401. ceļa zīme pirms Elkor uz Brīvības i

newage Reģ.: 08.09.2006
 
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

296. Ja 401.zīme uzstādīta ceļa posma sākumā, tās darbības zona ir spēkā līdz tuvākajam krustojumam. Zīme neaizliedz nogriezties pa labi, lai iebrauktu pagalmos un citās blakusteritorijās.

newage Reģ.: 08.09.2006
0 0 Atbildēt

Ok, tiktāl skaidrs. Bet uz ko tad tā zīme attiecas ņemot vērā, ka pirms Ūnijas ielas ir 316.zīme "Nogriezties pa kreisi aizliegts"?

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

newage rakstīja: Ok, tiktāl skaidrs. Bet uz ko tad tā zīme attiecas ņemot vērā, ka pirms Ūnijas ielas ir 316.zīme "Nogriezties pa kreisi aizliegts"?

Vvz, moš lai nemestu riņķī pāri sliedēm?

newage Reģ.: 08.09.2006
0 0 Atbildēt

Nu tas varētu būt vienīgais skaidrojums. Lai gan tad labāk iederētos "Apgriezties aizliegts"

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

standarts nosaka likt vispirms rīkojuma zīmes, bet ja nevar savādāk tad aizlieguma.

šajā gadījumā, škiet drīzāk mēģina nobiedēt CSN nezinātājus, lai tie negriežas elkorā un nebremzē satiksmi.

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 1 Atbildēt

da kada tur satiksme! visi luņķi spītīgi stāv otraja joslā, pat nebrauc pāri krustam. jo tur tokš 200m tālak pirma josla ir sabiedriskam transportam!

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Tā kā pašlaik apmeklēju C kategorijas kursus,nevaru vien nobrīnīties par cilvēku NEzināšanām. It kā tiesības kabatā, bet nezin elementāras lietas

Konkrēti pieminētajā vietā zīmēi ir liela nozīme - gan lai neapgriežas, gan lai negriež vairākās iebrauktuvēs kreisajā pusē.

Saprastu,ja pajautātu kādēļ 401. zīme ir uzstādīta Brīvības gatvē aiz katra krustojuma, ja pa vidu tāpat ir dubultā līnija...

newage Reģ.: 08.09.2006
1 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: ...lai negriež vairākās iebrauktuvēs kreisajā pusē....

1. Te jau tika paskaidrots, ka tā zīme neattiecas uz iebrauktuvēm (lai iegūtu C kategoriju, vajag taču mācēt lasīt, vai ne?);

2. Es tiesības pēdējo reizi kārtoju pirms vairāk nekā desmit gadiem. Tas gan nenozīmē, ka es nezinu elementārus CSN, tas tikai nozīmē to, ka šajā atsevišķajā situācijā, man līdz galam nav saprotama ceļa zīmju jēga.

Lai Tev veicas eksāmenos un cerams, ka pēc 10 gadiem Tu perfekti atcerēsies visu to, ko Tev mācīja C kategorijas kursos. It sevišķi tāpēc, ka mūsu valstī visādi noteikumi mainās biežāk nekā gadalaiki.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Klau, newage, atver CSDD mājaslapu un pamēgini testa eksāmenu un pastāsti par rezultātiem.

Bet par to 401. zīmi. Tās nozīme ir jāzina arī B kategorijas vadītājam un tās nozīme nav mainijusieis pēdējos 20 gadus droši.

Tieši tā - tā ir, lai neveiktu apgriešanos un JEBKĀDUS manevrus pa kreisi iekšā teritorijās un zīmes darbība ir atrakstīta - līdz nākamajam krustojumam vai citai rīkojuma zīmei.

Es arī piekrtu - visā Brīvības gatvē ar 6 (!) joslām tādas saliktas, kaut uz ceļa jau ar 4 joslām ir dubultā līnija, kas aizliedz nogriešanos pa kreisi iārpus krustojumiem. Vienīgais, kas varētu būt, ka kāds tomēr paredz pārtraukt dubulto līniju, lai var iegriezties kādā pagalmā, bet kaut kādā pagalmā griezt pāri 3 joslām uz brīvībenes - nu piedodieit... Ties posmā no Džutas ielas līdz Statoilam nekur neapgrieizīsieis... Pat izmantojot Ropažielu - nekas nesanāks...

A tur, kur tramvajsliiedes - tas kā atgādinājums tiem, ka te ir spēkā kas uz ceļiem ar 4 joslām...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

newage rakstīja:

Velomens rakstīja: ...lai negriež vairākās iebrauktuvēs kreisajā pusē....

1. Te jau tika paskaidrots, ka tā zīme neattiecas uz iebrauktuvēm (lai iegūtu C kategoriju, vajag taču mācēt lasīt, vai ne?);

2. Es tiesības pēdējo reizi kārtoju pirms vairāk nekā desmit gadiem. Tas gan nenozīmē, ka es nezinu elementārus CSN, tas tikai nozīmē to, ka šajā atsevišķajā situācijā, man līdz galam nav saprotama ceļa zīmju jēga.

Lai Tev veicas eksāmenos un cerams, ka pēc 10 gadiem Tu perfekti atcerēsies visu to, ko Tev mācīja C kategorijas kursos. It sevišķi tāpēc, ka mūsu valstī visādi noteikumi mainās biežāk nekā gadalaiki.

Nožēlojami... Nezināt noteikumus, piedalīties satiksmē, un vēl lepoties ar to... Šī zīme atļauj braukt taisni un nogriezties pa LABI blakusteritorijā. Attiecīgi aizliedzot apgriešanos un jekādu nogriešanos pa kreisi līdz nākamajam krustojumam. Savukārt zīme apgriesties aizliegts attiecas tikai uz krustojumu (vai apgriešanās vietu) pirms kuras tā ir uzstādīta.

Nevajag pēc 10 gadiem atcerēties to, kas ir kādreiz mācīts, bet vismaz reizi gadā atvērt CSN grāmatiņu un pārlasīt. Nav nemaz tik bieza!

newage Reģ.: 08.09.2006
0 0 Atbildēt

Nē, es ar to nelepojos. Tik konstatēju, ka ka gadu laikā šādas tādas nianses mēdz aizmirsties. Mana vaina. Un jā, piekrītu, ka vajadzētu ņemt piemēru no tevis un ik pa laikam pārlasīt noteikumus.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

newage rakstīja: Nē, es ar to nelepojos. Tik konstatēju, ka ka gadu laikā šādas tādas nianses mēdz aizmirsties. Mana vaina. Un jā, piekrītu, ka vajadzētu ņemt piemēru no tevis un ik pa laikam pārlasīt noteikumus.

Pamēģini csnt.csdd.lv/...

un tad uzzināsi irezultātus, tas tā - vairāk paša zināšanai, ko tu zini par tēmu...

newage Reģ.: 08.09.2006
0 0 Atbildēt

Paldies. Es jau pamēģināju. Visus jautājumus, kas attiecas uz CSN (zīmes, krustojumi utt) atbildēju pilnīgi pareizi. Bet tos, kas attiecas uz alkoholu asinīs utml (manā laikā neko tādu nemācīja) nāksies pārlasīt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu jau labu laiku ELKOR stāvvieta nav vairs īsti blakus teritorija, bet caurbrauktuve, tā kā autora šaubas ir vietā.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti