GPS Ierīces.

Bracus Reģ.: 09.08.2004

Tātad tiek apsvērta doma iepirkt navigāciju.

Interesē ko tauta varētu ieteikt. Protams ka interesē pēc iespējas labāka karte Latvijai. Un ne tikai lielajām pilsētām bet visai valstij kopumā.

Un arī tāda kura rādīs vai kurai varēs ielikt jaunās radaru vietas.

Neko nezinu pateikt jo esmu saskāries (bet arī ne sev bet citā auto) tikai ar BECKER Crocodile.

Tātad gaidu ieteikumus.

 
1 2
auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

auma rakstīja: Es piemeeram jau kaadus piecus gadus lietoju shaadu pdadb.net/...

Var kraameet iekshaa un izmeegjinaat da jeb kaadas GPS progas (man gan miiljaaks shkjiet tom-toms) un arii citiem meerkjiem noder, kaa plaanotaajs mazs dators i-netam kursh vienmeer liidz utt. Katraa zinjaa mans uzskats ir ka nav veert pirkt pliku gps ja par to pashu naudu var dabuut plaukstdatoru ar iebuuveetu gbs antenu. Telefona funkciju gan taadaa aparaataa neatdziistu kaa shkjiru, jo tad vinjsh man toch nebuutu pieci gadi nokalpojis

PDA ēra, manuprāt, iet uz beigām.

"Viedtelefoni" tos pilnībā aizvieto un arī spēj uztvert GPS, bet ir izmēros daudz patīkamāki nekā PDA.

Man piemeeram telefons ir nepiecieshams tikai zvaniishanai, iiszinjaam, kalkulatoram un kaa modinaataajs. liidz ar ko mana telefona izmeeri knapi paarsniedz seerkocinjkastiites lielumu un ir iebaazjams hotj peldibksees (tik vibrozvans taadaa gadijumaa jaaatsleedz) bet plaukstdators ar navigaaciju ir citiem meerkjiem un netiek ikdienaa pa triisdesmit reizeem drilleets, liidz ar ko ir speejiigs kalpot piecus un vairaak gadus ko nespees neviens telefons.

Protams piekriitu ka ir cilveeki kuriem to visu vajag ikdienaa un vienaa kastiitee taadaa gadijumaa tas ir eertaak, bet man leetaak un eertaak ir divi atsevishkji aparaati, kur plauksdators ar navigaaciju kalpo piecus gadus pa 200Ls, bet telefonu es varu mainiit ik pa diviem gadiem katreiz nemaksaajot vairaak par 30Ls.

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Brakus rakstīja"Vai tiešām neviens neko konkrētu nevar ieteikt? ........"

Reku Tev tak konkrēti piedāvāja.

Sīki, ar visiem parametriem,bildi un cenu,

kur vēl konkrētāk..

Nu tas protams ir variants. Bet vai tiešām izvēle jāizdara no viena varianta? Tāpēc jau prasu lai iesaka pāris variantus un tad arī būs no kā izvēlēties.

Par to veikalu runājot. Tur rakstīts ka 40 modeļi uz vietas. Nu no tāda daudzuma arī pagrūti izvēlēties ja nav zināms ko vēlies.

Par plaukstdatoru pat nebiju aizdomājies. Bet šķiet ka tas ir citā cenu kategorijā.

auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

dazjas dienas ir juuzeets arii "kjiinieshu" plaukstdators ar iebuuveetu gps. domaaju ka taadu tagad var dabuut jaunu zem 100Ls.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Apmēram kāds laiks jārēķina ceļa posmam Rīga - Ventspils? Cik tālu ar tiem ceļa remontiem? Vasarā Tukuma, Talsu un Ventspils rajonā bija pilns ar svetaforiem.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Apmēram kāds laiks jārēķina ceļa posmam Rīga - Ventspils? Cik tālu ar tiem ceļa remontiem? Vasarā Tukuma, Talsu un Ventspils rajonā bija pilns ar svetaforiem.

Tur normāli var izbraukt... uz tiem 2 luksiņiem pirms Ugāles max. 10-15 min. var nākties uzkavēties.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

nazurbajev rakstīja:

druknais1 rakstīja: Apmēram kāds laiks jārēķina ceļa posmam Rīga - Ventspils? Cik tālu ar tiem ceļa remontiem? Vasarā Tukuma, Talsu un Ventspils rajonā bija pilns ar svetaforiem.

Tur normāli var izbraukt... uz tiem 2 luksiņiem pirms Ugāles max. 10-15 min. var nākties uzkavēties.

Paldies par informāciju, tā priecē.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

PDA ēra, manuprāt, iet uz beigām.

"Viedtelefoni" tos pilnībā aizvieto un arī spēj uztvert GPS, bet ir izmēros daudz patīkamāki nekā PDA.

Ar viedtelefoniem ir sākušās jaunas ziepes... Garos braucienos lādējas ārā pat pie strāvas esot. Pats pārliecinājos ar Galaxy SII + Navigon - ar auto lādētāju vispār nekur tālu nevar aizbraukt. Ar alternatīvo barošanu, kas ir ieviesusies dažu izklaižu rezultātā - t.i. inverters, sadalītājs un visi aparāti pie 220V barošanas, kautkā var iztikt. Ar pilnībā viesnīcā uzlādētu telefonu no Berlīnes līdz Rīgai palika tikai 70%...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ar viedtelefoniem ir sākušās jaunas ziepes... Garos braucienos lādējas ārā pat pie strāvas esot. Pats pārliecinājos ar Galaxy SII + Navigon - ar auto lādētāju vispār nekur tālu nevar aizbraukt. Ar alternatīvo barošanu, kas ir ieviesusies dažu izklaižu rezultātā - t.i. inverters, sadalītājs un visi aparāti pie 220V barošanas, kautkā var iztikt. Ar pilnībā viesnīcā uzlādētu telefonu no Berlīnes līdz Rīgai palika tikai 70%...

Lādētājs oriģinālais?

Jautāju, jo zinu dažus paziņas, kam ir ķīniešu lādētāji, kuriem max. strāva ir mazāka, nekā nepieciešams.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

Lādētājs oriģinālais?

Jautāju, jo zinu dažus paziņas, kam ir ķīniešu lādētāji, kuriem max. strāva ir mazāka, nekā nepieciešams.

Lādētāji ir visādi. Bet mašīnā nevelk ne 12, ne 220 oriģinālie. Auto ķīnietis, kas ir man, no oriģinālā nekādi neatšķiras šajā ziņā. Bet nav nekāds brīnums - Navigon ir gana augsta līmeņa grafika un GPS, kas pats par sevi nav taupīgs. Kad iegādājos, intereses pēc pameģināju vienu 3D spēlīti - tā jau neko... tikai bateriju, esot pie vada (mājās no rozetes) izēd ātri un telefonu ilgi nevar rokā noturēt.

Bet nu ja saliek visas "power saving" fīčas un neaizraujas ar aplikācijām, dzīvo gana ilgi. Kā nekā baterijai ir 1,1Ah. Diezgan iespidīgs cipars, ņemot vērā izmēru.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

scope rakstīja: Lādētājs oriģinālais?

Jautāju, jo zinu dažus paziņas, kam ir ķīniešu lādētāji, kuriem max. strāva ir mazāka, nekā nepieciešams.

Nu, planšetei (strādājot), pat pie 220V pieslēgtam esot parādās brīdinājums, ka var "izēst" bateriju...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

cik mAmpērus dod lādētājs? Tāds planšetnieks patērē jau kādus 500mAh. kas ir arī USB standarta maksimums. Līdz ar to labākajā gadījumā uztur līmeni, reāli jau noēd to baču.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tas arī ir iemesls, kāpēc daudzām planšetēm vispār neliek iespēju lādēt caur USB portu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

man šķiet, ka viņiem visiem ir iespēja lādēt caur USB... pat lietojamajam it kā nav atsevišķa USB porta, bet barošanas vads ar teafiņu ir savienots via USB..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bļeģ, kas tie par pīsdiskiem tankiem visu laiku lec ārā?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ko tauta saka par planšetdatoriem? Vadonis ir atvēlējis 300 - 400 lašus tāda verķa iegādei. Kādu labāk ņemt, kādus parametrus jāskatās?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

principā (vienkāršā user viedoklis) bija iespēja salīdzināt Samsung Galaxy Tab 10.1 un Acer Iconia A500...

Iekšas, operētājsistēma, veiktspēja identiska...

Acer ir USB, microUSB un HDMi porti un micro SD lasītājs, Samsungam nav, tam jāpērk pāreja...

Nezinu vai Acer ir latviešu valoda

Ja ņemi Acer, tad skaties Acer Iconia A501 - atšķirībā no A500 papildus nāk SIM kartes lasītājs - vietās bez WiFi vari lietot 3G tīklu...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Cik es sapratu, tad cietā diska viņiem nav. Atmiņa ir uz flesha vai mikrenēm

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

www.diena.lv/...

laikam pagaidām nav ko iespringt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Cik es sapratu, tad cietā diska viņiem nav. Atmiņa ir uz flesha vai mikrenēm

16 vai 32 Gb iebūvētā un tad ārējie nesēji (karte, flash vai ārējais cietais disks)

Un ja gribi gaidīt, ko jaudīgāku, tad var iznākt gaidīt visu mūžu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

p.s. mikro ofiss savienojams ar windows (exel, word) viņam ir, tā kā kā mazjaudīgu notebook pilnībā spēj aizvietot...

krisus Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: bļeģ, kas tie par pīsdiskiem tankiem visu laiku lec ārā?

tie tanki reāli kretinē, laikam pārdevušis par pāris latiem, pavisam traki...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

beidziet aptirzti īauto reklāmas politiku

tak sen zināms, ka tikai Pirmais TO drīkst

p.n.

šorīt iegāju megasaitā no mobilas - redzēju tos tankus..... protams, ka nekādi krusti tiem tankiem nav pieejami - tā arī nospļāvos un nebrauzēju svaigākās īautioziņas.....

p.p.n.

labi, ka man pašam ir iespēja regulēt savu webdzīvi un no normāla kompja negrozīt īauto skaitītājus

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti