ford serviss pie arēnas

lidvaavere Reģ.: 23.11.2009

Kādam ir bijusi darīšana ar ford servisu Skanstes ielā. Nesen biju iebraucis, lai pārbaudītu ritošo un noregulētu savirzi. Pēc divu stundu gaidīšanas man iesniedza sarakstu ar to, kas jāmaina. Un te sākās problēmas. 150 Ls tikai par buksēm fokusam nav tā kā mazliet par daudz???Tad vēl bremžu diski jāmainot, esot aprūsējuši utt. Summa kopā sanāk tāda, ka nevar īsti saprast, vai tā ir cena vai telefona nr Vai kāds var ieteikt, kur es varētu nomainīt bukses un noregulēt savirzi par cenu, kas nepārsniedz mašīnas cenu Tā jau viss tur pa smuko, bet nu ticība tam, ka viss viņu minētais tiešām ir jāmaina, pluss vēl par tādām utopiskām cenām, man īsti neradās...

 
1 2 3 4
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

+vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

Kolēģis nopirka auto, kuram acīmredzot visu mūžu eļļa mainīta ar atsūkšanu, jo kartera korķi nevarēja atskrūvēt. Palika bail, ka neizlauž karterī robu un nekas viņam no eļļas maiņas paša spēkiem nesanāca.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

hmnc rakstīja: dekster - tas, ka tu būdams ļoļiks nevari pavērt muti paprasīt atlaidi. ir tikai un vienīgi tava problēma. servisos bieži vien ir oriģinālās un neoriģinālās. pilnīgi loģiski, ka tev ierubī pilnu cenu, jo uz oriģinālajām lielāks uzcenojums. un praktiski vienmēr var izspiest arī kādu atlaidi, pietam tas attiecas uz jebkuru veikalu (izņemot pārtikas). var jau bārstīt tekstus - kas es nabags, lai atlaides prasītu, bet zini, vienā veicī iedod 10Ls atlaidi, citā 30Ls, mēneša beigās saripo zolīds cipars.

Blā blā blā... mana spēja pieprasīt atlaides tevi nekrata. Visi to nemāk,ja kas. Bet tev jau tas tekstiņš tāds padaliku gejiska sagādnieķeļa stiliņā bīdīts... 'sarunāt ar zēniem atlaidīti'

kaut kā savos tekstos neredzu pieminam zēnus un deminutīvus. laikam kūdru esi saēdies vai brilles tajā pazaudējis. un 80% gadījumos atlaidi var sarunāt atverot muti un tupo paprasot - "vai jūs šim pirkumam varētu iedot atlaidi?"

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

offtopics, bet cik tagad servisi , tādi kā Tevis minētie ņem par eļļas maiņu? Nu tas ir cik maksā darbs bez materiāliem?

Vnk sen neesmu servisā mainījis, pilnīgi piemirsušies servisu uzcenojumi.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Var jau būt,ka pirms tam eļļa mainīta servisā,kurā viss pa lēto un eļļas nolejamo skrūvi pievilka Gena ,kurš nav nekad dzirdējis neko par skrūves pievilkšanas spēkiem. Nu,tas ir serviss,kurā var 'sarunāt' un kur pannas noņemšana neko nemaksā...bet šī nokrīt šad tad...jo viss ir tā...Vasjas pielikts.

runājot par Vajsas un "ne Vasjas" servisiem ...

viens Chrysler autocentra mehāniķis ( nostrādājis tur gadus 4) jopojām nezināja, ka priekšpiedziņai, lai pārbaudītu darbībā priekšas vienas riteņu ass darbību, visa auto priekša nav jāceļo gaisā, pietiek pacelt pārbaudāmo pusi augša un darbināt dzinēju un likt robā un auto nekur neaizbrauks .

Tas ir no sērijas, ka cilvēks nezin kas ir diferenciālis un kāda ir tā funkcija, toties viņš nodarbojas ar tur atdzīto auto problēmu diagnostiku, ,remontiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

Kolēģis nopirka auto, kuram acīmredzot visu mūžu eļļa mainīta ar atsūkšanu, jo kartera korķi nevarēja atskrūvēt. Palika bail, ka neizlauž karterī robu un nekas viņam no eļļas maiņas paša spēkiem nesanāca.

es tev tur tajā baltajā šķūnītī redzēju gāzes degli

vai kolēģim tu viņu neļauj aiztikt?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja: Var jau būt,ka pirms tam eļļa mainīta servisā,kurā viss pa lēto un eļļas nolejamo skrūvi pievilka Gena ,kurš nav nekad dzirdējis neko par skrūves pievilkšanas spēkiem. Nu,tas ir serviss,kurā var 'sarunāt' un kur pannas noņemšana neko nemaksā...bet šī nokrīt šad tad...jo viss ir tā...Vasjas pielikts.

runājot par Vajsas un "ne Vasjas" servisiem ...

viens Chrysler autocentra mehāniķis ( nostrādājis tur gadus 4) jopojām nezināja, ka priekšpiedziņai, lai pārbaudītu darbībā priekšas vienas riteņu ass darbību, visa auto priekša nav jāceļo gaisā, pietiek pacelt pārbaudāmo pusi augša un darbināt dzinēju un likt robā un auto nekur neaizbrauks .

Tas ir no sērijas, ka cilvēks nezin kas ir diferenciālis un kāda ir tā funkcija, toties viņš nodarbojas ar tur atdzīto auto problēmu diagnostiku, ,remontiem

audī quattro b3..... (nu ar torsenu) arī pietiek pacelt vienu priekšas riteni un auto nekur neaizbrauks.....

tikai es tā īsti nesaprotu, kas tur darbībā ir jāpārbauda????? kāpēc jāceļ augšā purns, ja var izgāzt līkumu pa servīzi?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

Kolēģis nopirka auto, kuram acīmredzot visu mūžu eļļa mainīta ar atsūkšanu, jo kartera korķi nevarēja atskrūvēt. Palika bail, ka neizlauž karterī robu un nekas viņam no eļļas maiņas paša spēkiem nesanāca.

Da nē!! Vienkārši servismeņi "ietaupīja" uz vara blīvīti, kuru katru reizi pievelkos korķi ir jānomaina. Nenomainīja, un lai pievilktu ir jāpieliek ievērojams spēks.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu nūdeļcenti..... vai tu maini vara blīvītes mainot eļļu?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Ir dauhja normālu servisu, kam tā ir tikpat pašsaprotama lieta kā kapota atvēršana. Šitais bija no sērijas kā CSDD iekasē maksu par maksas iekasēšanu.

Nu un kur mēs ar savu haļavu esam ? *******. Eļļas maiņa maksā tik. Atbraucu es ar savu pepelacu, tam nav nekādas bruņas apakšā...nu, nomaina par, teiksim, 5 latiem to eļļu. Atbrauc tu ar savu plastmasas pannu, tas darbs lai to noņemtu taču kaut ko maksā , ne ???? Un ja es atbraukšu ar savu Quattro,kuram panna aizsedz visu dzinēju un kārbu, ir no alumīnija un stiprinās nez cik vietās ???

Un kas vainas csdd iekasētajai naudai par nodokļa iekasēšanu,kuru viņi pārskaita tālāk ?? Uztur kases sistēmas, pārskaita naudu tālāk...

Kāda tur haļava! Kāds darbs! Lai to vāku noņemtu ir darbs uz 15 sekundēm - jāpaņem plakanais skrūvgriezis un pa 90 grādiem jāpagriež 4 plastmasas "skrūves", viss! Tāpēc salīdzinājums ar kapota atvēršanu ir vietā. Tikpat labi jau varētu pie riteņu maiņas prasīt vairāk maksāt tiem, kam sešas skrūves uz rata un piešķirt atlaidi kam četras!

Turklāt es pie viņiem gan eļļu pirku (5,5 litri manam), gan filtrus (eļļas un arī gaisa) un, neskatoties uz kopējo rēķinu 50+ Ls, jamie vēl piečuku nepakautrējās par neko paņemt.

Tas man izsaka tikai vienu, ka klienti šiem netrūkst un tādi vienkārši klienti kā es nav tur gaidīti. Jāpiebilst gan, ka tas bija pirms kāda gada, laikam, ka pats arī biju mazliet izlaidies, bet kopš tās reizes izvēlos nepaslinkot un eļļu nomainu pats - nesteidzoties ilgāk par pusstundu tas neaizņem (ir sava garāža ar bedri).

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

offtopics, bet cik tagad servisi , tādi kā Tevis minētie ņem par eļļas maiņu? Nu tas ir cik maksā darbs bez materiāliem?

Vnk sen neesmu servisā mainījis, pilnīgi piemirsušies servisu uzcenojumi.

Nezinu kā tagad, kā teicu- tas bija pirms ~gada. Negribu samelot, bet man liekas, ka laiks eļļas nomaiņai bija minēts 45 min un tarifs bija Ls 25 + pvn stundā. Un tā ir vēl viena lieta, kas man šķiet neadekvāta- viens un tas pats stundas tarifs tādam prastam darbam kā eļļas maiņa un tāds pat arī sarežģītiem motoristu vai elektriķu darbiem, kur vajag spec. zināšanas un instrumentus.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Principiaali nebaucu servisos, kur par darbu stundu tarifi! Riigaa servisu pietiekoshi, un gena vai vasja biezhi vien gudraaki nekaa autorizeeto servisu superpuper spechuki, kuri prot tikai nonjemt un uzlikt. Un arii ne visu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

es tev tur tajā baltajā šķūnītī redzēju gāzes degli

vai kolēģim tu viņu neļauj aiztikt?

Ar gāzes degli mēdzam sildīt bremžu trumuļus, kad nenāk nost.

Alumīnija karteri ar gāzi.....PN, neesam tik dulli kā tu.

Kapara paplāksni....bumbiera eļļas filtram nāk komplektā līdzi, tad nomainu. Ciguāra filtriem komplektā nebija, tad mainīju pēc kādas 3.-4. reizes. Rezultāts abos gadījumos vienāds - eļļa netek.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Deksters jau uzrakstija par Autofavorītu, un uzrakstija pat neparasti objektīvi un korekti.

Viens aizstāvēs VASJU remontēšanas variantu pieminot stāstus "Vot bija man čomam gadījums krutajā servisā- sačakarējo to un to". Pats personiski esmu dzirdējis vairāk gadījumus par VASJAs sačakarētiem autiņiem , bet tas tā.

Man brīvdienas ir tik garas cik ir un pavadīt pusi dienas zem mašīnas eļļainu muti, sačakarējot vairāk ka salabojot nav mans hobijs, auto remontiem ir servisi, zobu remontiem ir zobārsti, telefonu remontiem ir elektro remont darbnīcas u.t.t.

Protams ja laika ir dax***a- tad var makarēties pats un daļu šo remontu veikt paša spēkiem.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Padomju bērns

Arī man ir paºis paziņas kas apbraukās pus Rīgu meklējot kaut kādu loriņu/instrumentu/detaļu whatever- pavadīs pusdienu, nobrauks 5lvl degvielā, lai beigās nopirktu nepieciešamo otrā Rīgas galā pa 2LVL lētāk nekā tepat tuvējā veikalā.

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Es kad meklāju kvatrai priekšējos ventilējamos, veikalā tie maksāja 27 Ls, autorīgā 52 Ls Ir dārgāk, be ne jau 10 reižu.

p.s. eļļas filtrs gan dīlerim bija par 50 sant. lētāks kā veikalā.

nu re, es tak teicu,stulbenis M5 speciālists... Kaksi, cik maize maksā maksimā un rimi ? Un cik centrāltirgū ?? tu esi no tiem praideriem,kas braukā pa veikaliem un salīdzina cenas

ha ha ha hā losiits

Tev tas sagādā problēmas, mīkstais

nu, mīkstais jau tu esi, skraidi pa bodēm un ķeksē 50 saņus nejēgdams,ka braukšana arī jau maksā...vai zvanīšana.

Tāds jau santīmpisējs vien tu esi

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Auto ir virkne citu remontu- ne tikai eļļas maiņa.

Parasti remontus taisu pie reizes ar eļļas maiņu. Bet nedomāju kad man tagad kādam iauto varonim jāatskaitās vai māku atskrūvēt eļļas filtru, vienu skrūvi un ieliet noteiktu eļļas daudzumu.

Arī man brīvajam laikam stāv mocītis garāžā- šobrīd izjaukts līdz skrūvei- tīri intereses pēc paremontēties, papētīt ārzemju tehnikas uzbūvi un principus, arī lai relaksētos. Bet tas ir pavisam cits stāsts- Brīvdienu laika pavadīšana. Kaksi-ja gribi- ejam uz Motopower, Retromoto un risinam divkauju "Kurš gudrāks dzelžos" tur (P.S. ja manas aizdomas par to kurš slēpjas zem nika Kaksis ir pareizas- tad gan laikam es dabūšu iekšās šoreiz, bet tas tā- galvenais jau piedalīties)

Šis topiks ir par to kā pilsonim atrisināt Ford Focus remontēšanas problēmas. Un es paužu savu viedokli pa tēmu- izmantot normāla servisa pakalpojumus, nepi** smadzeni un budžetu pie Vasjām, bet pie reizes arī nebarot oficiālā dīlera servisus.

Kamēr daži paºējie šejiemes kolēģi-dienaszagļi sēž un tupi piedi*** forumu ar SPAMU.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

ValdisM rakstīja:

brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

offtopics, bet cik tagad servisi , tādi kā Tevis minētie ņem par eļļas maiņu? Nu tas ir cik maksā darbs bez materiāliem?

Vnk sen neesmu servisā mainījis, pilnīgi piemirsušies servisu uzcenojumi.

Nezinu kā tagad, kā teicu- tas bija pirms ~gada. Negribu samelot, bet man liekas, ka laiks eļļas nomaiņai bija minēts 45 min un tarifs bija Ls 25 + pvn stundā. Un tā ir vēl viena lieta, kas man šķiet neadekvāta- viens un tas pats stundas tarifs tādam prastam darbam kā eļļas maiņa un tāds pat arī sarežģītiem motoristu vai elektriķu darbiem, kur vajag spec. zināšanas un instrumentus.

jēpal, ēļļas maiņa 22,70 tikai par darbu.

Izskatās ka es vēl ilgi mainīšu eļļu pats

manuprāt pilnģi neadekvāts cipars, jo piem. re kur Toyouta dīleris visiem benzīnmotoriem līdz 2,0L tilpumam maina eļļu par 29,99 un tur ietilpst darbs, eļļa un fitlrs.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

kaut ko jaucat.

Mainu AF savam Rav4 eļļu--> kopējais rēķins par 4l eļļu 10w-40 sintētiku, eļļas filtru un darbu nekad nav bijis vairāk par 26 - 27 LVL.

Eļļa kādi 5lvl litrā, filtrs kādi 4 lvl un par darbu savi lati 4-5.

Nedomāju kad kāds no šejieniešiem tieši par nomaiņu prasītu mazāk, kaut vai garāžā ar bedri.

ValdisM rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

ValdisM rakstīja:

brmbrmm rakstīja: +vēl ir servisi, kas eļļu maina ar atsūkšanas metodi, auto apakšai nemaz nepievēršoties. Nezinu gan, kura metode ir labāka?

offtopics, bet cik tagad servisi , tādi kā Tevis minētie ņem par eļļas maiņu? Nu tas ir cik maksā darbs bez materiāliem?

Vnk sen neesmu servisā mainījis, pilnīgi piemirsušies servisu uzcenojumi.

Nezinu kā tagad, kā teicu- tas bija pirms ~gada. Negribu samelot, bet man liekas, ka laiks eļļas nomaiņai bija minēts 45 min un tarifs bija Ls 25 + pvn stundā. Un tā ir vēl viena lieta, kas man šķiet neadekvāta- viens un tas pats stundas tarifs tādam prastam darbam kā eļļas maiņa un tāds pat arī sarežģītiem motoristu vai elektriķu darbiem, kur vajag spec. zināšanas un instrumentus.

jēpal, ēļļas maiņa 22,70 tikai par darbu.

Izskatās ka es vēl ilgi mainīšu eļļu pats

manuprāt pilnģi neadekvāts cipars, jo piem. re kur Toyouta dīleris visiem benzīnmotoriem līdz 2,0L tilpumam maina eļļu par 29,99 un tur ietilpst darbs, eļļa un fitlrs.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: 15 sek noņem pannu 15 uzliec atpakaļ. Varbūt gribi derības ,ka apdirsīsies ?

Tiem kas tankā.. un nelasot tikai raksta - atkārtoju vēlreiz - tā panna NAV jānoņem! Tur ir speciāls vāks zem motora, kuru noņemt tiešām neprasa vairāk par 15 sek. Tā kā derībās pats vien drīksti "apdirsīties"! Tā vot!

Par eļļas maiņu mājas (garāžas) apstākļos- man tas aizņem mazāk laika nekā dzīties uz servisu, pirms tam sazvanoties pieteikt laiku, aizbraucot laikā atklāt, ka "ir jāuzgaida (pusstunda)" (AF gadījums).

Eļļu un filtrus Svietsta kantoris pieved klāt, vakarā tāpat auto lieku garāžā, siltam motoram uz eļļas nomaiņu aiziet 15-20 min max. Jā, varbūt, nedaudz rokas tiek noķēpātas, bet priekš tā mūsdienās ir attiecīgi mazgāšanas līdzekļi. Piekritīšu, ka cilvēkiem, kam pēc šīs vienkāršās procedūras ir "eļļaina mute un vēl sačakarēts auto", tiešām nav ieteicams ar to noņemties.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Nu tavos apstaklos protams- garaža pie dibena, SPS auto pieved detaļas pa lēto- viss čiki. Protams grēks tādā situācijā braukt uz servisu un maksāt $$$

Ja man būtu tādi apstākļi- protams rīkotos līdzīgi. Bet par cik dzīvojamo māju pagalmos bedres nav, remontus veicu kompleksi reizi pa 10-15 000 nobraukumu, eļļas kanniņas uzvalkā mājās nevedīšu - tad manā situācijā AF ir ideāls risinājums.

Ne man būs absolūtā taisnība un ne Tev. Tapēc arī tā ir- cik gadījumu- tik variantu.

brmbrmm rakstīja:

Sretsked rakstīja: 15 sek noņem pannu 15 uzliec atpakaļ. Varbūt gribi derības ,ka apdirsīsies ?

Tiem kas tankā.. un nelasot tikai raksta - atkārtoju vēlreiz - tā panna NAV jānoņem! Tur ir speciāls vāks zem motora, kuru noņemt tiešām neprasa vairāk par 15 sek. Tā kā derībās pats vien drīksti "apdirsīties"! Tā vot!

Par eļļas maiņu mājas (garāžas) apstākļos- man tas aizņem mazāk laika nekā dzīties uz servisu, pirms tam sazvanoties pieteikt laiku, aizbraucot laikā atklāt, ka "ir jāuzgaida (pusstunda)" (AF gadījums).

Eļļu un filtrus Svietsta kantoris pieved klāt, vakarā tāpat auto lieku garāžā, siltam motoram uz eļļas nomaiņu aiziet 15-20 min max. Jā, varbūt, nedaudz rokas tiek noķēpātas, bet priekš tā mūsdienās ir attiecīgi mazgāšanas līdzekļi. Piekritīšu, ka cilvēkiem, kam pēc šīs vienkāršās procedūras ir "eļļaina mute un vēl sačakarēts auto", tiešām nav ieteicams ar to noņemties.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Bl**, sagribējās vasaru, grills, auksts aliņš... zb jau šitā ziema

... Bet pa to laiku pieskatīju arī grillu. Tāteik, amatu apvienošanas kārtībā.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Bl**, sagribējās vasaru, grills, auksts aliņš... zb jau šitā ziema

kas vainas ziemai? alus kā reiz ir auksts, grillam nopērc 2 maisus ogļu, ja liekas ka ar vienu gaļa atdzisīs.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Ar čuguna grillu protams cita štelle.

Parastie kastroļa vāki ieķš Depo pa 5rē protams sux

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Labi, vēl tos bremžu diskus var pameklēt,piezvanīt 4 veikaliem...lai gan parasti piezvanu Sviestam un uzreiz noskaidroju,kādas kvalitātes un cik kurš maksā.

Bet nu zvanīt uz visādiem veikaliem un vēl dīlerim ,lai noskaidrotu,cik maksā eļļas filtsrs...un tad braukt pakaļ diskiem uz PARASTO veikalu kaut kur Imantā,jo tur lētāki...un pēc eļļas filtra uz AR Purčikā

Nu, tur jābūt īstam Kaksim.

It sevišķi, ja filtrs maksā 1,50

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars

Da nē!! Vienkārši servismeņi "ietaupīja" uz vara blīvīti, kuru katru reizi pievelkos korķi ir jānomaina. Nenomainīja, un lai pievilktu ir jāpieliek ievērojams spēks.

=======================

Vispaar jau kopsh senseniem laikiem vara bliivgredzenus pirms

atkaartotas izmantoshanas atlaidina, lai tie atkal kljuutu miiksti

Protams, ja gredzens tiiri mehaaniski nav sajaats! Process preciizi taads, kaa ruudot teeraudu

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti