Renault Laguna III Grandtour

torkjis Reģ.: 05.10.2013

Ienācās gauži labs piedāvājums. 2009. gads. 2,0 dīzelis, meh. kārba, navi,dvd utt., īsāk sakot labi nopakots auto. noskrējis 170k. Tad nu apsveru domu iegādāt. Nu patīk man tās Lagunas, ko lai dara..

Agrāk pašam bijusi l laguna. 2,0 benz. Paņēmu 2 gadīgu, nobraucu 7 gadus. kad atdevu pulkstenis rādīja gandrīz 350 k noskrējienu. Vienīgā sāpe bija rūsa. Pprotams, mainīts viskautkas, kas nolietojas, bet tādu regulāru gļuku nebija. Pat spoli mainīju tikai 1 un vienu vienīgu reizi. Bija noklājies viens no radiatora dzeses ventilatoriem. Tā nu gan bij čakarēšanās, kamēr tiek pie maiņas..

Bet tā biju apmierināts ar auto. Ļoooti ērts.

Tad nu jautājums par lll Lagunām. Varbūt kādam ir pieredze ilglaicīgākā lietošanā?

Daudzi saka, ka es esot laikam galvu saspiedis, reno gavno, utt. Tik kad uzjautāju kāpēc tā domā, atbilde ir, ka visi tā sakot. Cik no tiem visiem pašiem ir lagunas? Nevienam, nu sūc tak. Bet es, ņemot vērā cik nobraucis tieši ar lagunu, tā gluži teikt nevarētu. Bet varbūt man laimējās?

Jā, tālāk pārdot grūti, bet es gribu braukšanai, nevis tirgošanai.

Tad nu lūdzu - vēlētos viedokļus..

 
kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

torkjis rakstīja: Ienācās gauži labs piedāvājums. 2009. gads. 2,0 dīzelis, meh. kārba, navi,dvd utt., īsāk sakot labi nopakots auto. noskrējis 170k. Tad nu apsveru domu iegādāt. Nu patīk man tās Lagunas, ko lai dara..

Agrāk pašam bijusi l laguna. 2,0 benz. Paņēmu 2 gadīgu, nobraucu 7 gadus. kad atdevu pulkstenis rādīja gandrīz 350 k noskrējienu. Vienīgā sāpe bija rūsa. Pprotams, mainīts viskautkas, kas nolietojas, bet tādu regulāru gļuku nebija. Pat spoli mainīju tikai 1 un vienu vienīgu reizi. Bija noklājies viens no radiatora dzeses ventilatoriem. Tā nu gan bij čakarēšanās, kamēr tiek pie maiņas..

Bet tā biju apmierināts ar auto. Ļoooti ērts.

Tad nu jautājums par lll Lagunām. Varbūt kādam ir pieredze ilglaicīgākā lietošanā?

Daudzi saka, ka es esot laikam galvu saspiedis, reno gavno, utt. Tik kad uzjautāju kāpēc tā domā, atbilde ir, ka visi tā sakot. Cik no tiem visiem pašiem ir lagunas? Nevienam, nu sūc tak. Bet es, ņemot vērā cik nobraucis tieši ar lagunu, tā gluži teikt nevarētu. Bet varbūt man laimējās?

Jā, tālāk pārdot grūti, bet es gribu braukšanai, nevis tirgošanai.

Tad nu lūdzu - vēlētos viedokļus..

poličiem var uzjautāt viedokli bet šamiem laikam bij v6 kaut kādi benzīni.

bet dīzeļus franči jau nu māk ražot.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti