vwfans

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

apsveicu baudāmo 1.3 tdci merivu vārdadienā!

kaut tu vēl tikpat nobrauktu!

 
1 2 3 4
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Vai tad nebij cdti????

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Vai tad nebij cdti????

icdt

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

d(a) ti ct(o)?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Paldies par apsveikumu! Manam CDTI nobraukums 103639 km. Tad sanāk, ka Pirmais novēl sasniegt 207 tūkst.km nobraukumu.

PTCruiser Reģ.: 13.06.2002
0 0 Atbildēt

Pievienojos apsveikumiem!

Dzeltenais Gecs šogad noripos apaļos 100 000.

Nu jau 4 gadu kā sievastēva rokās

Pagaidām lielākā šaize bija ievilcejreleja "izbeigšanās"

Uz 93 000 nomainīti rocenes kluči, pakaļējie kluči + bremžu diski, dažas bukses un atsaites.

To uzskatu par normu, ņemot vērā kā sievastēvs neievēro bedres asfaltā

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

PTCruiser rakstīja: Pievienojos apsveikumiem!

Dzeltenais Gecs šogad noripos apaļos 100 000.

Nu jau 4 gadu kā sievastēva rokās

Pagaidām lielākā šaize bija ievilcejreleja "izbeigšanās"

Uz 93 000 nomainīti rocenes kluči, pakaļējie kluči + bremžu diski, dažas bukses un atsaites.

To uzskatu par normu, ņemot vērā kā sievastēvs neievēro bedres asfaltā

Jā, smukais Getziņš Rīgā ir šad tad redzēts!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Paldies ! Tad sanāk, ka Pirmais novēl sasniegt 207 tūkst.km nobraukumu.

pirmais ir sadists,,,,,,,,,, 207 tk km ar meriva........ labaak pashnaaviiba......

Prozit !

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

VWfans rakstīja: Paldies ! Tad sanāk, ka Pirmais novēl sasniegt 207 tūkst.km nobraukumu.

pirmais ir sadists,,,,,,,,,, 207 tk km ar meriva........ labaak pashnaaviiba......

Prozit !

merivai jau kā tādai nav īsti kur piesieties.... mašīna kā mašīna...

tikai 1800+ kg ķieģeļa formas būris ar 1.3 dīzelīti, kurš pie 100km/h jau griežas virs 3000 apgriezieniem....

bet bazars nav par to, bet gan, ka Pēteros ir jākož un jālec pāri pēteru ugunskuram. tikai pretējā virzienā un atmuguriski...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

cilvēkam -Pēterim, kam visvairāk interesē un iet pie sirds

auto.delfi.lv/...

taaneko Reģ.: 30.07.2008
0 0 Atbildēt

tikai Pēteris spēs man paskaidrot kāpēc jāpacieš maksimālas neertības pārvietojoties ar kko pēc izmēriem līdzīgu gāzes plīti vai nelielam ledusskapim lai ietaupītu veselus 2,5653 Ls uz 100 km? Saprotu, ja dotie autiņi ēstu 2,6 litrus uz 100 nu teiksim 3 L. bet to ka 2.5x mazāks dzinējs ēd par 30% mazāk nekā baudāma izmēra motors pilsētas ciklā...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

taaneko rakstīja: tikai Pēteris spēs man paskaidrot kāpēc jāpacieš maksimālas neertības pārvietojoties ar kko pēc izmēriem līdzīgu gāzes plīti vai nelielam ledusskapim lai ietaupītu veselus 2,5653 Ls uz 100 km? Saprotu, ja dotie autiņi ēstu 2,6 litrus uz 100 nu teiksim 3 L. bet to ka 2.5x mazāks dzinējs ēd par 30% mazāk nekā baudāma izmēra motors pilsētas ciklā...

Ir cilvēki, kam pakaļas pārvietošana ir pēdējā vietā. Tādiem ir pilnīgi vienalga ar ko un kā braukt. Bet ja auto ir dzīves jēga, kā vairumam šejieniešu, tad bez ādas un vismaz 3.0 benzīna nekādi neizvilksi...

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Tad ta dzīves jēgu atraduši... autopidasari

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Lai gan var saprast - ja auto ir vienīgais, kas dzīvē sasniegts/atlicis (gan materiāli, gan garīgi - foršprung durh tehnik vai froide am fāren )

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

PĒTERIS

Pirmais tips. Enerģisks, ar plašu vērie­nu apveltīts. Kā jūras viļņi - tik skaļi un vareni pie­aug Pētera dievišķīgā prasme uzvarēt.

Otrais tips. Nosvērts, taču pārāk pedantisks cilvēks. Dzīvi veido plānveidīgi un neatzīst improvizāciju. Iz­turība, neatlaidība un ellišķīga pacietība pavada viņu visu mūžu. Sievietēm šis Pēteris ir labākais atbalsts.

Trešais tips. Bezrakstura gļēvulis, kas sola daudz, bet puse paliek nerealizēta. Vientiesīgs egoisms un naiva ticība savam pārākumam šo Pētera tipu ierin­do svārstīgo pulkā. Afektēta vīrišķība un vaļība piepulcē slīmestu kategorijai.

Ceturtais tips. Romantiķis. Nemierīgas jutekļu kvē­les pārņemts, var ari zaudēt. Bailes no vecuma un pamestības šo Pēteri dažkārt padara komisku. Viņš cieš neveiksmi ar dievinātu sievieti. Tad vienīgais lī­dzeklis - izvēlēties padzīvojušu dāmu. Taču arī ne­veiksmē Pēteris ir apburošs un atklāts.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfan

Nu pienācis laiks cipariem un komatiem .

Tatad . Cik Tev izmaksāja merivai nobrauktais km rēķinot VISAS izmaksas un pieņemot , ka auto pārdosi par sludinājuma cenu

PS Es kaut kā ātrumā neatradu arhīvā to varen plašo merivas diskusijas lapu .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Rudens

Sanāk 12,9 santīmi uz kilometru, ieskaitot auto vērtības kritumu, kurš ir 7350 lati 91 mēnesī jeb 81 lats mēnesī.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Rudens

Sanāk 12,9 santīmi uz kilometru, ieskaitot auto vērtības kritumu, kurš ir 7350 lati 91 mēnesī jeb 81 lats mēnesī.

Vispār ok .

Un cik Tavi aprēķini sakrīt ar viņu aprēķiniem TCO ( Total cost of ownership)

Es pavisam nesen biju ļoti tuvu autiņa maiņai , tad man atlikušo vērtību neredzot auto piesolīja ap 8 000 eiro . Tas TIKAI uz vērtības kritumu vien 9,6 sant .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Rudens68

TCO neesmu rēķinājs.

Tev krietni niknāks auto, tāpēc lielāks vērtības kritums. Man patīk jaunā modeļa RAV-4... Tāds agresīvs...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu nu beidz, tas RAVs nav domāts tev - tur nekā mazāka par 2.0 nav...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Rudens68

TCO neesmu rēķinājs.

Tev krietni niknāks auto, tāpēc lielāks vērtības kritums. Man patīk jaunā modeļa RAV-4... Tāds agresīvs...

Pēc dizaina, jā, smuks, bet salons vienkārši drausmīgs. Tā cietā plastmasa atbaida. Kaut kāds jocīgs funktieris Toyotai - iepriekšējam auto, man šķiet, bija mīkstais, jaunajam cietais. Aurim, kas ir mazāks un lētāks, ir mīkstais panelis, RAVam (lielākam, dārgākam) - cietais.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tas tak pie d0rsas, kamēr vien tā starpība nav tāda, kā otrajam golfam

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: Rudens68

TCO neesmu rēķinājs.

Tev krietni niknāks auto, tāpēc lielāks vērtības kritums. Man patīk jaunā modeļa RAV-4... Tāds agresīvs...

Pēc dizaina, jā, smuks, bet salons vienkārši drausmīgs. Tā cietā plastmasa atbaida. Kaut kāds jocīgs funktieris Toyotai - iepriekšējam auto, man šķiet, bija mīkstais, jaunajam cietais. Aurim, kas ir mazāks un lētāks, ir mīkstais panelis, RAVam (lielākam, dārgākam) - cietais.

Es jauno ravu esmu redzējis tik no attāluma , kaut kā pat nevelk iekāpt .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans

Amserv mājas lapā ir(bija) aprēķins izmantojot TCO principu , nu man realitātē diemžēl sakrīt ar viņiem .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Es jauno ravu esmu redzējis tik no attāluma , kaut kā pat nevelk iekāpt .

Es izstādē iesēdos... Arī tikai ziņkārības dēļ... tas jaunais Toyotas dizaina virziens galīgi nesaista.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti