C2 pa laikam nevar iedarbinat

b-mens Reģ.: 08.08.2006

Sveiki!

Citroenu C2 pa laikam nevar iedarbināt. Pagriežot aizdedzes atslēgu paneļa lampiņas iedegas, taču starteris negriež un kaut kas pīkst. Pēc pāris stundām atkal izdodas iedarbināt bez problēmām. Šī problēma pa brīdim pazūd un parādās. Mašīna tika aizdzīta uz Veho. Šie pateica ka vadības bloks jāmaina. 2 nedēļas tika gaidīts jaunais vadības bloks, pieprogramēts un par bargu naudu nomainīts. Bet problēma nepazuda. Kad aizvedu atkārtoti mašīnu uz Veho, šamējie teica, ka nekādu kļūdu nevarot atrast, viss esot kārtībā.

Varbūt kādam ir bijusi līdzīga problēma vai idejas, kas pa vainu? Varbūt zinat kādu citu servisu, kas specializējas uz Citroniem?

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Veho pa purnu !!!

Un skaties drīzāk kāda releja virzienā, ja "īdot" visas lampas nepaliek būtiski tumšākas. Ja paliek būtiski tumšākas - tad starterī pašā būs nelaime.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Man Xsarai bija līdzīgi - karstu nevarēja iedarbināt, pastāvēja kādu stundu mašīna - atkal varēja. Vaina bija klejojoša - dažreiz bija un dažreiz nebija.

Vainīgs izrādījās kaut kāds ievilcējrelejs pie startera, kas nebija dārgs.

Kad nevarēja palaist man gan nekas nepīkstēja, zem kapota bija tāda klik-klik metāliska skaņa, kad pagrieza atslēgu.

ak Reģ.: 13.01.2003
1 0 Atbildēt

Lai Veho atdod naudu par vadības bloku, sākumā

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

aķis nav pavecs?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sausā vasarā pirmais kas jāpārbauda – motora masa…

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Sausā vasarā pirmais kas jāpārbauda – motora masa…

veho tak to motoru jau pārsvēra

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Paldies visiem par izteiktajiem padomiem. Kā jau minēju Veho jau skatījās mašīnu, tikai es domāju, ka viņi piemeta kompi, apskatījās, ka kļūdas nemet laukā un ar to arī visa izmeklēšana beidzās. Līdz vadu vai releju pārbaudei, viņiem rokas par īsu.

Būs jāmēģina paskatīties to ievilcējreleju, starteri kopumā un masas vadu.

Kāds var ieteikt servisu, kur nemēģinās uzreiz iestāstīt, ka jāmaina viss starteris? Varbūt ir kāds, kuri specializējas uz frančiem?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

īīī...ēēēē...gars tev nepalīdzēs jo viņš ir specializējies uz jafām

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

b-mens rakstīja: Paldies visiem par izteiktajiem padomiem. Kā jau minēju Veho jau skatījās mašīnu, tikai es domāju, ka viņi piemeta kompi, apskatījās, ka kļūdas nemet laukā un ar to arī visa izmeklēšana beidzās. Līdz vadu vai releju pārbaudei, viņiem rokas par īsu.

Būs jāmēģina paskatīties to ievilcējreleju, starteri kopumā un masas vadu.

Kāds var ieteikt servisu, kur nemēģinās uzreiz iestāstīt, ka jāmaina viss starteris? Varbūt ir kāds, kuri specializējas uz frančiem?

Man to vainu atrada nespecializēts serviss. BBS autocentrs Tallinas ielā. Pirmajā piegājienā viņi notīrīja visus kontaktus un nopūta ar kaut kādu aizsarglīdzekli un teica, lai mēģinot braukt. Nebija līdzēts, tad nākamajā piegājienā nomainīja releju.

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Man to vainu atrada nespecializēts serviss. BBS autocentrs Tallinas ielā. Pirmajā piegājienā viņi notīrīja visus kontaktus un nopūta ar kaut kādu aizsarglīdzekli un teica, lai mēģinot braukt. Nebija līdzēts, tad nākamajā piegājienā nomainīja releju.

O, paldies, būs jāiemeģina

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 1 Atbildēt

Veho ir taa aiznjemts ar garantijas autinjiem, ka nav jeega tur braukt. Shuman auto gan rezerves daljas leetaakas, gan servisinjsh, kaut arii ne glauns, blakus. Pasena pieredze - nojuka tahometrs, Veho piedaavaaja jaunu paneli par 600ls plus darbs, Shumanauto jaunu par 200ls, servisaa uz Lokomotiives ielas pirms Shkjirotavas, no centra braucot, probleemu atrisinaaja par 30ls.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti