1,9 TDI dzinēji

Dzēsts lietotājs Reģ.: 25.04.2024

jugasvilli rakstīja: Kungi, laipni lūgti padalīties pieredzē. Ir iespēja par visai labām naudām iepirkt SEAT Leon (2004.) ar 1.9 TDI 150 ZS. Par pārējām lietām jautājumu tā kā nav, bet tieši par dzinējiem - tantes līmenī esmu dzirdējis, ka šiem dzinējiem esot problēmas ar galvu, turbīnu u.tml.

P.S. Auto nobraucis ap 160 tk., pirkts jauns Latvijā.

Pamēģini uzjautāt arī kādā no VW forumiem, jo šis VAG dzinējs varēja būt arī uz kāda cita auto sastopams(šķiet, ka Golf IV, bet varbūt kļūdos).

 
1 2 3 4 5
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Vispār jau baigi pa topika tēmu sanāca..

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

varbūt mēģini nagus griezt....

OK, pamēģināšu... Labi gan ka ar vācu zeķēm var staigāt negriežot

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked

Crankshaft, kā tur ir pa lielam ar tām degvielām? Latvija-Vācija , cik milzīga ir atšķirība starp tirgoto Latvijas Statoilā un Vācijas,piemēram, TOTAL ?

Vai Tavuprāt ,ja paņemsim ceļa gabalu Berlīne-Minhene , ieliesim 2 identiskos auto (protams,kļūda iespējama) vienā Latvijas DD, otrā Vācijas, kāds būtu rezultāts, braucot vienādi ?

------------------------------------

Pa lielam, savulaik meerot tuukstoshos meeraamus gabalus (blandoties pa saciiksteem) nekaada iipasha

starpiiba noveerota netika, ne autobaanju marshrutos, ne kombineetajos (lielaas autostraades + mazaaki celji).

Pa pilseetaam reti blandiijaamies. Sheit, ja braukshanaa

dominee tupeeshana korkjos, tagad gan mazaak, pateerinjsh pieaug juutami. Veel krievu laikos, piemeeram, Maskavaa, kur vareeja jaadeleet pa magjistraaleem, arii caurmeeraa rija mazaak, nekaa

Riigaa

Viena atshkjiriiba starp degvielaam varētu buut - Rietumvalstiis vairaak uzmanības pieveersh degvielu sastaaviem atkariibaa no klimata / sezonas, tas gan var

paliidzeet samazinaat pateerinju, bet nu ne vairaak, kaa par dazhiem procentiem kopumaa.

Ziemas degvielai ir zemāks cetānskaitlis, logjiski degvielas patērinjam jaapieaug Ja par kvalitaati - senaak, kad veel darbojos shai jomaa, paarbaudiijaam paraugus no katras piegaadaataas partijas muusu DUSos, ne reizi netika konstateetas atkaapes no normas, kuras liktu pieveerst iipashu uzmaniibu - viss standarta pielaizhu robezhaas. Ziemas degviela tikanjemta no NESTE - ne reizi nebija bijis nekaadu probleemu. Degvielas nomainja DUSaa allazh notiek peec sisteemas - paprieksh max iztuksho pazemes tvertni (standarta tvertne 20 kub.m, tad pilda tajāa ziemas degvielu. Vienu reizi, uznaakot peekshnjam salam, pats njeemos suukneedams Krasta ielas DUSaa laukaa >10 kubiem palikushaas vasaras degvielas un taas vietaa pienjemdams ziemas DD

Degvielas galapaardeveejus maz interesee degvielas cenas Rietumos bez nodokljiem - interesanti ir tas, par cik razhotaajs degvielu paardos sheit, ar visu piegaadi

un citiem pribambasiem. Un tad iestaajas standarta variants, ka galapaardeveeja "varka" visos laikos pie

tirdznieciibas bez shmugulja ir bijusi no 4 liidz 6-7 santiimiem no paardotaa litra. Lielaakais lielums bij sasniedzams mazos lauku tankos un automaatos, mazaakais biezhi vien bija reaalaa dziives iisteniiba lielajos "pilna servisa" DUSos, tad nekas cits neatliek, jaacelj gala cena ...

>juga

Zheel, ka nepirksi Leonu. man pazinja shoriit aiztraucaas

uz Austriju pakalj laikam taadam pat, viegli apmiiciitam

bet braucamam , 2007. gada beigu razhojumam. Atbrauks, buus jaanonjem skaida Bik jau mulsina tas PD diizelis, bet auto ir nobraucis vien nepilnus 60 kkm,

paardod apdroshinaashanas firma ...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Pisec, sporta variants Kāda sporta - čaiņiku sporta?

Man tādi "sporta" varianti ar vēl vairāk zs bija pirms gadiem 15.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Gauss rakstīja: Pisec, sporta variants Kāda sporta - čaiņiku sporta?

Man tādi "sporta" varianti ar vēl vairāk zs bija pirms gadiem 15.

Un tu ar vienu roku viņus stūmi pa galdu, izdvešot brmm skaņas un ar otru rāvi kulakā?

Nē, ar vienu roku sadzinu zobus rīklē tādiem švillijiem...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ja,par degvielu.

Nafig man satraukties un pret kaut ko mistiski protestēt,ja- mani degvielas kvalitāte apmierina, nevienai tehnikai ( CAT, Yanmar,Sumitomo, OK, Deere,Lamborghini, Same,FIAT ) nav bijušas problēmas ar to ?

Ja fiats patēºē 5 litrus uz 100 ?? Mazāk nebūs.

Plus vēl MINI un Aprilia darbojas bez problēmām. Kam man sūdzēties un par ko??

Cik braukāts uz DE un Austriju,nav novēroti tādi Seenes brīnumi.

Vēl šogad martā slēpot biju...un nekas.

Eh,man neveicas...

Nu smagie ne v s4et... paziņam Subaru ar zem 50 tkm... jau no mūsu ekselentas degvielas bija garantijas darbi...

MINI pirki te vai ārzemes?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja,par degvielu.

Nafig man satraukties un pret kaut ko mistiski protestēt,ja- mani degvielas kvalitāte apmierina, nevienai tehnikai ( CAT, Yanmar,Sumitomo, OK, Deere,Lamborghini, Same,FIAT ) nav bijušas problēmas ar to ?

Ja fiats patēºē 5 litrus uz 100 ?? Mazāk nebūs.

Plus vēl MINI un Aprilia darbojas bez problēmām. Kam man sūdzēties un par ko??

Cik braukāts uz DE un Austriju,nav novēroti tādi Seenes brīnumi.

Vēl šogad martā slēpot biju...un nekas.

Eh,man neveicas...

Nu smagie ne v s4et... paziņam Subaru ar zem 50 tkm... jau no mūsu ekselentas degvielas bija garantijas darbi...

MINI pirki te vai ārzemes?

Klausies varbūt tev un taviem paziņām uz pieres rakstīts "ielejiet man sliktas kvalitātes degvielu", vai vinekārši negribat atzīties, ka "kreiso" degvielu lietojat.

Problēmas ar degvileas kvalitāti man pēdējo reizi bija apmēram '97 gadā, kad kaut kādā lauku tankštellē iepildijos. Kopš pildos daudz maz pieklājīgos benzīntankos (galvenokārt Statolā) nekādas problēmas nav bijušas.

Dīzeļiem ejoat TA lielākais K ir bijis 0.9, parasti ir robežās no 0.2-0.7, arī ar 0.5milj.km nobraukumu.

Ar dīzeļiem nedrīkst sēņot, tad nebūs problēmas ar atgāzēm un nebūs jāvaino degvielas kvalitāte.

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

jaaanis rakstīja:

Ar dīzeļiem nedrīkst sēņot, tad nebūs problēmas ar atgāzēm un nebūs jāvaino degvielas kvalitāte.

Zelta vārdi!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

modena

Nu smagie ne v s4et... paziņam Subaru ar zem 50 tkm... jau no mūsu ekselentas degvielas bija garantijas darbi...

-----------------------------

To vinjam subaaristi sastaastiija? Tur vispaar

viens otrs visai koloriits teels straadaa ... Degvielas vainoshana vispaar dazhdazhaadu autoremonteetaaju viduu ir ljoti izplatiita. Un , kad izraadaas, ka vainiigs auto razhotaajs, vai veel trakaak, PASHI, nu tad ir kliegshana, lamaashanaas utt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Parasti šitie bļāvēji par degvielas kvalitāti tankos uzpildās no kannām,kuras savukārt dabū no dzelzceļa,kuģiem, Krievijas tālbraucējiem utt.

Un tad 1x iebrauc Statoilā un kladzina kā vistas .

Esmu pastāvīgais Nestes klients. Un tad, kad sanāk ieliet (zināma avota) Krievijas degvielu, arī auto iet labāk. Dūmainība gan ir manāmi lielāka.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Parasti šitie bļāvēji par degvielas kvalitāti tankos uzpildās no kannām,kuras savukārt dabū no dzelzceļa,kuģiem, Krievijas tālbraucējiem utt.

Un tad 1x iebrauc Statoilā un kladzina kā vistas .

dzelzceļniekiem ir sava laboratorija, kura garantē degvielas augsto kvalitāti.

Tā kā man ir firmas degvielas karte - tad Krievijas un dzelzceļnieku cenu piedāvājums vairs nav aktuāls jau vismaz pēdējus 4 gadus.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

MINI pirki te vai ārzemes?

Te.

varbūt tā domāta Krievijas tirgum - līdz ar to uz labo degvielu nereaģē?

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Esmu pastāvīgais Nestes klients. Un tad, kad sanāk ieliet (zināma avota) Krievijas degvielu, arī auto iet labāk. Dūmainība gan ir manāmi lielāka.

Nu nez.. Kolēga pārs gadus pakaļ bija ar dīzeļ SantaFe (2006-07 izlaidums) komandējumā Krievijā.. pēcam teica ka līdz latvijai tiko atvilcies - auto galīgi negājis - ne cēliena ne jaudas.. d;umi gan nākuši ekselenti... aiz robežas mūspusē piegāzis pillu bāku un ap rīgu tikai autā sācis atdzīvoties

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

EDZS rakstīja:

Seene rakstīja: Esmu pastāvīgais Nestes klients. Un tad, kad sanāk ieliet (zināma avota) Krievijas degvielu, arī auto iet labāk. Dūmainība gan ir manāmi lielāka.

Nu nez.. Kolēga pārs gadus pakaļ bija ar dīzeļ SantaFe (2006-07 izlaidums) komandējumā Krievijā.. pēcam teica ka līdz latvijai tiko atvilcies - auto galīgi negājis - ne cēliena ne jaudas.. d;umi gan nākuši ekselenti... aiz robežas mūspusē piegāzis pillu bāku un ap rīgu tikai autā sācis atdzīvoties

Krievijā degvielas kvalitātes atšķirības ir ļoti plašā diapazonā. Pērku tikai no viena personīgi pazīstama cilvēka, kurš zin, ko un kur var tur liet bākā. Ja nav, tad Nestē.

Un Dekster, nē - ne kannas vadāju līdzi, ne esmu nolējies. Iebraucu solīdi servisā, kur man pielej pilnu bāku, kamēr papļāpāju ar īpašnieku un iedzeru kafiju. Pašam tīrāk, nekā Nestē

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Seene

Esmu pastāvīgais Nestes klients. Un tad, kad sanāk ieliet (zināma avota) Krievijas degvielu, arī auto iet labāk. Dūmainība gan ir manāmi lielāka.

------------------------------

Iet labaak vispaar vareetu - Krievijas DD meedz buut vairaak parafiina, bet taa ir energjija, SPEEKS! Bet kopumaa... ne velti Krievijaa iedziivotaaji pashi saukaa savu DD (ieksheejaa tirgus) par "poilo", "suslo",

veel visaados maigos vaardos Un aarzemnieki visaadi vcenshas izvairiities no diizeljauto paardoshanas Krievijaa vai biezhi komplektee tos ar vecaaku modelju / modifikaaciju dzineejiem ... Smagi vinjiem ar to EN590 , smagi, taapat, kaa ar benziinu.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tā jau ir,lai sābu uzturētu, jāpildās no nelegāļiem kaut kādos servisos

...

Un to raksta V4 īpašnieks, ja kļūdos tad piedošanu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tā jau ir,lai sābu uzturētu, jāpildās no nelegāļiem kaut kādos servisos

Nesen vienu šitādu kontrabandas tankštelli rādīja kriminfo...

Kā jebkura diskusija ar tevi... Kad beidzas argumenti pārej pie jēlībām Nožēlojami.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kur redzēji jēlības?? Pats stāsti,ka pildies servisos...kādus man vēl argumentus?

Nespēj samierināties, ka varu braukt ar labu auto un to arī attiecīgi uzturēt... Pie tam vēl izsaki nepatiesus apgalvojumus. Nekad neesmu teicis, ka "pildos servisos", tā ka derētu tev tomēr mazliet ienācīties uzņemties atbildību par saviem vārdiem. Cik man zināms, tev vairs nav gluži 15 gadi, bet no tīņa cienīgas uzturēšanās neesi izaudzis

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kur redzēji jēlības?? Pats stāsti,ka pildies servisos...kādus man vēl argumentus?

Nespēj samierināties, ka varu braukt ar labu auto un to arī attiecīgi uzturēt... Pie tam vēl izsaki nepatiesus apgalvojumus. Nekad neesmu teicis, ka "pildos servisos", tā ka derētu tev tomēr mazliet ienācīties uzņemties atbildību par saviem vārdiem. Cik man zināms, tev vairs nav gluži 15 gadi, bet no tīņa cienīgas uzturēšanās neesi izaudzis

Šitas nav teksts par servisiem ??

Seene rakstīja: Iebraucu solīdi servisā, kur man pielej pilnu bāku, kamēr papļāpāju ar īpašnieku un iedzeru kafiju. Pašam tīrāk, nekā Nestē

Ja ja, un man skauž,ka tev ir opelis ar isuzu dzinēju

Vienskaitli no daudzskaitļa māca atšķirt bērnudārzā vai pamatskolā. Un iepriekš diezgan skaidri uzrakstīju, ka pildos Nestē vai ar zināma avota Krievijas degvielu.

Protams, ka neskauž. Tikai nez kādēļ visu laiku ir vēlme izteikt par to kaut kādas piezīmes. Nu jā - psiholoģijas pamatus gan nemāca bērnudārzā, tādēļ laikam nezini, cik acīmredzama saistība ir šiem faktiem.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kur redzēji jēlības?? Pats stāsti,ka pildies servisos...kādus man vēl argumentus?

Nespēj samierināties, ka varu braukt ar labu auto un to arī attiecīgi uzturēt... Pie tam vēl izsaki nepatiesus apgalvojumus. Nekad neesmu teicis, ka "pildos servisos", tā ka derētu tev tomēr mazliet ienācīties uzņemties atbildību par saviem vārdiem. Cik man zināms, tev vairs nav gluži 15 gadi, bet no tīņa cienīgas uzturēšanās neesi izaudzis

Šitas nav teksts par servisiem ??

Statoils arī ir serviss... tikai ne AUTOserviss... par ko tev gan gribētos paņirgt...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: A kas vainas opelim? Normāls auto. Jau 4. gadu braucu.

Opelim nav ne vainas,protams. Seene gan savējo lepni sauc par sābu un iedomājies,ka man skauž tas viņa brīnums

Es neesmu neko iedomājies - tava attieksme ir pārāk acīmredzama. Laikam jau tomēr zini, kur ir atšķirība un nespēj to sagremot

Un jā - nav īsti skaidrs, kas tev tieši nepatīk Isuzu dzinējā. 5-6 litru degvielas patēriņš divtonnīgam auto?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Jā, teici 'serviss'. Tātad, pildies kaut kādā kaktu uzpildes kantorī,kuru sauc par 'servisu'

Nepildos kaktu uzpildes kantorī. Bet gan pie labi pazīstama cilvēka, kam tas nekādi nav "bizness". Tikai no vienas fūres un tikai savējiem.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Jā, teici 'serviss'. Tātad, pildies kaut kādā kaktu uzpildes kantorī,kuru sauc par 'servisu'

Nepildos kaktu uzpildes kantorī. Bet gan pie labi pazīstama cilvēka, kam tas nekādi nav "bizness". Tikai no vienas fūres un tikai savējiem.

Tātad, atbalsti zagšanu. Un brīnies, ka valstī bardaks.

No otras puses skatoties - neatbalstu. Nodokļu naudas zagšanu

Maksāju valstij nodokļos vairāk, nekā pēc ekonomikas pamatlikumiem pienāktos. Tas, ka daži Dekstera elki ir sačakarējuši nodokļu sistēmu un risina budžeta problēmas, nerēķinoties ar nākotnes sekām, ko rada nesamērīgs nodokļu slogs, ir pietiekams iemesls, lai nejustos valstij ko parādā.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Jā, teici 'serviss'. Tātad, pildies kaut kādā kaktu uzpildes kantorī,kuru sauc par 'servisu'

Nepildos kaktu uzpildes kantorī. Bet gan pie labi pazīstama cilvēka, kam tas nekādi nav "bizness". Tikai no vienas fūres un tikai savējiem.

Man sen atpakaļ, ap 1991-93. gadu, sanāca šo sistēmu šad tad piekopt, veikt uzpildi no kannām,pērkot ,kur jau varēja degvielu dabūt.

Tas bija tāds jaunības pasākums,iesipt sani,ieekonomēt 2-5 latus uz kannu , tad sapratu,ka tas ir tā ...nemšanās,zvanīšana,meklēšana,kannu stiepšana,liešana...tāda šaraškina kantora sajūt. Sapratu,ka labāk nopelnīt vairāk un atļauties iebraukt tankā un uzpildīties kā cilvēkam. Un pie tam, tad jau īsti tie tanki ne visur bija un bija jāmeklē iespējas ieliet degvielu.

Katram savs mirklis izaugšanai

Come on... Nespried visu pēc sevis. Nav ne ņemšanās, ne zvanīšana, ne kannu stiepšana. Ja tas viss būtu jādara, nešaubīgi paliktu vien Nestē. Bet 12Ls uz bāku tomēr ir pietiekami manāms ietaupījums, kam vēl komplektā nāk iemesls satikt labu draugu, ka citādi ikdienas steigā varbūt nemaz neatlicinātu laiku.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Jā, teici 'serviss'. Tātad, pildies kaut kādā kaktu uzpildes kantorī,kuru sauc par 'servisu'

Nepildos kaktu uzpildes kantorī. Bet gan pie labi pazīstama cilvēka, kam tas nekādi nav "bizness". Tikai no vienas fūres un tikai savējiem.

Tātad, atbalsti zagšanu. Un brīnies, ka valstī bardaks.

Nu,viņš taču agrāk te skaļi klāstīja,ka pārdomājot došanos uz ārzemēm dzīvot,jo šejienes cilvēki esot visu sajājuši. Attiecīgi,viņš jau laikam tas vispareizākais...

Kā pierādās, katram sava uts.

PS. Man arī,neesmu to nekad noliedzis ,kā daži citi

Nu nu... varbūt vēlreiz pamēģini uzņemties atbildību par saviem vārdiem? Es NEKAD neesmu domājis par došanos uz ārzemēm!

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti