pavisam labas likmes kredītiem :)

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
 
1 2 3 4
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kādi zābaki

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

www.atsledzies.lv - ja kāds grib 'principa' RS pasūtīt naxxx

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Kādā hjunjā Tu dzīvo???? deratizācija???? dezinsekcija???? JEZUS!!!! ARPRATS!!! Parvacies - pazheelo beernus! izmet savu saabu ar 1500 ls apkopeem un normaalu dziivokli panjem!

ES dzīvoju kur viss - visssssss ir jauns - tur neko mainīt vēl gadus 10 nevajadzēs. mUMS pašam ir savs sētnieks, apsargs. Apsaimniekotājs godīgs - veic apzaļumošanu, labiekārtošanu, laistīšanu vasarā, mauriņa pļaušanu, bērnudārza teritorijas un mantiņu uzturēšanu... katru dienu visi gaiteņi, lifts un trepes smaržo... un tas viss par 40 saņiem metrā - pļe! ziemā max ar visu visu 50 Ls!!

mēs ievēlam savas mājas apsaimniekotāju, kam maksājam normālu algu, ka viņam ir interese pakustēties!!! Darbs jau kaulus nelauž - 1x mēnesi pačekot un izsūtīt rēķinus. Visā mājā dzīvo turīgas ģimenes - tikai 4 dzīvokļi ir spekulantu iegrābiens, kuri neko nemaksā un Bankas jau palēnām izsola tos... bet uz 100+ dzīvokļiem tie ir pāris lati klāt... Paši sevi kurinam cik gribam un kad gribam - 1 zvans un kļust siltāks, 1 zvans pavasarī un vēsāks. Dzivoklī nekad nav zem 23 grādi... padaudz, bet patīkami šortos uz sniegu sktīties!

Jūsu saraji Ziepītī vai Mangaļsalā ar identisku likmi apsaimniekošanai nāk ar bomzi kāpņutelpā komplektā un salauztām pastkastītēm, ar smirdošu liftu 1970 gada izlaidumu un kas mani vienkārši spārda- ar atkritumu stāvvadiem kā Pļavnieku 9stāvenēs, kur kāds vienkārši iemīž no 7 stāva un viss vaņī, ka elpu sit pušu... es tādā bomžatņikā savu mūžu nedzīvotu kaut man tO hatu par 1 Ls tirgotu! NEKAD!

Topika ideja bija pamudināt tautu nepārmaksāt kredītus latos, bet to jau te tauta nesaprot...

Es dzīvoju īrētā dzīvoklī, kur ari viss ir kārtībā - jo tie, kam ir iebildumi pret saimnoeka lēmumiem, brīvi drīkst izvākties. Un varu tikai apsveit tevi, ka ir paveicies ar kaimiņiem. Diemžēl tādi ir reti izņēmumi. Mans kolēģis šobrīd cīnās, lai panāktu tiesības kaut uz sava rēķina uzstādīt pie mājas vienu papildus lampu - proejektētāji kaut kā nev līdz galam ierēķinājuši, ka māju kompleksā vienai mājai pieja durvīm nav normāli apgaismota. Bet kaimiņi no blakus mājas suta nah, jo viņiem tā naktī spīdēšot logā un traucēšot gulēt.

Un tavas naivās šausmas par dezinsekciju/deratizāciju parāda to, cik patiesībā esi nezinošs. Ja sagadīsies apstākļi, kas tavu māju padarīs par interesantu žurkām, tās neprasīs atļauju ievākties un negaidīs, kamēr tava lieliskā māja kļūs veca. Vai arī - kad uzzināsi, cik feini spēj vairoties prusaki, ko ļoti daudzi uzskata par mājas svētību un ņem līdzi arī pārvācoties uz jaunu dzīvesvietu.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Prusaki iet uz turieni, kur viņus gaida ar atbilstošiem apstākļiem. Ja Tev blakus būs pruskains dzīvoklis, bet pats savējā pacentīsies uzturēt nepārspīlētu kārtību un tīrību, tad par prusakiem vari aizmirst. Protams, pa kādam jau ieklīdīs, bet tos parasti elaminē ar divu pirkstu metodi, un ķīmija nav vajadzīga.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Protams, pa kādam jau ieklīdīs, bet tos parasti elaminē ar divu pirkstu metodi, un ķīmija nav vajadzīga.

Kāpēc man būtu jālaminē prusaki, lūdzu?

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

saf rakstīja:

Seene rakstīja:

turbopiile rakstīja: kāda atšķirība, maja vai dzīvoklis..

arī man bankā ieķīlātai mājai tirgus cena pa 2 gadiem ievērojami kritusies, kamēr bračkam dzīvoklis tai pat laikā pirkts un cena kritusies salīdzinoši minimāli..

Atšķirība ļoti vienkāršā. Daudz saimnieki nozīmē, ka saimnieka NAV. Un rezultātā neesmu redzējis NEVIENU normālu daudzsaimnieku māju, kur nebūtu katastrofālas problēmas ar apsaimniekošanu. Pietiek ar vienu muļķi, lai nobloķētu jebkuru kopīpašumā veicamo darbu.

Viens muļķis neko nevar nobloķēt. Ko >50% mājas īpašnieki izlemj, tas pārējiem jādara.

Nebūt ne. 50% var izlemt kaut ko darīt uz sava rēķina, ja vien kādam nav iebildumi. Un, piemēram nomainīt kāpņu telpas durvis, sadalot izdevumus tikai savā starpā. Bet ja kaut vienam no pārējiem PATĪK vecās durvis - viņam ir tiesības iet uz tiesu un pieprasīt lai jūs tās atliekat atpakaļ un vēl samaksājat viņam kompensāciju. Nemaz jau nerunājot par tādiem jaukiem pasākumiem, kā deratizācija/dezinsekcija, kuru ir jēga veikt tikai pilnīgi visā ēkā. Jebkura oficiāla rīcība KOPĪPAŠUMĀ ir iespējama tikai ar VISU īpašnieku piekrišanu. Pat avārijas seku novēršanas gadījumā lēmuma pieņēmējs riskē uzņemties materiālu atbildību par "pārmaksu", ja kāds īblis atradīs, ka santehniķis Vaņa to būtu izdarījis par 5 kapeikām lētāk.

Kādā hjunjā Tu dzīvo???? deratizācija???? dezinsekcija???? JEZUS!!!! ARPRATS!!! Parvacies - pazheelo beernus! izmet savu saabu ar 1500 ls apkopeem un normaalu dziivokli panjem!

ES dzīvoju kur viss - visssssss ir jauns - tur neko mainīt vēl gadus 10 nevajadzēs. mUMS pašam ir savs sētnieks, apsargs. Apsaimniekotājs godīgs - veic apzaļumošanu, labiekārtošanu, laistīšanu vasarā, mauriņa pļaušanu, bērnudārza teritorijas un mantiņu uzturēšanu... katru dienu visi gaiteņi, lifts un trepes smaržo... un tas viss par 40 saņiem metrā - pļe! ziemā max ar visu visu 50 Ls!!

mēs ievēlam savas mājas apsaimniekotāju, kam maksājam normālu algu, ka viņam ir interese pakustēties!!! Darbs jau kaulus nelauž - 1x mēnesi pačekot un izsūtīt rēķinus. Visā mājā dzīvo turīgas ģimenes - tikai 4 dzīvokļi ir spekulantu iegrābiens, kuri neko nemaksā un Bankas jau palēnām izsola tos... bet uz 100+ dzīvokļiem tie ir pāris lati klāt... Paši sevi kurinam cik gribam un kad gribam - 1 zvans un kļust siltāks, 1 zvans pavasarī un vēsāks. Dzivoklī nekad nav zem 23 grādi... padaudz, bet patīkami šortos uz sniegu sktīties!

Jūsu saraji Ziepītī vai Mangaļsalā ar identisku likmi apsaimniekošanai nāk ar bomzi kāpņutelpā komplektā un salauztām pastkastītēm, ar smirdošu liftu 1970 gada izlaidumu un kas mani vienkārši spārda- ar atkritumu stāvvadiem kā Pļavnieku 9stāvenēs, kur kāds vienkārši iemīž no 7 stāva un viss vaņī, ka elpu sit pušu... es tādā bomžatņikā savu mūžu nedzīvotu kaut man tO hatu par 1 Ls tirgotu! NEKAD!

Topika ideja bija pamudināt tautu nepārmaksāt kredītus latos, bet to jau te tauta nesaprot...

Tev Čierī tur darba nav ka tu pa forumiem centies savu taisnību pierādīt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

juha rakstīja: Prusaki iet uz turieni, kur viņus gaida ar atbilstošiem apstākļiem. Ja Tev blakus būs pruskains dzīvoklis, bet pats savējā pacentīsies uzturēt nepārspīlētu kārtību un tīrību, tad par prusakiem vari aizmirst. Protams, pa kādam jau ieklīdīs, bet tos parasti elaminē ar divu pirkstu metodi, un ķīmija nav vajadzīga.

teisnība

prusakiem vajadzīgs siltums

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirkt vai irēt ???

Mūžīgā dillema , kas droši vien daudziem ir prātā.

Sajūta ka nopērkot māja (dzīvoklis) ir tava, bez šaubām ir laba un viss vairāk nekādu labumu šajā apstāklī nav

Kādā gadījumā pirkt ?

Ja ir pašam brīva nauda pirkumam

Ja ir vismaz 45 gadi un skaidri zini, ka šajā īpašumā sagaidīsi vecumdienas

Ja esi jaunāks un ar pārliecību zini, ka tuvākos 30 gadus dzīvoši šajā valstī, pilsētā

Ja tev ļoti patīk kaplēt, remontēt, krāsot , organizēt, saskaņot u.t.t.

Man pieder dzīvoklis Rīgas centrā nu i nah. šito murgu mājā neko nevar izdarīt, debates par kāpņu telpas remontu ilga 5 gadus u.t.t.

Ko darīt ar šo īpašumu, ja gribu pārcelties uz Austrāliju ???? Pārdot par sviestmaizi ? Izīrēt ? Nodarboties ar pārdošanu 5-6 gadus ?

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Un ir otrs dzīvoklis īrēts (pie jūras) nekādu problēu, kas saplīst , zvanu šaimniekam un viss tiek zibenīgi saremontēts

Man nav nekādu uztraukumu, ko ar šo īpašumu darīt, ja samazināsies ienākumi piedāvās labāku darbu Daugavas otrā pusē, Liepājā, Minhenē u.t.t. Aiziešu

Nav uztraukumu ceļojot un neesot mājās 3 nedēļas

U.t.t.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Kādā hjunjā Tu dzīvo???? deratizācija???? dezinsekcija???? JEZUS!!!! ARPRATS!!! Parvacies - pazheelo beernus! izmet savu saabu ar 1500 ls apkopeem un normaalu dziivokli panjem!

ES dzīvoju kur viss - visssssss ir jauns - tur neko mainīt vēl gadus 10 nevajadzēs. mUMS pašam ir savs sētnieks, apsargs. Apsaimniekotājs godīgs - veic apzaļumošanu, labiekārtošanu, laistīšanu vasarā, mauriņa pļaušanu, bērnudārza teritorijas un mantiņu uzturēšanu... katru dienu visi gaiteņi, lifts un trepes smaržo... un tas viss par 40 saņiem metrā - pļe! ziemā max ar visu visu 50 Ls!!

mēs ievēlam savas mājas apsaimniekotāju, kam maksājam normālu algu, ka viņam ir interese pakustēties!!! Darbs jau kaulus nelauž - 1x mēnesi pačekot un izsūtīt rēķinus. Visā mājā dzīvo turīgas ģimenes - tikai 4 dzīvokļi ir spekulantu iegrābiens, kuri neko nemaksā un Bankas jau palēnām izsola tos... bet uz 100+ dzīvokļiem tie ir pāris lati klāt... Paši sevi kurinam cik gribam un kad gribam - 1 zvans un kļust siltāks, 1 zvans pavasarī un vēsāks. Dzivoklī nekad nav zem 23 grādi... padaudz, bet patīkami šortos uz sniegu sktīties!

Jūsu saraji Ziepītī vai Mangaļsalā ar identisku likmi apsaimniekošanai nāk ar bomzi kāpņutelpā komplektā un salauztām pastkastītēm, ar smirdošu liftu 1970 gada izlaidumu un kas mani vienkārši spārda- ar atkritumu stāvvadiem kā Pļavnieku 9stāvenēs, kur kāds vienkārši iemīž no 7 stāva un viss vaņī, ka elpu sit pušu... es tādā bomžatņikā savu mūžu nedzīvotu kaut man tO hatu par 1 Ls tirgotu! NEKAD!

Topika ideja bija pamudināt tautu nepārmaksāt kredītus latos, bet to jau te tauta nesaprot...

Es dzīvoju īrētā dzīvoklī, kur ari viss ir kārtībā - jo tie, kam ir iebildumi pret saimnoeka lēmumiem, brīvi drīkst izvākties. Un varu tikai apsveit tevi, ka ir paveicies ar kaimiņiem. Diemžēl tādi ir reti izņēmumi. Mans kolēģis šobrīd cīnās, lai panāktu tiesības kaut uz sava rēķina uzstādīt pie mājas vienu papildus lampu - proejektētāji kaut kā nev līdz galam ierēķinājuši, ka māju kompleksā vienai mājai pieja durvīm nav normāli apgaismota. Bet kaimiņi no blakus mājas suta nah, jo viņiem tā naktī spīdēšot logā un traucēšot gulēt.

Un tavas naivās šausmas par dezinsekciju/deratizāciju parāda to, cik patiesībā esi nezinošs. Ja sagadīsies apstākļi, kas tavu māju padarīs par interesantu žurkām, tās neprasīs atļauju ievākties un negaidīs, kamēr tava lieliskā māja kļūs veca. Vai arī - kad uzzināsi, cik feini spēj vairoties prusaki, ko ļoti daudzi uzskata par mājas svētību un ņem līdzi arī pārvācoties uz jaunu dzīvesvietu.

es tiešām šausminos, ka Tev ir jāmaksā īri par tarakanizētu dzīvokli.... tas ir pizdeeec un man nav ko teikt! ja man kaut viena padla ieliistu hvz no kurienes - es izkuupinatu i saimniekus i parvaldnieku!

PN tiiriibaa tarakaani nenaaks un zurkas - jo seviski rigas centraa jaunbuuvee, ja necuukosies un pritonu neuztaisiis

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: mežaparka vārti ir tas pustukšais sķūnis kur joprojām stāv plakāts - pārdod dzīvokļus ALL INCLUSIVE?

tevis nosauktie bonusi par apzaļumošanu, tīru kāpņutelpu, liftu, utt ir praktiski VISOS jaunajos projektos (pazīstamie dzīvo kādos 8 dažādos) - gan jaunos, gan vecos, tā kā tas nav tev nekāds bonuss, bet parasta norma. sīkais sadomājies pastaipīt krānu - 22 gados kredjiti na fljati. nu malacis, pastaipīji, mums tagad visiem skauž. palika labāk? palika garāks gals?

nē čalīt - manā mājā ir kādi 4 no 100+ brīvi - cenieku/spekulantu upuriishi kaadu citu suudu buusi redzeejis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

es tiešām šausminos, ka Tev ir jāmaksā īri par tarakanizētu dzīvokli.... tas ir pizdeeec un man nav ko teikt! ja man kaut viena padla ieliistu hvz no kurienes - es izkuupinatu i saimniekus i parvaldnieku!

PN tiiriibaa tarakaani nenaaks un zurkas - jo seviski rigas centraa jaunbuuvee, ja necuukosies un pritonu neuztaisiis

Laikam ļoti tups esi. Jau teicu, ka man tādas lietas nav pieņemamas un attiecīgi dzīvoju atbilstoši savam vēlmēm. Acīmredzot nespēj saprast, ka pasaule ir plašāka par tavu šauro apkārtni un dzīves pieredze var būt arī ne savējā.

Un tad, kad tev ielīdis, uzzināsi, kurš kuru izkūpinās. Taisnība vienmēr būs "vājākajam", lai čakarētu pārejos.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

es tiešām šausminos, ka Tev ir jāmaksā īri par tarakanizētu dzīvokli.... tas ir pizdeeec un man nav ko teikt! ja man kaut viena padla ieliistu hvz no kurienes - es izkuupinatu i saimniekus i parvaldnieku!

PN tiiriibaa tarakaani nenaaks un zurkas - jo seviski rigas centraa jaunbuuvee, ja necuukosies un pritonu neuztaisiis

Laikam ļoti tups esi. Jau teicu, ka man tādas lietas nav pieņemamas un attiecīgi dzīvoju atbilstoši savam vēlmēm. Acīmredzot nespēj saprast, ka pasaule ir plašāka par tavu šauro apkārtni un dzīves pieredze var būt arī ne savējā.

Un tad, kad tev ielīdis, uzzināsi, kurš kuru izkūpinās. Taisnība vienmēr būs "vājākajam", lai čakarētu pārejos.

tad nahrenam te muldi par kaut kādām žurkām un tarakāniem?

tatad abi dzivojam normalos standartos...

offtopic - ja man kaut kads kaimins uzstaditu laternu kas man visu nakti spid logos tikai tamdelj lai uz 5 minutem noveerotu, kaa duksis kruumaa spiez suudu, es to laternu jamam kur saule nespiid iebaaztu vai iekraameetu caur priekseejo stiklu mashiinaa. lai tur spiid. man nav jaaciesh no citu infantiluma un tizluma. naktii ir jaabuut tumsam - nepatik - apdosinies vai parvacies.

un redzi - pirms laika teici, ka es esmu rups un lamaajos - apskaties spogulii! pats nespeej bez rupjiibaam iztikt! es tevi neaiztiku, bet tu ....&^%* mlje

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Dzīvokli pirkt vispār nav gudri Māju jā.

kaa kuram - es izvaacos no maajas pieriigaa, lai normaali straadaatu un maaciitos riigaa, savaadaak katru riitu pa stundai pakorkiem un vakaraa peec skolas ap 21.30 majas 40 minutes - nee es labaak gulju to laiku + benzins un amortizacija - finaalaa tas pats tikai mazaaka jebļa.. iegadajos dzivokli - ar kriitu protams... dzivokli ir tupi pirkt visos vecajos padomju projektos, un visjaunajakas jaunbuves (japerk taas kas līdz 2006 gadam nodotas, kaa man piemeeram, tad vismaz kvalitaate bija). Praatiigi vecajaas 1900+ maajaas un iepriekšminētās jaunbūvēs lidz 2005-2006 gadam. paareejais ir suuds pec definiicijas.

un tevis pieminetas majas piemeram Spilves pljavaas ir suuda veertas - tad jau labaak dziivokli maskačkā, mazaaka iespeeja ka sabruks vai nopelees vai appuudiis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

offtopic - ja man kaut kads kaimins uzstaditu laternu kas man visu nakti spid logos tikai tamdelj lai uz 5 minutem noveerotu, kaa duksis kruumaa spiez suudu, es to laternu jamam kur saule nespiid iebaaztu vai iekraameetu caur priekseejo stiklu mashiinaa. lai tur spiid. man nav jaaciesh no citu infantiluma un tizluma. naktii ir jaabuut tumsam - nepatik - apdosinies vai parvacies.

Jā tikai kaimiņam pašam tāda ir. Jo nav uzstādīta tikai VIENAI kompleksa mājai projektētāju kļūdas pēc. Attīstītājs plāta rokas un saka, ka vairs nav īpašnieks tādēļ neko nevar palīdzēt. Bet jaunie kopīpašnieki neko nedrīkst darīt, jo viens p... atsakās parakstīt piekrišanu. Un to, ka naktī ir jābut visam tumšam, varbūt aizej un pastāsti Rīgas domei, kas nez kāpēc visas ielas apgaismo, ne tik vien ieejas durvis ar automātisku sensoru lampu...

Un apdrosināšanu noteikti vajadzēja pa vidu iebāzt, vai ne. Tā tak noteikti palīdzēs atslēgas caurumu durvīs atrast, nākot no darba, kad tumšs ir jau 17:00.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

offtopic - ja man kaut kads kaimins uzstaditu laternu kas man visu nakti spid logos tikai tamdelj lai uz 5 minutem noveerotu, kaa duksis kruumaa spiez suudu, es to laternu jamam kur saule nespiid iebaaztu vai iekraameetu caur priekseejo stiklu mashiinaa. lai tur spiid. man nav jaaciesh no citu infantiluma un tizluma. naktii ir jaabuut tumsam - nepatik - apdosinies vai parvacies.

Jā tikai kaimiņam pašam tāda ir. Jo nav uzstādīta tikai VIENAI kompleksa mājai projektētāju kļūdas pēc. Attīstītājs plāta rokas un saka, ka vairs nav īpašnieks tādēļ neko nevar palīdzēt. Bet jaunie kopīpašnieki neko nedrīkst darīt, jo viens p... atsakās parakstīt piekrišanu. Un to, ka naktī ir jābut visam tumšam, varbūt aizej un pastāsti Rīgas domei, kas nez kāpēc visas ielas apgaismo, ne tik vien ieejas durvis ar automātisku sensoru lampu...

Un apdrosināšanu noteikti vajadzēja pa vidu iebāzt, vai ne. Tā tak noteikti palīdzēs atslēgas caurumu durvīs atrast, nākot no darba, kad tumšs ir jau 17:00.

nu pasmejies pats par sevi - jaaliek laterna lai 1x vakarā atrastu atsleegas caurumu... interesanti, kapec tu ar lukturi nespiidini lai tumsaa kaadu citu caurumu atrastu?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Sretsked rakstīja: Dzīvokli pirkt vispār nav gudri Māju jā.

kaa kuram - es izvaacos no maajas pieriigaa, lai normaali straadaatu un maaciitos riigaa, savaadaak katru riitu pa stundai pakorkiem un vakaraa peec skolas ap 21.30 majas 40 minutes - nee es labaak gulju to laiku + benzins un amortizacija - finaalaa tas pats tikai mazaaka jebļa..

katram savs.. pierīgā līdz rīgai ātrāk par stundu, blakus mežss ūdeņi.. pastaigaties, sportot.. suni var turēt.. dārziņš.. garāža pirts.. utt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja:

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

offtopic - ja man kaut kads kaimins uzstaditu laternu kas man visu nakti spid logos tikai tamdelj lai uz 5 minutem noveerotu, kaa duksis kruumaa spiez suudu, es to laternu jamam kur saule nespiid iebaaztu vai iekraameetu caur priekseejo stiklu mashiinaa. lai tur spiid. man nav jaaciesh no citu infantiluma un tizluma. naktii ir jaabuut tumsam - nepatik - apdosinies vai parvacies.

Jā tikai kaimiņam pašam tāda ir. Jo nav uzstādīta tikai VIENAI kompleksa mājai projektētāju kļūdas pēc. Attīstītājs plāta rokas un saka, ka vairs nav īpašnieks tādēļ neko nevar palīdzēt. Bet jaunie kopīpašnieki neko nedrīkst darīt, jo viens p... atsakās parakstīt piekrišanu. Un to, ka naktī ir jābut visam tumšam, varbūt aizej un pastāsti Rīgas domei, kas nez kāpēc visas ielas apgaismo, ne tik vien ieejas durvis ar automātisku sensoru lampu...

Un apdrosināšanu noteikti vajadzēja pa vidu iebāzt, vai ne. Tā tak noteikti palīdzēs atslēgas caurumu durvīs atrast, nākot no darba, kad tumšs ir jau 17:00.

nu pasmejies pats par sevi - jaaliek laterna lai 1x vakarā atrastu atsleegas caurumu... interesanti, kapec tu ar lukturi nespiidini lai tumsaa kaadu citu caurumu atrastu?

Laikam jau esi no tiem, kas kopējā kāpņu telpā skrūvē ārā spuldzītes, lai nebūtu pašam jāpērk naktslampiņai. Normaliem cilvēkiem pie ieejas durvīm mēdz būt apgaismojums.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man kaimiņu apgaismojums naktī netraucētu. man ir klusa gaisene

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

Kādā hjunjā Tu dzīvo???? deratizācija???? dezinsekcija???? JEZUS!!!! ARPRATS!!! Parvacies - pazheelo beernus! izmet savu saabu ar 1500 ls apkopeem un normaalu dziivokli panjem!

ES dzīvoju kur viss - visssssss ir jauns - tur neko mainīt vēl gadus 10 nevajadzēs. mUMS pašam ir savs sētnieks, apsargs. Apsaimniekotājs godīgs - veic apzaļumošanu, labiekārtošanu, laistīšanu vasarā, mauriņa pļaušanu, bērnudārza teritorijas un mantiņu uzturēšanu... katru dienu visi gaiteņi, lifts un trepes smaržo... un tas viss par 40 saņiem metrā - pļe! ziemā max ar visu visu 50 Ls!!

mēs ievēlam savas mājas apsaimniekotāju, kam maksājam normālu algu, ka viņam ir interese pakustēties!!! Darbs jau kaulus nelauž - 1x mēnesi pačekot un izsūtīt rēķinus. Visā mājā dzīvo turīgas ģimenes - tikai 4 dzīvokļi ir spekulantu iegrābiens, kuri neko nemaksā un Bankas jau palēnām izsola tos... bet uz 100+ dzīvokļiem tie ir pāris lati klāt... Paši sevi kurinam cik gribam un kad gribam - 1 zvans un kļust siltāks, 1 zvans pavasarī un vēsāks. Dzivoklī nekad nav zem 23 grādi... padaudz, bet patīkami šortos uz sniegu sktīties!

Jūsu saraji Ziepītī vai Mangaļsalā ar identisku likmi apsaimniekošanai nāk ar bomzi kāpņutelpā komplektā un salauztām pastkastītēm, ar smirdošu liftu 1970 gada izlaidumu un kas mani vienkārši spārda- ar atkritumu stāvvadiem kā Pļavnieku 9stāvenēs, kur kāds vienkārši iemīž no 7 stāva un viss vaņī, ka elpu sit pušu... es tādā bomžatņikā savu mūžu nedzīvotu kaut man tO hatu par 1 Ls tirgotu! NEKAD!

Topika ideja bija pamudināt tautu nepārmaksāt kredītus latos, bet to jau te tauta nesaprot...

Es dzīvoju īrētā dzīvoklī, kur ari viss ir kārtībā - jo tie, kam ir iebildumi pret saimnoeka lēmumiem, brīvi drīkst izvākties. Un varu tikai apsveit tevi, ka ir paveicies ar kaimiņiem. Diemžēl tādi ir reti izņēmumi. Mans kolēģis šobrīd cīnās, lai panāktu tiesības kaut uz sava rēķina uzstādīt pie mājas vienu papildus lampu - proejektētāji kaut kā nev līdz galam ierēķinājuši, ka māju kompleksā vienai mājai pieja durvīm nav normāli apgaismota. Bet kaimiņi no blakus mājas suta nah, jo viņiem tā naktī spīdēšot logā un traucēšot gulēt.

Un tavas naivās šausmas par dezinsekciju/deratizāciju parāda to, cik patiesībā esi nezinošs. Ja sagadīsies apstākļi, kas tavu māju padarīs par interesantu žurkām, tās neprasīs atļauju ievākties un negaidīs, kamēr tava lieliskā māja kļūs veca. Vai arī - kad uzzināsi, cik feini spēj vairoties prusaki, ko ļoti daudzi uzskata par mājas svētību un ņem līdzi arī pārvācoties uz jaunu dzīvesvietu.

tā mājas svētība ir urlu tradīcija starp citu,

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

arba rakstīja: Pirkt vai irēt ???

Mūžīgā dillema , kas droši vien daudziem ir prātā.

Sajūta ka nopērkot māja (dzīvoklis) ir tava, bez šaubām ir laba un viss vairāk nekādu labumu šajā apstāklī nav

Kādā gadījumā pirkt ?

Ja ir pašam brīva nauda pirkumam

Ja ir vismaz 45 gadi un skaidri zini, ka šajā īpašumā sagaidīsi vecumdienas

Ja esi jaunāks un ar pārliecību zini, ka tuvākos 30 gadus dzīvoši šajā valstī, pilsētā

Ja tev ļoti patīk kaplēt, remontēt, krāsot , organizēt, saskaņot u.t.t.

Man pieder dzīvoklis Rīgas centrā nu i nah. šito murgu mājā neko nevar izdarīt, debates par kāpņu telpas remontu ilga 5 gadus u.t.t.

Ko darīt ar šo īpašumu, ja gribu pārcelties uz Austrāliju ???? Pārdot par sviestmaizi ? Izīrēt ? Nodarboties ar pārdošanu 5-6 gadus ?

+1

arī pluss no manis

turklāt nevajag aizmirst, ka tā sajūta, ka krītā ņemtais miteklis ir tavs, ir visai aplama. tāpat tu īrē to dzīvokli/māju. starpība tikai tā, ka īres maksa šajā gadījumā tiek saukta par procentu maksājumiem bankai.

ir paziņu lokā cilvēki,kuriem grūti saprast šo realitāti. un diskutēt ar viņiem par to ir diezgan bezcerīgs pasākums.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Dzīvokļa pirkšana daudzdzīvokļu mājā toč ir vīzija,bez tam neviens un nekas nespēs garantēt ka viss būs labi,pie kam jārēķinās būs gan ar kaimiņiem gan ar apsaimniekotājiem gan ar visādiem humanoīdiem.sava māja sniedz daudz lielāku brīvību,lai gan tur būs pašam daudz par ko jāpiedomā.īrēt ir visvieglāk bet ne vislētāk.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Viskretīniskākais laikam ir pirkt īres tiesības.tas ir vnk psec.

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Dark_Side rakstīja:

offtopic - ja man kaut kads kaimins uzstaditu laternu kas man visu nakti spid logos tikai tamdelj lai uz 5 minutem noveerotu, kaa duksis kruumaa spiez suudu, es to laternu jamam kur saule nespiid iebaaztu vai iekraameetu caur priekseejo stiklu mashiinaa. lai tur spiid. man nav jaaciesh no citu infantiluma un tizluma. naktii ir jaabuut tumsam - nepatik - apdosinies vai parvacies.

Jā tikai kaimiņam pašam tāda ir. Jo nav uzstādīta tikai VIENAI kompleksa mājai projektētāju kļūdas pēc. Attīstītājs plāta rokas un saka, ka vairs nav īpašnieks tādēļ neko nevar palīdzēt. Bet jaunie kopīpašnieki neko nedrīkst darīt, jo viens p... atsakās parakstīt piekrišanu. Un to, ka naktī ir jābut visam tumšam, varbūt aizej un pastāsti Rīgas domei, kas nez kāpēc visas ielas apgaismo, ne tik vien ieejas durvis ar automātisku sensoru lampu...

Un apdrosināšanu noteikti vajadzēja pa vidu iebāzt, vai ne. Tā tak noteikti palīdzēs atslēgas caurumu durvīs atrast, nākot no darba, kad tumšs ir jau 17:00.

..šitajā piemērā tiešām vajag 100% no kopīpašniekiem, jo tas skar esošā kopīpašuma pārprojektēšanu un tie 100% ir pēc civillikuma (kaut kur klīst likumu projekti pāriet uz 75%).

Taču ar nelielu izdomu to laternas uzstādīšanu notiekti var "pabāzt" zem apsaimniekošanas un tad pietiek ar 50%+1, ko pieņem īpašnieku kopsapulcē (t.i., pasājums kur visiem 100% pret parakstu ir izsniegti uzaicinājumi par to ka tāda kopsapulce būs un tiem, ko nevar dabūt nosūtītas ierakstītas vēstules).

bogy Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

... Normaliem cilvēkiem pie ieejas durvīm mēdz būt apgaismojums.

..pēc būvnormatīeviem koplietošanas telpām jābūt apgaismotām, atkarībā no telpu lietošanas vismaz 50 -100 lx.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti