, radījums ar sievietes vārdu, ej un nogatavojies dzimumdzīvei.

klau dauni - šīs vārds daudz ko var nozīmēt..... bet vot ar sieviešu vārdu kaut ka nesanāca sastapties.... vai varbūt vel tu dauni kādu savu bērnu nosauksi - Daugavpils vai Mārupe?

deksteram nevar būt bērnu, tāpēc atkrītproblēma ar nosaukšanu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Modena, tu, radījums ar sievietes vārdu, ej un nogatavojies dzimumdzīvei.

klau dauni - šīs vārds daudz ko var nozīmēt..... bet vot ar sieviešu vārdu kaut ka nesanāca sastapties.... vai varbūt vel tu dauni kādu savu bērnu nosauksi - Daugavpils vai Mārupe?

Nepūlies, no ratu pakaļas izkritusī, nekas tev nesanāks

tev, lauķi, uzdeva jautājumu... pacenties lūdzu uz to atbildēt...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu, vel peraties? varu piedavat jums abiem ekskluzivu strelku ogres statoilaa. miskastes maisus es uzsaukshu dalibas maksa 35 lati

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti