braucot noslāpst

bumis Reģ.: 12.07.2013

Šodien braucot sāka niķoties audi 80 1.8s pāris reizes noslāpa. Viena reize lielā ātrumā un 2x reizes pie 20km..Pamēģināju tukšgaitā uzgāzēt uz 4x apgriezienu, sāka raustīties un slāpt nost ..Iedarbināju vēl pāris reizes viss kā vajag.. Vai var būt vaina benzīna, jo pazīstamais ielēja kreiso benzīnu 10l, jo bāka bija gandrīz tukša. Kad izslēdzu dzinēju mašīna tā kā paris reizes noraustījās vienreiz.Jo līdz šim nekas tāds nebija bijis.

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

sāc ar degvielas filtru, vēl sveces, svečvadi.

Aassppeerrss Reģ.: 06.05.2013
1 0 Atbildēt

Man kas lidzigs bija ar audi 100 Vaina bija degvielas suukni nebij pietiekami liels spiediens deretu izmerit suknja spiedienu .

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
2 0 Atbildēt

bumis rakstīja: Šodien braucot sāka niķoties audi 80 1.8s pāris reizes noslāpa. Viena reize lielā ātrumā un 2x reizes pie 20km..Pamēģināju tukšgaitā uzgāzēt uz 4x apgriezienu, sāka raustīties un slāpt nost ..Iedarbināju vēl pāris reizes viss kā vajag.. Vai var būt vaina benzīna, jo pazīstamais ielēja kreiso benzīnu 10l, jo bāka bija gandrīz tukša. Kad izslēdzu dzinēju mašīna tā kā paris reizes noraustījās vienreiz.Jo līdz šim nekas tāds nebija bijis.

Gaazeet vajag, gaazeet

edijsvolvos80 Reģ.: 09.05.2014
2 0 Atbildēt

Sveces un svečvadi nav pie vainas. Trūkst zupa nomaini filtru un sukni.

GanG Reģ.: 04.10.2016
1 0 Atbildēt

Man arī ir bijusi līdzīga problēma ar audi a6 c5 2.4i Braucu, līdz autiņš itkā noslāpst, braucot, ik pa laikam vnk nometa ātrumu un sāka ripot.. spiežot gāzes pedāli pēc pāris sekundēm atkal aizgāja ar uzrāvienu. Aizdzinu uz servisu un atklājās, ka degvielas filtrs + sšknis pizdec. Uzlika vel šo to, ventilāciju bākai un viss iet Ok. Neiesaku braukt līdz tukšai bākai, nevar zināt, kādā stāvoklī ir auto. (Ja iegādājies jaunu). Bet man bija vnk totāls murgs ar audiku, kad nopirku. Sākās jau viss ar vadības paneli, kurš bija nosvilis dēļ sūkņa un beidzās ar bākas deformāciju. Varbūt kādam noder šī info.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
1 0 Atbildēt

Aassppeerrss rakstīja: Man kas lidzigs bija ar audi 100 Vaina bija degvielas suukni nebij pietiekami liels spiediens deretu izmerit suknja spiedienu .

Es arī domāju, ka tas varētu būt degvielas sūkņa defekts.

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
0 0 Atbildēt

Sāc ar filtru! Sūkni nomainīt vēl paspēsi!

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 0 Atbildēt

Nav, ko zīlēt. Vajag aizdzīt pie oficiālā Audi dīlera uz Moller Auto, lai veic auomašīnas diagnostiku.

DidzisKalnietis Reģ.: 20.03.2014
0 0 Atbildēt

Nortel Reģ.: 16.03.2007
1 0 Atbildēt

Es domāju, ka gandrīz 2,5 gadu laikā problēmai vajadzētu būt atrisinātai.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti