ford serviss pie arēnas

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Kādam ir bijusi darīšana ar ford servisu Skanstes ielā. Nesen biju iebraucis, lai pārbaudītu ritošo un noregulētu savirzi. Pēc divu stundu gaidīšanas man iesniedza sarakstu ar to, kas jāmaina. Un te sākās problēmas. 150 Ls tikai par buksēm fokusam nav tā kā mazliet par daudz???Tad vēl bremžu diski jāmainot, esot aprūsējuši utt. Summa kopā sanāk tāda, ka nevar īsti saprast, vai tā ir cena vai telefona nr Vai kāds var ieteikt, kur es varētu nomainīt bukses un noregulēt savirzi par cenu, kas nepārsniedz mašīnas cenu Tā jau viss tur pa smuko, bet nu ticība tam, ka viss viņu minētais tiešām ir jāmaina, pluss vēl par tādām utopiskām cenām, man īsti neradās...

 
1 2 3 4
lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

Ceru, ka kāds man ieteiks konkrētu servisu, kur taisa daudz maz normāli un par zemākām cenām. Cik es netā rakājos, daudziem servisam nav klāt izcenojumi par darbiem un detaļām. Kā lai es zinu, ka tur nebūs tikpat dārgi? Turklāt visiem servisiem nav mājas lapas.

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja ja, servisiem jābūt izliktām VISU rezerves daļu cenām Cik tam tavam fokusam ir detaļu ? Un cik visādu modeļu ir ??

Tu neesi apsaldējis galvu ???

Ja tu nevari ieteikt nevienu servisu, tad nav nekādas vajadzības tev te gudroties

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Nu tu tak zini kadas detalas ir jamaina. Panem apzvani auto veikalus un noskaidro cik tas maksa. Piemeram APE auto un tamlidzigi. Starpcitu sis tas letaks ir ciekurkalna kautkada tur 1 vai 2 linija pie tilta. Detalas vari nopirkt pats un tad atliek noskaidrot cik viena vai otra kantori maksa konkretas detalas maina. Starpcitu uzzvanot uz balticmotors var uzzinat cik detalas maksa un pectam salidzinat, bet parastu tur viss ir dargaks. Piemeram savam autinam par prieksejiem bremzu diskiem samaksaju ap 160Ls baltic motors, bez darba pa detalam, bet tadus diskus var nopirkt ari pa 50Ls. taka pasam jaizverte ko un par cik iegadaties. Personigi es uz bremzu diskiem neekonometu itseviski prieksejiem, jo ja vini bus nekvalitativi un saks mest, tad nekada ekonomija tur beigas nesanak pats par to esmu parliecinajies, tapat ka ar lieotam riepam. Nu kautka tads tas mans viedoklitis sanacis

cezars2 Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

nu gruti pateikt vai autors ir uz to spejigs. Bet nu vismaz kautakdus bremzu diskus utt pec kataloga jau samekles zinot auto gadu, modeli utt. Vispar cik man ir bijusi darisana parasti veikalu pardeveji diezgan labi orientejas un spej palidzet cita lieta, ka var but dazadu modifikaciju detalas vienam auto veidam, bet parasti jau ir iespeja to detalu atgriezt un sanemt naudinu. Ta man izgaja ar motora spilvenu itka pec kataloga viss der, bet kad palien zem auto izradas, ka tiem spilveniem tur divi varianti - atkariba no stiprinajuma un protams manejais ir tas otrais kuru var tikai pasutit caur to pasu baltic motors.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

lidvaavere rakstīja: Ceru, ka kāds man ieteiks konkrētu servisu, kur taisa daudz maz normāli un par zemākām cenām. Cik es netā rakājos, daudziem servisam nav klāt izcenojumi par darbiem un detaļām. Kā lai es zinu, ka tur nebūs tikpat dārgi? Turklāt visiem servisiem nav mājas lapas.

Neesmu tur bijis, bet rakstīts, ka \"autoservisa darbs - bez maksas\": www.markus.lv/...

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Gadu gaitā pārbaudīts praksē desmitiem reižu - salīdzinot oriģinālo detaļu cenas pie Ford dīleriem Rietumeiropā (pārsvarā Vācijā) un to pašu detaļu cenas Baltic Motors, bāleliņu piznesmeņu negausība mēdz stipri vien pārsniegt ierasto praksi, ka turienes cipars EUR ir vienāds ar LVL ciparu šeit. Lielākā konstatētā starpība - aptuveni 80% (308 LVL pret 242 EUR).

P.S. "oriģinālo detaļu cenas pie Ford dīleriem" domāts fiziski pērkot pie letes, nevis no kādiem interneta pseidodīleriem.

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Gadu gaitā desmitiem reižu...tas neizklausās pēc kāpšanas uz grābekļa vai vienkārši pēc tukšas muldēšanas ?

Vienīgais, kas te tukši muld, esi tu!

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Dekster, kādā ziņā daudzkārt veikta rezerves daļu iegāde ārpus Latvijas un tam sekojoša tādu pašu rezerves daļu cenas noskaidrošana pie autorizētajiem piznesmeņiem Latvijā ir "kāpšanas uz grābekļa"?

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Tieši tā, izņemot "pa taisno dodas".

Blīvslēga, roķenes troses un stopsignāla cenu pilsonis Alnis noprasa tad, kad retu reizi aiziet pie piznesmeņa pēc eļļas kannas un filtra. "Pa taisno" pie piznesmeņa tomēr nākas doties tad, ja auto [beidzot] uzstādīto stopsignālu apdrošinātājs uzskata par jaunu papildu aprīkojumu un paģēr izzināt tā vērtību pēc negausīgā piznesmeņa cenrāža.

Vot.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Es nevaru, šitas ir ko vērts... riktīgi jau pārsmējos Šie trāpīgie jautājumi....

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Labāk jau uz Liepājas ielu - uz Dorfman servisu. Tur zinoši meistari, cenas arī noteikti mazākas. Ilgus gadus biju tur klients, ne mazākie iebildumi pret servisa darbu.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Un ja par fordiem, tad nav jau tie tik ekskluzīvi, var sataisīt gandrīz jebkurā servisā.

Atceros, kā čomi vienā servisā par Mondeo viebās - tam, laikam, lai tiktu klāt ātrumkārbai (vai sajūgam?), bija jāceļ laukā motors. Katrā ziņā šie teicās esam redzējuši Mondeo, kam šī iemesla dēļ apakšā pārzāģēts rāmis un vēlāk iemetināts atpakaļ!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Atceros, kā čomi vienā servisā par Mondeo viebās - tam, laikam, lai tiktu klāt ātrumkārbai (vai sajūgam?), bija jāceļ laukā motors.

Nu un tad ka jāceļ ārā? Vai klients atteicās par to darbu maksāt?

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Labāk jau uz Liepājas ielu - uz Dorfman servisu. Tur zinoši meistari, cenas arī noteikti mazākas. Ilgus gadus biju tur klients, ne mazākie iebildumi pret servisa darbu.

www.iauto.lv/...

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tak jopcik, ar BALTIC MOTORS džekiem taču visu var sarunāt. neoriģinālāš detaļas viņiem ir biezā slānī un 2-5x lētākas. vot besī ārā tādi gudrinieki, kuri nevar servisā atvērt muti un paprasīt atlaidi vai lētāku risinājumu

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kaksi - dzen gan

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Atceros, kā čomi vienā servisā par Mondeo viebās - tam, laikam, lai tiktu klāt ātrumkārbai (vai sajūgam?), bija jāceļ laukā motors.

Nu un tad ka jāceļ ārā? Vai klients atteicās par to darbu maksāt?

Tas, kuram rāmis tika sagriezts un pēcāk sametināts, acīmredzot, atteicās, jo pusstundas-stundas darba vietā (kā parastiem auto), lai nomainītu sajūgu, Mondeo ir jāpavada 5-6 stundas, kas šo auto padara "ekskluzīvu". Jāsaka gan, ka mūsdienās arvien vairāk auto ražotāju parūpējas, lai klientiem vēlāk būtu iemesls atstāt vairāk naudas servisā.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kurai mašīnai sajūgu var nomainīt pa 'pusstundu-stundu' ?? Konkrēti,kurai ?

CCCP laika veļas mašīnai....

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Tas, kuram rāmis tika sagriezts un pēcāk sametināts, acīmredzot, atteicās, jo pusstundas-stundas darba vietā (.

Nu super tavi servisa čomi....Vācijā šitādu sametinātu rāmi nelaistu uz ielas....meistariņi...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Tas, kuram rāmis tika sagriezts un pēcāk sametināts, acīmredzot, atteicās, jo pusstundas-stundas darba vietā (.

Nu super tavi servisa čomi....Vācijā šitādu sametinātu rāmi nelaistu uz ielas....meistariņi...

Tak ne jau viņi to darīja, bet pamanīja, ka tā ir darīts pie šiem atdzītajam auto. Skatos, tev sagādā baudu šitāda uzvedība (faktu izgudrošana, notikušo sagrozīšana)- ne pirmo reizi te izcelies.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Tas, kuram rāmis tika sagriezts un pēcāk sametināts, acīmredzot, atteicās, jo pusstundas-stundas darba vietā (kā parastiem auto), lai nomainītu sajūgu, Mondeo ir jāpavada 5-6 stundas, kas šo auto padara \"ekskluzīvu\".

Kurai mašīnai sajūgu var nomainīt pa \'\'pusstundu-stundu\'\' ?? Konkrēti,kurai ?

Noteikti Gachs varētu te pakomentēt.

Bet netīšām pa tēmu skatījos- varētu būt Opel Vectra A u.tml. uzbūves auto (gan jau vēl n-tie citu marku.):

Par Vectru B minēts (What\'s Bad):

Clutch replacement remains a five- to-six-hour job involving engine removal instead of the simple half-hour job it was on the Cavalier (=Vectra A). www.honestjohn.co.uk/...

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Tas, kuram rāmis tika sagriezts un pēcāk sametināts, acīmredzot, atteicās, jo pusstundas-stundas darba vietā (kā parastiem auto), lai nomainītu sajūgu, Mondeo ir jāpavada 5-6 stundas, kas šo auto padara "ekskluzīvu".

Kurai mašīnai sajūgu var nomainīt pa 'pusstundu-stundu' ?? Konkrēti,kurai ?

900 og saabam sajūga disku pa 20 min.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

cezars2 rakstīja: Nu tu tak zini kadas detalas ir jamaina. Panem apzvani auto veikalus un noskaidro cik tas maksa. Piemeram APE auto un tamlidzigi. Starpcitu sis tas letaks ir ciekurkalna kautkada tur 1 vai 2 linija pie tilta. Detalas vari nopirkt pats un tad atliek noskaidrot cik viena vai otra kantori maksa konkretas detalas maina. Starpcitu uzzvanot uz balticmotors var uzzinat cik detalas maksa un pectam salidzinat, bet parastu tur viss ir dargaks. Piemeram savam autinam par prieksejiem bremzu diskiem samaksaju ap 160Ls baltic motors, bez darba pa detalam, bet tadus diskus var nopirkt ari pa 50Ls. taka pasam jaizverte ko un par cik iegadaties. Personigi es uz bremzu diskiem neekonometu itseviski prieksejiem, jo ja vini bus nekvalitativi un saks mest, tad nekada ekonomija tur beigas nesanak pats par to esmu parliecinajies, tapat ka ar lieotam riepam. Nu kautka tads tas mans viedoklitis sanacis

bremžu diski ir pliks bleķa klucis

to var nopirkt pa 50 un pa 200

ar ko tie pa 200 būs labāki??????????????????????????????

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ..

bremžu diski ir pliks bleķa klucis

to var nopirkt pa 50 un pa 200

ar ko tie pa 200 būs labāki??????????????????????????????

protams, ka ne ar ko... ķivere, taču arī vienkāršs plastmasas pods, ar cenu amplitūdu no 15 līdz 500 Ls...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: ....

vēl viens....

kaksi, open yor mind, jeb tevi ar karoti jābaro?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti