octa

tjurens Reģ.: 13.04.2010

beidzas octai termiņš, vajag jaunu. vai kādam nav zināms, kāds labs piedāvājums ar bonusiem? ja jau reiz kādam maksāt, tad gribas, lai man arī maksimāls labums

 
seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

lēti & labi!

Baltikums - www.polise24.lv/...

atlaides kods KF3897

tjurens Reģ.: 13.04.2010
0 0 Atbildēt

lēti&labi ir tieši tas, ko gribas nomainīt

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

nu tad tikai pa Dārgo & Glamūrīgo : www.e-polise.lv/... , neaizmirsti atķeksēt Eiropu

tjurens Reģ.: 13.04.2010
1 0 Atbildēt

Veči, man vajag reālu pieredzi, nevis apdrošinātāju bukletus. to Baltikuma lēti&labi bukletiņu es jau zinu - tagad cīnos par noskrūvētiem spoguļiem.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

tjurens rakstīja: ............. tagad cīnos par noskrūvētiem spoguļiem.

kāds sakars nopizģītiem spoguļiem ar OCTA?

tjurens Reģ.: 13.04.2010
0 0 Atbildēt

nekāds. esmu nikns uz visu to apdrošināšanas biznesu

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man liekas ka tjurens taisni mēģina reklamēt apdirsināšanas biznesu, tāpat kā blakus topiks.

Labu veiksmi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Bet vispār - vismaz uz priekšdienām atceries, ka KASKO Baltikumā ir tas pats, kas - KASKO nav vispār.

Es tik nesaprotu kā viņi dabū klientus uz KASKO???

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Ko tavā skatījumā nozīmē - labi OCTAi?

Nu, neņem Balva/Baltikums. Ir problēmas ar nepamatotiem regresiem. BTA arī vienu brīdi izcēlās ar to, tagad kādu laiku nav dzirdēts.

Nu šis nu nav arguments, regresu lieta ir diezgan atrādāta un gadījumi, kad to var izdabūt cauri un piedzīt regresu, ir ļoti reti. Protams, nevajag uzreiz uz atsūtīto brīdinājumu pārskaitīt $$$$ apdrošinātājiem. Drīzāk šis ir sirdsapziņas jautājums, jo ir dažas kompānijas, kas samaksā cietušajam uzreiz, dažas ne visai vēlas maksāt, aprmēram, tā kā Streetked raksta.

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

kaut kā jocīgi sarakstīju..

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

man caur šo vietni izdevās labu cenu OCTA dabūt no ERGO:

www.octas.lv/...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

var pamēģināt

iekš www.polise24.lv

un atlaižu kodu oj5500

iespējams smuks cipars sanāks

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a nakui visādi brokeri ir vaidzīgi???

piepašī to pašu džugiņu, dārksaids arī laikam bija kaukāc brokerelis....

pasaki ka vaig lēti un ja būs slikti, tad ej iespļauj viņam purnā...

Yardingrave Reģ.: 16.04.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Ko tavā skatījumā nozīmē - labi OCTAi?

Nu, neņem Balva/Baltikums. Ir problēmas ar nepamatotiem regresiem. BTA arī vienu brīdi izcēlās ar to, tagad kādu laiku nav dzirdēts. No otras puses, ja zini likumus, tad vari sūtīt viņus nafig, vienīgais daudz kas tiek mēģināts zem rupjas neuzmanības (kas pēc likuma atbilst ļaunam nolūkam) pabāzt. Bet nervus un laiku pačakarēt var.

Labi varētu būt Ergo - nāk līdzi nelaimes gadījumi ar 1200 LVL limitu;

Vari Baltas evakuatoru Staķikā.

Nu, vēl ir variants, paņem līdz KASKO termiņa beigām un tad tajā pašā kompānijā, kur KASKO, pērc OCTu. Ja izraisīsi avāriju ar saskaņoto, ietaupīsi laiku un naudu/degvielu, nebūs pie 2 apdrošinātājiem jābrauc.

Bet vispār - vismaz uz priekšdienām atceries, ka KASKO Baltikumā ir tas pats, kas - KASKO nav vispār.

Vispār šādus

Njā par nervu čakarēšanu ar BTa un Baltikuma tipa kantoriem ir nācies saskarties...

Kas tas par Baltas evakuatoru Staķikā ??? - sorry - vienkārši pildos nestē un šitādu lietu neesmu pamanījis.

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

Man vienmēr vislētāk ir šeit. Tas ir Gjensidige, internetā par 1/4 lētāk nekā ja pērc Statoilā vai viņu kantorī. Nopērc un ureiz izprintē. simpel pimpel

www.labapolise.lv/...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: a nakui visādi brokeri ir vaidzīgi???

piepašī to pašu džugiņu, dārksaids arī laikam bija kaukāc brokerelis....

pasaki ka vaig lēti un ja būs slikti, tad ej iespļauj viņam purnā...

Man liekas normāli ar brokera starpniecību pirkt apdrošināšanu, it sevišķi ja pērc kaut ko vairāk par OCTA , piemēra īpašuma apdrošināšana utt. Arī KASKO ērti - nav pašam jāmeklē piedāvājumi, bet Tev iedot jau konkrētus piedāvājumus, atliek tikai izvēlēties.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ei nu, vai tad tik traki ir?

Olegsxs Reģ.: 13.12.2012
1 2 Atbildēt

Agrāk ņēmu pa tiešo no apdrošinātāja. Bet pēdējos 3 gadus no sākuma salīdzinu Octa piedāvājumus caur www.manapolise.lv/

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Un kam ir swedbank noteikti neaizmirst ieiet caur to pārbaudīt octa. www.swedbank.lv/private/insurance/car/traffic?language=LAT

Man gan nav tā zviedru krāpjbanka.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Domā, esi dikti oriģināls un šis te ir kaut kāds afigenna jauns reklamēšanās veids, kāds te nekad nav pieredzēts? Tiešām, visi šitie reklamētāji mūs galīgi par idiotiem uzskata?

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Pēc tam slāj uz lētākā apdrošinātāja lapu un dabon vēl lētāk, manapolise If apdrošināšana 99 eur, if lapā 89

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Pēdējā laikā ņemu Swedbankā, vismaz man vislabāko cenu dod.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Un kam ir swedbank noteikti neaizmirst ieiet caur to pārbaudīt octa. www.swedbank.lv/private/insurance/car/traffic?language=LAT

Man gan nav tā zviedru krāpjbanka.

Man reiz ar to kantori smieklīgi bija - gribēju uzzināt octas cenu. Tā kā man tur konta nav, zvanīju pa telefonu. Nezinu, vai nu kaut kāda tundra tajā galā pie telefona bija vai kas, bet pateica, ka, tā kā man nav konta, piedāvājumu viņi man nevarot sniegt. Es atsaucos uz OCTA likumu, ka apdrošinātājam piedāvājums jādod obligāti un viņi nevar atteikties man formēt polisi, otrā galā dāma apstulba un solīja pārzvanīt. Pārzvanīja un nosauca 2x lielāku cenu, kā lētākais, kurš man piedāvāja... man vispār parasti gan OCTAs, gan KASKO peld 3 kompānijās - Balta, BTA, If...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti