Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Tev pa trasi jābrauc, es kāpju uz kvadra un maucu uz mežu/jūriņu...

Dabas draugi var izskaitīt līdz 10 un nomierināties, pa kāpām nebraukāju...

Nu, man toties ir plašāka izvēles iespēja, es uzkāpju gan uz kvadra, gan uz baika Mazāk rij speķi, nebūs par karstumu jāžēlojas

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Uzkāpt tu vari šīrim ar'...

Ar baiku pa trasi (ja pa ielu, tad tik vien kā tāds skūteris uz kura dirsa augstāka par galvu (tu tokš esi dikti pareizs)) ar qwadu pa savu purvu turp atpakaļ vari nēsāties, uz ceļa līst nespīd....

Speķis garšo, bet tas šoreiz nav iemesls, vienkārši neciešu karstumu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: ai.. par Fredi pēc tam..

tagad ir laiks nopietnākai mūzikai!

www.youtube.com/...

Šis ar\' i\' labs, Lingam bija kaut kas līdzīgs ar suitu sievām (audio ir sūc, bet tās dūdas piedur)

m.youtube.com/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: sviestnesi, tev negribas ar mani draudzeeties tapec ka es neesmu zilais

nē, otrādi, tu pat neesi zilais, tu esi vienkārši gailis...

cietumnieka leksika liecina par neattistitu veselo sapratu. pisies ludzu chaarlij

vēlreiz pierādīji savu tupumu... It kā diplomēts valodnieks, bet runā glupjības, pirki to diplomu, vai? Jebkuras valodas/leksikas/slenga zināšanas tiešiliecina par saprāta esamību... Dotās leksikas izmantošana max liecina pa sliktu toni, bet tas normālā sabiedrībā, attiecībā uz tevi (ar...ī citēju tevi) tas pat ir "pačotna"

par gailjiem citus sauka vainu izbijusi cietumnieki, vainu tirlinji, kuri velas tiem lidzinaties. kraukji, megjinat jau tu vari, bet tev jaunu nesanak, jo tu esi un busi tikai caalja su.uds

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja: Tev pa trasi jābrauc, es kāpju uz kvadra un maucu uz mežu/jūriņu...

Dabas draugi var izskaitīt līdz 10 un nomierināties, pa kāpām nebraukāju...

Nu, man toties ir plašāka izvēles iespēja, es uzkāpju gan uz kvadra, gan uz baika Mazāk rij speķi, nebūs par karstumu jāžēlojas

resnaa cuuka tak nespej notureet liidzsvaru, tapec leenaam purkshkjina ar kvadraciklu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: sviestnesi, tev negribas ar mani draudzeeties tapec ka es neesmu zilais

nē, otrādi, tu pat neesi zilais, tu esi vienkārši gailis...

cietumnieka leksika liecina par neattistitu veselo sapratu. pisies ludzu chaarlij

vēlreiz pierādīji savu tupumu... It kā diplomēts valodnieks, bet runā glupjības, pirki to diplomu, vai? Jebkuras valodas/leksikas/slenga zināšanas tiešiliecina par saprāta esamību... Dotās leksikas izmantošana max liecina pa sliktu toni, bet tas normālā sabiedrībā, attiecībā uz tevi (ar...ī citēju tevi) tas pat ir "pačotna"

par gailjiem citus sauka vainu izbijusi cietumnieki, vainu tirlinji, kuri velas tiem lidzinaties. kraukji, megjinat jau tu vari, bet tev jaunu nesanak, jo tu esi un busi tikai caal

ja s

u.uds

Neveikli... vienkārši tizli...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

jaa tas tieshaam ir neveikli. zeks ar lieko svaru arii ir neveikli

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

resnaa cuuka tak nespej notureet liidzsvaru, tapec leenaam purkshkjina ar kvadraciklu.

Ei, neiznēsātais, tu to par mani? jebanaška, pljad

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tu vel shaubies, iesaku nesaubities bet saakt ar vienkarshako noteiveesanas metodi - tik daudz neest treknu paartiku

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Auzas, galīgas auzas.... Šīri, ja gribēji mani aizvainot, tad sorry, neņem

Ar speķi viss kārtībā, ar potenci ar'... tā kā atsūkā

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Auzas, galīgas auzas.... Šīri, ja gribēji mani aizvainot, tad sorry, neņem

Ar speķi viss kārtībā, ar potenci ar'... tā kā atsūkā

nu vot. grib lai atsuukaa! taatad zilais!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Jap, tas tagad moderni... tā kā tautu dēls, ja zaļā pūķa mākts liksi galvu uz ežas, vari norauties pakaļā...

Ups, aizmirsu, tāds feizdā miezējs kā tu neinterasē nevienu dzimumu...

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: sviestnesi, tev negribas ar mani draudzeeties tapec ka es neesmu zilais

nē, otrādi, tu pat neesi zilais, tu esi vienkārši gailis...

cietumnieka leksika liecina par neattistitu veselo sapratu. pisies ludzu chaarlij

vēlreiz pierādīji savu tupumu... It kā diplomēts valodnieks, bet runā glupjības, pirki to diplomu, vai? Jebkuras valodas/leksikas/slenga zināšanas tiešiliecina par saprāta esamību... Dotās leksikas izmantošana max liecina pa sliktu toni, bet tas normālā sabiedrībā, attiecībā uz tevi (ar...ī citēju tevi) tas pat ir "pačotna"

Shiirs ir filologs? Vai kaut kādas svešmēles valdītājs?

Bez priekšā teikšanas nebūtu pat domu tādu mēģinājis uzminēt...

Jo atsevišķas viņa frāzes, reizēm pat paužot tīri pieņemamu domu, rada jautājumu:"kā ar tādu muti var maizi ēst?"

Un beigās, saņem fašist granātu - Shiirs ir valodnieks...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Un beigās, saņem fašist granātu - Shiirs ir valodnieks...

Viņš ir tulks! laikam ātros kursus beidzis par cukurmaisu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

bet laikam manu izglitibu darbadevejs tomer noverte. toties ar padomju laikos iegutu papiriti var pakalju tikai noslaucit, jo Iesalnieks jau gadiem ilgi normalu darbu nespej atrast

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Shiirs ir filologs? Vai kaut kādas svešmēles valdītājs?

Bez priekšā teikšanas nebūtu pat domu tādu mēģinājis uzminēt...

Jo atsevišķas viņa frāzes, reizēm pat paužot tīri pieņemamu domu, rada jautājumu:"kā ar tādu muti var maizi ēst?"

Un beigās, saņem fašist granātu - Shiirs ir valodnieks...

Venspils augstskola, vācu-latvju valoda, tagad tāds na uj nevienam nevajadzīgs prorabs, atbildīgais par šķipelēm...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet laikam manu izglitibu darbadevejs tomer noverte. toties ar padomju laikos iegutu papiriti var pakalju tikai noslaucit, jo Iesalnieks jau gadiem ilgi normalu darbu nespej atrast

pirms kāda izglītību noniecini, pastrādā savā specialitātē, gailēn, un tad to sūkājamo vaļā ver...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: bet laikam manu izglitibu darbadevejs tomer noverte. toties ar padomju laikos iegutu papiriti var pakalju tikai noslaucit, jo Iesalnieks jau gadiem ilgi normalu darbu nespej atrast

Tieši tu Širinkin gadiem ilgi nevari atrast cilvēcīgu darbu, ja jau ķieģeļi jāpienes!

Es pagaidām nevienu sekundi neesmu bijis bezdarbnieks, un nav bijis vajadzības kādam kaut ko pienest. Jeb tavā cāļa galviņā šķiet, ka nedrīkst meklēt vēl labāku darbu kā ir?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ja tā no malas- Šīris droši vien ir krietni labāks darbinieks par iEdgaru.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Jap, tas tagad moderni... tā kā tautu dēls, ja zaļā pūķa mākts liksi galvu uz ežas, vari norauties pakaļā...

Ups, aizmirsu, tāds feizdā miezējs kā tu neinterasē nevienu dzimumu...

Tad tu savu mūžseno sapni beidzot piepildīji un nokniebies beidzot ar veci? Iepatikās pat,skatos...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja: bet laikam manu izglitibu darbadevejs tomer noverte. toties ar padomju laikos iegutu papiriti var pakalju tikai noslaucit, jo Iesalnieks jau gadiem ilgi normalu darbu nespej atrast

pirms kāda izglītību noniecini, pastrādā savā specialitātē, gailēn, un tad to sūkājamo vaļā ver...

man principaa nav jaastradaa savaa specialitaatee, es to ari esmu gadiem ilgi dariijis. es pat latvijas universitatei esmu gramatas tulkojis. man nav nekas nevienam jaapieraada. bet darba tirgu es izvelos izdevigako variantu, man neinterese vai tas ir pa manu liiniju, vai nav.

vai velies parunat par savu specialitati kreeslaa pirdoshais resni?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja: Jap, tas tagad moderni... tā kā tautu dēls, ja zaļā pūķa mākts liksi galvu uz ežas, vari norauties pakaļā...

Ups, aizmirsu, tāds feizdā miezējs kā tu neinterasē nevienu dzimumu...

Tad tu savu mūžseno sapni beidzot piepildīji un nokniebies beidzot ar veci? Iepatikās pat,skatos...

vinam sieva ir. bet nu baigi nesmuka, tada chirkaina ar brilleeem. varetu jau pa vinu ari internetaa pakjeeziities, tas muitniecins pedeejaa laikaa regulaari shauj paar striipu...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: ai.. par Fredi pēc tam..

tagad ir laiks nopietnākai mūzikai!

www.youtube.com/...

Šis ar' i' labs, Lingam bija kaut kas līdzīgs ar suitu sievām (audio ir sūc, bet tās dūdas piedur)

m.youtube.com/...

Pagriez skaļāk, un dziedi līdz?

Labrītt!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Yetti rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: ai.. par Fredi pēc tam..

tagad ir laiks nopietnākai mūzikai!

www.youtube.com/...

Šis ar' i' labs, Lingam bija kaut kas līdzīgs ar suitu sievām (audio ir sūc, bet tās dūdas piedur)

m.youtube.com/...

Pagriez skaļāk, un dziedi līdz?

Labrītt!

Kāpēc jāpagriež skaļāk un tikai tad jādzied?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Hmm, visas abas acis varu izskatīt, bet nekādas sakarības

tekstiem ar Range Rover tēmu nevaru ieraudzīt ...

Laikam ar redzi slikti, jeb kādā netradicionālo tēmā būšu

iemaldījies...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti