vwfans

Pirmais Reģ.: 16.05.2003

apsveicu baudāmo 1.3 tdci merivu vārdadienā!

kaut tu vēl tikpat nobrauktu!

 
1 2 3 4
VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man gan tas dizains patīk. Labprāt būtu pircis Auris universālu.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man gan tas dizains patīk. Labprāt būtu pircis Auris universālu.

Ko tad nepirki?

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Uz Ulmaņgatves starp Vienības gatvi un pārvadu virzienā uz Jūrmalu 1. Joslā nomirusi Meriva. VW fan - tas tu tur kepkā apstāvi to auto?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Šams jau tagad ar Trolejbusu brauc...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans

Nu jau 2 nedēļas kā portālā esi visus informējis par jauna auto iegādi . Domāju pietiekams laiks lai jau padalītos ar pirmajiem iespaidiem , ietverot salīdzināsānu iepriekšējo (foruma mega zvaizni merivu ) ar benzīns/ dīzels ...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jaunā mašīna ir laba visās nozīmēs. Benzīna patēriņš, šķiet, būs tuvu rūpnīcas solītajiem vidēji 5,5 litriem uz 100 km.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Jaunā mašīna ir laba visās nozīmēs. Benzīna patēriņš, šķiet, būs tuvu rūpnīcas solītajiem vidēji 5,5 litriem uz 100 km.

Jau piemirsu ...cik tērēja meriva un vai braukšanas maršuts +/- tāds pats ?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Varēji jau ar to trolejbusu pagaidīt. Nākamgad sola jauno modeli. www.worldcarfans.com/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vēl jau tikai 900 km nobraukti. Par patēriņu pāragri spriest.

Jauno Fabiu nebiju gatavs gaidīt. Arī līdzšinējais modelis ir izcils.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: līdzšinējais modelis ir izcils.

Nu nu, nepārspīlē. Tas, ka labs, jā, piekrītu (tikai ne ar 1.2 benzīnnieku ) Bet, nu, par izcilu nosaukt...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: līdzšinējais modelis ir izcils.

Nu nu, nepārspīlē. Tas, ka labs, jā, piekrītu (tikai ne ar 1.2 benzīnnieku ) Bet, nu, par izcilu nosaukt...

Labākais klasē ir točna. Un 1,2 litru motors priekš Latvijas ir optimāls.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: līdzšinējais modelis ir izcils.

Nu nu, nepārspīlē. Tas, ka labs, jā, piekrītu (tikai ne ar 1.2 benzīnnieku ) Bet, nu, par izcilu nosaukt...

Labākais klasē ir točna. Un 1,2 litru motors priekš Latvijas ir optimāls.

Labākais ar ko? Jeb - ar ko Fabia ir labāka par Polo, Yaris vai Fiestu?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Fan, ī-auto kolektīva vārdā paziņoju, ka esam tevī vīlušies. Tu te pēdējos gados vazājies pa saloniem, čakarējot pārdevējiem prātus, neizlaidi nevienu dīlerpasākumu, iztestēji veselu lērumu mašīnu, no kuriem bija arī sakarīgi eksemplāri. Un kam tas viss? Lai nopirktu mazās klases mašīnu ar nīkulīgu benzīnmotoru, kuru teju teju ņem nost no konveijera... Fan, tu esi regresējis...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Fan, ī-auto kolektīva vārdā paziņoju, ka esam tevī vīlušies. Tu te pēdējos gados vazājies pa saloniem, čakarējot pārdevējiem prātus, neizlaidi nevienu dīlerpasākumu, iztestēji veselu lērumu mašīnu, no kuriem bija arī sakarīgi eksemplāri. Un kam tas viss? Lai nopirktu mazās klases mašīnu ar nīkulīgu benzīnmotoru, kuru teju teju ņem nost no konveijera... Fan, tu esi regresējis...

Ja nopietni , tad varu tik atkārtot agrāk teikto . ...Man labāk patīk ja valsts ierēdnis ( vai vēl ir valsts dienestā ? ) brauc ar jaunu fabiju , nevis ar jaunu lielu prmium klasi .

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja:

GB12 rakstīja:

VWfans rakstīja: līdzšinējais modelis ir izcils.

Nu nu, nepārspīlē. Tas, ka labs, jā, piekrītu (tikai ne ar 1.2 benzīnnieku ) Bet, nu, par izcilu nosaukt...

Labākais klasē ir točna. Un 1,2 litru motors priekš Latvijas ir optimāls.

Labākais ar ko? Jeb - ar ko Fabia ir labāka par Polo, Yaris vai Fiestu?

Kāpēc ne Yaris? Esmu braucis, taču nebija līdz galam ērti pie stūres sēdēt. Turklāt auto krietni dārgāks.

Kāpēc ne Polo? Neesmu braucis, taču jau iesēžoties nebija ērti. Arī dārgāks par Fabia.

Kāpēc ne Fiesta? Dizainiski mazāk patīk, un arī dārgāka.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Man labāk patīk ja valsts ierēdnis brauc ar jaunu fabiju , nevis ar jaunu lielu prmium klasi .

+1

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Paga paga, kuru no visiem 1.2 - TSI? Ja niknākais TSI, tad vēl varētu būt kaut cik pieņemams

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Msh

Nē, otro vājāko bez turbīnas ar 70 zirgiem.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Un ar trīs cilindriem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu i nakuj tādu šujmašīnu TSI vēl varētu saprast, tā fabija ir salīdzināma ar trešo golfu, tik tāda bik smagāka, un niknākais TSI nodrošina tādu griezi kā 2.0, tik plašā diapazonā, kopā sanākot pakaļas pārvietojamajam ar pieņemamu dinamiku - bet tu esi paņēmis vārgu putekļusūcēju, kurš ir piemērots tikai degvielas rīšanai.

Es ļoti labprāt nobrauktu ar tādu fabiju kādus pārsimts kilometrus, jo mani interesē kāds būtu vidējais patēriņš tādai mašīnai ar nemotoru. Es nezinu pa kurieni braucot ražotājam ir vidējais 5,5 litru patēriņš, es pieņemu ka tādu varbūt varētu dabūt uz šosejas, bet pilsētā zem 10 palīst diez vai izdotos - galu galā, tā ir 1,1 tonnas smaga mašīna ar šujmašīnu, kura attīsta 110 nm.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar pa šoseju uzliku uz nullēm borta kompīti, un pie 80-85 km/h tas uzrāda patēriņu 5,1 litrs uz 100 km, bet pie 90-95 km/h - 5,4 litri uz 100 km.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

fan opilim ir slēptais defekts,tas skaidrs,ko noliegsi.

savādāk tādu izvēli nesaprast.

nopirkt TIK rijīgu auto ??? ko pat par .... grūti nosaukt...

ta vnk makaronu karinātājs esi !

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar pa šoseju uzliku uz nullēm borta kompīti, un pie 80-85 km/h tas uzrāda patēriņu 5,1 litrs uz 100 km, bet pie 90-95 km/h - 5,4 litri uz 100 km.

Mans 2000 gada ķīseļvētras 2.0 motorīts ar strādājošu klimatu kruīzā tērē pat mazāk degvielas pie šādiem ātrumiem ~90 km stundā. Pārbaudīts Rīga-Inčukalns ceļā vairkārtīgi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Bobcat

Bet manējā mašīna tak vēl nav iestrādājusies. Pēc 3-5 tūkst.km nobraukuma benzīna patēriņam ir jākrītas!

Un nesalīdzini dīzeli ar benzīnu!

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

uij nepamanīju, piedod.

Tomēr cik nu tie auto ir bijuši ar mazmotoriem lietošanā Opel Kadett ar 1.3 karburatorinieku, Chevroletu Aveo 1.2 benzīns un vēl viens Aveo ar 1.4 laikam motoru, tad vēl bija VW Polo ar 1.4 tdi trīscilindrinieku. Kaut kas tur tomēr pietrūkst. Tomēr šāda auto lietošana iemāca tevi braukt kulturāli un bez stresa, jo ar tādiem motora raksturlielumiem savādāk vienkārši nevar būt.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti