aizdedzes atslēga iesprūda :)

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Vot šitāds joks notikās. Iekšā ir, griežās, viss darbinās. braukt var. Nevar dabūt ārā

Līdz pusei iznāk un aizķeras kaut kur. Ko lai pasāk?

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

es sestdien pa gaismu vispirms pats skatīšos.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

tas nav no stūres saslēdzēja?ir tāds gļuks novērots, ka stūre jāpakustina, lai atslēgu izvilktu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 1 Atbildēt

kautkādiem paveciem japānīzeriem bij neta poga ko piespiest, neta aclēga kaut kā jāpiespiež vai jāpagriež lai ārā izvilktu, vopšem man krita uz nerviem kad ar to braucu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

saspamojuši.

klau, kā vispār ir to visu bloku nomontēt? liels čakars? nav kaut kādi knifi specifiski?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

un atslēgu nevar izvikt tik daudz lai stūre saslēgtos. varbūt tas mehānisms kā reiz sasipies? to nahrenizēt viegli? fleksis ir

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

he, atradu ka problēma ir zināma un kaut ka\'du infu ieguvu - carinae.ru/...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 1 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: kautkādiem paveciem japānīzeriem bij neta poga ko piespiest, neta aclēga kaut kā jāpiespiež vai jāpagriež lai ārā izvilktu, vopšem man krita uz nerviem kad ar to braucu

Šitais joks ir uz Mitsubishi Galant, 1986 gada. Čomam tāds ir, reāli tracinoša lieta, vismaz man.

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Hondām ar tā ir. Lai izvilktu atslēgu, vienā brīdī jāiespiež uz iekšu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

japānis paliek japānis - beidzās garantija uz auto - beidzās pats auto!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

ak rakstīja: Hondām ar tā ir. Lai izvilktu atslēgu, vienā brīdī jāiespiež uz iekšu

šitas joks jau ir daudziem

bazars ir par pogu, kas jāpiespiež

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sataisīju. Apmēram 40 minūtes prasīja. izvilku laukā atslēgas serdeni. Bija uzasinājusies stūres saslēdzēja mēlīte un dūrās atslēgā. Atslēgā 2 pamatigi robi bij, tos vajadzēja izslīpēt. Mēlītes galu ar vīli pavīlēju un nu vairs neķer. Tikai serveni izvilku, to laukā nejaucu. Serdenis izvelkās ļoti vienkārši, ja atslēga ir iekšā.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti