pavisam labas likmes kredītiem :)

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4
mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

saf rakstīja:

Seene rakstīja:

turbopiile rakstīja: kāda atšķirība, maja vai dzīvoklis..

arī man bankā ieķīlātai mājai tirgus cena pa 2 gadiem ievērojami kritusies, kamēr bračkam dzīvoklis tai pat laikā pirkts un cena kritusies salīdzinoši minimāli..

Atšķirība ļoti vienkāršā. Daudz saimnieki nozīmē, ka saimnieka NAV. Un rezultātā neesmu redzējis NEVIENU normālu daudzsaimnieku māju, kur nebūtu katastrofālas problēmas ar apsaimniekošanu. Pietiek ar vienu muļķi, lai nobloķētu jebkuru kopīpašumā veicamo darbu.

Viens muļķis neko nevar nobloķēt. Ko >50% mājas īpašnieki izlemj, tas pārējiem jādara.

Nav gan tik vienkārši. Nevar tie 50%+1 piespiest nomaksāt parādus pārējiem.

Normāli būtu iespējams, iesūdzot par parādu,atņemt dzīvokli, nomaksāt un dzīvokli pārdot citam.

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Tikai tiesas par izlikšanu ilgst līdz 2 un vairāk gadiem.

Ja, konkrēts sviests ar tām tiesām,pareizāk sakot, ilgajiem termiņiem.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

mirga rakstīja:

ValdisM rakstīja:

P.S. Un cik tad tev ir tas mēneša maksājums pašlaik ir? , vai gribi teikt ka 80-90Ls (cena par kuru tagad var noīrēt labu 2ist dzīvokli labā vietā)??

Par 80-90 latiem tu vari noīrēt suņu būdu ar daļējām ērtībām un bez mēbelēm, ne dzīvokli labā vietā.

Nav taisnība. (ja vien ir runa par summu +atsevišķi komunālie maks.)

Ir taisnība. Ja vien tev labs neskaitās hruščovkā ar bomžiem kaimiņos. Manā uztverē labs ir tāds, kuru par 90 ls nav iespējams atrast. Ja ir runa par mēbelētu dzīvokli ar visām ērtībām,iespēju novietot 2 auto utt...

Nu un kā tev šitāds par Ls 100 mēnesī (reāli par tādu ciparu to beigās izīrēja): uldisb.wordpress.com/...

Tas vēl 2-istabu, bet vienistabnieki +/- sakarīgā stāvoklī/vietā iet pa 70-80Ls +komunālie.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

Seene rakstīja:

turbopiile rakstīja: kāda atšķirība, maja vai dzīvoklis..

arī man bankā ieķīlātai mājai tirgus cena pa 2 gadiem ievērojami kritusies, kamēr bračkam dzīvoklis tai pat laikā pirkts un cena kritusies salīdzinoši minimāli..

Atšķirība ļoti vienkāršā. Daudz saimnieki nozīmē, ka saimnieka NAV. Un rezultātā neesmu redzējis NEVIENU normālu daudzsaimnieku māju, kur nebūtu katastrofālas problēmas ar apsaimniekošanu. Pietiek ar vienu muļķi, lai nobloķētu jebkuru kopīpašumā veicamo darbu.

Viens muļķis neko nevar nobloķēt. Ko >50% mājas īpašnieki izlemj, tas pārējiem jādara.

Nebūt ne. 50% var izlemt kaut ko darīt uz sava rēķina, ja vien kādam nav iebildumi. Un, piemēram nomainīt kāpņu telpas durvis, sadalot izdevumus tikai savā starpā. Bet ja kaut vienam no pārējiem PATĪK vecās durvis - viņam ir tiesības iet uz tiesu un pieprasīt lai jūs tās atliekat atpakaļ un vēl samaksājat viņam kompensāciju. Nemaz jau nerunājot par tādiem jaukiem pasākumiem, kā deratizācija/dezinsekcija, kuru ir jēga veikt tikai pilnīgi visā ēkā. Jebkura oficiāla rīcība KOPĪPAŠUMĀ ir iespējama tikai ar VISU īpašnieku piekrišanu. Pat avārijas seku novēršanas gadījumā lēmuma pieņēmējs riskē uzņemties materiālu atbildību par "pārmaksu", ja kāds īblis atradīs, ka santehniķis Vaņa to būtu izdarījis par 5 kapeikām lētāk.

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Katram savs, es tādā pilnīgi noteikti nevēlos dzīvot.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja: Katram savs, es tādā pilnīgi noteikti nevēlos dzīvot.

Nu, nu, lielībniek! Citēju: "Par 80-90 latiem tu vari noīrēt suņu būdu ar daļējām ērtībām un bez mēbelēm, ne dzīvokli labā vietā."

Tad nu salīdzini šo apgalvojumu ar iepriekšminēto piemēru, un, kā jau minēju - par 80-90 latiem tagad iet 1-istabas dzīvokļi ar visām ērtībām, normālā/labā stāvoklī un ne-čuhņā, piem., šāds:

1-istabas, Zepniekkalnā. Saulains un sauss dzīvoklis 2.stāvā, logi un balkons (stikla paketes) uz pagalma pusi. Kopējā platība 32 m2.

Mēbelēts ar sadzīves tehniku (Tv, veļas mašīna, ledusskapis, gāzes plīts ar gāzes/elektrisko cepeškrāsni). Ir parastais telefons, kabeļtelevīzija un bezvadu internets (pēc vēlēšanās). Uzstādīti skaitītāji.Kāpņu telpā koda atslēga.

Komunālie maksājumi no 25 LVL vasarā līdz 70 LVL ziemas periodā. (Pa gadu vidēji 40LVL/mēn)

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

turbopiile rakstīja: kāda atšķirība, maja vai dzīvoklis..

arī man bankā ieķīlātai mājai tirgus cena pa 2 gadiem ievērojami kritusies, kamēr bračkam dzīvoklis tai pat laikā pirkts un cena kritusies salīdzinoši minimāli..

Atšķirība ļoti vienkāršā. Daudz saimnieki nozīmē, ka saimnieka NAV. Un rezultātā neesmu redzējis NEVIENU normālu daudzsaimnieku māju, kur nebūtu katastrofālas problēmas ar apsaimniekošanu. Pietiek ar vienu muļķi, lai nobloķētu jebkuru kopīpašumā veicamo darbu.

tā jau ir.. man pie mājas dažus metrus gara, pusotru metru plata josla, kas pieder pašvaldībai.. jau par to ar kaimiņienieni rodas domstarpības vai es tur drīkstu izbērt atvesto malkas kravu vai turēt cieminu mašīnas..

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Bet no otras puses, ar kādām tiesībām mani drīkst izlikt no mana īpašuma? Murgs. ASV tādas lietas neiet cauri.

Mierīgi. Nevari pildīt saistības, lido laukā, ja ir kas cits atņemams, atņems to vispirms.

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

mirga rakstīja: Katram savs, es tādā pilnīgi noteikti nevēlos dzīvot.

Nu, nu, lielībniek! Citēju: "Par 80-90 latiem tu vari noīrēt suņu būdu ar daļējām ērtībām un bez mēbelēm, ne dzīvokli labā vietā."

Tad nu salīdzini šo apgalvojumu ar iepriekšminēto piemēru, un, kā jau minēju - par 80-90 latiem tagad iet 1-istabas dzīvokļi ar visām ērtībām, normālā/labā stāvoklī un ne-čuhņā, piem., šāds:

1-istabas, Zepniekkalnā. Saulains un sauss dzīvoklis 2.stāvā, logi un balkons (stikla paketes) uz pagalma pusi. Kopējā platība 32 m2.

Mēbelēts ar sadzīves tehniku (Tv, veļas mašīna, ledusskapis, gāzes plīts ar gāzes/elektrisko cepeškrāsni). Ir parastais telefons, kabeļtelevīzija un bezvadu internets (pēc vēlēšanās). Uzstādīti skaitītāji.Kāpņu telpā koda atslēga.

Komunālie maksājumi no 25 LVL vasarā līdz 70 LVL ziemas periodā. (Pa gadu vidēji 40LVL/mēn)

Neuzskatu par labu vietu dzīvot vispār kaut kādās tādās vecās murgu mājās , kur nevar ne mašīnu novietot garantētā vietā, nav ne kamīns dzīvoklī, ne garāža pie mājas mocim.

Man tas viss ir, plus vēl pilnīgi visa AEG tehnika dzīvoklī, kamīns, Junkers katls ar iespēju regulēt siltumu, apsardze, bruņu logi ( lai nav visādi pārsteigumi no darba atnākot ) , pilnībā renovēta māja ar visu jaunu iekšā-grīdām, mēbelēm, koka durvīm, staļu logiem..... tas ir labs dzīvoklis. Manā uztverē.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

mirga rakstīja: Katram savs, es tādā pilnīgi noteikti nevēlos dzīvot.

Nu, nu, lielībniek! Citēju: "Par 80-90 latiem tu vari noīrēt suņu būdu ar daļējām ērtībām un bez mēbelēm, ne dzīvokli labā vietā."

Tad nu salīdzini šo apgalvojumu ar iepriekšminēto piemēru, un, kā jau minēju - par 80-90 latiem tagad iet 1-istabas dzīvokļi ar visām ērtībām, normālā/labā stāvoklī un ne-čuhņā, piem., šāds:

1-istabas, Zepniekkalnā. Saulains un sauss dzīvoklis 2.stāvā, logi un balkons (stikla paketes) uz pagalma pusi. Kopējā platība 32 m2.

Mēbelēts ar sadzīves tehniku (Tv, veļas mašīna, ledusskapis, gāzes plīts ar gāzes/elektrisko cepeškrāsni). Ir parastais telefons, kabeļtelevīzija un bezvadu internets (pēc vēlēšanās). Uzstādīti skaitītāji.Kāpņu telpā koda atslēga.

Komunālie maksājumi no 25 LVL vasarā līdz 70 LVL ziemas periodā. (Pa gadu vidēji 40LVL/mēn)

Neuzskatu par labu vietu dzīvot vispār kaut kādās tādās vecās murgu mājās , kur nevar ne mašīnu novietot garantētā vietā, nav ne kamīns dzīvoklī, ne garāža pie mājas mocim.

Man tas viss ir, plus vēl pilnīgi visa AEG tehnika dzīvoklī, kamīns, Junkers katls ar iespēju regulēt siltumu, apsardze, bruņu logi ( lai nav visādi pārsteigumi no darba atnākot ) , pilnībā renovēta māja ar visu jaunu iekšā-grīdām, mēbelēm, koka durvīm, staļu logiem..... tas ir labs dzīvoklis. Manā uztverē.

Un pa cik tu būtu ar mieru tādu izīrēt kādam?

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

AEG jau nu nau lielīšanās vērts brends Būtu Kaisers, vēl varētu saprast.

Tāds tur vienkārši bija. Un ne jau tev tādam zagļu bomzim ir kas nojaušams no tā visa Ka tu pats raksti, tev naher nevajag ne e;ektrību kāpņu telpā ne sakoptu pagalmu... čmošņiks esi

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Un pa cik tu būtu ar mieru tādu izīrēt kādam?

?? es tādu īrēju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

mirga rakstīja: Katram savs, es tādā pilnīgi noteikti nevēlos dzīvot.

Nu, nu, lielībniek! Citēju: "Par 80-90 latiem tu vari noīrēt suņu būdu ar daļējām ērtībām un bez mēbelēm, ne dzīvokli labā vietā."

Tad nu salīdzini šo apgalvojumu ar iepriekšminēto piemēru, un, kā jau minēju - par 80-90 latiem tagad iet 1-istabas dzīvokļi ar visām ērtībām, normālā/labā stāvoklī un ne-čuhņā, piem., šāds:

1-istabas, Zepniekkalnā. Saulains un sauss dzīvoklis 2.stāvā, logi un balkons (stikla paketes) uz pagalma pusi. Kopējā platība 32 m2.

Mēbelēts ar sadzīves tehniku (Tv, veļas mašīna, ledusskapis, gāzes plīts ar gāzes/elektrisko cepeškrāsni). Ir parastais telefons, kabeļtelevīzija un bezvadu internets (pēc vēlēšanās). Uzstādīti skaitītāji.Kāpņu telpā koda atslēga.

Komunālie maksājumi no 25 LVL vasarā līdz 70 LVL ziemas periodā. (Pa gadu vidēji 40LVL/mēn)

Neuzskatu par labu vietu dzīvot vispār kaut kādās tādās vecās murgu mājās , kur nevar ne mašīnu novietot garantētā vietā, nav ne kamīns dzīvoklī, ne garāža pie mājas mocim.

Man tas viss ir, plus vēl pilnīgi visa AEG tehnika dzīvoklī, kamīns, Junkers katls ar iespēju regulēt siltumu, apsardze, bruņu logi ( lai nav visādi pārsteigumi no darba atnākot ) , pilnībā renovēta māja ar visu jaunu iekšā-grīdām, mēbelēm, koka durvīm, staļu logiem..... tas ir labs dzīvoklis. Manā uztverē.

tev tā visa nav

tev ir iespēja izmantot to, ka kāds to visu salika tajā mājā iekšā cerībā pelnīt...... bet sanāca tā, ka jāizīrē zem pašizmaksas lai nebrauktu lielākos mīnusos....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā vot

mirga Reģ.: 21.11.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tev tā visa nav

tev ir iespēja izmantot to, ka kāds to visu salika tajā mājā iekšā cerībā pelnīt...... bet sanāca tā, ka jāizīrē zem pašizmaksas lai nebrauktu lielākos mīnusos....

nu un labi vien ir, ka man nav. Tas viss dilst,nolietojas, noveco. Es dzīvoju kvalitatīvos apstākļos, lietoju kvalitatīvu tehniku un mēbeles, man ir labi sadzīves apstākļi, ko man vēl vajag ?? Apziņu,ka tas ir mans ????

Kā tev, būvē māju 5 gadus, guli putekļos un esi sajūsmināts,ka tev ir ?? Losīt, tas taču nav tavs, tas ir BANKAS

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tepat iauto ir viens lietotājs, kuram ir īpašums vecrīgā.... parauts krīts tā īpašuma sakopšanai.... un reāli sačakarēts īres tirgus....

lai tā dzīvokļa vietā uztaisītu to sakarīgo remontu ar visu tehniku, apkuri uttt, vajag kādas štukas 20.... ja pēc tā visa īpašnieks grib izīrēt un pelnīt, tad par 200latiem mēnesī tas vienkārši nav iespējams...

tad jau tās 20 štukas iestumt paruksī uz %tiem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

dolāriem arī likmes zemas. plus pats zaļais sūds lēnām lido uz leju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mirga rakstīja:

Pirmais rakstīja:

tev tā visa nav

tev ir iespēja izmantot to, ka kāds to visu salika tajā mājā iekšā cerībā pelnīt...... bet sanāca tā, ka jāizīrē zem pašizmaksas lai nebrauktu lielākos mīnusos....

nu un labi vien ir, ka man nav. Tas viss dilst,nolietojas, noveco. Es dzīvoju kvalitatīvos apstākļos, lietoju kvalitatīvu tehniku un mēbeles, man ir labi sadzīves apstākļi, ko man vēl vajag ?? Apziņu,ka tas ir mans ????

Kā tev, būvē māju 5 gadus, guli putekļos un esi sajūsmināts,ka tev ir ?? Losīt, tas taču nav tavs, tas ir BANKAS

kādus 5 gadus? ko tu mani biedē?

nupat paskatījos... man būvatļauja ir izsniegta 2007 gada 23 aprīlī,,,, sanāk nevis pieci, bet divarpus....

a par to mans vai bankas... vispār arī mani uztrauc fakts, ka esmu bania parādā ~44000 eiro par to īpašumu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

mirga rakstīja:

Kaksis rakstīja: Bet no otras puses, ar kādām tiesībām mani drīkst izlikt no mana īpašuma? Murgs. ASV tādas lietas neiet cauri.

Mierīgi. Nevari pildīt saistības, lido laukā, ja ir kas cits atņemams, atņems to vispirms.

Nevis nevar pildīt saistības, bet tās vispār ******* nav vajadzīgas. ******* man jāslēdz līgums par apsaimniekošanu, ja man nav vajadzīga centrālā apkure (lai atslēdz nost), gaisma un siltums trepēs, tīrs pagalms. Lukturītis man ir, stāvvietu nevajag. Varu atmest dažus latus atkritumiem un kanalizācijai.

Nu te tu arī uzrakstīji iemeslu, kādeļ dalīts īpašums ir murgs. Tev nekas nav vajdzīgs... bet cieš par to pārējie.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu ja nekas nav vajadzīgs (apkure, utt..), tad jāiet dzīvot zem tilta. tur būs urlas ar līdzīgu domu gājienu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu ja nekas nav vajadzīgs (apkure, utt..), tad jāiet dzīvot zem tilta. tur būs urlas ar līdzīgu domu gājienu.

redzi, pat mirgai ir autonomā gāzes apkure.... pamēģini atteities no centrālapkures savā zolitūtes 119 sērijas 3istabu dzīvokļi un kurināt ar gāzi.... gāze taču tur ir....

vei teiksim siltumsūkni

uzcel pats savu māju un kurini ar ko vēlies....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

anonimikis rakstīja: nu ja nekas nav vajadzīgs (apkure, utt..), tad jāiet dzīvot zem tilta. tur būs urlas ar līdzīgu domu gājienu.

redzi, pat mirgai ir autonomā gāzes apkure.... pamēģini atteities no centrālapkures savā zolitūtes 119 sērijas 3istabu dzīvokļi un kurināt ar gāzi.... gāze taču tur ir....

vei teiksim siltumsūkni

uzcel pats savu māju un kurini ar ko vēlies....

Mierīgi. Vajag galu attiecīgā kantorī un turbo katlu, kuram nevajag kopējo skursteni.

vai tu zini kaut vienu adresi kurā šis pasākums reāli ir izveikts?

nu ka padalies ar savām "zināšanām" vai arī tu esi vēl viena dekstera dubultotā personība?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Jūrmalā viens keks 103. sērijā ierīkoja elektroapkuri... bet viņam bija gali pareizajā kantorī.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

saf rakstīja:

Seene rakstīja:

turbopiile rakstīja: kāda atšķirība, maja vai dzīvoklis..

arī man bankā ieķīlātai mājai tirgus cena pa 2 gadiem ievērojami kritusies, kamēr bračkam dzīvoklis tai pat laikā pirkts un cena kritusies salīdzinoši minimāli..

Atšķirība ļoti vienkāršā. Daudz saimnieki nozīmē, ka saimnieka NAV. Un rezultātā neesmu redzējis NEVIENU normālu daudzsaimnieku māju, kur nebūtu katastrofālas problēmas ar apsaimniekošanu. Pietiek ar vienu muļķi, lai nobloķētu jebkuru kopīpašumā veicamo darbu.

Viens muļķis neko nevar nobloķēt. Ko >50% mājas īpašnieki izlemj, tas pārējiem jādara.

Nebūt ne. 50% var izlemt kaut ko darīt uz sava rēķina, ja vien kādam nav iebildumi. Un, piemēram nomainīt kāpņu telpas durvis, sadalot izdevumus tikai savā starpā. Bet ja kaut vienam no pārējiem PATĪK vecās durvis - viņam ir tiesības iet uz tiesu un pieprasīt lai jūs tās atliekat atpakaļ un vēl samaksājat viņam kompensāciju. Nemaz jau nerunājot par tādiem jaukiem pasākumiem, kā deratizācija/dezinsekcija, kuru ir jēga veikt tikai pilnīgi visā ēkā. Jebkura oficiāla rīcība KOPĪPAŠUMĀ ir iespējama tikai ar VISU īpašnieku piekrišanu. Pat avārijas seku novēršanas gadījumā lēmuma pieņēmējs riskē uzņemties materiālu atbildību par "pārmaksu", ja kāds īblis atradīs, ka santehniķis Vaņa to būtu izdarījis par 5 kapeikām lētāk.

Kādā hjunjā Tu dzīvo???? deratizācija???? dezinsekcija???? JEZUS!!!! ARPRATS!!! Parvacies - pazheelo beernus! izmet savu saabu ar 1500 ls apkopeem un normaalu dziivokli panjem!

ES dzīvoju kur viss - visssssss ir jauns - tur neko mainīt vēl gadus 10 nevajadzēs. mUMS pašam ir savs sētnieks, apsargs. Apsaimniekotājs godīgs - veic apzaļumošanu, labiekārtošanu, laistīšanu vasarā, mauriņa pļaušanu, bērnudārza teritorijas un mantiņu uzturēšanu... katru dienu visi gaiteņi, lifts un trepes smaržo... un tas viss par 40 saņiem metrā - pļe! ziemā max ar visu visu 50 Ls!!

mēs ievēlam savas mājas apsaimniekotāju, kam maksājam normālu algu, ka viņam ir interese pakustēties!!! Darbs jau kaulus nelauž - 1x mēnesi pačekot un izsūtīt rēķinus. Visā mājā dzīvo turīgas ģimenes - tikai 4 dzīvokļi ir spekulantu iegrābiens, kuri neko nemaksā un Bankas jau palēnām izsola tos... bet uz 100+ dzīvokļiem tie ir pāris lati klāt... Paši sevi kurinam cik gribam un kad gribam - 1 zvans un kļust siltāks, 1 zvans pavasarī un vēsāks. Dzivoklī nekad nav zem 23 grādi... padaudz, bet patīkami šortos uz sniegu sktīties!

Jūsu saraji Ziepītī vai Mangaļsalā ar identisku likmi apsaimniekošanai nāk ar bomzi kāpņutelpā komplektā un salauztām pastkastītēm, ar smirdošu liftu 1970 gada izlaidumu un kas mani vienkārši spārda- ar atkritumu stāvvadiem kā Pļavnieku 9stāvenēs, kur kāds vienkārši iemīž no 7 stāva un viss vaņī, ka elpu sit pušu... es tādā bomžatņikā savu mūžu nedzīvotu kaut man tO hatu par 1 Ls tirgotu! NEKAD!

Topika ideja bija pamudināt tautu nepārmaksāt kredītus latos, bet to jau te tauta nesaprot...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

mežaparka vārti ir tas pustukšais sķūnis kur joprojām stāv plakāts - pārdod dzīvokļus ALL INCLUSIVE?

tevis nosauktie bonusi par apzaļumošanu, tīru kāpņutelpu, liftu, utt ir praktiski VISOS jaunajos projektos (pazīstamie dzīvo kādos 8 dažādos) - gan jaunos, gan vecos, tā kā tas nav tev nekāds bonuss, bet parasta norma. sīkais sadomājies pastaipīt krānu - 22 gados kredjiti na fljati. nu malacis, pastaipīji, mums tagad visiem skauž. palika labāk? palika garāks gals?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti