Range Rover

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Ir doma par svētdienas auto nomaiņu. Pagaidām šīs funkcijas pildīja Honda CR-V, taču gribās ko mazliet inčīgāku un dizeli. Līdz ar to tiek apsvērta ideja par RR 2.5 iegādi no 97-2001 gadam.

Kāda ir pieredze šī autiņa ekspluatācijā, plānotais km 10-20k gadā, izmatos pārsvarā mana mīlotā sieviete.

Vai tešām viņi tik briesmīgi lūzt? Cik sapratu motors ir no BMW, kā ir ar kārbu unn razdatkām? Kā šiem aparātiem ar rūsu? Vai tādas lietas kā klima un citas salona extras bieži kaujās nost?

Kā ir ar ziemu, vai var droši braukt cauri visām kupenām un pļanckām? Vai var izmantot kā ultimate pārvietošanās aparātu bezceļos?

Kur iesakiet labot un pasūtīt daļas.

Kam butu japievērš uzmanība tādu aparātu skatties?

 
Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Domāju ka tusu vaig rīkot viesu mājā krasti

www.livani.lv/...

jo tur ir estrāde, jācer ka ar skatuvi, no kuras visi inženieri varēs citiem oponentiem demonstrēt visdažādākos manuāļus, uz lielā ekrāna protams...

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Dīvaini gan lielākā šeit esošo daļa uzskata ka apvainojumi un tukša ļurināšana nāk no Līvānu puses...

ja ir arī raksturlīkni. ...

Pacel savu šņukuru un apskaties 3 topikus augstāk vai 2 lapas atpakaļ - tur ir raksturlīkne.

Neredzi?? Nemāki izlasīt?? Nesaproti?? Vai negribi lasīt??

Izskatās ka tu neatšķir raksturlīkni, no atskaņojamām audio frekvencēm Klau a polārā diagramma ir? Ideāli jau būtu pa frekvencēm, bet nu derēs arī vispārējā.... Nu ja tu zini kas tas ir.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Domāju ka tusu vaig rīkot viesu mājā krasti

www.livani.lv/...

jo tur ir estrāde, jācer ka ar skatuvi, no kuras visi inženieri varēs citiem oponentiem demonstrēt visdažādākos manuāļus, uz lielā ekrāna protams...

Tas būs dārgi, daži vēl naf atraduši darbu pa Ls 501, lai varētu segt dalības maksu, projektora un ekrāna īri. A ekrāns kāds, LED vai projekcijas?

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Domāju ka tusu vaig rīkot viesu mājā krasti

www.livani.lv/...

jo tur ir estrāde, jācer ka ar skatuvi, no kuras visi inženieri varēs citiem oponentiem demonstrēt visdažādākos manuāļus, uz lielā ekrāna protams...

projektora un ekrāna īri. A ekrāns kāds, LED vai projekcijas?

Projektors un LED ekrāns..

Esmu ko palaidis garām jaunākajās tehnoloģijās?

Rxx Reģ.: 13.01.2008
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: Domāju ka tusu vaig rīkot viesu mājā krasti

www.livani.lv/...

jo tur ir estrāde, jācer ka ar skatuvi, no kuras visi inženieri varēs citiem oponentiem demonstrēt visdažādākos manuāļus, uz lielā ekrāna protams...

Vajag taisīt Moonlight Klubā. goo.gl/... iEdgars varēs likt diskotēku un pie viena lodēt Majaku.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

CRDI rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Domāju ka tusu vaig rīkot viesu mājā krasti

www.livani.lv/...

jo tur ir estrāde, jācer ka ar skatuvi, no kuras visi inženieri varēs citiem oponentiem demonstrēt visdažādākos manuāļus, uz lielā ekrāna protams...

projektora un ekrāna īri. A ekrāns kāds, LED vai projekcijas?

Projektors un LED ekrāns..

Esmu ko palaidis garām jaunākajās tehnoloģijās?

Nu projekcijas ekrāns ir tad kad izmanto ekrānu un projektoru. LED ekrāns tie ir tie lielie, kurus karina visādos koncertos, lai pēdējā rindā sēdošie var izskaitīt zobus zolistam. Dzīvē var aplūkot šovakar pa 10 lati krastmalā.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Izskatās ka tu neatšķir raksturlīkni, no atskaņojamām audio frekvencēm

Izskatās ka tu nemāki lasīt pat latviešu valodā!!

Kur ir links uz ausīm ar prasītajiem parametriem??

Tavu tukšo spriedelējumu jau 3 palu garumā es neesmu prasījis.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

Ā, vēl var dabūt no CRT ekrāniem sastāvošu videosienu. Domāju, ka tas būs vislabākais, jo dažiem nostaļģiski noskaņotajiem tur varētu šķist krāsas dabiskākas.

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

CRDI rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: Domāju ka tusu vaig rīkot viesu mājā krasti

www.livani.lv/...

jo tur ir estrāde, jācer ka ar skatuvi, no kuras visi inženieri varēs citiem oponentiem demonstrēt visdažādākos manuāļus, uz lielā ekrāna protams...

projektora un ekrāna īri. A ekrāns kāds, LED vai projekcijas?

Projektors un LED ekrāns..

Esmu ko palaidis garām jaunākajās tehnoloģijās?

Nu projekcijas ekrāns ir tad kad izmanto ekrānu un projektoru. LED ekrāns tie ir tie lielie, kurus karina visādos koncertos, lai pēdējā rindā sēdošie var izskaitīt zobus zolistam. Dzīvē var aplūkot šovakar pa 10 lati krastmalā.

nu tik daudz pat es saprotu...

Jautājums bija par to, sapratu ka Tu piedāvā savietot projektoru ar Led ekrānu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja: aizbrauc vienreiz uz elkoru, tu busi patikami parsteigts, ko tik musdienas par naudu nevar nopirkt.

Tādi elkori man ir tuvāk kā tev tavā Lielpicānijā!

Iedot tev gala stiprekļa parametrus, pēc kuriem jāatlasa mūsdienīgs verķis!!

Vai kaut vai prastās ausis ar kropļu līmeni ne vairāk par 1,0 % pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db, un frekvenču diapazonu ne mazāku par 20 - 25 000 Hz!

Uz priekšu!!

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 Db

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 dB

pa visu atskaņošanas diapazonu, ar vienmērīgumu ne sliktāk kā +- 1,5 dB

Ja šitie div utes mācētu lasīt kaut vai mātes valodā, tad nevajadzētu pipļurināt 2 lapas foruma ar visādiem izdomājumiem, apvainojumiem, mēsliem!

Pagaidām neviens man nav iedevis nevienas ausis ar uzrakstītajiem parametriem, un man ir piekāst vai kāds domā ka tās ir pēdējais sūC vai kvalitātes kalngals!

Līdz šim atbildes vietā esmu redzējis vienu vienīgu tiršanu.

Un tā - vēl reizi - kritērijs +- 1,5 dB pa visu atskaņošanas diapazonu. Kur ir??

ludzu vispirms paskaidro kas ir shis raksturlielums, un kas ar to tiek meeriits. kas tas ir par vienmeeriigumu? Juutiibas vienmeeriigums?

es ar tadiem inzhenieriem, kuri nejeedz pat elektribas paterinju elektroieriicei izrekjinat, talak diskutet netaisos.

par harmonijam ari tu neko nepaskaidroji.

i-edgar, kartejo reizi pieradas, ka tu esi tikai tukshpljutis un gavla tev ir mazak nekaa manam sunim.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: blablabla vai nekopējama CD formā pastā. blabla

kā var uzražot nekopējamu CD???

ja jamu var nolasīt, tad var arī nokopēt

protams, ka ir bijuši visādi mēģinājumi padarīt kautko nekopējamu

bet nekopējamība var būt tikai iekārtas ierobežojums nevis datu nesēja

galu galā viss nonāk pie "softa" rindiņas, ķipa if (a!=b) hujvamcopy();

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

hei šīri.... vai yamahas piecsimtnieks atbalsta 5.1. un vai jamajam ir hdmi??

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

ludzu vispirms paskaidro kas ir shis raksturlielums, un kas ar to tiek meeriits.

Ja jau nezini, tad ko uzmācies ar savām dumībām??

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

protams, ka labāk ir paņemt jamahas 1000nieku un aizmirst par iņčiņera superpastūzi..... bet starpība ir tāda, ka A-S1000 maksā 1000 eiras, bet iņčiņera pastūzi nav iespējams pārdot dārgāk par 100

reku iņčiņers var paņemt, nomainīt kondiķus un notirgot Sviestcam

www.ebay.com/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: protams, ka labāk ir paņemt jamahas 1000nieku un aizmirst par iņčiņera superpastūzi..... bet starpība ir tāda, ka A-S1000 maksā 1000 eiras, bet iņčiņera pastūzi nav iespējams pārdot dārgāk par 100

reku iņčiņers var paņemt, nomainīt kondiķus un notirgot Sviestcam

www.ebay.com/...

to nevaig.

man vaig šitādu, labā tehniskā un vizālā stāvoklī, un lai būtu tieši sudraba krāsā...

www.reklama.lv/...

P.S.

tas sludinajuma autors jau ceturto dienu neceļ trubu!

Kož laikam, maita!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Bet taču jau teicām, ka paneleni ar to sakustināt nevar!! Vajg vismaz tādu kā man, pie kam ne īpaši dārgi būs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja:

Pirmais rakstīja: protams, ka labāk ir paņemt jamahas 1000nieku un aizmirst par iņčiņera superpastūzi..... bet starpība ir tāda, ka A-S1000 maksā 1000 eiras, bet iņčiņera pastūzi nav iespējams pārdot dārgāk par 100

reku iņčiņers var paņemt, nomainīt kondiķus un notirgot Sviestcam

www.ebay.com/...

to nevaig.

man vaig šitādu, labā tehniskā un vizālā stāvoklī, un lai būtu tieši sudraba krāsā...

www.reklama.lv/...

P.S.

tas sludinajuma autors jau ceturto dienu neceļ trubu!

Kož laikam, maita!

ja jau kož, tad būs kautko pārdevis

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Pārdevējs vienkārši devies uz krastmalas diseni apskaņot to ar savu aparatūru. Pēc diesenes jāzvana, tad pārdos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Bet taču jau teicām, ka paneleni ar to sakustināt nevar!! Vajg vismaz tādu kā man, pie kam ne īpaši dārgi būs.

nu ja jau jaunu 1000šo jamahu var nopirkt par 588latiem starshop.lv/...

tad tavam nevajadzētu būt dārgākam par latiem 40

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Bet taču jau teicām, ka paneleni ar to sakustināt nevar!! Vajg vismaz tādu kā man, pie kam ne īpaši dārgi būs.

man nav panelene, bet pusķieģelene

čehu specprojekts

www.cityreal.lv/...

un kaimiņiem sen jau viss ir pie lampiņas,

jo Paula vakarus kad rīkojam,

(klausamies, skatamamies un dejojam

Dziedāšanas svētku CD )

tad skaņa jau iet caur mājas kinozāli.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestnesis rakstīja: kaimiņiem pokui.... skaņa jau iet caur mājas kinozāli.

tas vien jau liecina, ka tā ir šīra kinizāle (ar hādēemī, pulti un 7.1)

un jamai nav nekāda sakara ar normālu skaņas pastiprināšanu....

izvēlies - pirksi no iņčiņera to pastorinātāju, kurš katra kodiena laikā varētu būt steidzami jāremontē, vai paņemsi šito shop24.lv/... un bēdas nezināsi (ja vien pieliksi atbilstošas tumbas- saku uzreiz, ka tavas \"šīrozāles\" plastmasas podziņas nederēs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestcam vaidzēja sudrabotu

ņem šito, bēdas nezināsi un arī tavi plastmasekļi varēs palikt....

www.expressshop.lv/...

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Sviestnesis rakstīja: kaimiņiem pokui.... skaņa jau iet caur mājas kinozāli.

tas vien jau liecina, ka tā ir šīra kinizāle (ar hādēemī, pulti un 7.1)

un jamai nav nekāda sakara ar normālu skaņas pastiprināšanu....

izvēlies - pirksi no iņčiņera to pastorinātāju, kurš katra kodiena laikā varētu būt steidzami jāremontē, vai paņemsi šito shop24.lv/... un bēdas nezināsi (ja vien pieliksi atbilstošas tumbas- saku uzreiz, ka tavas "šīrozāles" plastmasas podziņas nederēs

Tu pilnīgi necērt zivi!

man nevaig lai mani savāc uz menteni par sabiedriskā miera traucēšanu

bet gan vaig lai Lapinska lentas ( kuras ir klusi ierakstītas )

nedaudz skaļāk skan, nekā orģināli dod āra

pats Sajuz-110 maģa iekšējais pastūzis...

tik nedaudz, lai arī tāds pakurls pilsonis ka es,

varētu sadzirdēt vismaz tik daudz, kā to,

kādā valodā ir atskaņojamā dziesma...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviests, a sviestca

nakui tev braukt uz pasaules malu ņemt u7111, par 30 latiem, ja jamam tūlīt būs jāmaina kondensatori vēl par 50 (pats taču nemainīsi)

paņem uzreiz šito pa lēto

www.maxshop.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Shiirs rakstīja:

ludzu vispirms paskaidro kas ir shis raksturlielums, un kas ar to tiek meeriits.

Ja jau nezini, tad ko uzmācies ar savām dumībām??

kaa parasti. pljek pljek un nekas vairaak. nejeega tu esi, biji un paliksi.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti