opel zafira

Alfredo Reģ.: 17.04.2014

vai kads kaut ko varetu pastastit par 2006 gada opel zafira 1.9 dizela motoru kuri ir ar 88 kw un 110 kw, kadi minusi sai masinai, kadas problemas?

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tā mašīna vispar ir problēma. Visvairāk kaitina sliktā pārredzamība dēļ A statnes platuma. Vēl pakojums ir nekāds un skaņa kā skārda bundžā. Problēmas kā jau opelim, mistiskas.

Panks Reģ.: 14.09.2001
0 0 Atbildēt

dīzelis - tā ir problēma! es tikko "iebraucu" '95 gada - vienā no pēdējām A zafīrām ar 150 tk nobraukumu. kā jauna! un degviela ir nekas cits kā CNG - rūpnīcā likta dabasgāze! dārgākajā "izpildījumā "5.5 eur uz 100 km nevis kā dīzelim 6 litri ekonomiskajā izpildījumā, kas sastāda tuvu 8 eur/100km nemaz nerunāsim par dīzeļa dārgajām un biežajām eļļas, filtru un forsunku maiņām. Salīdzinot ar benzīnieku, ko ietaupi uz degvielas, to saliec atpakaļ pat neiebraucot servisā, visu pats mainot. Ja salīdzinam ar gāzinieku, tad pie ekonomijas starpības 2.5 eiro uz 100, pēc 200 tk km, kad man rādīs 350 nobraukumu, mans auto būs atpircies tuvu divas reizes un es bez sirdsapziņas pārmetumiem to pārdošu par ātrās pārdošanas cenu 500 eur stundas laikā!

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Panks rakstīja: dīzelis - tā ir problēma! es tikko "iebraucu" '95 gada - vienā no pēdējām A zafīrām ar 150 tk nobraukumu. kā jauna! un degviela ir nekas cits kā CNG - rūpnīcā likta dabasgāze! dārgākajā "izpildījumā "5.5 eur uz 100 km nevis kā dīzelim 6 litri ekonomiskajā izpildījumā, kas sastāda tuvu 8 eur/100km nemaz nerunāsim par dīzeļa dārgajām un biežajām eļļas, filtru un forsunku maiņām. Salīdzinot ar benzīnieku, ko ietaupi uz degvielas, to saliec atpakaļ pat neiebraucot servisā, visu pats mainot. Ja salīdzinam ar gāzinieku, tad pie ekonomijas starpības 2.5 eiro uz 100, pēc 200 tk km, kad man rādīs 350 nobraukumu, mans auto būs atpircies tuvu divas reizes un es bez sirdsapziņas pārmetumiem to pārdošu par ātrās pārdošanas cenu 500 eur stundas laikā!

A kur tagad tadu brinumu ar CNG var uzpildīt?

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Panks rakstīja: dīzelis - tā ir problēma! es tikko "iebraucu" '95 gada - vienā no pēdējām A zafīrām ar 150 tk nobraukumu. kā jauna! un degviela ir nekas cits kā CNG - rūpnīcā likta dabasgāze! dārgākajā "izpildījumā "5.5 eur uz 100 km nevis kā dīzelim 6 litri ekonomiskajā izpildījumā, kas sastāda tuvu 8 eur/100km nemaz nerunāsim par dīzeļa dārgajām un biežajām eļļas, filtru un forsunku maiņām. Salīdzinot ar benzīnieku, ko ietaupi uz degvielas, to saliec atpakaļ pat neiebraucot servisā, visu pats mainot. Ja salīdzinam ar gāzinieku, tad pie ekonomijas starpības 2.5 eiro uz 100, pēc 200 tk km, kad man rādīs 350 nobraukumu, mans auto būs atpircies tuvu divas reizes un es bez sirdsapziņas pārmetumiem to pārdošu par ātrās pārdošanas cenu 500 eur stundas laikā!

A kur tagad tadu brinumu ar CNG var uzpildīt?

Panks Reģ.: 14.09.2001
0 0 Atbildēt

Es pildos galvaspilsētas vidiņā VEF'a teritorijā, pēc iepriekš norunāta saszvana ar pildītāju. tā kā 20 gs. 30-tajos gados, kad Ņjujorkā u.c. ASV valdīja sausais likums, bet dziru vajadzēja )

ja nopietni, tad mūsdienās tā vairs nav problēma, īpaši ja dominējoši ir braucieni uz Vāciju, Igauniju Mani iedrošināja pāriet no LPG uz CNG tas apstāklis, ka ar LPG vairāk par 150 tk km nevaru nobraukt, jo noklājas motors. tiesa neviena "miza" ar 250-300 tk noskrējienu manā lietošanā nav bijusi, kam esmu uzstādījis LPG, tāpēc varbūt ir pašsaprotami, ka benzīnnieks pie 450-500 tk km noklājas.

var par cng palasīt arī te: braucamletak.lv

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Panks rakstīja: Es pildos galvaspilsētas vidiņā VEF'a teritorijā, pēc iepriekš norunāta saszvana ar pildītāju. tā kā 20 gs. 30-tajos gados, kad Ņjujorkā u.c. ASV valdīja sausais likums, bet dziru vajadzēja )

ja nopietni, tad mūsdienās tā vairs nav problēma, īpaši ja dominējoši ir braucieni uz Vāciju, Igauniju Mani iedrošināja pāriet no LPG uz CNG tas apstāklis, ka ar LPG vairāk par 150 tk km nevaru nobraukt, jo noklājas motors. tiesa neviena "miza" ar 250-300 tk noskrējienu manā lietošanā nav bijusi, kam esmu uzstādījis LPG, tāpēc varbūt ir pašsaprotami, ka benzīnnieks pie 450-500 tk km noklājas.

var par cng palasīt arī te: braucamletak.lv

un cik tad ar pilnu balonu var nobraukt

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja par tēmu, auto gana labs. Miniveni rullz!

Bet par LPG - total bullshit :I

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti