Nevienmērīga motora darbība brīvgaitā.

Tourers Reģ.: 01.06.2010

Runa ir par t4 2,5tdi ACV (102zs) motoru. Motora darbība visos režīmos ir teicama. Arī brīvgaitā motors strādā vienmērīgi, taču REIZĒM brīvgaitā darbība mēdz palikt nevienmērīga, it kā uz slāpšanas robežas, bet neslāpst. Jo sevišķi tas izpaužas, ja mašīna ripo neitrālajā pārnesumā. Tiklīdz auto apstājas, tā arī motora brīvgaitas darbība nostabilizējas. Tad pasakiet man, kur tas suns varētu būt aprakts?

 
1 2 3 4
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: Tikai, kā gan mēs riņķosim ar visu diagnostikas padarīšanu pa apkaimi un ķersim momentu, kad brīvgaita gļučī? Diemžēl, man ir diezgan "laba" pieredze, cik kompetenti spečuki strādā mūsu servisos (dažos)

Mēdz būt diagnostikas softi, ko var ielādēt PC (notebook šajam gadījumam) un tādejādi var pieslēgtu kompi arī līdzi vadāt. Un nav tas nekas ārkārtējs - kabelīti var no ebaya dabūt un softu arī var nokačāt, ja pacenšas pameklēt (un zin kā/kur meklēt).

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: moš vispār nebraukt??!! darbināt tikai pagalmā un problēmu nebūs!

Ir variants pārbūvēt auto uz elektromotoriem un esošo dīzeļdzinēju lietot tikai strāvas ģenerācijai pie optimāliem apgriezieniem.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

Tourers rakstīja: Tikai, kā gan mēs riņķosim ar visu diagnostikas padarīšanu pa apkaimi un ķersim momentu, kad brīvgaita gļučī? Diemžēl, man ir diezgan "laba" pieredze, cik kompetenti spečuki strādā mūsu servisos (dažos)

Mēdz būt diagnostikas softi, ko var ielādēt PC (notebook šajam gadījumam) un tādejādi var pieslēgtu kompi arī līdzi vadāt. Un nav tas nekas ārkārtējs - kabelīti var no ebaya dabūt un softu arī var nokačāt, ja pacenšas pameklēt (un zin kā/kur meklēt).

ir vēl trakāk kā tu domā - speciālu diagnostikas kompju nemaz tā īsti nav... prasts pēcē ir lētāks....

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

brmbrmm rakstīja:

Tourers rakstīja: Tikai, kā gan mēs riņķosim ar visu diagnostikas padarīšanu pa apkaimi un ķersim momentu, kad brīvgaita gļučī? Diemžēl, man ir diezgan "laba" pieredze, cik kompetenti spečuki strādā mūsu servisos (dažos)

Mēdz būt diagnostikas softi, ko var ielādēt PC (notebook šajam gadījumam) un tādejādi var pieslēgtu kompi arī līdzi vadāt. Un nav tas nekas ārkārtējs - kabelīti var no ebaya dabūt un softu arī var nokačāt, ja pacenšas pameklēt (un zin kā/kur meklēt).

ir vēl trakāk kā tu domā - speciālu diagnostikas kompju nemaz tā īsti nav... prasts pēcē ir lētāks....

Tu kaut ko jauc, es nekur neesmu teicis, ka ir "speciāli diagnostikas kompji". Lai gan tas nav nekas neiespējams - kaut kādām konkrētām vajadzībām uz kāda mikrokontrolera uzprogrammēt "speciālo diagnostikas kompi", cita lieta, kas ir tiem lācīšiem vēderā, ko izmanto autorizētajos servisos.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: moš vispār nebraukt??!!

Nu labāk jau nebrauc vispār, jo pa 3 dienām ko te sēdi forumā jau varēja pusi latvijas dīzelistu apbraukāt un sen jau saremontēt.

Te nav neviena profesionāla dīzelista, lai tādu kaiti izārstētu no attāluma.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: taču uzsveru-apgriezieni stabilizējas, tiklīdz riteņi apstājas!!!

Lūdzu precizē - riteņi apstājas ar vai bez bremzes palīdzības?

Varbūt apgriezieni stabilizējas tad kad tu atlaid bremžu pedāli?

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Protams, ka te neviens man to auto nesaremontēs! Uz to es nemaz neceru. vnk te var uzzināt dažas labas un pat spīdošas idejas!

brmbrmm-par ģeneratoru tev 5!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Neņem ārā no ātruma un stāvēs.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Hmm, uzduuros zinjai, ka muusu "gudraakie praati" atkal piekjeerushies teemai "Nodoklju pazeminaajumi auto ar dabasgaazi".

Iemetu skatu Reiha nodoklju annaaljos, vispaar pie vinjiem interesanti ...

Nodoklji visumaa ir apmeeram taadi:

Dabasgaaze pret diizeli = mazaaks par liidz 89%

Dabasgaaze pret benziinu= mazaaks par liidz 85%

Autogaaze jeb LPG ir kaut kur pa vidu

Taadam auto, kaa VW Passat Variant TSI EcoFuel,

gada nodoklis (KfZ Steuer) ir:

Ja dabasgaaze = 30 EUR

Ja benziins = 194 EUR

Ja diizelis = 268 EUR

Ja LPG, tad tur ir svaarstiiga taa buushana,

bet svaarstaas kaut kur ap 120 EUR (jo ir iespeeja braukt ar benziinu!)

Nja, nodoklju atvieglojumi labie, turklaat LPG un dabasgaaze ir stipri leetaakas, klaat veel naak CO2 nodoklis, kursh abaam gaazeem ir stipri mazaaks (dabasgaazei liidz 1200 ccm vispaar 0, nevis teiksim 2 EUR par 100 ccm - siikums , bet patiikami, alinjam sanaak )

Taa ka skaidrs , kaapeec jamie Rietumos taa metas uz dabasgaazes auto, jaadomaa, citur nodoklju politika ir liidziiga ... A muuseejie domaa, domaa, domaa ...

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

hmmm,jāpadomā, kā gan šitas texts varētu ietekmēt brīvgaitas apgriezienus...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nu ja izdomā ielikt gāzi

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Karoč, jāsāk jauna tēma...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft, nejauc olas ar omleti!!!

Dabas gāze un LPG ir divas dažādas lietas.

Atlaides taisās iedot tikai dabasgāzei, kuru lieto autobusu parki, ar sašķidrināto gāzi, ko Tu lej savā auto nav nekā kopīga.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: visu cieņu jebkuram padomam,pat par dīzeļeļļas novecošanos, taču uzsveru-apgriezieni stabilizējas, tiklīdz riteņi apstājas!!!

Tātad ģorgačam ir saistība ar ECU (ātruma devējs), vei ar gaisu – kustoties spiediens lielāks, vai ar kratīšanos, viss žļanckājas un nekas nav pieskrūvēts un motora masa karājas brīvstāvoša…

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

uupi, ko tu domāji ar "motora masa karājas brīvstāvoša"???

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars

Crankshaft, nejauc olas ar omleti!!!

Dabas gāze un LPG ir divas dažādas lietas.

Atlaides taisās iedot tikai dabasgāzei, kuru lieto autobusu parki, ar sašķidrināto gāzi, ko Tu lej savā auto nav nekā kopīga.

=========================

Tavai zinaashanai, ir arii vieglie auto, kurus darbina ar dabasgaazi (CNG), un tieshi sho auto skaits Rietumos aug, turklaat aatraa tempaa! Un taadaa Reihaa jau ir gandriiz 900 CNG uzpildes staciju, Itaalijaa arii paari 800, citaas valstiis arii aug kaa seenes ...

Autobusu parki? Hmm, lai paarietu uz diizelja / gaazes procesu, vajadziigs bik ieguldiit tais autobusos ... Jeb mums veel ir autobusu parki, kuros ar LAZiem vaalee? Parakstos ar iisto iesauku: Ruu@uto

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Tourers

uupi, ko tu domāji ar "motora masa karājas brīvstāvoša"???

===================

Nuuuuu ....Dr. Zaaliitis teiktu "Paskatieties uz savu

labaako draugu", bet es jau neesmu Dr. Zaaliitis ...

Tas bij shutka piektdienas vakaraa

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Crankshaft, nejauc olas ar omleti!!!

Dabas gāze un LPG ir divas dažādas lietas.

Atlaides taisās iedot tikai dabasgāzei, kuru lieto autobusu parki, ar sašķidrināto gāzi, ko Tu lej savā auto nav nekā kopīga.

vauuuu pļā, kāds tu gudrs

visi pieceļās un aplaudē kamēr tu vēlreiz pārlasi krankšafta rakstīto

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Crankshaft, izlasi 2 x savu tekstu!!! Tur Tu tikai par LPG raksti.

Tavai zināšanai es sen zinu ka ir bifuel vieglie.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Nuuuuu ....Dr. Zaaliitis teiktu "Paskatieties uz savu

labaako draugu", bet es jau neesmu Dr. Zaaliitis ...

Tas bij shutka piektdienas vakaraa

Nū i šutnik, odnako.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Vai spararats te nevarētu būt pie vainas?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Noteikti nē

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

kāpēc nē?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Brīvgaitā spararats slāpē motoru

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja nevienmērība parādās ripinoties brīvgaitā ar pagrieztu stūri, tad vainīgais ir stūres pastiprinātāja sūknis. Vai nu sūce, vai izdilis.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti