Nevienmērīga motora darbība brīvgaitā.

Tourers Reģ.: 01.06.2010

Runa ir par t4 2,5tdi ACV (102zs) motoru. Motora darbība visos režīmos ir teicama. Arī brīvgaitā motors strādā vienmērīgi, taču REIZĒM brīvgaitā darbība mēdz palikt nevienmērīga, it kā uz slāpšanas robežas, bet neslāpst. Jo sevišķi tas izpaužas, ja mašīna ripo neitrālajā pārnesumā. Tiklīdz auto apstājas, tā arī motora brīvgaitas darbība nostabilizējas. Tad pasakiet man, kur tas suns varētu būt aprakts?

 
1 2 3 4
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Parasti jau tādi sū sākas kad ļambda iet uz galu vai arī ieplūdē kāds devējs čakarējas ar nepareizu signālu (pie nosacījuma ka kāds filtrs nav ciet…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ka tik tomēr gaisa mērītājs nebūs pie vainas

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

man tā bija, kad rāva gaisu gar gāzes iekārtas drošības gumiju - tā bija izkaltusi un izstiepusies.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

ja gaisa mērītājs, tad kāds tur būtu sakars ar mašīnas ripošanu??

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: Baisi!

Visstulbākais visā šajā pasākumā ir tas, ka šis defekts parādās tikai reizēm. vienā dienā ir,,,citā nav. Servis man pārlasīs visu motoru, kamēr atradīs....

brauc kamēr auto apstājas un vairs neiet. Beigtu detaļu vienmēr ir vieglāk atrast kā tādu kas dažreiz niķojas.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

uz servi es paspēšu jebkad aizbraukt(kamēr autiņš vēl rūc). Tāpēc jau gribēju sākumā Jūsu domas dzirdēt...it kā jau viss elementārais ir pārbaudīts(filtri, šļaukas,hermētiskums)

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Apgaismojiet man, kas nosaka iesmidzināmās degvielas daudzumu tukšgaitā??

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Tourers rakstīja: Baisi!

Visstulbākais visā šajā pasākumā ir tas, ka šis defekts parādās tikai reizēm. vienā dienā ir,,,citā nav. Servis man pārlasīs visu motoru, kamēr atradīs....

brauc kamēr auto apstājas un vairs neiet. Beigtu detaļu vienmēr ir vieglāk atrast kā tādu kas dažreiz niķojas.

šis gan tāds varens ieteikums.

Nav gadījumā vienkāršāk aizbraukt uz servisu un pieslēgt diagnostikas iekārtām ? Un aizmirst par problēmām.

autors uztraucas, ka servisā ar diagnostikām meklējot vainu, šim noslauks palielu piķi.

Es ieteicu ekonomisko diagnostikas variantu

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

protams, šajā valstī tak tikai muļķi taupa naudu!

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

ok, jau iebraucām netēmā!

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

piekrītu bez derēšanas! Bet atbilde nav viennozīmīga. Tā var arī nebūt elektronikas vaina.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: protams, šajā valstī tak tikai muļķi taupa naudu!

Ja visi tā taupīs, tad ekonomika apstāsies un nāksies pāriet uz barterattiecībām. Iekšējais patēriņš ir arī jāveicina.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tourers rakstīja: ja gaisa mērītājs, tad kāds tur būtu sakars ar mašīnas ripošanu??

Degmaisījums sen vairs autiņos netiek regulēts mechaniski. Degmaisījuma sastāvu regulē elektroniski (līkne, programma – kā nu kuram patīk). Aprēķinos tiek ņemti vērā vairāki parametri, tādi kā ātrums, temperatūra, CO2 un vēl visāda figņa. Tātad ja gļučī kāds no devējiem (ieplūdē vai izplūdē) jau ir nepareiza infa compim, kurš kļūdās un pēc tam labo savu kļūdu (raustīšanās).

Tātad meklē no sākuma caurumu ieplūdes systēmā (šļaukās, gofrās) pēc tam jāskatās vai strādā degvielas obratka (liekās degvielas atplūde uz bāku) un tad ļambda. Ja ar šiem elementiem viss OK tad atliek viena cita lieta. Bendzīna dzinēju aizdedzes moments un pašas sveces.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Tātad meklē no sākuma caurumu ieplūdes systēmā (šļaukās, gofrās) pēc tam jāskatās vai strādā degvielas obratka (liekās degvielas atplūde uz bāku) un tad ļambda. Ja ar šiem elementiem viss OK tad atliek viena cita lieta. Bendzīna dzinēju aizdedzes moments un pašas sveces.

Sķiet ka runa par dieseli ir !!!

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jautājums ko nozīmē stāvēt uz vietas, teiksim nospiesta bremze vai bez tās.

Ir bijis tāds jox ( gan ne uz dīzeļa) ka tukšgaitas apgriezieni ir noregulēti mazliet par zemu, taču tiklīdz kā autosam nospiež bremzi, ieslēdz kondiķi utml. rada slodzi, tas protams "atbild" paceļot mazliet apgriezienus un vairs nav tādas nosacītas raustīšanās.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

Runa te ir par diesel!

skaidrs, ka neregulē mehāniski. Es vnk gribu,lai man pielec, kur gļuks-vadības blokā vai augstspiediena sūknī.

Karoč, nāku pie secinājuma, ka būtu labi pieslēgties pie diagnostikas. Tikai, kā gan mēs riņķosim ar visu diagnostikas padarīšanu pa apkaimi un ķersim momentu, kad brīvgaita gļučī? Diemžēl, man ir diezgan "laba" pieredze, cik kompetenti spečuki strādā mūsu servisos (dažos)

Pusher Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

Vajadzētu būt, ka šo problēmu ECU jau ir piefiksējis savā atmiņā. Diagnosticējot tām jāparādās +/- skaidrā izskatā.

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

bet , ja nu ECU komandas dod pareizas, bet sūknis nevar to izpildīt?? Vai tas tā varētu būt?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Bija jauki laiki kad kompu nebija – ar plaķenēm un cirvi visu varēja sareontēt

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Bendzīna dzinēju aizdedzes moments un pašas sveces.

Sķiet ka runa par dieseli ir !!!

Tāpēc jau pēdējā rindā ir rakstīts speciāli «Benzīna»…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

A diseļam principā ir viss tas pats kas bencīnam + lielāka uzmanība visiem filtriem.

Tātad rauj kautkur lieku gaisu klāt, gaisa mērītājs aizaudzis, tukšgaitas vārsts čakarējas, degvielas vai gaisa filtri ciet, sūdīga saļarka vai dīzeļeļļa nokalpojusi savu resursu…

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt kāda svece čurā

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

visu cieņu jebkuram padomam,pat par dīzeļeļļas novecošanos, taču uzsveru-apgriezieni stabilizējas, tiklīdz riteņi apstājas!!!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu tad atrauj nost ātruma devēju un par problēmu aizmirsti

Tourers Reģ.: 01.06.2010
0 0 Atbildēt

moš vispār nebraukt??!! darbināt tikai pagalmā un problēmu nebūs!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti