aizdedzes atslēga iesprūda :)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vot šitāds joks notikās. Iekšā ir, griežās, viss darbinās. braukt var. Nevar dabūt ārā

Līdz pusei iznāk un aizķeras kaut kur. Ko lai pasāk?

 
1 2
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

pat ja dabūsi ārā visticamāk ka slēdzene sadilusi un sabruks pavisam

meklē jaunu mezglu un maini kamēr viss grozās!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

mošk nolauzt imobilaizera čipu un atstāt pašu atslēgu iekšā? lai paliek. tik čipam vajag kabatiņu blakus izurbt

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Atstāj visu iekšā un vadā ķošču līdzi. Ja tāda ir. Ja nav...nolīgsti kaksi,tas lēts.

ķošču NĒEE , tad jau labāk kaksi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: Vot šitāds joks notikās. Iekšā ir, griežās, viss darbinās. braukt var. Nevar dabūt ārā

Līdz pusei iznāk un aizķeras kaut kur. Ko lai pasāk?

ja izvilksi ārā var iznākt, ka neibāzīsi atpakaļ

bet, ja nopietni, tad ja nevarēsi dabūt atpakaļ, tad jau auto transportēšanai vajadzēs evakuatoru (stūres bloķētājs) un man liekas, ka slēdzeni bez atslēgas bija problemātiskāk nomainīt...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār jau fiška bija ļoti dīvaina. tā atslēga jau kādu nedēļu ķērās, bet tikai vienā pozīcijā. ja lika otrādi, tad bez kādas ķeršanās. lai gan abas puses ir pilnīgi vienādas.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Automātiskā ātrumkārba?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: vispār jau fiška bija ļoti dīvaina. tā atslēga jau kādu nedēļu ķērās, bet tikai vienā pozīcijā. ja lika otrādi, tad bez kādas ķeršanās. lai gan abas puses ir pilnīgi vienādas.

papēti atslēgu, varbūt pie kāda no zobiņiem plaisa metālā...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

anonimikis rakstīja: vispār jau fiška bija ļoti dīvaina. tā atslēga jau kādu nedēļu ķērās, bet tikai vienā pozīcijā. ja lika otrādi, tad bez kādas ķeršanās. lai gan abas puses ir pilnīgi vienādas.

papēti atslēgu, varbūt pie kāda no zobiņiem plaisa metālā...

kā ta viņš papētīs, ja atslēga slēdzenē

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

ir jāzin konkrētais auto, bet parasti ir mēlīte kas noslēdz "caurumu" kad atslēga ir izvilkta. Velkot ārā iespējams ka tā mēlīte aiz kaut kā ķeras. Izvilkt var mēģināt ar cietu plānu drāts gabalu vai smalku adatu atspiest mēlīti.

koford Reģ.: 10.04.2004
0 0 Atbildēt

autoss rakstīja: Automātiskā ātrumkārba?

Kas par auto?piem.Volvo nevar izņemt atslēgu,ja selektora bloķēšanas mēlīte nav atgriezusies sākumstāvoklī

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

toyota

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

papētīt tur neko lāgā nevar. vismaz trešā daļa atslēgas paliek iekšā. ķeksēt mēģināju ar kaut kādām skrepkām, nekas labs ar nesanāca. jāmēģina plānu metāla plāksnīti no kādas alus bundžas.

zvanīju 2 atslēgu servisiem. tie uzreiz jā davai vsjo sdelajem, bez poņas sola. kad beigās izstāstu sīkāk, ka es ar mieru maksāt tikai tad, ja man neko nesalaužot izvelk atslēgu, tad solītāji atnīkst. salauzt es pats māku.

turās iekšā stingri. kad ar spēku rausta, tad viss bloks ļurkājas.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nav nekādas vēlēšanās šitāda sviesta dēļ mainīt visu aizdedzes atslēgas bloku, imobilaizera kompi un pārējo figņu kas tur klāt. tad jau labāk ieslēdzu aizdedzi un vienāg galā norauju vadus, pielieku blakus kaut kādu slēdzi un lai tā paliek. tā mašīna tāpat 12 gadus veca.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kas ir selektra bloķēšanas mēlīte? stūres saslēdzējs? to varētu nahrenizēt, tāpat tas mūsdienās vairs nevienu zagli neaptur.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

nojaushu ka nospruda aizdedzee,bet infas par to nav

spruust ja ir au TOMAATS -automaatiski spruust,kameer nebuus P reziimaa(najaukt ar reziimu Pokaljaa)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nav nekāda automāta, parastais 5-pakāpju kloķa raustāmā kārba

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nav nekāda automāta, parastais 5-pakāpju kloķa raustāmā kārba

nu a saeljot laiciigi -slabo- ???? bija? un tagad ja saeljotu?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

anonimikis rakstīja: nav nekāda automāta, parastais 5-pakāpju kloķa raustāmā kārba

nu a saeljot laiciigi -slabo- ???? bija? un tagad ja saeljotu?

P.S. es pat savam 18 gadiigam drapakam shad tad iepuushu elju -caurumaa- (),vismaz 1Xgadaa. un arii tajos caurumos kur durvis un citi vaaki kaut protams sleedzu tikai ar sidzeni.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Man tā ir bijis kādreiz ar Mercedes-Benz W201 jeb 190. Kad a/m bija noripojusi kādu pusmiljonu kilometru, viens posms vienkārši sadalījās. Līdzēja tikai slēdzenes izjaukšana, posmiņa likvidēšana, un citu posmu noregulēšana esošai slēdzenei.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: papētīt tur neko lāgā nevar. vismaz trešā daļa atslēgas paliek iekšā. ķeksēt mēģināju ar kaut kādām skrepkām, nekas labs ar nesanāca. jāmēģina plānu metāla plāksnīti no kādas alus bundžas.

zvanīju 2 atslēgu servisiem. tie uzreiz jā davai vsjo sdelajem, bez poņas sola. kad beigās izstāstu sīkāk, ka es ar mieru maksāt tikai tad, ja man neko nesalaužot izvelk atslēgu, tad solītāji atnīkst. salauzt es pats māku.

turās iekšā stingri. kad ar spēku rausta, tad viss bloks ļurkājas.

varbūt kādu pilienu eļļas (kaut vai no sčupa) un "viegli padračīt"?

mnjā, skan forši, tūlīt sāksies...

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Jā, eļļu var mēģināt, un ķibināt ilgi un dikti. Galvenais nelietot WD40 - no tā būs tikai sliktāk. Jo pirmajā brīdī tas ieeļļo, bet pēcāk - sadala jebkādu eļļu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kā reiz iepūtu kaut ko wd40 līdzīgu

un padračīju tā riktīgi

nekas labs nesanāca. laikam būs brīvdienās jājauc. bl ka negribas.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: toyota

Tā jau es domāju, ka kaut kāds širpotrebs.

Klau, Sretsked, varbūt, ja nav ko teikt, labāk paklusēt?

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Šaraškina kantora.

autoss Reģ.: 02.03.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

autoss rakstīja:

Sretsked rakstīja: Šaraškina kantora.

edomā, ka es mājienus nesaprotu.

Tu, puisīt, vispirms iemācies sataisīt kaut tādu lietu kā 7 tonnīga 150 zirgu jaudīga traktora automātisko kārbu,ko esam izdarījuši paši, sataisīt ekskavatora hidro sistēmas un citas lietas... un tad dirs par manu šaraškina kantori

Visu cieņu. uper:

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti