Ludzu paligaa scenic 2007 gada nelec

Ega123 Reģ.: 25.01.2014

Sveiki visiem uz dienam nopirku scenicu 1.5 cdi dizeliti!leca viss oki.bet vakar un sodien nacas vilkt vinu jo nosedinaja pat 3 akmulatorus.dumi naca bet nebija pat dzivibas pazimes.itka kvel sveces radija ka iesledzas!!!!un kad mani vilka tikai no tresa roba pieleca.kas tas varetu but?

 
Ega123 Reģ.: 25.01.2014
0 0 Atbildēt

Ega123 rakstīja: Sveiki visiem uz dienam nopirku scenicu 1.5 cdi dizeliti!leca viss oki.bet vakar un sodien nacas vilkt vinu jo nosedinaja pat 3 akmulatorus.dumi naca bet nebija pat dzivibas pazimes.itka kvel sveces radija ka iesledzas!!!!un kad mani vilka tikai no tresa roba pieleca.kas tas varetu but?

nevareja ne no 1 atruma ne no otra atruma beig beigas tikai tresaja ieliku un pec metriem 500 iedarbinajas.varbut tiesam tas ir kvel sveces??

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ahoj!

Viens variants, ka nestrādā kvēlsveces. Tas nekas, ka panelī rāda, ka ieslēdzas, kvēlsveces var vienkārši nepildīt savu funkciju. Tas nebūs stipri dārgs remonts.

Viena vēl varbūtība, ka gaiss sistēmā. Tad gan uz servisu, jo negribēs lekt arī siltākā laikā nekā tagad.

To es minu no savas dīzeļ-pieredzes

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Visticamāk vairākas vainas.degviela slikta, kvelsveces neiet, starteris švaks, drusku kaut kur suc gaisu, degvielas filtrs ar mesliem pills, tie sasalst pirmie.

Bet sac ar kvelsvecem

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Man tāds pats motors knapi griež, bet lec uzreiz no pirmā apgrieziena

Ega123 Reģ.: 25.01.2014
0 0 Atbildēt

paldies visiem par atsaucibu.

1)ko pats biju iedomajies ta bija degviela jo auto tika atdzits no francijas un xz kada degviela tur bija.bet pardevejs teica ka degvielu vins tip ir jau lejis.nu tas maz man ticejas.ieleju musejo miles + no statoila.bet ar nekaa.tatad tas atkrit.

2)ieliku jaunu aki arii nekaa.ieliku no sava a4 tdi grieza ka zvers bet ar neka dumi nak bet nav dzivibas pazimes.un pat no darba busa liku ar neka.pec tam pipeju klat ar neka..

jautajums jums.cik izzmaksa remots ?varbut kads var ieteikt kadu normalu servisu riga?jo cik esmu bijis servisos ar a4 vienu uztais otru salauz..

pedejo reizi aizdzinu a4 nomainit hidravlisko sukni saka tecet tosols.

Rihardamplis Reģ.: 07.12.2013
0 0 Atbildēt

Ega123 rakstīja: Sveiki visiem uz dienam nopirku scenicu 1.5 cdi dizeliti!leca viss oki.bet vakar un sodien nacas vilkt vinu jo nosedinaja pat 3 akmulatorus.dumi naca bet nebija pat dzivibas pazimes.itka kvel sveces radija ka iesledzas!!!!un kad mani vilka tikai no tresa roba pieleca.kas tas varetu but?

Negribu būt rupjš tāpēc teikšu tāirmkārt Tu esi kļūdījies ar modeli kā tādu-piedod,bet ja nu nav auto tad nav. Manam kaimiņam akurāt bija tieši tāda pati,liekas,ka pat izlaides gads bija tāds pats.Cik priecīgs viņš bija kad to pārdeva!!!!! Aprakstīt nevaru!Kā ziema tā plēsa matus no galvas,zvērēja Francijai karu pieteikt!

Ega123 Reģ.: 25.01.2014
0 0 Atbildēt

Rihardamplis rakstīja:

Ega123 rakstīja: Sveiki visiem uz dienam nopirku scenicu 1.5 cdi dizeliti!leca viss oki.bet vakar un sodien nacas vilkt vinu jo nosedinaja pat 3 akmulatorus.dumi naca bet nebija pat dzivibas pazimes.itka kvel sveces radija ka iesledzas!!!!un kad mani vilka tikai no tresa roba pieleca.kas tas varetu but?

Negribu būt rupjš tāpēc teikšu tāirmkārt Tu esi kļūdījies ar modeli kā tādu-piedod,bet ja nu nav auto tad nav. Manam kaimiņam akurāt bija tieši tāda pati,liekas,ka pat izlaides gads bija tāds pats.Cik priecīgs viņš bija kad to pārdeva!!!!! Aprakstīt nevaru!Kā ziema tā plēsa matus no galvas,zvērēja Francijai karu pieteikt!

xee varbut tev taisniba..es nekad nebiju saskaries ar franc auto.tikai vacu ..tapec domaju pameiginat

Ega123 Reģ.: 25.01.2014
0 0 Atbildēt

xaa jums taisnibaa bija kvel sveces vainigas nomainiju sodien sitada sala visas cetras.un lec pa pirmo...

jautajums vel viens jums..varbut kads zin renault shrotu?riga? kamer skruveju vala sveci nolauzu vienu plasmasinu kura nak klat pie degvielas sprauslam cik noprotu ta ir kautkada obratka ja kads zin padodiet zinu!!!!! paldies

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Padoms: Ega123, lai iedarbinātu auto, ja tevi velk noteikti nevajag likt 1. un 2. ātrumā arī ne. Tā tu zaudēsi visus labos cilvēkus, kas gribēs tev palīdzēt .

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

It īpaši, ja velk dīzeli - tad labāk sākt ar ceturto robu pamazām iesildīt dzinēju. Ar zemākiem robiem vari arī motoram skādi nodarīt).

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti