zivtiņš grib močīt ar lāzeriem

anonimikis Reģ.: 18.10.2002

Latvija veic pārrunas ar kolēģiem Krievijā, lai mēģinātu viņus pierunāt pārdot iekārtu, kas ar lāzeru stariem var noteikt, vai automašīnā atrodas iereibušas personas, šodien žurnālistiem pastāstīja Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Edmunds Zivtiņš.

Iekārta ir izgudrota Krievijā, un tā spēj bez automašīnas apstādināšanas no attāluma noteikt, vai spēkratā atrodas kādas personas reibuma stāvoklī. Krievija ir visai privātīpašnieciska uz šo iekārtu, un līdz šim tā slēpa faktu par šādas iekārtas eksistenci, kā arī paziņoja, ka to nepārdos. Tomēr Zivtiņš esot pietiekami ietiepīgs, lai neatkāptos no idejas iegūt šo iekārtu.

Patlaban notiekot pārrunas ar Krievijas pusi, un tiek apsvērta ideja pamudināt Latvijas zinātniekus izgudrot līdzīgu iekārtu, jo Krievija neatklāj, kā tā darbojas.

Pēc Zivtiņa teiktā, šī iekārta ir Latvijas nākotne cīņā ar dzērājšoferiem, turklāt pēc tās iegādes nevajadzētu rīkot plašus reidus, pārbaudot arī pilnīgi skaidrā braucošos šoferus. Iekārta, kas ir pārvietojama un ir nedaudz lielāka par profesionālo videokameru, spēj noteikt vien, vai automašīnā atrodas cilvēki reibumā, nevis konkrēti vai šoferis ir lietojis apreibinošas vielas.

Pagaidām gan nav skaidrības, cik šī iekārta varētu maksāt un kad tā nonāks pie Latvijas ceļu policistiem.

 
1 2 3 4
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ā - rīgā urlas neesot bet krievijā gan visi ir urlas?

ko tu gribi no BTR vaģīlas?

viņš jau pats pārtiek no dabas resursu pārdošanas.... vot i kliedz, lai vismaz kaut kā atšķirties no līdzīgiem kaimiņiem - tipo inteliģents

pašam jau drošvien kādi 5 patenti ir saņemti par izgudrojumiem, nevis tukšu p****nu internētā

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

iekš inteliģentas Latvijas, kokus laikam izzāģē nevis lai gūtu ienākumus no dabas resursiem, bet tādēļ ka šie ir veci un drīz ies bojā

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

eugenyshultz.livejournal.com/...

izskatās ka kaimiņos normālo agregātu izdomāja... drīz laikam būsim priecīgi ka pie mums ir vācu modernie foto-radari kuri knapi velk uz 75 metriem

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Tu atkal esi sākusi ticēt pasakām?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: iekš inteliģentas Latvijas, kokus laikam izzāģē nevis lai gūtu ienākumus no dabas resursiem, bet tādēļ ka šie ir veci un drīz ies bojā

Tev skauž? Zāģē tu ar.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Tu atkal sācis ticēt pasakām?

nu tad uzraksti šiem ka viņi ir urlas un lohi, kuri baro ar pasakām...

www.spt-nn.ru/...

joprojām kaut kā neredzēju kaut vienu tavu patentu, citādi tu tik gudri tirš, it kā būtu izgudrotājs un profesors

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

modena rakstīja: iekš inteliģentas Latvijas, kokus laikam izzāģē nevis lai gūtu ienākumus no dabas resursiem, bet tādēļ ka šie ir veci un drīz ies bojā

Tev skauž? Zāģē tu ar.

padumja inteliģenta atbilde... tev skauž ka kaimiņi dzīvo no naftas un gāzes ieguves? Ko tad tu tikai kūdru roc - sāc iegūt naftu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viens gvelž par 8 joslām, paši tik 4 piemin, bet ne vārda par to, ka aparāts būtu sertificēts. Uztaisīt tādu mēslu var jebkurš, bet uztasīt to tā, lai izslēgtu pārāk lielu false positive faktoru pagaidām nesanāk. Aparāts var būt noderīgs, bet tikai kā izziņas avots mentiem turpmākai darbībai. Automātiskai sodu izrakstīšanai tas nav izmantojams. livejournal links ir sūrais kraps.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Skat kādu dziesmu nu dzied.... kad vairs nav "doļā" www.delfi.lv/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu, un kādu dziesmu tad nu viņš dzied, ar ko tā atšķiras no iepriekšējās? Tieši to pašu, ko iepriekš, ar šo lietu jānodarbojas pašvaldībām un privātfirmām, kā jebkurā Rietumvalstī, vien finansiālajai pusei jābūt organizētai tāpat, kā tur - fiksētai maksai par pakalpojumu, nevis mistiskiem procentiem no soda naudām!Policija varētu operēt tikai ar mobilajiem radariem, kā to dara Rietumvalstīs.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Tu agrāk (nu kad viņš bija svarīga persona pie FR) esi no šī tipa šādu tekstu: "Es jau agrāk esmu izteicies, ka sabiedrībai jāpasaka divas lietas - tas ir naudas pelnīšanas agregāts, kuram ir papildu efekts - satiksmes drošība. "

Es kaut kā tikai atceros Šama tikai murmināšanu, ja ar naudas pelnīšanu tam neesit nekāda sakara. ... viss tikai drošības labad....

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Tu agrāk (nu kad viņš bija svarīga persona pie FR) esi no šī tipa šādu tekstu: "Es jau agrāk esmu izteicies, ka sabiedrībai jāpasaka divas lietas - tas ir naudas pelnīšanas agregāts, kuram ir papildu efekts - satiksmes drošība. "

Es kaut kā tikai atceros Šama tikai murmināšanu, ja ar naudas pelnīšanu tam neesit nekāda sakara. ... viss tikai drošības labad....

"Tas ir naudas pelnīšanas agregāts!"

Gribētos dzirdēt komentāru no visiem FR aizstāvjiem par šo. Vai tiešām nepietiek auto īpašniekus apkraut ar nodokļiem, nodevām un sodiem, kas pēc tam tiek novirzīti visur citur, tikai ne satiksmes infrastruktūras uzlabošanai?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

CRDI rakstīja: Tu agrāk (nu kad viņš bija svarīga persona pie FR) esi no šī tipa šādu tekstu: "Es jau agrāk esmu izteicies, ka sabiedrībai jāpasaka divas lietas - tas ir naudas pelnīšanas agregāts, kuram ir papildu efekts - satiksmes drošība. "

Es kaut kā tikai atceros Šama tikai murmināšanu, ja ar naudas pelnīšanu tam neesit nekāda sakara. ... viss tikai drošības labad....

"Tas ir naudas pelnīšanas agregāts!"

Gribētos dzirdēt komentāru no visiem FR aizstāvjiem par šo. Vai tiešām nepietiek auto īpašniekus apkraut ar nodokļiem, nodevām un sodiem, kas pēc tam tiek novirzīti visur citur, tikai ne satiksmes infrastruktūras uzlabošanai?

FR nav neizbēgams "nodoklis", brauc saskaņā ar CSN un šī nodokļa Tev nebūs... Jo drīkst taču arī nepārkāpt!

Tas ka akcīze, un ekspluatācijas nodoklis aziet kopkatlā - gan ir šaize - te paldies jāsūta Repšem! Tas tagad shēmo kā ātrāk uzraut cenu NĪ, lai tos sapirkušie varētu lētāk tikt pie uzturēšānās un naudas tērēšanas "siltākās" Eiropas ekonomikās...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

FR nav neizbēgams "nodoklis", brauc saskaņā ar CSN un šī nodokļa Tev nebūs... Jo drīkst taču arī nepārkāpt!

Tas ka akcīze, un ekspluatācijas nodoklis aziet kopkatlā - gan ir šaize - te paldies jāsūta Repšem!

================

Mja, te Palaidniex'am var tikai piekrist Turklāt vajag paskatīties, kā radaru sistēma darbojas "civilizētajās" valstīs - ar to nodarbojas TIKAI privātfirmas, bet ir sakarīgi sakārtota finansiālā puse, turklāt daļa naudas jebkurā gadījumā nonāk, teiksim tā, "satiksmes fondā".

Transporta nodoklim arī pie mums būtu jānonāk tādā,

arī daļai no degvielas akcīzes. Jebkurā valstī degvielas akcīze ir valsts "naudas pumpis", bet , piemēram, Vācijā

50% no akcīzes aiziet tieši "transporta fondā", un tas viņiem gadā sastāda kādus 20 miljardus EUR...

Repše? Ko Repše? Pirmais un vienīgais, kurš karoja par

Ceļu fondu un atskaitījumiem tajā, bija Krištopāns, viss

notika. visi premjeri, kuri sekoja pēc viņa, pareizāk sakot, finansu ministri, tikai šķērēja tos procentus un šķērēja, kamēr Repšes laikā fonds izbeidzās galīgi Do'

Die's, ka izdosies atjaunot ...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: FR nav neizbēgams "nodoklis", brauc saskaņā ar CSN un šī nodokļa Tev nebūs... Jo drīkst taču arī nepārkāpt!

Tas ka akcīze, un ekspluatācijas nodoklis aziet kopkatlā - gan ir šaize - te paldies jāsūta Repšem!

================

Mja, te Palaidniex'am var tikai piekrist Turklāt vajag paskatīties, kā radaru sistēma darbojas "civilizētajās" valstīs - ar to nodarbojas TIKAI privātfirmas, bet ir sakarīgi sakārtota finansiālā puse, turklāt daļa naudas jebkurā gadījumā nonāk, teiksim tā, "satiksmes fondā".

Transporta nodoklim arī pie mums būtu jānonāk tādā,

arī daļai no degvielas akcīzes. Jebkurā valstī degvielas akcīze ir valsts "naudas pumpis", bet , piemēram, Vācijā

50% no akcīzes aiziet tieši "transporta fondā", un tas viņiem gadā sastāda kādus 20 miljardus EUR...

Repše? Ko Repše? Pirmais un vienīgais, kurš karoja par

Ceļu fondu un atskaitījumiem tajā, bija Krištopāns, viss

notika. visi premjeri, kuri sekoja pēc viņa, pareizāk sakot, finansu ministri, tikai šķērēja tos procentus un šķērēja, kamēr Repšes laikā fonds izbeidzās galīgi Do'

Die's, ka izdosies atjaunot ...

Ceļu būves un rekonstrukcijas darbi patreiz notiek ar diezgan ievērojamu ES fondu naudas piesaisti. Tā kā satraukties par to nodokļu aiziešanu kopējā katlā pārāk nevajadzētu, ka nedabū ar to koka otru galu pa pieri, t.i., ja nodokļus aizlaidīs ceļiem, tad nogriezīs ES naudas. Ķip jums jau tiek nodokļu nauda, priekš kam vēl ES naudu. Un tas vai vairāk ceļi iegūs no akcīzes, transporta nodevu piesaistes nekā no ES naudām ir stipri diskutabls jautājums.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Ceļu būves un rekonstrukcijas darbi patreiz notiek ar diezgan ievērojamu ES fondu naudas piesaisti. Tā kā satraukties par to nodokļu aiziešanu kopējā katlā pārāk nevajadzētu, ka nedabū ar to koka otru galu pa pieri, t.i., ja nodokļus aizlaidīs ceļiem, tad nogriezīs ES naudas. Ķip jums jau tiek nodokļu nauda, priekš kam vēl ES naudu. Un tas vai vairāk ceļi iegūs no akcīzes, transporta nodevu piesaistes nekā no ES naudām ir stipri diskutabls jautājums.

Jaunākās ziņas no ES par nākamo plānošanas periodu, ja nemaldos, ir - "EK iebilst pret Latvijas plāniem būtisku finansējuma daļu novirzīt transporta infrastruktūras jomai".

Un atjaunotos ceļus jau arī par kaut ko jāuztur, nevis jāgaida, kad tajos bedres saradīsies un atjaunošana atkal maksās dārgāk, nekā regulāra uzturēšana.

Ceļu fonds ir nepieciešams, tā līdzekļi jāiegulda kaut vai vietējas nozīmes ceļos, kuru rekonstrukciju ES atsakās finansēt.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Tie droni bija jau aizpāgājšgad iepirkti, tikai netika izmantoti, jo "nebija normatīvo aktu, kas regulē dronu izmantošanu policijas darbā" Nepagāja ne trīs gadi, kad noteikumi, acīm redzot, ir izstrādāti un pieņemti, un vismaz viens drons lidinās. Nu... labāk vēlāk nekā nekad!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Es esmu izgudrojis tādu lāzera iekārtu, kas parāda - vai automašīnā vadītājam ir tiesības, vai nav. Pārdodu par 12 000 EUR.

650 Reģ.: 25.01.2017
0 2 Atbildēt

Ā,nu prottams, tagd Droni moderni, pietiek ka viens iejājis LV gaisatelpā un tad tas monitorē territoriju no mellās jūras līdz pat lohpolārajam aplokam.Mēs/jums tagd parādīsim..,Jā.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Labi, ka pacēli šo tēmu. Pirmo reizi ko tādu lasu!

Krotow Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Tad izmet to na... kamēr folijgalvas vēl nav pamodušies.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti