audi 80 b4 mono

jancuks1990 Reģ.: 28.03.2014
 
darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Visdrīzāk, ka kāds rullītis kādai siksnai.

jancuks1990 Reģ.: 28.03.2014
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Visdrīzāk, ka kāds rullītis kādai siksnai.

istenibaa sodien iztiriju kompensatorus, pec metodes izsit laukaa un iztiri visus piedegumus, saliku visu kopaa un palika labak, vienigi man aizdomas ka zobene nav isti pa metkaam, vai nu ari aizdedze pareizak japieregulee, bet to rit meginasu kad buss gaiss

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

jancuks1990 rakstīja:

darklight rakstīja: Visdrīzāk, ka kāds rullītis kādai siksnai.

istenibaa sodien iztiriju kompensatorus, pec metodes izsit laukaa un iztiri visus piedegumus, saliku visu kopaa un palika labak, vienigi man aizdomas ka zobene nav isti pa metkaam, vai nu ari aizdedze pareizak japieregulee, bet to rit meginasu kad buss gaiss

Kompensatorus iztīrīt nevar, tie ir vnk jānomaina.

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Visdrīzāk, ka kāds rullītis kādai siksnai.

Labi dzirdami ritmiski klaudzieni, kas noteikti pēc vārstu kompensatoriem arī izklausās.

Laikā nemainīta eļļa, dabisks nodilums, 100% nomaiņa un skaņa pazudīs.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Par kuru skaņu tad vispār bija jautājums? Tas grabošais motors - skaidrs, ka kompensatori. Tas jau normāli vecam dranduļetam. Es atkal domāju par to gaudošanu, kas parādās uzgāzējot, jo mani tāda skaņa noteikti tracinātu daudz vairāk nekā graboši kompensatori

jancuks1990 Reģ.: 28.03.2014
0 0 Atbildēt

darklight rakstīja: Par kuru skaņu tad vispār bija jautājums? Tas grabošais motors - skaidrs, ka kompensatori. Tas jau normāli vecam dranduļetam. Es atkal domāju par to gaudošanu, kas parādās uzgāzējot, jo mani tāda skaņa noteikti tracinātu daudz vairāk nekā graboši kompensatori

mani gan tracina kompensatori

tad esmu nopircis labus kompensatorus (pēdiņās) jo video ir tā kas saliku vecos, bet bija ari nopirkti jauni AE firmas un, ja godīgi skanja neizmainijās.

Nu ari ella ir Comma, doma ir megināt ieliet liqui moly ar molibdenu, bet nezinu rezultats buss vai tikai lieka naudas izmesana.

Un vispar ko darit pirkt vel jaunus, tikai Febi vai INa, nevaru saprast ko darīt

jancuks1990 Reģ.: 28.03.2014
0 0 Atbildēt

jancuks1990 rakstīja:

darklight rakstīja: Par kuru skaņu tad vispār bija jautājums? Tas grabošais motors - skaidrs, ka kompensatori. Tas jau normāli vecam dranduļetam. Es atkal domāju par to gaudošanu, kas parādās uzgāzējot, jo mani tāda skaņa noteikti tracinātu daudz vairāk nekā graboši kompensatori

mani gan tracina kompensatori

tad esmu nopircis labus kompensatorus (pēdiņās) jo video ir tā kas saliku vecos, bet bija ari nopirkti jauni AE firmas un, ja godīgi skanja neizmainijās.

Nu ari ella ir Comma, doma ir megināt ieliet liqui moly ar molibdenu, bet nezinu rezultats buss vai tikai lieka naudas izmesana.

Un vispar ko darit pirkt vel jaunus, tikai Febi vai INa, nevaru saprast ko darīt

braucot pat nedodot normali gazi tikai taa nedaudz izklausas ka braucu ar dizeli, ne tik izteikti bet tomēr, sanak tie ir tie kompensatori, mistika

mairis152 Reģ.: 30.03.2014
0 0 Atbildēt

Šitā te pie sūkņa ir vadiņš , un nomaini vadiņus : ) , jo man pašam ir Audi b4 1.9 tdi , ari tādā problēma bija nedod gāzi un nāk ara Melni dūmi !

mairis152 Reģ.: 30.03.2014
0 0 Atbildēt

- Motors bija tāds skaļš , un aizvilku pie spečuka , pie sukņa un ir tāds vadiņš sūdīgs un sataisīju , un tgt iet bez problēmām !

Deksters Reģ.: 07.12.2010
0 0 Atbildēt

mairis152 rakstīja: Šitā te pie sūkņa ir vadiņš , un nomaini vadiņus : ) , jo man pašam ir Audi b4 1.9 tdi , ari tādā problēma bija nedod gāzi un nāk ara Melni dūmi !

Šis gan neizklausās pēc TDI...un kur tev TDI ir vadiņš pie sūkņa, kurš jāmaina? Tur vesela bunte pienāk.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti