kvēpst kā maita :(

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Sveicināti! Nu jau krietns laiciņš, kā neesmu padomu prasījis, bet tas brīdis atkal ir klāt. nesen ievēroju, 140 zs 2,5 TDI A6 vecais kvēpst kā KAMAZ-s, kad pret kalnu piekabe jāvelk. Savu mutuli izmeta arī agrāk, nu bet vienmērīgi velkot pa šoseju dabu nepietirsa. Tagad kauns paliek braukt. Gaisa filtru mainu katru gadu, tiesa gads drīz būs apkārt, nu bet tam nevajadzētu būt par iemeslu, biju izņēmis - ir redzēti vairāk aiztirsti Cienījami bedubrāļi un zintnieki, man striķi ar ziepēm jau uzreiz meklēt, vai tā vaina ir labojama? Iepriekš apldies par jebkuru infu attiecībā uz autiņu (par ziepēm un auklu tehniskās detaļās var neielaisties)

 
1 2 3 4 5 6
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

KAIFARIX rakstīja:

Pirmais rakstīja: pastāstiet man, muļķītim, kas siksnu maiņas laikā būtu jāregulē sūknī?

Jāregulē sūknis, tieši tā pat kā benzīna motoram aizdedze, pēc siksnu maiņas!

kas būtu jāregulē sūknī siksnu maiņas laikā?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

KAIFARIX rakstīja:

Pirmais rakstīja: pastāstiet man, muļķītim, kas siksnu maiņas laikā būtu jāregulē sūknī?

Jāregulē sūknis, tieši tā pat kā benzīna motoram aizdedze, pēc siksnu maiņas!

a? a na koj kuj ir holla deveejs izgudrots??? aizdedzi jau gadus 20 kaa normaalaam mašīnām nevar reguleet...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

KAIFARIX rakstīja:

Pirmais rakstīja: pastāstiet man, muļķītim, kas siksnu maiņas laikā būtu jāregulē sūknī?

Jāregulē sūknis, tieši tā pat kā benzīna motoram aizdedze, pēc siksnu maiņas!

a? a na koj kuj ir holla deveejs izgudrots??? aizdedzi jau gadus 20 kaa normaalaam mašīnām nevar reguleet...

nu nau ne Kadetam D, ne karbuļgolpiem u.c. reliktiem golla devēju nau kā sugas - nākas ''piegrozīt'' trambļõru un klausīties ''uz ausi'' vai '''gāzējot nepeigrabb''

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

KAIFARIX rakstīja:

Pirmais rakstīja: pastāstiet man, muļķītim, kas siksnu maiņas laikā būtu jāregulē sūknī?

Jāregulē sūknis, tieši tā pat kā benzīna motoram aizdedze, pēc siksnu maiņas!

kuram tad benzina matoram ir jaregulee aizdedze peec siksnu mainjas?

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Ozz rakstīja:

KAIFARIX rakstīja:

Pirmais rakstīja: pastāstiet man, muļķītim, kas siksnu maiņas laikā būtu jāregulē sūknī?

Jāregulē sūknis, tieši tā pat kā benzīna motoram aizdedze, pēc siksnu maiņas!

a? a na koj kuj ir holla deveejs izgudrots??? aizdedzi jau gadus 20 kaa normaalaam mašīnām nevar reguleet...

nu nau ne Kadetam D, ne karbuļgolpiem u.c. reliktiem golla devēju nau kā sugas - nākas ''piegrozīt'' trambļõru un klausīties ''uz ausi'' vai '''gāzējot nepeigrabb''

ei, ģerevņa, karburator golpam ir holls, sadalitajaa, bet tiesa, nav tomeer automatiska reguleshana, sakum stavoklim vaig strobu, bai labu dzirdi.

tam dizelim ir jaregulee iesmidzes moments peec siksnu mainjas 80% gadijumu. jo taas 2 siksnas pastiepjas, un skriemeli ir uz briviem konusiem, kurus ideali atpakalj nevar uzlikt.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Slinkais, vari nesaspringt! Tā pat šiem auniem neko neieskaidrosi, vēl jo vairāk ka viņi neko arī negrib zināt.

Viņiem jau nav ne vismazākās nojausmas ka jebkurš sūknis ir mehānisks vismaz 1. kloķenes apgriezienu startējot dzinēju. Un mehāniskajam sūknim ir ārkārtigi svarīgi precīzs SĀKOTNĒJAIS iesmidzes moments. Sākotnējais, nevis elektroniski koriģētais!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars

Jā tīru! Tās satāvs ir skābs un ar palielu spirtu daudzumu, kas ir nāvējošas nespeciālajām gumijām.

===================

Tīru BioD vispār neakceptē praktiski neviens vieglo dīzeļu

ražotājs, ir virkne smago dīzeļu, lauksaimniecības tehnikas

un taml. ražotāji, kuri to pieļauj ...Vispār eksistē saraksts ar

markām un modeļiem, kuriem drīkst un kuriem ne. Ja BioD satur neizreaģējušu spirtu - tas ir sliktas kvalitātes,

slikti attīrīts!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: i_edgars

Jā tīru! Tās satāvs ir skābs un ar palielu spirtu daudzumu, kas ir nāvējošas nespeciālajām gumijām.

===================

Tīru BioD vispār neakceptē praktiski neviens vieglo dīzeļu

ražotājs, ir virkne smago dīzeļu, lauksaimniecības tehnikas

un taml. ražotāji, kuri to pieļauj ...Vispār eksistē saraksts ar

markām un modeļiem, kuriem drīkst un kuriem ne. Ja BioD satur neizreaģējušu spirtu - tas ir sliktas kvalitātes,

slikti attīrīts!

ir ir auto kas akceptee tiiru spirtu. uz bakas vacinja raksta. taa pat ir arii auto kas var gremot e 85

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

ir ir auto kas akceptee tiiru spirtu. uz bakas vacinja raksta. taa pat ir arii auto kas var gremot e 85

a vot es tā, gar rapša lauku ziedošu braucot, iedomājos - vai tiešām tas novāktais un suslā pārstºadātais augs nosedz kaut tikai visas uzaršanas, iesēšanas, miglošanas, novākšanas, transportēšanas no lauka uz rūpnīcu+pārstrādes enerģijas patēriņu. (pat nerēķinot ko vairāk) nevis naudā, bet fiziski. džaulos, kilovatos vai da huj, kā kurš rēķina.

kā ir?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Slinkais, vari nesaspringt! Tā pat šiem auniem neko neieskaidrosi, vēl jo vairāk ka viņi neko arī negrib zināt.

Viņiem jau nav ne vismazākās nojausmas ka jebkurš sūknis ir mehānisks vismaz 1. kloķenes apgriezienu startējot dzinēju. Un mehāniskajam sūknim ir ārkārtigi svarīgi precīzs SĀKOTNĒJAIS iesmidzes moments. Sākotnējais, nevis elektroniski koriģētais!

madaam, apreģeļiķes- Juus runaajat par bendziņu, diizeli, par karburatoru, mehānisko šprici, mono vai elektroniki vadāmām sprauslām , jawu vai domnas kraasni?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Slinkais rakstīja:

ir ir auto kas akceptee tiiru spirtu. uz bakas vacinja raksta. taa pat ir arii auto kas var gremot e 85

a vot es tā, gar rapša lauku ziedošu braucot, iedomājos - vai tiešām tas novāktais un suslā pārstºadātais augs nosedz kaut tikai visas uzaršanas, iesēšanas, miglošanas, novākšanas, transportēšanas no lauka uz rūpnīcu+pārstrādes enerģijas patēriņu. (pat nerēķinot ko vairāk) nevis naudā, bet fiziski. džaulos, kilovatos vai da huj, kā kurš rēķina.

kā ir?

nee, bet minoritaates (ES un grīnpiiss) uzskata ka tas esot labi jo vismaz kaut kas notiek...

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Slinkais rakstīja:

ir ir auto kas akceptee tiiru spirtu. uz bakas vacinja raksta. taa pat ir arii auto kas var gremot e 85

a vot es tā, gar rapša lauku ziedošu braucot, iedomājos - vai tiešām tas novāktais un suslā pārstºadātais augs nosedz kaut tikai visas uzaršanas, iesēšanas, miglošanas, novākšanas, transportēšanas no lauka uz rūpnīcu+pārstrādes enerģijas patēriņu. (pat nerēķinot ko vairāk) nevis naudā, bet fiziski. džaulos, kilovatos vai da huj, kā kurš rēķina.

kā ir?

nee, bet minoritaates (ES un grīnpiiss) uzskata ka tas esot labi jo vismaz kaut kas notiek...

par to jau sāpe, ka viss tas pasākums vnk appisiens liels ir. pie mums jau po, bet pa lielam - tā vietā. lai sētu pārtiku, audzē pilnīgi neenergoefektīvu figņu.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Slinkais rakstīja:

ir ir auto kas akceptee tiiru spirtu. uz bakas vacinja raksta. taa pat ir arii auto kas var gremot e 85

a vot es tā, gar rapša lauku ziedošu braucot, iedomājos - vai tiešām tas novāktais un suslā pārstºadātais augs nosedz kaut tikai visas uzaršanas, iesēšanas, miglošanas, novākšanas, transportēšanas no lauka uz rūpnīcu+pārstrādes enerģijas patēriņu. (pat nerēķinot ko vairāk) nevis naudā, bet fiziski. džaulos, kilovatos vai da huj, kā kurš rēķina.

kā ir?

nee, bet minoritaates (ES un grīnpiiss) uzskata ka tas esot labi jo vismaz kaut kas notiek...

paskaiti pac

no hektāra var dabūt +- 2-3 tonnas rapša

eļļa tur iekšā ir ~40-50%, izspiest var protams ne visu, atkarīgs no tā kā un ar ko spiež.... neizspiestos atlikumus var smuki izmantot kā kurināmo...

tātad no hektāra var dabūt, teiksim 500litrus eļļas....

ja paskaita, ka uz vienu hektāru valsts deva 100litrus dīzeļa bez akcīzes, tad sanāk, ka varkai (kalorijās/džaulos utt) vaidzētu būt... līdz degvielai tur jau vēl spirķiku vajag.... un reakcijai vajag siltumu un pāri paliek glicerīns

parēķinam uz pirkstiem....

teiksim sanāk 400litri dīzeļa.... 100patērējam sējot un novācot, vēl 100 vadājot apkārt pa pasauli, par 100 izspiežam, maisam ar spirtu utt, 100 paliek pāri

protams, ja to eļļu neved trīs reizes apkārt pasaulei....

a par to pārtikas sēšanu - pasaulē pārtikas tiek uzaudzēts PAR DAUDZ.... tas nekas, ka nigeri pūšās no bada - viņi ir par slinku lai kautko iestādītu un uzaudzētu

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ej, nigeriem tak nekas neaug tajaas smiltiis. ko shamie tur sees? a bet bio ir labi. pofig cik maksaa, bet vismaz par procentu simtdaljaam attaalina naftas beigshanos.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nee, bet minoritaates (ES un grīnpiiss) uzskata ka tas esot labi jo vismaz kaut kas notiek...

paskaiti pac

no hektāra var dabūt +- 2-3 tonnas rapša

eļļa tur iekšā ir ~40-50%, izspiest var protams ne visu, atkarīgs no tā kā un ar ko spiež.... neizspiestos atlikumus var smuki izmantot kā kurināmo...

tātad no hektāra var dabūt, teiksim 500litrus eļļas....

ja paskaita, ka uz vienu hektāru valsts deva 100litrus dīzeļa bez akcīzes, tad sanāk, ka varkai (kalorijās/džaulos utt) vaidzētu būt... līdz degvielai tur jau vēl spirķiku vajag.... un reakcijai vajag siltumu un pāri paliek glicerīns

parēķinam uz pirkstiem....

teiksim sanāk 400litri dīzeļa.... 100patērējam sējot un novācot, vēl 100 vadājot apkārt pa pasauli, par 100 izspiežam, maisam ar spirtu utt, 100 paliek pāri

protams, ja to eļļu neved trīs reizes apkārt pasaulei....

a par to pārtikas sēšanu - pasaulē pārtikas tiek uzaudzēts PAR DAUDZ.... tas nekas, ka nigeri pūšās no bada - viņi ir par slinku lai kautko iestādītu un uzaudzētu

es nerunāju par subsīdijām

loģiski, ka ar subsīdijām ir izdevīgs bizness

naudu vnk izslēdzu (jo tā vispār it tikai papīri, pa lielam)

es runāju par ieguldītās/iegūtās enerģijas attiecību

mani māc šaubas, vai tas ir energoefektīvi

es pat neierēķinu traktoru radīšanas un piegādes (un vadītāju arī ) procesā patērēto

vnk

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

ble. citēšanu nojaucu, bet gan jau, ka sapratāt, kur es sāku

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

i_edgars rakstīja: Slinkais, vari nesaspringt! Tā pat šiem auniem neko neieskaidrosi, vēl jo vairāk ka viņi neko arī negrib zināt.

Viņiem jau nav ne vismazākās nojausmas ka jebkurš sūknis ir mehānisks vismaz 1. kloķenes apgriezienu startējot dzinēju. Un mehāniskajam sūknim ir ārkārtigi svarīgi precīzs SĀKOTNĒJAIS iesmidzes moments. Sākotnējais, nevis elektroniski koriģētais!

madaam, apreģeļiķes- Juus runaajat par bendziņu, diizeli, par karburatoru, mehānisko šprici, mono vai elektroniki vadāmām sprauslām , jawu vai domnas kraasni?

Aizej pie literatūras skolotājas, lai Tev iestāsta!

Ja neapjēdz pat pašus pamatus, tad vismaz nekladzini un nesmīdini tautu.

Kaut gan te sasmīdināji tikai dažus, jo lielākā daļa tā pat neko nessjēdz vismaz no tehnikas, kur nu vēl kaut ko no kaut kādiem sūkņiem.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu, edgariņ, davaj pastāsti mums vēl kautko interesantu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu, edgariņ, davaj pastāsti mums vēl kautko interesantu

Ieej tamborētāju forumā - tur kā reiz priekš Tavām prāta spējām būs pa pilnam interesanta!

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Slinkais

ej, nigeriem tak nekas neaug tajaas smiltiis. ko shamie tur sees? a bet bio ir labi. pofig cik maksaa, bet vismaz par procentu simtdaljaam attaalina naftas beigshanos.

=================

Tā gluži nav ar tiem nigeriem, ir gana daudz reģionu,

kur jāiedur zemē slotaskāts un pēc nedēļas salapojis

Tādu valsti, kā Zimbabve, agrāk sauca par Āfrikas maizes klēti, ar atliektiem galiem pietika pašiem un palika pāri eksportam. Padzina baltos fermerus no turienes, tagad Zimbabve ir bada plosīta zeme ar cik tur

tūkstošiem %%% inflācijas. Bet apstrādāt balto pamestos

laukus un stādījumus, iztīrīt apūdeņošanas sistēmas - to

nē, tas nigeriem par smagu. labāk sēdēt zem palmas un

gaidīt lidmašīnu ar ANO humāno palīdzību. Tā ir realitāte Āfrikā, diemžēl!

Ar tām biodegvielām ir tā, ka strādājot ar šodienas bezatlikumu tehnoloģijām un loģistiku, nekādu īpašo

mīnusu nav, tad subsīdijas kalpo tam, lai vispār kāds

kaut ko darītu Daudz kas atkarīgs arī no primārās izejvielas, tās izmaksām!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Latvijā no rapša kaut ko iegūt ir šaubīgs pasākums - kā atnāk pirmais neražas gads, tā visi, pat iepriekšējo gadu, pūliņi vējā. Bet ir zemes kur tas pat rapsis dod lielāku un stabīlāku ražu, ir citas augstražīgākas kultūras + visi tropi pilni ar palmām. Nu mazāk Laimas vafelēs uc liks no palmu eļļas saražoto margarīnu (augu taukus ar nosaukumu Favorīts) vairāk paliks autiņiem, un var būt atkal nonāksim pie sviesta bulciņās!

Vot ar spirta iegūšanu benzīnniekiem tā ir kā ir. Spirta iegūšanā tiek patērēts vairāk kaloriju, kā ir tā silumspēja. Spirts benzīnniekam, vai pāreja uz elektroauto ir pilnīgs fufels un reklāma.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tas ir pilnīgs fufels kamēr ir lēts izraktenis. kad tas beidzas, vai aiz co2 mākoņiem vairs sauli neredz, tad tev tie kaloriju vienādojumi būs pofig.

aizvermuti Reģ.: 07.06.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Spirta iegūšanā tiek patērēts vairāk kaloriju, kā ir tā silumspēja. Spirts benzīnniekam, vai pāreja uz elektroauto ir pilnīgs fufels un reklāma.

Man gan ir citāda vīzija - varētu privātmājas apkures sistēmu pārveidot par mazu spirta rūpnīciņu - pa ziemu kurinam un iegūstam arī spirtu, bet pastarpināti radīto siltumu izmantojam tāpat visu 100%, nevis pa taisno kurinu ar gāzi kā līdz šim. Pa apkures sezonu vajadzētu varēt saražot degvielu visam gadam.

Bet atkal neesmu pirmais, kas \"izgudro velosipēdu\" -

\"Policijas darbiniekiem ilgi neveicās alkohola ražošanas ierīces meklēšanā, un liels bijis izbrīns, kad viņu pūles vainagojušās panākumiem un konstatēts, ka alkohola izgatavošanas ierīce iemūrēta privātmājas pirtiņas sienā.\"

www.delfi.lv/...

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars

Latvijā no rapša kaut ko iegūt ir šaubīgs pasākums - kā atnāk pirmais neražas gads, tā visi, pat iepriekšējo gadu, pūliņi vējā.

===================

Nu, Latvijā un vispār mūsu klimata zonā vispār lauksaimniecība ir "riska zona"

Bet ir zemes kur tas pat rapsis dod lielāku un stabīlāku ražu, ir citas augstražīgākas kultūras + visi tropi pilni ar palmām. Nu mazāk Laimas vafelēs uc liks no palmu eļļas saražoto margarīnu (augu taukus ar nosaukumu Favorīts) vairāk paliks autiņiem, un var būt atkal nonāksim pie sviesta bulciņās!

======================

Tjā, ir valstis, kur palmu eļļa ir bezmaz svarīgākā eksportprece. Nevajag aizmirst arī dzīvnieku taukus -

ši nozare uzņem aizvien lielākus apgriezienus, īpaši Jaunzēlandē un Austrālijā. Ne velti gatavojas būvēt grand ražotni Singapūrā tieši BioD iegūšanai no

"dzīvnieku taukiem".

Vot ar spirta iegūšanu benzīnniekiem tā ir kā ir. Spirta iegūšanā tiek patērēts vairāk kaloriju, kā ir tā silumspēja. Spirts benzīnniekam, vai pāreja uz elektroauto ir pilnīgs fufels un reklāma.

================

Diezi, zviedri ir diezgan tālu tikuši spirta ieguvē no koksnes atkritumiem, ja tas gadījums būtu tik bezcerīgs,

diez vai tā censtos. Ērtāk taču atdzīt tankkuģi no Brazīlijas Bija labs raksts par šo tēmu, es tik neatceros,

pārtulkoju vai nē ...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: blablabla.

davaj raksti vairāk

vismaz nav garlaicīgi

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti