Motora galvas skrūves

aisiic Reģ.: 29.11.2011

Mondeo, 2.0 benzīns, 2002.g. Duratec HE.

Kā ir ar tām galvas skrūvēm? Pēc motora galvas noņemšanas, obligāti jāliek jaunas, vai var vecās atstāt?

Nav noslēpums, ka pievelkot skrūves, tās vairāk vai mazāk izstiepjas un pielāgojas sēžai, kā rezultātā vairākkārt skrūvējot rodas lielāka varbūtība, ka skrūvei sēžu var nolauzt.

Kā tur īsti ir?

Zinu, ka Meršiem ir tik resnas, ka tās parasti neviens nemaina, jo nolauzt praktiski nav iespējams.

 
1.. 8 9 10 11 12 13
Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: Vindouzā ir tādi aksesibilitī rīki - •Narrator—a text-to-speech utility that reads what is displayed on the screen—the contents of the active window, menu options, or text that has been typed.

www.microsoft.com/...

Ķipa, ja indženēram vecene nedod, tad viņš runā ar datoru

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

sarashkins rakstīja: Vindouzā ir tādi aksesibilitī rīki - •Narrator—a text-to-speech utility that reads what is displayed on the screen—the contents of the active window, menu options, or text that has been typed.

www.microsoft.com/...

Ķipa, ja indženēram vecene nedod, tad viņš runā ar datoru

Šādiem gadījumiem viņam vordā ir sagatavots fails ar tekstiem no "sesks pa telefonu", tipa "es gribu tevi tūlīt", "tu būsi mans vergs" utt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Un tehniskie arī "iegriez man vītni", "uzskrūvē uzgriezni", "iesmērē solidolu" u.t.t.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Jūs abi tak esiet patiešām pilnīgi glupi!! Vai totāli nodzēruši smadzenes, protams ja tāda vispār ir kādreiz bijušas.

Ha ha

1.. 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti