kvēpst kā maita :(

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Sveicināti! Nu jau krietns laiciņš, kā neesmu padomu prasījis, bet tas brīdis atkal ir klāt. nesen ievēroju, 140 zs 2,5 TDI A6 vecais kvēpst kā KAMAZ-s, kad pret kalnu piekabe jāvelk. Savu mutuli izmeta arī agrāk, nu bet vienmērīgi velkot pa šoseju dabu nepietirsa. Tagad kauns paliek braukt. Gaisa filtru mainu katru gadu, tiesa gads drīz būs apkārt, nu bet tam nevajadzētu būt par iemeslu, biju izņēmis - ir redzēti vairāk aiztirsti Cienījami bedubrāļi un zintnieki, man striķi ar ziepēm jau uzreiz meklēt, vai tā vaina ir labojama? Iepriekš apldies par jebkuru infu attiecībā uz autiņu (par ziepēm un auklu tehniskās detaļās var neielaisties)

 
1 2 3 4 5 6
i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu reņiem ir savas īpatnības. maigi sakot. tas vēl diezgan diskutabls jautājums kas ir labāks - 20 gadīgs skorpis vai 5-gadīgs renis.

Nu vismaz 1 500 Ls pa 100 000 km es neesmu maksājis servisiem, kā te lielās daudzi "jaunu" auto īpašnieki. Man tāda summa sanāk kopā ar motora un sūkņa kapitālo remontu, un gandrīz pieskaitot visu patērēto degvielu.

1,5 t Ls tika atdots sercisos par filtru, eļļas, bremžu uzliku un vienas zobsiksnas maiņu!

Bez tā braukšanas komforts Skorpī ir vismaz 10 reizes lielāks, kā Tavā Renī, pie kam pieaudzis cilvēks sēdēt Renī var tikai priekšējos sēdekļos!

Man tas jau sen ir skaidrs, bet kad Tev pieleks?????

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Skorpjiem nelieto parasto gaisu, bet speciālo abrazīvo, tāpēc arī izdilst ieplūde un rij iekšā vairāk gaisa

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Diizelim, taa pat kaa jebkuram iekshdedzes virzuljmotoram, izdilst virzulji, gredzeni un vaarsti. Jebkuraa gadiijumaa samazinaas efektiivais spiediens cilindros, liidz ar to arii turbiina dzen mazaak gaisa, saspieshanas spiediens zemaaks, degvielas vajaga it kaa vairaak, dzheks spiezh gaazes pedaali, bet neiet - tik duumi vien griezhaas! Tas taa, aptuveni izskaidrojot.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es Edgaram prasiju , lai izskaidro, a šams ne par ko... jams teica ka izdilstot dzineejam ,samazinās gaisa pieplūde, un pēc tam pļūtīja šķidru pa Vadonišku ka mēs vispār ņihuja nesaprotam.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Tas taa, aptuveni izskaidrojot.

Nu ko Tu centies?? Nav jau priekš kā!

Te vesels bars ir sajaukuši forumus - gribēja tamborēšanas, bet ietrāpīja tehniskajā forumā, un līdz šim brīdim to nav sapratuši, ka "ņe po adresu". = prātiņa ta nav... tu-tū.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Tas taa, aptuveni izskaidrojot.

Nu ko Tu centies?? Nav jau priekš kā!

Te vesels bars ir sajaukuši forumus - gribēja tamborēšanas, bet ietrāpīja tehniskajā forumā, un līdz šim brīdim to nav sapratuši, ka "ņe po adresu". = prātiņa ta nav... tu-tū.

Nam liekas, ka tu pats vien kautko esi sajaucis Kur te ir tehniskais forums?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tehniskais forums ir tur, kur pusmūža krīzes nomākti onkuļi cep gāzesplītī javiņas karterus un dalās ar receptēm un iespaidos tur edgaram ir vislielaakais......

respekts un pašots

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jaunam dīzelim kompersija ir ap 30 bar, vecam, pirms sprāgšanas ir 16 bar. Cik gaisa ir vienādā tilpumā pie 30 un 16 bariem??

Neviens augspiediena sūknis nespēs izspiest caur sprauslām degvielu, ja tā ražība nodiluma pēc samazināsies 2 reizes!

= Pats nojātākais sūknis būs spējīgs izspiest dīzeļdegvielu ievērojami vairāk kā nojāts dīzelis ir spējīgs iesūkt gaisu šā degvielas daudzuma sadedzināšanai. Rezultāts Ikaruss!

Ja tik elementāras lietas nespēj apjēgt, tad ko lien??

UN galvenais kāda jēga uzbāzties, ja Tev pašam šī informācija pilnīgi nav vajadzīga?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: tehniskais forums ir tur, kur pusmūža krīzes nomākti onkuļi ...

Cit Tu glupiņš esi!! Parādi konkrēti kurā vietā es esmu rekomendējis vai aprakstījis par karteru cepšanas procesu?? KOnkrēti - kur??!!

Tas ka nejēdz izlasīt, un kur nu vēl saprast izboksterēto es jau sen zinu... atlika Tev pašam to uzzināt!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Ozz rakstīja: tehniskais forums ir tur, kur pusmūža krīzes nomākti onkuļi ...

Cit Tu glupiņš esi!! Parādi konkrēti kurā vietā es esmu rekomendējis vai aprakstījis par karteru cepšanas procesu?? KOnkrēti - kur??!!

Tas ka nejēdz izlasīt, un kur nu vēl saprast izboksterēto es jau sen zinu... atlika Tev pašam to uzzināt!

Esot jauna recepte kā silikona skorpjiem samazināt patēriņu. Kuņģī, tfu bļe, dzinējā iebāž maisu ar ūdeni. Rezultātā skorpim ir sāta sajūta un patēriņš ievērojami samazinās, līdz ar to samazinot arī kustīgo masu.

Pirms atkal kautko dirs, ievērtē, pamēģini, atgriezīsies skorpim otrā jaunība...

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Edgars tak rakstīja, ka samazinās gaisa daudzums, lasi uzmanīgāk!

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Cui!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Ozz rakstīja: ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Edgars tak rakstīja, ka samazinās gaisa daudzums, lasi uzmanīgāk!

viņš rakstīja, ka ieplūdē samazinās, bet izplūdē palielinās... nu tagad vispār ir auzas

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Pirms atkal kautko dirs, ...

Paņem tualetes papīru - citādi atkal ar pirkstu vajadzēs slaucīt!!

Vēl viens glipiņais atsaucās!!

Ar savām pamācībām un jēlībām bērnudārzā var būt kādu arī pārsteigsi!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

www.retromoto.lv/...

nu te ir visaadas receptes

ja buutu uzrakstijis ka izdilis motors nespēj iesūkt tik daudz gaisa kvalitativa degmaisijuma sagatavošanai kā to ir paredzējis rūpnīca izgatavotājs tad buutu korektāk, vai ne? kaut gan uz turbo tas tik ļoti neattiecas, tur pumpē visu laiku, bet daļa gaisa un degmaisijuma aiziet karterī, daļa izpludes kolektorā ,daļa dzeses sistēmā .

arī neizdilušam dzinējam var būt samazināta kompresija, nu i ko???

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Da vispār, topika autors ir lohs!!!

Kurš ir redzējis kvēpstošu maitu???

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: www.retromoto.lv/...

nu te ir visaadas receptes

ja buutu uzrakstijis ka izdilis motors nespēj iesūkt tik daudz gaisa kvalitativa degmaisijuma sagatavošanai kā to ir paredzējis rūpnīca izgatavotājs tad buutu korektāk, vai ne? kaut gan uz turbo tas tik ļoti neattiecas, tur pumpē visu laiku, bet daļa gaisa un degmaisijuma aiziet karterī, daļa izpludes kolektorā ,daļa dzeses sistēmā .

arī neizdilušam dzinējam var būt samazināta kompresija, nu i ko???

Jawas vispār saliek ar āmuru. Ja kautkas kautkur neiet, tad uzpiš pa virsu un miers. Tā taču ir jawa!!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Ozz rakstīja: ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Edgars tak rakstīja, ka samazinās gaisa daudzums, lasi uzmanīgāk!

kaa ir 735 mm Hg un 1 atm taa ir, ja vien tas nav turbo...tas malkas pliitij var ar droseli (durviim) reguleet gaisa piepluudi, diizeļam tak gaiss visu laiku iet pa maksimumu...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

Ozz rakstīja: ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Edgars tak rakstīja, ka samazinās gaisa daudzums, lasi uzmanīgāk!

karoč, kad edgaram izdilst šīberis un aizkriit ciet, tad samazinās ari gaisa daudzums, toties palielinās metāna koncentrācija

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Vispār jau normāls atmosfēras spiediens ir 760 mmHg.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

sarashkins rakstīja:

Ozz rakstīja: ble, vienalga nesaprotu kas dīzeļam var izdilt taa, ka gaisu dod vairak iekšā...

benzdiņam es veel atrastu karburatora droseles ar izdilušām asītēm.

Edgars tak rakstīja, ka samazinās gaisa daudzums, lasi uzmanīgāk!

kaa ir 735 mm Hg un 1 atm taa ir, ja vien tas nav turbo...tas malkas pliitij var ar droseli (durviim) reguleet gaisa piepluudi, diizeļam tak gaiss visu laiku iet pa maksimumu...

Šajā gadījumā būtiski, cik daudz no tā gaisa paliek degkamerā saspiešanas takts beigās, un ar izdilušiem motoriem ir kā edgars teica, un to uzskatāmi parāda kompresijas tests. Nevajag te tēlot āmuru un piesieties vārdiem.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tak dīzelis vispār nav mašīna – dīzeļmotorus izmanto tik traktoriem

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Dīzelī ir spēks - lokomotīves, ledlauži, zemūdenes... ari motocikli ir bijuši! Bet vai ir bijusi kāda dīzeļ-lidmašīna?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Dīzelī ir spēks - lokomotīves, ledlauži, zemūdenes... ari motocikli ir bijuši! Bet vai ir bijusi kāda dīzeļ-lidmašīna?

Lidmašīnām bišku citi ātrumi vajadzīgi un mazliet cita fiška, kaut gan propelleru un divplākšņu laikos teorētiski varētu mēģināt - vismaz tiem verķiem kas augstu nelido, citāk vēl aizsals.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti