Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: ko tu tur tuksi muldi Iesalniek, tu davai atbildi uz manu jautajumu. neko tu nejeedz, tu tikai pluutiit jeedz.

Ko te ute vajag atbildēt?? Pagaidām tieši tu neko neesi at6boldējis - laikam nesaproti latviešu valodu?! Širinkin.

nu ko tu izvairies bezdabniek Iesalniek? laikam galigi pratinju esi izkuukojis. uzraksti kas ir citeeshu tevi "harmonikas kropli, pirmaas, otraas, trshaas, paara vai nepaara"? tu pats nesajedz neko no ta par ko sheit runaa, laukji.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja:

Mūsdienās pilno servisa manuāli arī dīleriem tik viegli nav dabūt.

Soc laikos visi tie parametri bija publicēti katram mēslam!

Mūsdienās pat sūda TV vai ledusskapim nevar aplūkot cik tas verķis elektrības noēdīs - vienkārši nav rakstīts, bet targašiem ir poh... tā pat nopirks - neliks jau vistu uz palodzes.

ko tu tur muldi. jebkurai elektroiekartai, vai tas butu TV, vai teejkanna, naak rakstiits virsuu, cik taa ir jaudiiga.

elektribas paterinju var aprekjinat rekjinot jaudu ar laiku, jeb stundaam.

mulkjis tu esi un mulkjis tu paliksi...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

bija domats reizinot jaudu ar stundaam... (nevis rekjinot)

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i-edgar, es pilnigi redzu, cik tu esi dums. mans suns ir gudraaks par tevi. vins nevar aprekjinat cik elektroieriice noeed jaudu. HAAHAHAHAAA!!!!

tad vispar sheit par kadam zinasanam audio joma var but runa, ja nezin elementaras lietas...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Lauķi

Eu suņa sūts - Kopš kura laika Salaspils kļuvusi par lielpilsētu??

Kāpēc tad uzreiz suņa?

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Lauķi vēlreiz saku, precizē to savu sūdu ausu parametrus, lai varu tev nolikt priekšā precīzo modeli.... Jo ar tik sūdīgiem parametriem ir vairākas .... Tev jau redz atzīta manta nepatīk..... Ak jā pat pārdod fordu tu tās nevari atļauties, nu paprasi dēliņam lai vāczemē nopērk. Iesaku izvēlēties BEYERDYNMIC, bet ne zemāk par DT770.... Ja vari atļauties....

Tas ka tavām ausīm ir norādīta amplitūdas pielaide, nenozīmē, ka visi ražotāji to norāda, acīm redzot citi parametri ir tik sūdīgi, ka jānorāda šis

Nu un Salaspils salīdzinot ar Līvāniem ir lielpilsēta, vismaz cilvēku dzīves līmeņa un dzīves uztveres jomā Tā starp citu viens no visblīvāk apdzīvotajiem novadiem, un viena no bagātākajām pašvaldībām

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: tas pastiprinātājs, protams, nav nekāda medusmaize.....

Medusmaize jau nu gan nebija - nācās par disenes laikā noņemties ar šā remontiem.

Bet šis bija pirmais verķis, kas bija pilnvērtīgi konkurētspējīgs ar tā laika diezgan labiem rietumu stiprekļiem. Šīs produkts bija konversijas auglis - paskaidroju īpaši tupajiem un neko negribošiem dzirdēt.... kad kara rūpniecībai piespiedu kārtā lika uzprojektēt uz ražot plaša patēriņa preces. Bet tajos laikos kara rūpniecība mācēja ražot labas mantas.

Kaut vai tie pat maģi Majak 203, 205, 001 arī tika ražoti militāristu rūpnīcā (Ķijevas centrā), tā pat kā Revoksa kopija Elektronika un tālākie Olimpi - Ķirovočepeckā (faktiskā ražošanas vieta).

Es gar zemi

Iekārta kura pasākumu laikā ir jāremontē esot pillnībā konkurētspējīgs ar iekārtām, kuras bija jāizjauc labi ja vienreiz gadā, lai iztīritu no putekļiem. I to ja citu ko nebija darīt.

Un vispār tas nav pārāk gudri sadzīves iekārtas lietot profesionālos nolūkos.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Paskaidrošu lauku inčeneram.

Servisa manuāļi nav brīvi pieejami, jo:

1) ražotājs vēlas izvairīties no visādiem Līvānu inčenieriem, kuriem ir vēlme visu "uzlabot" pēc sava ieskata, un neizdošanās gadījumā bļaustīties, ka konkrētā manta ir kaka,

2) lai izvairītos no iekārtu kopēšanas ĶTR, lai gan tas notiek tāpat, bet nu kopētājiem drusku sarežģa dzīvi

3) lai servisu sniegtu atbilstošā līmenī un varētu nodrošināt attiecīgās garantijas

Dažam ražotājam, lai dabūtu pilno servisa manuāli ir jāuzrāda konkrētā meistara visi diplomi un sertifikāti, kā arī jāzvēr pie visiem svētajiem, ka nevienam to manuāli nerādīsi.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: luudzu iedgar, manualis leta gala yamahas pastuuzim:

www.manualowl.com/...

Podziņas spīdīgākas!

Tā vien šķiet, ka ne tev, ne CRDI nav ne vismazākās jausmas par ko iet runa! Par kādiem parametriem, un kādiem rādītājiem!

Tad novelciet manuāļus un aplūkojiet kaut reizi mūžā

www.rw6ase.narod.ru/...

www.rw6ase.narod.ru/...

www.rw6ase.narod.ru/...

Tikai tur ir jāuzspiež uz "Инструкция по эксплуатации"

Atcerieties - tas ir Jūsu aprietie soc laiki = pagājušais gadsimts!! Vismaz vīžoja parametru čupiņu ierakstīt.

ar to vidējā saitē norādīto jaudas pastirpinātāju Korvet 200UM-088C man bija saskarsme 90-to gadu otrā pusē.. pamatskolas laikos, kad apskaņoju skolas pasākumus.

Secinājums - sūds kvadtrātā... un man ir vienalga kāds ir tam hlamam frekvenču diapzaons, trokšnu līmenis, lineāro un kādu tur vēl kropļoju līmenis...(man tāpat kā šīrim nav nekādas saprašanas par tiem 5 mistiskiem fizikāliem terminiem, par ko Tu visu laiku runā).

Man ir pilnīgi vienalga visi tā Korveta tehniskie raksturojumi, jo pats aparāts bija mēsls, sila kā gludeklis, slēdzās ārā no pārkaršanas, 2 gadu laikā pāris reizes bija remontdarbnīcā... skaņojot pasākumu, Tu nekad nebiji drošs, vai pasākums noskanēs līdz beigām (labi ka pa rokām bija bulgāru Doina, tas vismaz bija uzticams , lai gan mazjaudīgs, darba zirgs).

Lai kādi tam hlamam būtu parametri, tam nav jēgas, jo aparāts bija lūznis...

tāpat kā visi moskviči, volgas,u.t.t kāda nozīme parametriem, kad mašina ir salūzusi un nav braucama.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Pirmais rakstīja: tas pastiprinātājs, protams, nav nekāda medusmaize.....

Medusmaize jau nu gan nebija - nācās par disenes laikā noņemties ar šā remontiem.

.

lūk tavā šajā vienā teikumā ir atbilde uz to -KĀPĒC TIKA SAGRAUTA LATVIJAS RŪPNIECĪBA... rūpniecību neviens negrāva.. vienkārši ja pat labākās preces bija tādas, kas darba gaitā bija jāremontē, tad nav brīnums, ka līdz ar robežu atvēršanos cilvēki pārstāja pirkt visu bijušo PSRS rūpnīcu produkciju un rūpnīcas aizvērās ciet. ne jau Godmanis sagrāva rūpnīcas.. tās sagrāva visi PSRS iedzīvotāji, kas bija noguruši no pastirpinātāju remontēšanas diskotēku laikā, un tāpēc gāja un pirka Sony , Phillips, Ford, Opel, Braun, AEG, Electrolux, Ecco, produkciju, nevis Rekordus Majakus, Vitjazus, Moskvičus, Minskas, Rīgas veļamašīnas un Sarkanā vai kāda tur kvadrāta sandeles.

Arī Tev ir fords, mājās drošo vien kāds Samsung vai Sony tv, kāda vācu ražojuma tējkanna,u.t.t

I -edgar - TU , tāpat kā Es un visi pārējie, biji viens no tiem, kas sagrāva Latvijas PSRS rūpniecību.

TU sagrāvi Latvijas PSRS rūpniecību, tiesa es par sevi to nenoliedzu un neraudu, Tu par to jūc prātā

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Paskaidrošu lauku inčeneram.

Servisa manuāļi nav brīvi pieejami, jo:

1) ražotājs vēlas izvairīties no visādiem Līvānu inčenieriem, kuriem ir vēlme visu "uzlabot" pēc sava ieskata, un neizdošanās gadījumā bļaustīties, ka konkrētā manta ir kaka...

Šitais teksts man atgādināja prakses laiku uz tankkuģa.

Gads 1994. Diplomēts speciālists - inženieris radiooperators bija lielākais specs ja jāiegādājas tehnika(TV, video, audio u.c.).

Bet vienmēr iepirka lētāko sū, kam nebija nepieciešamo savienojumu vai uztveršanas sistēmu.

Visu vipendronu kalngals. Nopirka sev mazu kabatas TV(A5 izmērā), melnbalto, jo tas ir the best un ar pareizo manuāli(!).

Izrādījās, ka tas supper pupper sets nefunkciklē vai neuztver kaut kadu vajadzīgo TV signālu(nesapratu tad un tagad necentīšos) exPSRS teritorijā - Klaipēdā. Nu ņēmās viņš ar lodāmuru pēc manuāļa un savas izglītības to skādi novērst.

Sekas. Plastmasas kaudze, sasvilināti kontakti un shēmas, un šķiet ka netīšām sadūries šķidro kristālu(vai tamlīdzīgs) ekrāns arī.

PS arī viņam affigenno mīļa bija PSRS tehnika, ko vienmēr varēja salabot, ja tā salūza.

PSS vēlāk nomainīja specu ar citu "švakāku" radistu, viņam nebija tik biezs diploms. Nez kāpēc pārstāja lūzt arī PSRS ražotā aparatūra.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Lampu ēra jau bija beigusies vēl pirms tu no tēva kules izlīdi ārā!!

Lampu ēra, edgariņ, nav beigusies vēl šodien. Protams, ne jau Līvānu disenei, bet tiem kas var atļauties lampu tehniku nopirkt.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Rxx rakstīja: Kur palicis Msh?

Pie marsiešiem uz eksperimentiem, iEdgars atbrīvojās, šo un Seeni savāca.

msh ir prom, bet msh slimiiba slavinaat aizveesturiskus luznjus ir piemetusies Pirmajam

Pirmajam tas ir jau sen.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: ko tu tur tuksi muldi Iesalniek, tu davai atbildi uz manu jautajumu. neko tu nejeedz, tu tikai pluutiit jeedz.

Atvečai na moi atvett!!!

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: buļ buļ buļ... buļļa kakas

Pagaidām tieši tu neko neesi at6boldējis - laikam nesaproti latviešu valodu?!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: aizbrauc vienreiz uz elkoru, tu busi patikami parsteigts, ko tik musdienas par naudu nevar nopirkt.

Tādi elkori man ir tuvāk kā tev tavā Lielpicānijā!

Iedot tev gala stiprekļa parametrus, pēc kuriem jāatlasa mūsdienīgs verķis!!

Vai kaut vai prastās ausis ar kropļu līmeni ne vairāk par 1,0 % pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db, un frekvenču diapazonu ne mazāku par 20 - 25 000 Hz!

Uz priekšu!!

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 dB

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 dB

Ja šitie div utes mācētu lasīt kaut vai mātes valodā, tad nevajadzētu pipļurināt 2 lapas foruma ar visādiem izdomājumiem, apvainojumiem, mēsliem!

Pagaidām neviens man nav iedevis nevienas ausis ar uzrakstītajiem parametriem, un man ir piekāst vai kāds domā ka tās ir pēdējais sūC vai kvalitātes kalngals!

Līdz šim atbildes vietā esmu redzējis vienu vienīgu tiršanu.

Un tā - vēl reizi - kritērijs +- 1,5 dB pa visu atskaņošanas diapazonu. Kur ir??

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Un vēl, PSRS laikos tos uzdotos parametrus 99% lietotāju nebija iespējas pārbaudīt. Gan toreiz, gan tagad širpotrebam (Elkor produkcijai), jo lielāks seriālais NR, jo tālāk no sākotnējās kvalitātes. Toreiz it īpaši....

Tagad 99% lietotāju tādā vai citādā veidā mājas apstākļos ir iespējams pārbaudīt tos visus parametrus. Un priekš kam ražotājam tiesāties ar pašpasludinātu Līvānu inčenieri- kočegāru, par to ka 3. harmonikas intermudulārie kropļojumi neatbilst rakstītajam

99% lietotāju tie parametri ir dziļi pie aizmugures, tādejādi var ietaupīt uz manuāļu drukāšanas. A ja tipam no Līvāniem dikti vajag, lūdzu, lai rokas pa gūgli, torentiem utt., ja nevar atrast, no problem, attiecīgi $$$$ un manuālis būs ēpastā, vai nekopējama CD formā pastā. Nu ja šams pierādīs, ka ir sertificēts un autorizēts serviss, tad varbūt iztiks bez $$$.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

nu ko tu izvairies bezdabniek Iesalniek? laikam galigi pratinju esi izkuukojis. uzraksti kas ir citeeshu tevi

Eu, pajoliņ ar miskasti galvā.... ja tevi tas tik šausmīgi interesē nu tad paņem un apskaties! Es šitos terminus jau zināju pirms tu vispār nāci pasaulē. Atšķirībā no tevis, kas šos pirmo reizi ieraudzīja.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Lauķi vēlreiz saku, precizē to savu sūdu ausu parametrus, lai varu tev nolikt priekšā precīzo modeli.... Jo ar tik sūdīgiem parametriem ir vairākas ....

Eu Salspils dzerevņa - tu man neesi nolicis priekšā nevienu ausu modeli pēc manis nosauktajiem parametriem!!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Un vēl, PSRS laikos tos uzdotos parametrus 99% lietotāju nebija iespējas pārbaudīt.

Man ir pilnīgi pajāt ko tu domā - iedod kaut vienu ausi ar uzrādītājiem parametriem!!

p.s. par tavām domām es jau pārliecinājos kad iedevi linku uz ierakstītu muzonu no rādio pasniedzot kā kvalitātes kalngalu! Tā ka vari necensties.

Nevis "intermudulārie kropļojumi" bet intermodulārie kropļi.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: aizbrauc vienreiz uz elkoru, tu busi patikami parsteigts, ko tik musdienas par naudu nevar nopirkt.

Tādi elkori man ir tuvāk kā tev tavā Lielpicānijā!

Iedot tev gala stiprekļa parametrus, pēc kuriem jāatlasa mūsdienīgs verķis!!

Vai kaut vai prastās ausis ar kropļu līmeni ne vairāk par 1,0 % pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db, un frekvenču diapazonu ne mazāku par 20 - 25 000 Hz!

Uz priekšu!!

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 dB

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 dB

Ja šitie div utes mācētu lasīt kaut vai mātes valodā, tad nevajadzētu pipļurināt 2 lapas foruma ar visādiem izdomājumiem, apvainojumiem, mēsliem!

Pagaidām neviens man nav iedevis nevienas ausis ar uzrakstītajiem parametriem, un man ir piekāst vai kāds domā ka tās ir pēdējais sūC vai kvalitātes kalngals!

Līdz šim atbildes vietā esmu redzējis vienu vienīgu tiršanu.

Un tā - vēl reizi - kritērijs +- 1,5 dB pa visu atskaņošanas diapazonu. Kur ir??

Esmu atradis vairākas ar tevis prasītajiem parametriem, tev vajag precīzi, lūdzu prezentē pārējos tā sūda parametrus- tipu, jutību, jaudu, pretestību

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Dīvaini gan lielākā šeit esošo daļa uzskata ka apvainojumi un tukša ļurināšana nāk no Līvānu puses...

Tātad gribi konkrētu ausu modeli, liec priekšā pilnu specifikāciju, ja ir arī raksturlīkni. Citādi es uzrakstīšu, a izrādīsies, ka Līvāni ir domājuši ko citu, lai izvairītos no šādiem pārpratumiem, būsim precīzi savās prasībās.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Un tā - vēl reizi - kritērijs +- 1,5 dB pa visu atskaņošanas diapazonu. Kur ir??

Esmu atradis vairākas ar tevis prasītajiem parametriem, tev vajag precīzi, lūdzu prezentē pārējos tā sūda parametrus- tipu, jutību, jaudu, pretestību

Pietiršot 2 lapas tu neesi ielicis nevienu linku uz prasīto ausi ar tikai dažiem parametriem.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Dīvaini gan lielākā šeit esošo daļa uzskata ka apvainojumi un tukša ļurināšana nāk no Līvānu puses...

ja ir arī raksturlīkni. ...

Pacel savu šņukuru un apskaties 3 topikus augstāk vai 2 lapas atpakaļ - tur ir raksturlīkne.

Neredzi?? Nemāki izlasīt?? Nesaproti?? Vai negribi lasīt??

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!

Man škiet ka vaig sarīkot iauto tusu ( sen nav bijis ),

lai izvicinātu savas ausis, pastūžus, maģus ,nodemonstrētu to parametrus .....un ko tur vēl,

un lai niknākie oponenti varētu sasist viens otram šnobeli...

Ef, Red!

Kad būs iauto inženieru, ptu tu,

lietotāju tuss?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti