2005.g Focus 1,6 benzīns (101zs) VS 1,6D

shikaka Reģ.: 05.11.2002

Sveiki!

Ir doma paņemt 2005.gada Focus bet nevar saprast varbūt paņemt dīzeli!

Sakiet kāda pieredze ar dīzeļiem?

Bet varbūt tomēr benzīnieku?

Tātad 1,6benzīns VS 1,6dīzelis kādi plūsi kādi mīnusi?

PALDIES!

 
grs Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Ja šitā gada tad viennozīmīgi dīzeli. Ekonomija un vēlreiz ekonomija. Ja pirkt vecāka gada auto vai citu marku tad jāskatās, bet šajā gadījumā dīzeli un tikai dīzeli. Tāds mans subjektīvi - objektīvs viedoklis.

shikaka Reģ.: 05.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu protams dīzelis ēdīs mazāk, bet kā Fordiem ar tiem dīzeļiem, nav problēmu?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viena lieta, cik gadā nobrauc?

shikaka Reģ.: 05.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu ap 20-25k

Snakebite Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

dīzeli tikai tad ja 109 Zs versija - man pašam ir tāds + vēl piemetu čipšus iet zvērā - vacijā pa bāni 200 velk, bet bez čipsiem tikai 175 (man sencim ir nečipotais varinats)

man ir 2007 gada focus ņēmu jaunu , tagad uztīti jau 130000 - mainīta tikia eļa un filtri

90Zs versiju nav vērst ņemt jo tas ir sprāgonis čipo kā gribi - ir mēģināts

atšķirība tā ka 109 zs versijai ir turbīna ar mainīgo ģeometriju - something like that

līdz 2008 gadam jaudīgo versiju LV dīleris netirgoja - pie mums tas parādījās tikai ar feislifta versiju ka sazin kāds jaunums

Snakebite Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

1.6 d videjais paterins LV 5,6

tiko izbraukaju alpus ~5000 km - pa bani cik velk, pa poļiem arī - vidējais 6 litri

1.6 benzīns latvenergo ir tādi - degvielas normā ierakstīts 7,5 bet reāli knapi 9 var ieļauties

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Man lietošanā ir tieši šāds darba auto ar 1,6 l benzīna dzinēju kopš 2005. gada. Vidējais degvielas patēriņš 7l uz 100km. Problēmu praktiski nekādu. Ja slikto skaņas izolāciju salonā un samērā ātri skrāpējušos salona plastmasu var pieciest, tad citā ziņa autiņam nav nevainas. Interesējoties "garāmejot" Ford servisā par šiem autiņiem kā tādiem, teica ka ar benzīna dzinējiem problēmu neesot, bet ar dīzeļiem gan. Tieši kādas problēmas sīkāk neprasīju.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Bolzens rakstīja: Man lietošanā ir tieši šāds darba auto ar 1,6 l benzīna dzinēju kopš 2005. gada. Vidējais degvielas patēriņš 7l uz 100km. Problēmu praktiski nekādu. Ja slikto skaņas izolāciju salonā un samērā ātri skrāpējušos salona plastmasu var pieciest, tad citā ziņa autiņam nav nevainas. Interesējoties "garāmejot" Ford servisā par šiem autiņiem kā tādiem, teica ka ar benzīna dzinējiem problēmu neesot, bet ar dīzeļiem gan. Tieši kādas problēmas sīkāk neprasīju.

pirmajam un otrajam fokusam ir pilnīgi dažādi dīzeļi

par kuriem tā servīze bazarēja?

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Bolzens rakstīja: Man lietošanā ir tieši šāds darba auto ar 1,6 l benzīna dzinēju kopš 2005. gada. Vidējais degvielas patēriņš 7l uz 100km. Problēmu praktiski nekādu. Ja slikto skaņas izolāciju salonā un samērā ātri skrāpējušos salona plastmasu var pieciest, tad citā ziņa autiņam nav nevainas. Interesējoties "garāmejot" Ford servisā par šiem autiņiem kā tādiem, teica ka ar benzīna dzinējiem problēmu neesot, bet ar dīzeļiem gan. Tieši kādas problēmas sīkāk neprasīju.

pirmajam un otrajam fokusam ir pilnīgi dažādi dīzeļi

par kuriem tā servīze bazarēja?

Nu par II Focusu (no 2005. gada) dīzeļiem. Varbūt ka tās bija kaut kādas sīkas ("bērnu") problēmas un nekas grandiozs, bet tomēr šāds fakts tika minēts.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Es nevizinos ar Fokusu, bet gan ar feisliftoto Fiestu (2006.gads), kuriem ir tādi paši dīzeļi kā Fokusam. Man tikai vēl mazāks motors 1.4 TDCI.

Patēriņs pilsētā 7 litri, dūmo nejēgā (ir tās caurules tīrītas vai nav), ka tehniskajā tiku cauri ar kaut kādu ~7 izgāzēšanas reizi.

Oficiālis BļaticMotors saka, ka viss ir kārtībā, visu vainu vēl uz tehniskās apskates nepareizajiem mērinstrumentiem.

Un es vēl nesaprotu, kāpēc termostatam atvēršanās temperatūra ir 83 grādi. Arī Autodata saka, ka tas viss ir oficiāli.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Aizmirs piebilst, ka eļļu rij nenormāli ~1 litrs /10'000 km, kas arī iekļaujas ražotāja noteiktajis limitos. Piebildīšu, ka daļa iztek gar galvas blīvi.

Tas viss pie nosacījuma, ka nobraukums zem 60k km.

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Mums feisliftotajai Fiestai kā darba autiņam ar gandrīz identiskas problēmas (dūmo - vienreiz skate pat neizieta, eļļa jāpielej gandrīz katru mēnesi, problēmas ar palaišanu ziemā u.t.t.). Kā vēlāk izrādījās, 1,4 TDCI dīzelis ir diezgan liels retums Fiestām (parasti izvēlas mazlitrāžas benzīnniekus), un motors ir nevis Ford ražojuma, bet gan aizgūts no Peugeot 206. Tāpēc arī dīlerim ir problēmas ar saremontēšanu (retums un vēl piedevām citas firmas ražojums).

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

labdien, es par fiesta 1.4 tdci gribu pajautaat;

Fridrihs: pie cik nobraukuma sakaas aprakstiitaas kibeles? Vai auto tika nemts jauns, vai lietots?

man ir 2004 taada pat fiesta, bet nevienu no mineetaam vainaam nevaru nosaukt, auto neemu lietotu, no hanza liizings, tagad nobraukti tikai 46tk km, auto tiek lietots maz. Par auto var teikt, ka labs ko braukt pa pilseetu, kaa truukumi - skaļš, un zems, viegli kaut kur atsist. apskates (3) ir izietas vienmeer ar pirmo piegaajienu, atgaazes ar vienu diviem(max) ruucieniem. Nu man tas auto sanaak pretstats tam ko uzrakstiijaat.

Slowmo - cik ir auto nobraukums?

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt

Problēmas sākās pēc kādiem 70tkm. Kamēr bija jauns, nekādu problēmu nebija. Pats tiku pabraukt pirmos pārdesmit tūkstošus.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

paldies! un kaada degviela ir tikusi lieta, vai ir zinaams? varbuut tas mazais motors ir daudz juutiigaaks pret nekvalitatiivu degvielu?

sanaaak ka resurss liidz vainu paraadisanaaas ir ap 60-70 tk??

veel man liekas, ka 1l ellas pieliesana uz 10tk nav nekas tragisks.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Es ņemtu Focus 1,6 benzīnnieku, jo dīzeļa gadījumā mani baida dārgā kvēpu filtra esamība.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti