Bākas lielums Mercedes W124 un S210

Carlito Reģ.: 16.03.2004

Mani interesē reālā bākas ietilpība Mercedes W124 un S210 universāliem. Jautājums droši vien Latvijas austrumu iedzīvotājiem, kuri pērk degvielu krievzemē. Pats plānoju sākt šādus braucienus, patālu iznāks braukāt, tāpēc interesē auto (universāls) ar iespējami lielāku LEGĀLO bāku. Svērstos starp VW Passat B4 universālu un Mercedes W124 (S124) universālu. Gribas Mercedesu, jo veca mugura - gribas komfortu. Bet lieku 10 litru dēļ esmu gatavs samierināties arī ar Pasātu. )

 
1 2
Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

2.5d s124 ir 75l bāka.

Esmu dzirdējis par 90L

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Carlito, tu esi losiitis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uh kā tas purva pamuļķītis pavilkās

interesanti kāda sānāk varka?

pieņemsim, ka saļara maksā 30 kokainos

www.benzin-price.ru/... от 28.90 до 32.69

tas ir apmēram bakss litrā, tobiš kādi 55 saņi....

vēl interesanti par cik var pārdot to degvielu latvijā? nu pieņemsim, ka akujenna nospīd un izdodās uzvārīt 20 saņu uz litru....

uz pilnu bāku tas būtu 11 lati..... nu vai kādi 20 litri soļķa....

pieņemsim, ka tas lūznis ēd kādus 10litrus soļķa un vēl litru eļļas uz sotaku (nu biku mazāk kā sābs)

ja ir jārullē kādi 100kilometri pēc tā soļķa, tad viss ieguvums (nedēļā) ir divas pakiņas cīgu un viens lielais šņabis, jā plus vēl ir morāla apziņa, ka esi iekakājis lācītim dvēselē.....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Ne jau Lačītim iekāka, bet gan visiem kopā publiski. TAs tā.

Bet biznesa ideja baigi oriģinālā, tur jābūt baigais iekšai ko šitādu izdomāt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ne jau Lačītim iekāka, bet gan visiem kopā publiski. TAs tā.

Bet biznesa ideja baigi oriģinālā, tur jābūt baigais iekšai ko šitādu izdomāt.

visiem publiski tur nekāda iekakāšana nesanāk..... ja paņem kalkulĀtoru un paskaita....

hei āzi...

tīri hipotētiski - pa cik tu būtu ar mieru tirgot to savu (čoma) staķika soļķi... nu naļikā.... kreisajā.... nu ja nebūtu slinkums ēst čipšus ar smirdīgiem nagiem un noliet bikses....

un tas viss 20 km no rīgas..... nevis 300

es tā - vēl joprojām mēģinu biznesu saskatīt tajā idejā....

nu vest bākā pa 70 litriem.... no krievijas..... līdz rīgai.... un kautkā atlikušo vēl no turienes dabūt laukā un notirgot......

p.n.

un tad aizbraukt uz statiķu, pieliet bāku nākamajam biznesa reisam

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Volvo 945 - 75L

MB w140 - 100L

Jautājums profesionāļiem. Ja auto darbināms uz spirtu (strādā, pārbaudīts), kā tad ir ar robežās šķērsošanu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Celmu ciema āzi- lasi vēlreiz manu pirmo komentāru šajā topikā. Tieši tāpēc autors ir pajoliņš.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

man liekas, ka tas purva kurmis (iespējams) purvā nelegāli audzē kaņepes

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vai vismaz jamais pazīst pareizās sēnītes

man nav cita izkaidrojuma tam kāpēc jamais pavelkās uz atklatām kuiņām

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Sēnes es zinu.

Carlito Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Dziļā purva īgņām nav ko darīt? Es uzdevu konkrētu jautājumu un saņēmu pretī vēmekļu jūru! No kurienes jūs tādi rējēji?

Paldies Fartukam! Pārējiem - ejiet bezdēt citur!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Carlito rakstīja: Dziļā purva īgņām nav ko darīt? Es uzdevu konkrētu jautājumu un saņēmu pretī vēmekļu jūru! No kurienes jūs tādi rējēji?

Paldies Fartukam! Pārējiem - ejiet bezdēt citur!

Atbildes bija loģisks turpinājums tavam jautājumam par trulu mēºki.

Carlito Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Netaisnojies, DekstersFF! Tā ir banāla troļļošana vai kā es saucu, smirdēšana i-netā. Es uzdevu jautājumu par bākas ietilpību, nevis par jūsu trulajiem mērķiem. Nespried par citiem, ja nepazīsti un, ja nezinu detaļas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Carlito rakstīja: Netaisnojies, DekstersFF! Tā ir banāla troļļošana vai kā es saucu, smirdēšana i-netā. Es uzdevu jautājumu par bākas ietilpību, nevis par jūsu trulajiem mērķiem. Nespried par citiem, ja nepazīsti un, ja nezinu detaļas.

Man pajāt,kā tu tur kaut ko sauc. Tavs mērķītis,kuru minēji, ir truls un tāds mazisks.

Kontrabanģiška sranijs.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadons pats neko nesaka par soļķa cenām.... laikam jāprasa būs purva rūķīšiem...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

huļiš vadons maksā tādu bešeno piķi par to trušu būdu, kurā jamais dzīvo... vadons varētu nopirkt savu.... reku šite

www.reverta.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Ne jau Lačītim iekāka, bet gan visiem kopā publiski. TAs tā.

Bet biznesa ideja baigi oriģinālā, tur jābūt baigais iekšai ko šitādu izdomāt.

un to saka cilveks kursh algas saviem darbiniekiem aploksnee maksaa. kad postee sheit, tad vismaz nenonac ar sevi prettrunaas, "pareizais biznesmeni"

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Ne jau Lačītim iekāka, bet gan visiem kopā publiski. TAs tā.

Bet biznesa ideja baigi oriģinālā, tur jābūt baigais iekšai ko šitādu izdomāt.

un to saka cilveks kursh algas saviem darbiniekiem aploksnee maksaa. kad postee sheit, tad vismaz nenonac ar sevi prettrunaas, "pareizais biznesmeni"

Parunā vēl ar Kindzuli un paklausies viņa stāstus Daudz interesanta uzzināsi Vislabākais, kurā ieklausīties, ir no darba izmests slinks zaglēns,pie tam simulējošs iknedēļas 'ai kā man sāp galva un man vispār ir tik slikti...'

Tu, pediņ

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

nu redzi ka sapinies pats sava taisnibaa.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Ne jau Lačītim iekāka, bet gan visiem kopā publiski. TAs tā.

Bet biznesa ideja baigi oriģinālā, tur jābūt baigais iekšai ko šitādu izdomāt.

un to saka cilveks kursh algas saviem darbiniekiem aploksnee maksaa. kad postee sheit, tad vismaz nenonac ar sevi prettrunaas, "pareizais biznesmeni"

nekādu pretrunu tur nav..... viņi vienkārši ir daudzi dažādi cilvēki

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar kompresoru var lēnām paaugstināt spiedienu un paplest to bāku lielāku.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: ar kompresoru var lēnām paaugstināt spiedienu un paplest to bāku lielāku.

Tikai vēlams, lai kāds to no apakšas pasilda ar lodlampu, lai izplešanās būtu elastīgāka, savādāk kaut kur ieplaisās!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

anonimikis rakstīja: ar kompresoru var lēnām paaugstināt spiedienu un paplest to bāku lielāku.

Tikai vēlams, lai kāds to no apakšas pasilda ar lodlampu, lai izplešanās būtu elastīgāka, savādāk kaut kur ieplaisās!

Jāsilda ir no iekšpuses, lai izplešanās ir vienmērīga.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nez kā tad sokas jaunajam biznesmenim? Cik realizējis, cik nopelnījis?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ko tur niekoties ar sīkumiem - reku ir 700L bāka

www.ss.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti