1,9 TDI dzinēji

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

jugasvilli rakstīja: Kungi, laipni lūgti padalīties pieredzē. Ir iespēja par visai labām naudām iepirkt SEAT Leon (2004.) ar 1.9 TDI 150 ZS. Par pārējām lietām jautājumu tā kā nav, bet tieši par dzinējiem - tantes līmenī esmu dzirdējis, ka šiem dzinējiem esot problēmas ar galvu, turbīnu u.tml.

P.S. Auto nobraucis ap 160 tk., pirkts jauns Latvijā.

Pamēģini uzjautāt arī kādā no VW forumiem, jo šis VAG dzinējs varēja būt arī uz kāda cita auto sastopams(šķiet, ka Golf IV, bet varbūt kļūdos).

 
1 2 3 4 5
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Nu nu... varbūt vēlreiz pamēģini uzņemties atbildību par saviem vārdiem? Es NEKAD neesmu domājis par došanos uz ārzemēm!

To es nezinu, bet tajā sarunā teici,ka ' ja nu kādreiz būs jādodas uz ārzemēm dzīvot, tad ne valdības dēļ, bet gan šeit dzīvojošo stulbuma dēļ,kuri visu sajājuši'

Nu, ne 100% tavi vārdi, bet ideja bija tāda.

Tam arī piekrītu,ka ne nu valdība viena te ko sajājusi, visi kopā un pat tauta vairāk pie vainas.... bet te nu pats parādi,ka esi tas pats tautas sastāvdaļas posms...

Attiecīgi, visi kopā tepat kūļājamies.

Jā diemžēl visi kopā. Un nav variantu nebūt šim posmam. Vai tas, ka nepirkšu krievijas degvielu, jebkādā veidā mainīs "neizskaidrojamo" faktu, ka mums ar savu pirktspēju ir gandrīz Eiropas augstākā bāzes cena degvielai? Nē - drīzāk otrādi. Un tas nozīmē, ka nav jēga būt principiālam un atteikties no iespējas uzlabot savas personīgās dzīves kvalitāti.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: A kas vainas opelim? Normāls auto. Jau 4. gadu braucu.

Opelim nav ne vainas,protams. Seene gan savējo lepni sauc par sābu un iedomājies,ka man skauž tas viņa brīnums

Es neesmu neko iedomājies - tava attieksme ir pārāk acīmredzama. Laikam jau tomēr zini, kur ir atšķirība un nespēj to sagremot

Un jā - nav īsti skaidrs, kas tev tieši nepatīk Isuzu dzinējā. 5-6 litru degvielas patēriņš divtonnīgam auto?

vai tad pašmasa tam auto ir 2 tonnas ?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

reizēm liekas, ka valstij (tautai) būtu labāk (lētāk), ja nebūtu tās "bezmaksas" medicīnas un citas kuiņas....

paskatamies dažus piemērus....

ņemam jebkuru privāto medicīnas iestādi un ko mēs redzam.... visām ir auhjennā peļņa.... bet valsts medicīna nīkuļo.... ķipa "nav naudas"

tajā pašā laikā visas slimnīcas tā vietā lai ārstētu, vienkārši pilda "gultasdienu" plānus...

ieved slimnīcā "slimnieku" 5dienas rītā.... ārstēt jamo sāk labi ja pirmdien.... - veiksmīgi nopelnītas 3 gultasdienas....

man pazīstams korišs šādā veidā nomira.... netīšām iedzēra no kvasa pudeles beices koncentrātu.... no rīta iedzēra, pēcpustdienā palika jokaini, izsauca ātros, aizveda uz slimnīcu.... iekārtoja jamo slimnīcā.... pēcpustdienā..... nākamās dienas pirmajā pusē tikai uz jamo kāds ārsts paskatījās, kad jamais jau vēma asinis.... tur nomira aiznākamās dienas rītā.... 2 diennaktis pēc beices iedzeršanas.... pusotru diennakti pavadījis slimnīcā....

amurikāņu seriālos, kad ieved kādu, tūlīt riņķī ir 5 ārsti un taisa visādas izmeklēšanas....

nākamais piemērs....

valstij vajag tiesas ēku..... nu ko vajag, to vajag..... ceļam augšā..... vastij tak ir dauhjā visādas aģentūras....

bet nē..... valstij ir izdevīgāk nevis celt pašai (vai ņemt kompāniju, kas ceļ), bet nopirkt uzceltu no privātas kompānijas....

tādu ēku var uzcelt par miljonu.... vai samaksāt 2 miljonus kompānijai, kas uzceļ..... nē!!!! tās nav izdevīgi.... vajag par 3 miljoniem nopirkt ēku, ko speciāli ceļ kompānija.... absurds....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uz "plāna" operācijām jāstāv 2 gadi rindā.... tajā pašā laikā "par naudu" tevi tas pats dakteris var sagriezt jau šovakar....

vai nav pilnīgs sviests.... tas nozīmē tikai vienu - griezēju ir par daudz.... ja jau ir dežūrgriezējs, kurš gatavs strādāt šovakar....

pa lielam visiem viņiem algu vajag samaksāt.... vienalga viņš griež vai dīki dzer kafiju....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Vai tas, ka nepirkšu krievijas degvielu, jebkādā veidā mainīs "neizskaidrojamo" faktu, ka mums ar savu pirktspēju ir gandrīz Eiropas augstākā bāzes cena degvielai?

Kāds sakars mūsu degvielas cenai ar ienākumiem?? Mums ir sava nafta,kuru tirgo Saeima? Ir taču tirgus cena. Tu esi tik naivs un doma,ka kāds degvielas ražotājs pārdod tev DD pa 20 santīmiem,ja citur varēs pārdot pa 60 ??

Un par cenu,paskaties te www.energy.eu/...

Un turpini maksāt savu naudu Krievijas kasē Visi baigi iegūsim, ieskaitot tavu čomu-kontrabandistu.

Un kāda starpība, kurā kasē maksāju? Krievijas vai Norvēģijas? Domā, ka nopērkot degvielu oficiālā DUS, visa naudiņa paliek Latvijā?

Un degvielas cenai ar ienākumiem ir vistiešākais sakars. Mums ir otrā augstākā degvielas cena EEZ aiz Lihtenšteinas, ja skatamiems PIRMS nodokļiem. Līdz ar to degvielas ražotājiem ir vēl daudz iespēju pazemināt cenu bez iespējām to konkurētspējīgi pārdot citur. Ja vien... mūsu tauta un tās "spogulis" nepieļautu to pašu, ko jebkurā citā nozarē - faktisku konkurences trūkumu un gatavību maksāt jekuru cenu, ko kādam ienāk prātā pieprasīt.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: A kas vainas opelim? Normāls auto. Jau 4. gadu braucu.

Opelim nav ne vainas,protams. Seene gan savējo lepni sauc par sābu un iedomājies,ka man skauž tas viņa brīnums

Es neesmu neko iedomājies - tava attieksme ir pārāk acīmredzama. Laikam jau tomēr zini, kur ir atšķirība un nespēj to sagremot

Un jā - nav īsti skaidrs, kas tev tieši nepatīk Isuzu dzinējā. 5-6 litru degvielas patēriņš divtonnīgam auto?

vai tad pašmasa tam auto ir 2 tonnas ?

Pašmasa 1675, pilna masa 2130. Tātad ikdienā apmeram divas tonnas.

Bet nu ja vēlies būt ļoti precīzs, tad atvainojos arī par parakstu. Motora tilpums ir tikai 2958 cm3, nevis 3.0 litri

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Apburtais loks. Cilvēki lamā valdību par nepareizu rīcību, paši muhļī visko.

Tā gribās?

75% nodoklis darbaspēkam neatstāj iespējas rīkoties savādāk. Atrodi man kaut vēl vienu valsti, kur ir šāds idiotisms. Bieži piesauktā progresīvā nodokļa maksimums tā piemērošanas zemēs svārstās 50-60% robežās. Bet mēs tak varam atļauties atdod visu - kādēļ tikai 75%?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: amurikāņu seriālos, kad ieved kādu, tūlīt riņķī ir 5 ārsti un taisa visādas izmeklēšanas....

Viens amerikāņu dakteris, vēl nesen čoms Jaunā laika čomiem, bij gatavs dakterēt tikai pēc nacionālās piederības noskaidrošanas.....

Nveicas sakārtotājiem ar tiem dakteriem....tad zelta roka, tagad nacists....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kad vadonis samaksās visus nodokļus?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

tušonka -Rēzeknes Gaļas kombināta sautētā cūkgaļa.

Maksā protams apmēram 1Ls par /gab (uz atlaidēm parasti 0.69), bet tur ir gaļa! principā citu alternatīvu arī nav- kopš nobeidzās triāls, jekbura cita tušonka ir nenosakām sastāvama neēdama masa

Cīsiņi -Lido delikateses.

RGK tušonka ir drīzāk "gaļas produkts", nevis sautēta gaļa

Ardeksa tušonkā vismaz kaut kas līdzīgs gaļai trāpās...

Lido delikateses cīsiņus gan neatradu ne Rimi ne Maxima.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas, pie velna, ir "tušonka"? TB2k5 vārdnīca tādu nezina, bet spriezot pēc tekstiem un tā, kā tas vārds skan, jābūt kaut kādam gaļas produktam, ko krievi ēd, kamēr atrodas tusovkā.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

ValdisM rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

jugasvilli rakstīja: A kas vainas opelim? Normāls auto. Jau 4. gadu braucu.

Opelim nav ne vainas,protams. Seene gan savējo lepni sauc par sābu un iedomājies,ka man skauž tas viņa brīnums

Es neesmu neko iedomājies - tava attieksme ir pārāk acīmredzama. Laikam jau tomēr zini, kur ir atšķirība un nespēj to sagremot

Un jā - nav īsti skaidrs, kas tev tieši nepatīk Isuzu dzinējā. 5-6 litru degvielas patēriņš divtonnīgam auto?

vai tad pašmasa tam auto ir 2 tonnas ?

Pašmasa 1675, pilna masa 2130. Tātad ikdienā apmeram divas tonnas.

Bet nu ja vēlies būt ļoti precīzs, tad atvainojos arī par parakstu. Motora tilpums ir tikai 2958 cm3, nevis 3.0 litri

nē man vienkārši nāk smiekli, kad cilvēki stāsta -man ir 6 litru patēriņš 2tonnas smagam auto.

Pēc tam kā izrādās, auto pašmasa tomēr ir 1675 (tas ir a pilnu degvielas tvertni, rezerves riteni, pilniem tehnisko šķidrumu bačokiem un plus vadītāju -TAS IR -TEVI).

Un pastāsti ko vēl Tu vadā līdzi, ja IKDIENĀ Tev ir pašmasa 2tonnas -vai vadā visu laiku līdzi 4 večus ar 325kg kopsvaru, vai vadā līdzi visu laiku līdzi pilnas 16 soļaras kannas ?

vai arī degvielas patēriņu Tu tā arī tā pat mēri -reāli ir 6.7, -tātad apmēram 6litri

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

nē man vienkārši nāk smiekli, kad cilvēki stāsta -man ir 6 litru patēriņš 2tonnas smagam auto.

Pēc tam kā izrādās, auto pašmasa tomēr ir 1675 (tas ir a pilnu degvielas tvertni, rezerves riteni, pilniem tehnisko šķidrumu bačokiem un plus vadītāju -TAS IR -TEVI).

Un pastāsti ko vēl Tu vadā līdzi, ja IKDIENĀ Tev ir pašmasa 2tonnas -vai vadā visu laiku līdzi 4 večus ar 325kg kopsvaru, vai vadā līdzi visu laiku līdzi pilnas 16 soļaras kannas ?

vai arī degvielas patēriņu Tu tā arī tā pat mēri -reāli ir 6.7, -tātad apmēram 6litri

Reāli ļoti reti braucu viens. Piedod, ja tas tev liekas pārāk neprecīzi noapaļošanai. Nu NAV tam auto divas tonnas, NAV. Notiekti, ka pareizāk būtu teikt, ka vairāk par tonnu nesver.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Ja,ražotājs ir labdarības kantoris un tikai tāpēc,ka kaut kur ir maza alga,samazinās cenu Tas gan ir laba atziņa. Un neba nu tas ražotājs viens nosaka cenu, tur taču bāleliņi pa vidu

Leiši ieveisa te pie mums kafijejnīcu tīklu, Latvijas iezīme esot,ka Latvijā patērētājs akceptē augstu cenu.

No tā viedokļa,jā, jo vairāk pirks citur,attiecīgi, nepirks Latvijā, jākrīt cenai.

[b]Bet, ja ražotājs pārdos lētāk, vienalga tā degviela maksās tankštellē tos pašus 70 saņus...[/b]un tā cena ir tāda gan Statoilā gan jebkurā pāķu maztanciņā.

Lieliski - pats zini atbildi, bet turpini apgalvot pretējo...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Tikpat precīza ir degvielas uzskaite Tāpēc šķiet,ka Vācijā mazāk tērē Un labāk 'iet', stabiņi vien zib gar acīm

Jā tieši tā - tikpat precīza. Varu tev pateikt tikai atšķirību ar 50km precizitāti, ko var nobraukt no pilnas bākas līdz lampiņas iedegšanās brīdim. Vienā virzienā ~1000km, otrā ~1150-1200.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas, pie velna, ir "tušonka"? TB2k5 vārdnīca tādu nezina, bet spriezot pēc tekstiem un tā, kā tas vārds skan, jābūt kaut kādam gaļas produktam, ko krievi ēd, kamēr atrodas tusovkā.

Kas, pie velna, ir " TB2k5"? Svešvārdu un terminu vārdnīca tādu nezina, bet spriezot pēc tekstiem un tā, kā tas vārds skan, jābūt kaut kādam rAudi produktam no A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

msh rakstīja: Kas, pie velna, ir "tušonka"? TB2k5 vārdnīca tādu nezina, bet spriezot pēc tekstiem un tā, kā tas vārds skan, jābūt kaut kādam gaļas produktam, ko krievi ēd, kamēr atrodas tusovkā.

Kas, pie velna, ir " TB2k5"? Svešvārdu un terminu vārdnīca tādu nezina, bet spriezot pēc tekstiem un tā, kā tas vārds skan, jābūt kaut kādam rAudi produktam no A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...

Kas tad te, tdiots pārvērties par šaraškinu?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Tikpat precīza ir degvielas uzskaite Tāpēc šķiet,ka Vācijā mazāk tērē Un labāk 'iet', stabiņi vien zib gar acīm

Jā tieši tā - tikpat precīza. Varu tev pateikt tikai atšķirību ar 50km precizitāti, ko var nobraukt no pilnas bākas līdz lampiņas iedegšanās brīdim. Vienā virzienā ~1000km, otrā ~1150-1200.

Es arī neticu. Pirms gada vilku uz Angliju, un tieši Lietuvā un Polijā ar turpat pirktu degvielu bija viszemākais degvielas patēriņš - cienījami 4,2 - 4,4 litri uz 100 km. Vācijas posmā bija visaugstākais patēriņš - 5 - 5,5 litri uz 100 km, bet Holandē, Beļģijā un Anglijā patēriņš bija tā pa vidam. Viss pareizi - jo ātrāks temps, jo lielāks patēriņš.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

ValdisM rakstīja:

tušonka -Rēzeknes Gaļas kombināta sautētā cūkgaļa.

Maksā protams apmēram 1Ls par /gab (uz atlaidēm parasti 0.69), bet tur ir gaļa! principā citu alternatīvu arī nav- kopš nobeidzās triāls, jekbura cita tušonka ir nenosakām sastāvama neēdama masa

Cīsiņi -Lido delikateses.

RGK tušonka ir drīzāk "gaļas produkts", nevis sautēta

Viņiem ir divu veidu cūkgaļas tušonka - tūristu brokastis un sautēta cūkgaļa. varbūt Tev tas pirmais trāpījās

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Klasiskā īstā tušonka beidzās līdz ar psrs armijas aiziešanu. Tagad palikušas tikai tušonkas atraugas, dažādu vietējo ražotāju izpildījumā, kas labākā gadījumā der kā suņu barība.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Es jau teicu,ka šitam neticu,jo esmu braucis daudz un neko tādu novērot nav izdevies. Teikt tu to vari, bet svars ir nekāds tam tekstam, baumu līmenis.

Tieši tāds pats svars, kā tam, ko tu tici vai nē.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Es jau teicu,ka šitam neticu,jo esmu braucis daudz un neko tādu novērot nav izdevies. Teikt tu to vari, bet svars ir nekāds tam tekstam, baumu līmenis.

Tieši tāds pats svars, kā tam, ko tu tici vai nē.

Nu, tavam apgalvojums ir mazāk ticams. Jo tu tagad apgalvo,ka zāle ir rozā...

O, jā... Derētu jau kāds citāts par to rozā zāli. Bet nu tas, ka tavs apgalvojums vienmēr būs ticamāks, jau šaubas nevienam nerada

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Pēc tam kā izrādās, auto pašmasa tomēr ir 1675 (tas ir a pilnu degvielas tvertni, rezerves riteni, pilniem tehnisko šķidrumu bačokiem un plus vadītāju -TAS IR -TEVI).

======================

Auto pašmasa (curb weight) ir auto masa pilnā braukšanas gatavībā, ar pilnu degvielas (-u) tvertni (-ēm), pilniem dzesēšanas, bremžu sistēmu un visu agregātu eļļu pildījumiem, rezerves riteni (ja ir), instrumentiem (ja ir),

bet BEZ VADĪTĀJA un PASAZHIERIEM.

Par "tušonku" ... hmm, ja TU markas lidmašīnas Krievijā

saukā par "tuškām", tad "tušonka" varētu būt firmas ēdiens šis markas pasažieru lidmašīnās, kuru bauda

mūzikas pavadībā, kuru sauc "tušs"

Padarmijas "tušonka" toč bij lieta, tālos ceļojumos neaizvietojama, turklāt dziljā Krievzemē bij 2 veidu valūta - armijas "tušonka" un "Kristāldzidrais"

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gauss rakstīja: Klasiskā īstā tušonka beidzās līdz ar psrs armijas aiziešanu.

Mamma stāstīja? It kā tu zinātu,kas bija psrs armija

Kārtējais ņirdzamgabals-kaksis un armija

Pajāt, kas bija psrs armija, svarīgi ir tas, ko viņas klātbūtnes laikā varēja dabūt.

p.s. vispār ko itkā Latvijas patriots meklēja psrs armijā?

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Crankshaft rakstīja: Auto pašmasa (curb weight) ir auto masa pilnā braukšanas gatavībā, ar pilnu degvielas (-u) tvertni (-ēm), pilniem dzesēšanas, bremžu sistēmu un visu agregātu eļļu pildījumiem, rezerves riteni (ja ir), instrumentiem (ja ir),

bet BEZ VADĪTĀJA un PASAZHIERIEM.

AR vadītāju, bez pasažierim, cienītais.

Pašmasu LV definē Ceļu satiksmes likums: www.likumi.lv/...

17) pašmasa — atbilstoši valsts standartam nokomplektēta transportlīdzekļa masa kopā ar vadītāju, bet bez pasažieriem un kravas;

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti