1,9 TDI dzinēji

Dzēsts lietotājs Reģ.: 28.03.2024

jugasvilli rakstīja: Kungi, laipni lūgti padalīties pieredzē. Ir iespēja par visai labām naudām iepirkt SEAT Leon (2004.) ar 1.9 TDI 150 ZS. Par pārējām lietām jautājumu tā kā nav, bet tieši par dzinējiem - tantes līmenī esmu dzirdējis, ka šiem dzinējiem esot problēmas ar galvu, turbīnu u.tml.

P.S. Auto nobraucis ap 160 tk., pirkts jauns Latvijā.

Pamēģini uzjautāt arī kādā no VW forumiem, jo šis VAG dzinējs varēja būt arī uz kāda cita auto sastopams(šķiet, ka Golf IV, bet varbūt kļūdos).

 
1 2 3 4 5
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

modena

un beidzot par analīzēm.....

no 2005. gada sērs nedrīkst pārsniegt 50 miligramus uz kilogramu.

no 2008. gada Eiropa tiecas uz robežu 10 mg uz 1 kg.

Vācijā jau kopš 2003. gadu un Zviedrijā kopš 1992. g. sēra saturs vidēji degviela ir 3-5 mg uz 1 kg.

-----------------------------

Jaa, taa ir t.s. ULSD, turklaat ar samazinaatu aromaatisko ogljuudenjrazhu saturu. Vaacijaa, Zviedrijaa, Norveegjijaa, Benelux valstiis, UK

par degvielas ar seera saturu zem 10 mg/kg valsts

maksaa "preemiju" razhotaajam, videeji 0.015 EUR

par litru. ULSD visvairaak censhas realizeet lielpilseetaas un to tuvaakajaa apkaimee.

Savukārt Mažeiķu TN svinīgi lielas, ka viņu ražotāj DD sēra saturs ir no 5 līdz 30 mg uz 1 kg.

----------------------------

Mazheikji straadaa ne tikai Lietuvas / Latvijas tirgum, bet eksportee arii uz Rietumpusi. Var uztaisiit kaadu vajag, vieniigi razhoshanas izmaksas celjaa no , teiksim,

30 uz 10 mg/kg, aug gjeometriskaa progresijaa

Ja vel māki lasīt - pēc linkiem, lapās ir arī info par to kas ir sērs un ko viņš veicina.... gribēji ciparus? Lūdzu. To, ka tu šo info vel nezini "100% pavelk uz tirgus veceņu bazaru." no tavas puses.

-----------------------------

Neizliecies par gudraaku, kaa esi dabaa Par seera pozitiivo un negatiivo darbu gan dzineejaa, gan dabaa, zin vairums automiilju IMHO. Cits jautaajums ir tie pashi aromaatiskie ogljuudenjrazhi, kuri tieshi veicina

paaaugstinaatu kveepu veidoshanos. Tikt no tiem valjaa arii razhotaajam maksaa naudu! Biodiizelja pievienoshana DD samazina kveepu izmeshus, jo vairaak BIO , jo mazaak izmeshu.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Te ir bijis pētījums par degviela kvalitāti:

www.em.gov.lv/...

Atceros pirms gada vai divim Panormāmā bija tests - degviela no 4-5 degvielas tirgotājiem un vien paraugs kontrobandas.

Prasībām atbilstošs prasībām bija tika viens no legāli pirktajiem praugiem....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Bet līdz šim visi tavi apgalvojumi, ka pie mums tirgo to pašu degvielu ir kaķim zem astes.

Zini,nekad neesmu apgalvojis,ka tirgo 'to pašu', jo nez vai Austrijas benzīnvedējs pusi nolies te un pusi tur.

Bet normām atbildis ir visu laiku.

Un man kaut kā pajāt,ko saka katrs tūdaliņš. Ja jebkurš tūdaliņš apgalvo,ka te viss slikti, tas nebūt to nenozīmē.

Joprojām ņirdzu par tiem auniem,kas stāsta tos baigos stāstus 'ielēju es Vācijā un nobraucu 2x vairāk ar to pašu daudzumu'

Tev jau skaidrots cik reižu,ka Vācijas braukšanas un mūsu braukšanas apstākļi atšķiras. Bet to jau tu nedzirdi,mal tik savu.

Kad piedāvāju uztaisīt laboratorisku dagvielas salīdzināšanu un tad klārēt, to nevar.

Vienkārši viss šitais par to degvielas kvalitāti ir tikai un vienīgi lauku pilsēteles tirgus babeņu līmeņa sarunas.

gadījumā tu neesi tas, kas neko nedzird? Saprotu, ka atšķiras braukšanas apstākļi te un Vācijā. Bet varbūt paskaidro kā tieši atšķiras braukšanas apstākļi vienā un tajā pat maršrutā uz/no Vācijas? Kādu laiku atpakaļ jau te par šo jautājumu padiskutējām - vienīgais, ko var piedomāt, lai tavi argumenti būtu kaut cik pamatoti - valdošais vēja virziens... Bet nu lai tas spētu ietekmēt degvielas patēriņa starpību tādā mērā, kāds ir novērojams dzīvē, laikam ir jābūt ĻOTI pārliecinātam par savējo vienīgo un neapstrīdamo patiesību.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tas dokuments ir 2005. gada, gadu pēc Latvijas iestāšanās ES.

būtu jaunie sasniegumi - gan jau par tiem lielītos...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Bet līdz šim visi tavi apgalvojumi, ka pie mums tirgo to pašu degvielu ir kaķim zem astes.

Zini,nekad neesmu apgalvojis,ka tirgo 'to pašu', jo nez vai Austrijas benzīnvedējs pusi nolies te un pusi tur.

Bet normām atbildis ir visu laiku.

Un man kaut kā pajāt,ko saka katrs tūdaliņš. Ja jebkurš tūdaliņš apgalvo,ka te viss slikti, tas nebūt to nenozīmē.

Joprojām ņirdzu par tiem auniem,kas stāsta tos baigos stāstus 'ielēju es Vācijā un nobraucu 2x vairāk ar to pašu daudzumu'

Tev jau skaidrots cik reižu,ka Vācijas braukšanas un mūsu braukšanas apstākļi atšķiras. Bet to jau tu nedzirdi,mal tik savu.

Kad piedāvāju uztaisīt laboratorisku dagvielas salīdzināšanu un tad klārēt, to nevar.

Vienkārši viss šitais par to degvielas kvalitāti ir tikai un vienīgi lauku pilsēteles tirgus babeņu līmeņa sarunas.

gadījumā tu neesi tas, kas neko nedzird? Saprotu, ka atšķiras braukšanas apstākļi te un Vācijā. Bet varbūt paskaidro kā tieši atšķiras braukšanas apstākļi vienā un tajā pat maršrutā uz/no Vācijas? Kādu laiku atpakaļ jau te par šo jautājumu padiskutējām - vienīgais, ko var piedomāt, lai tavi argumenti būtu kaut cik pamatoti - valdošais vēja virziens... Bet nu lai tas spētu ietekmēt degvielas patēriņa starpību tādā mērā, kāds ir novērojams dzīvē, laikam ir jābūt ĻOTI pārliecinātam par savējo vienīgo un neapstrīdamo patiesību.

man atshkiras paterinsh pa litru!! marshrutaa riga-jurmala. jo celjaa uz rigu, jabrauc kalnaa. kadreiz biju jauns, daudz braukaju ar divriteni, no rigas liidz dobelei bij jaminaas 3.5 stundas. savukaart atpakalj vareeja tikt 2.2, pat iipashi neiesprigstot

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

man atshkiras paterinsh pa litru!! marshrutaa riga-jurmala. jo celjaa uz rigu, jabrauc kalnaa. kadreiz biju jauns, daudz braukaju ar divriteni, no rigas liidz dobelei bij jaminaas 3.5 stundas. savukaart atpakalj vareeja tikt 2.2, pat iipashi neiesprigstot

malacīc... Tikai neaizmirsti, ka maršrutā Rīga-Jūrmala ir apmēram tāda pat absolūtā augstuma starpība, kā maršrutā Rīga-Berlīne. maršrutu garumi gandrīz līdzīgi... Vai ne? Noteikti tas, ka Berlīne ir vidēji 25m augstāk par Rīgu ir iemesls, kādēļ turpceļā ar vienu bāku var nobraukt par 150-200km mazāk

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tas dokuments ir 2005. gada, gadu pēc Latvijas iestāšanās ES.

Vispār varētu jau beigt tirst.....

ja tu tur pat paskatīsies uz igauņiem - tad šiem kvalitatīvas degvielas stipri vairāk jau 2005 gadā atbilda EU 2008 normām.

Pie mums DD - 0.01%

LT - 6.86%

EST - 65.9%

Polija - 83.91%

Savukārt 2007.... ec.europa.eu/...

LV - 4%

LT- 10.8%

EST - 54.9%

Polija - 97%

Uz benzīnu vari pat neskatīties... tie cipari tur vel vairāk ir graujoši....

Re kur tev konkrēti cipari.

Tagad vari tirst ka mums jāmodernizē savus benzīntankus lai šie beidzot varētu tirgot labu degvielu... vai varbūt pat to, kā mums vajadzīgs pārējas laiks... lai modernizēt rūpnīcu, kuru pie mums nav.... vai varbūt atteikties no haļavnas mega-peļņas, tirgojot lētu mēslu par Vācijas cenām...

energy.eu/...

* tiem kam grūtības ar angļu - tur iekavas dota tīra degvielas cena , bez visiem nodokļiem.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

savukārt Crankshaft var izrēķināt to ģeometrisko cenas mainīšanas progresiju, lai varētu reāli saprast kāda varka ir uz 1 litru pie mums, tirgojot mēslu par Eiropas cenām.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

zinu, ka ar DE pildītu degvielu var nobraukt vairāk, kā te...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man savulaik (90tajos) bija 85 gada 1.6 opeldīzelkadets

es ar jamo pa neižopu diezgan izbraukāju...

jāsaka, ka ar skandināvijas soļķi jamais gāja vislabāk (mērīts reāli dzīvē ar gtechpro.com)

pie mums pagājušajā gadā pirms saliem iepildījos nestē (lepna reklāma bija, ka jamiem esot -32 ziemas soļķis)- bija tukša bāka, pielēju pilnu.... un aizlidoju uz āfriku (no viļņas)... ar to nestes bāku aizbraucu līdz viļņai un tur atstāju pie lidostas stāvvietā.... atlidoju atpakaļ un tajā dubakā nosipos auhjenna... renaults brēca, kautko par inžekšin fault un slāpa nost... tukšgaitā stāvot vēl tā neko.... bet kā sāk dot gāzi tā mirst nost....

nopirku beigās kautkādā statoilā pie degvielas lejamo kuiņu un uz 200 litriem domāto pudelīti iesipu bākā.... pastāvēju uz vietas parūcināju kādu pusstundiņu un tad veiksmīgi atbraucu līdz rīgai....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Mans A4 ar Statoil D degvielu -32 grādos pieleca un aizbrauca,kamēr benzīnnieki 2 gab nekur neaizbrauca.

klau - tirgus omīte... raksti precizāk...

kā tavs megarulz ar svaigo eļļu un krātāku akamulātoru + nepārprotami uberkruta Statoil DD uzveica divus tavus benzīna šrotus, kuriem fig zin kad mainīta eļļa... pusbeigti vai arī stipri vājāki akumulatori un pārsteidzoši LAIKAM NEuberkiruts iepildīts Statoila benzīns...

no kā var secināt- ka visos autiņos bija iekša laba degviela - savukārt auto tehniskie stāvokļi stipri atšķiras...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un kur laboratorijas slēdziens, kāpēc tavi divi benzīna šroti nav aizbraukuši.... varbūt tu viņus pat nemēģināji pielaist?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu ja, no Beļģijas. Caur Kauņu

Un ar tiem saviem degvielas stāstiem par Statoilu vari ieskrieties.

Parādi reālu laboratorijas atzinumu un tad stāsti savu BLĀ BLĀ BLĀ.

Latvietis klasiskais- VISS SLIKTI

Agrāk grants bija labāka,zāle zaļāka utt

Latvietis ZIN

Tad jau tu zināsi,ka no Beļģijas parasti ved nojātas līdz kliņķim mizas

Atradis baigo testa kāru degvielai,kuram pat no treila nodzītam nevar iziet TA dēļ atgāzēm Laikam labs auto bija. Uzticams torgašs.

Auto joprojām ir uzticams.

Šobrīd odometrā ap 529 500 km.

Toreiz bija ap 245 000 km.

Ja tevi apčakarēja, iesmērējot Kauņas šrotu - netirs uz citiem. Ne visiem ir tādas "dotības" ka tev.

Agrāk bija bezmaksas izglītība un medicīna. Šobrīd tas viss praktiski ir sastopams tikai Rīgā.

VISS IR LABI

starp citu luni - varbūt zini kur var nopirkt normālu tušonku? Nevis kaut kādu peņu un astu maisījumu.

Vai varbūt cīsiņus vai desu - kur iekša būtu gaļa, nevis tītāru samaltas astes?

tušonka -Rēzeknes Gaļas kombināta sautētā cūkgaļa.

Maksā protams apmēram 1Ls par /gab (uz atlaidēm parasti 0.69), bet tur ir gaļa! principā citu alternatīvu arī nav- kopš nobeidzās triāls, jekbura cita tušonka ir nenosakām sastāvama neēdama masa

Cīsiņi -Lido delikateses.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: man savulaik (90tajos) bija 85 gada 1.6 opeldīzelkadets

es ar jamo pa neižopu diezgan izbraukāju...

jāsaka, ka ar skandināvijas soļķi jamais gāja vislabāk (mērīts reāli dzīvē ar gtechpro.com)

pie mums pagājušajā gadā pirms saliem iepildījos nestē (lepna reklāma bija, ka jamiem esot -32 ziemas soļķis)- bija tukša bāka, pielēju pilnu.... un aizlidoju uz āfriku (no viļņas)... ar to nestes bāku aizbraucu līdz viļņai un tur atstāju pie lidostas stāvvietā.... atlidoju atpakaļ un tajā dubakā nosipos auhjenna... renaults brēca, kautko par inžekšin fault un slāpa nost... tukšgaitā stāvot vēl tā neko.... bet kā sāk dot gāzi tā mirst nost....

nopirku beigās kautkādā statoilā pie degvielas lejamo kuiņu un uz 200 litriem domāto pudelīti iesipu bākā.... pastāvēju uz vietas parūcināju kādu pusstundiņu un tad veiksmīgi atbraucu līdz rīgai....

1. Tad,kad tev bija tas kadets un tu strādāji Norvēģijā,lasot ogas, tad te bija tomēr cits laikmets.

2. Ja tu tam savam reinim blakus būtu nolicis otru tādu pat ,kuram bākā būtu ,teiksim, Somijā iepildīta degviela un tas būtu pielecis bez problēmām, bet tavs ar Latvijas nelektu, tad tu varētu te stāstīt jebko. Un arī tad, nekur nav teikts,ka tas tavs šrots lektu ar somu soļķi.

Pie tam, Neste tirgo ziemā Somijā ražoto degvielu

Speciālisti

Mans A4 ar Statoil D degvielu -32 grādos pieleca un aizbrauca,kamēr benzīnnieki 2 gab nekur neaizbrauca.

pielekt jau renaulc pieleca, bet īsti braukt nevēlējās

es saprastu ja tur būtu vasaras neste, bet bāka bija praktiski tukša, es ielēju 58 litrus, ķipa "ziemas".....

takšto es neticu, ka nestē jamie izsūc vasareni un tad pielej ziemeni..... man domāt jamie tikai gāž klāt.... ja neuzsit uzreiz pāri par -20, tad jau problēmu parasti nav....

vasaras soļķim (arī pērn) ir klāt bio....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: un kur laboratorijas slēdziens, kāpēc tavi divi benzīna šroti nav aizbraukuši.... varbūt tu viņus pat nemēģināji pielaist?

Ja neesi pamanījis, es jau neapgalvoju,ka viss,kas mums ir, viss ir slikti, tikai tiem,ārpusē, viss ir labāks

Manuprāt, viss nav slikti. Seenem, tev..vēl lielai daļai viss ir slikti.

Viens vecs vīrs reiz medībās par šo tēmu labi pasmēja 'Kas tagad par granti, vot agrāk,tad gan bij grants...'

Aizgāja?

pirmkārt- kur rakstīju ka viss ir slikti?

vecs vīrs - automātiski nenozīme gudrs vīrs...

un kā ceļinieks es viņam drīzāk piekristu...

savukārt varu derēt kā pēc kāda ilga laika posma tu to pašu runāsi par savu nu jau bijušo kūdru...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: un kur laboratorijas slēdziens, kāpēc tavi divi benzīna šroti nav aizbraukuši.... varbūt tu viņus pat nemēģināji pielaist?

Ja neesi pamanījis, es jau neapgalvoju,ka viss,kas mums ir, viss ir slikti, tikai tiem,ārpusē, viss ir labāks

Manuprāt, viss nav slikti. Seenem, tev..vēl lielai daļai viss ir slikti.

Viens vecs vīrs reiz medībās par šo tēmu labi pasmēja 'Kas tagad par granti, vot agrāk,tad gan bij grants...'

Aizgāja?

Aizgāja, aizgāja... Tas, ka tev viss ir labi un atsakies redzēt acīmredzamo. Parādi, kad esmu teicis, ka viss ir slikti?

Bet ir lietas, kas IR slikti. Un atbilde uz jautājumu, kādēļ pie mums netirgo to labo, ir vienkārša - tādēļ, ka ir vairumā tādi Deksteri, kas tic uz vārda un pērk tik nost, nesūdzoties. Diemžēl degviela ir viena no tām lietām, ko nesanāk aizbraukt iepirkt citur tā, lai pietiek ilgākam laikam. Bet kvalitāte tāda pat kā zeķēm... Nopirku reiz vietējās un novilku cauras pēc vienas dienas valkāšanas. Vācijas H&M pirktās ātrāk krāsu zaudē, nekā izdilst.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

pirmkārt- kur rakstīju ka viss ir slikti?

vecs vīrs - automātiski nenozīme gudrs vīrs...

un kā ceļinieks es viņam drīzāk piekristu...

savukārt varu derēt kā pēc kāda ilga laika posma tu to pašu runāsi par savu nu jau bijušo kūdru...

Nu, grants baigi izmainās 100 gadu laikā

nē... vnk laba grants beidzas - un paliek kas paliek... nav tas karjeras mūžīgas...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

2 Seene

Nu gluži viss slikti nav... drīzāk ir galīgi neadekvāta kvalitātei cena. + cilvēki pārstāja racionāli domāt.

Ja man abos virzienos uz bāku stabili sanāk 1000km.... savukārt pie mums - labi ja 800-850... tad pie praktiski vienādam DD cenam - te uz vietas mani ar nekvalitatīvo preci appiš uz 20%... respektīvi man kilometra cena ir stipri lielāka... šīs biznes pie mums nav godīgs - tikai normālās valstīs cilvēki ar to c;īnas, bet muļķu zemē cilvēki ir kā aitas - ļaujas plūsmai.... un tikai mierina sevi - kā pie mums viss ir akujenno kruta- jo Statiks ved soļaru no Norvēģijas...

kaut praktiski vietējie kopā ar leišiem čakare mūs un mūsu tirgu. Un to kā Neste ved soļaru no Somijas - vel nenozīmē kā tai precei ir atbilstoši cerētām ļoti laba kvalitāte. Vienīgais gads kad būtiski uzlabojas degvielas kvalitāte iekš neste - bija 2008... kad stājās spēkā normas. Tas viss 2009.g. sākumā arī beidzas. Jo valdība nolobēja mīkstākas normas - un lohotrons joprojām turpinās un diemžēl visticamāk tam klāt arī pievienojas Neste - jo kā var savādāk, ja citiem atļauts šmaukties.

Saukārt skaidri var redzēt kā Igaunijā tirgus ir stipri godīgāks, līdz ar to nav brīnums kā viņi jau iestājas eirozonā...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

nē... vnk laba grants beidzas - un paliek kas paliek... nav tas karjeras mūžīgas...

citur paroc taču.

bļaa..... dj... ej tu paroc - atradīsi naftu - viss būs čikiniekā! ka mēs tā uzreiz neiedomājamies... bļaaa... ko mēs bez tavam "gudrām" idejām darītu.... tā arī dzīvotu bez naftas...

koroče - ej mācies Latvijas vēsturi... sīkāk palasi no kurienes mums tā grants... un kāpēc piemēram Jelgavas rajonā ir tikai viena atradne... un glupie komunisti nespēja otru atrast...

pie reizes uzzināsi kāpēc Talsu rajona grants kāpu gribēja kādreiz izmantot kā vis-savienības nozīmes atradni... un kāpēc to tik operatīvi "glupie" zviedri nopirka... jo mantas takš daudz... vajag tika citur parakt : D

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: un kur laboratorijas slēdziens, kāpēc tavi divi benzīna šroti nav aizbraukuši.... varbūt tu viņus pat nemēģināji pielaist?

Ja neesi pamanījis, es jau neapgalvoju,ka viss,kas mums ir, viss ir slikti, tikai tiem,ārpusē, viss ir labāks

Manuprāt, viss nav slikti. Seenem, tev..vēl lielai daļai viss ir slikti.

Par zeķēm.

Nezinu kāda ražotāja "vietējās" bija Tev, bet es pērku prizmā Auroras ražojuma. Kalpo lieliski , izturība fantastiska, cenā arī demokrātiska -0.70-0.9Ls par pāri Es te tagad tā paštukoju un man sanāk ka gadā vairāk par 4-5 pāriem pircis neesmu. pērku tās kurās ir max daudz kokvilnas, pērku savai kājai atbilstošu izmēru

Viens vecs vīrs reiz medībās par šo tēmu labi pasmēja 'Kas tagad par granti, vot agrāk,tad gan bij grants...'

Aizgāja?

Aizgāja, aizgāja... Tas, ka tev viss ir labi un atsakies redzēt acīmredzamo. Parādi, kad esmu teicis, ka viss ir slikti?

Bet ir lietas, kas IR slikti. Un atbilde uz jautājumu, kādēļ pie mums netirgo to labo, ir vienkārša - tādēļ, ka ir vairumā tādi Deksteri, kas tic uz vārda un pērk tik nost, nesūdzoties. Diemžēl degviela ir viena no tām lietām, ko nesanāk aizbraukt iepirkt citur tā, lai pietiek ilgākam laikam. Bet kvalitāte tāda pat kā zeķēm... Nopirku reiz vietējās un novilku cauras pēc vienas dienas valkāšanas. Vācijas H&M pirktās ātrāk krāsu zaudē, nekā izdilst.

par zeķēm.

nezinu kāda vietēja ražotāja zeķes pēc Tu, bet man Prizmā pirktās auroras zeķas kalpo lielisku, Izturīgas, un cena arī demokrātiska. Es te tagad tā padomāju un konstatētēju, ka vairāk par kādiem 4 pāriem šķiet ka gadā vairāk nepērku laikam(zeķēs es pērku tās kurās ir max. kokvlinas saturs, pērku savai kājai atbilstošu izmēru, kāju pirkstu nagus garus neaudzēju , nu un pa māju staigāju čībās )

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

par zeķēm.

nezinu kāda vietēja ražotāja zeķes pēc Tu, bet man Prizmā pirktās auroras zeķas kalpo lielisku, Izturīgas, un cena arī demokrātiska. Es te tagad tā padomāju un konstatētēju, ka vairāk par kādiem 4 pāriem šķiet ka gadā vairāk nepērku laikam(zeķēs es pērku tās kurās ir max. kokvlinas saturs, pērku savai kājai atbilstošu izmēru, kāju pirkstu nagus garus neaudzēju , nu un pa māju staigāju čībās )

Nezinu kāda ražotāja - vienkārši vajadzēja - sanāca neplānoti ilgi ārpus mājas padzīvoties un nopirkt bija vienkāršāk, nekā izmazgāt. Demokrātiska cena? Nu var jau būt - ja divu pāru komplekts maksā tikpat, cik h&m piecpaka...

Bet atgriežoties pie degvielas - Mr.Vissirlabi nepārtraukti apgalvo, ka degviela atbilsts standartiem un nekas nevienai tehnikai nav noticis. Tā jau arī ir - tikai vai pats kaut reizi ir tos standartus paskatījies. Vai vispār zin, cik plašā diapazonā ES standarti pieļauj DD cetānskaitļa atšķirības. Jā, protams, smagajai tehnikai vai vecam kūpošam "pumpe-duse" jau nekādu starpību nevar manīt, bet komonreiliem atšķirība ir ļoti jūtama - motoru jau zems cetānskaitlis nesabojās, bet efektivitāte gan samazinās jūtami.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: man savulaik (90tajos) bija 85 gada 1.6 opeldīzelkadets

es ar jamo pa neižopu diezgan izbraukāju...

jāsaka, ka ar skandināvijas soļķi jamais gāja vislabāk (mērīts reāli dzīvē ar gtechpro.com)

pie mums pagājušajā gadā pirms saliem iepildījos nestē (lepna reklāma bija, ka jamiem esot -32 ziemas soļķis)- bija tukša bāka, pielēju pilnu.... un aizlidoju uz āfriku (no viļņas)... ar to nestes bāku aizbraucu līdz viļņai un tur atstāju pie lidostas stāvvietā.... atlidoju atpakaļ un tajā dubakā nosipos auhjenna... renaults brēca, kautko par inžekšin fault un slāpa nost... tukšgaitā stāvot vēl tā neko.... bet kā sāk dot gāzi tā mirst nost....

nopirku beigās kautkādā statoilā pie degvielas lejamo kuiņu un uz 200 litriem domāto pudelīti iesipu bākā.... pastāvēju uz vietas parūcināju kādu pusstundiņu un tad veiksmīgi atbraucu līdz rīgai....

1. Tad,kad tev bija tas kadets un tu strādāji Norvēģijā,lasot ogas, tad te bija tomēr cits laikmets.

2. Ja tu tam savam reinim blakus būtu nolicis otru tādu pat ,kuram bākā būtu ,teiksim, Somijā iepildīta degviela un tas būtu pielecis bez problēmām, bet tavs ar Latvijas nelektu, tad tu varētu te stāstīt jebko. Un arī tad, nekur nav teikts,ka tas tavs šrots lektu ar somu soļķi.

Pie tam, Neste tirgo ziemā Somijā ražoto degvielu

Speciālisti

Mans A4 ar Statoil D degvielu -32 grādos pieleca un aizbrauca,kamēr benzīnnieki 2 gab nekur neaizbrauca.

pielekt jau renaulc pieleca, bet īsti braukt nevēlējās

es saprastu ja tur būtu vasaras neste, bet bāka bija praktiski tukša, es ielēju 58 litrus, ķipa "ziemas".....

takšto es neticu, ka nestē jamie izsūc vasareni un tad pielej ziemeni..... man domāt jamie tikai gāž klāt.... ja neuzsit uzreiz pāri par -20, tad jau problēmu parasti nav....

vasaras soļķim (arī pērn) ir klāt bio....

Tu,protams, izlēji TUKŠU degvielas tvertni, pirms pildīt to -32 grādīgo degvielu. Un nomainīji degvielas filtru,vai ne?

pareizi vasaras soļķis paliek filtrā

bākā bija ~2 litri... es pielēju 58.... un nobraucu 300km pirms atstāt stāvvietā...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja: un kur laboratorijas slēdziens, kāpēc tavi divi benzīna šroti nav aizbraukuši.... varbūt tu viņus pat nemēģināji pielaist?

Ja neesi pamanījis, es jau neapgalvoju,ka viss,kas mums ir, viss ir slikti, tikai tiem,ārpusē, viss ir labāks

Manuprāt, viss nav slikti. Seenem, tev..vēl lielai daļai viss ir slikti.

Viens vecs vīrs reiz medībās par šo tēmu labi pasmēja 'Kas tagad par granti, vot agrāk,tad gan bij grants...'

Aizgāja?

Aizgāja, aizgāja... Tas, ka tev viss ir labi un atsakies redzēt acīmredzamo. Parādi, kad esmu teicis, ka viss ir slikti?

Bet ir lietas, kas IR slikti. Un atbilde uz jautājumu, kādēļ pie mums netirgo to labo, ir vienkārša - tādēļ, ka ir vairumā tādi Deksteri, kas tic uz vārda un pērk tik nost, nesūdzoties. Diemžēl degviela ir viena no tām lietām, ko nesanāk aizbraukt iepirkt citur tā, lai pietiek ilgākam laikam. Bet kvalitāte tāda pat kā zeķēm... Nopirku reiz vietējās un novilku cauras pēc vienas dienas valkāšanas. Vācijas H&M pirktās ātrāk krāsu zaudē, nekā izdilst.

varbūt mēģini nagus griezt....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Un vēl, smaidiņš par to,ka tāpēc igauņi eirozonā

Ne,vecīt, eirozonā tāpēc,ka saimnieko saprātīgi,netērē pa labi un pa kreisi.

auhjeķ, kāds gan viens bauskas āzis gan var būt divkosis

kas ta tērē? tavi koriši vien jau tur sēž un bāž to manu nodokļu naudu visās pakalās

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

...par zeķēm...

Par šo varu piekrist - pirms 15 gadiem Zviedrijā pirktās 5 pāri "tenisa zeķes" vēl joprojām ir bez caurumiem... pretstatā līdzīgām, bet LV pirktām. Tikai nepadomājiet, ka tās diendienā 15 gadus nēsāju - šad tad pa sporta pasākumiem panēsāju pirmos pāris gadus, tagad uzvelku kad pagadās pa rokai pa māju/dārzu strādāšanai. Bet vēl tagad atceros, kā toreiz pārsteidza šo zeķu cena, salīdzinot ar to, kas tobrīd bija LV.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti