Apčakarēšana Vācijā?

standarts Reģ.: 10.08.2015

Sveicināti visi.

Čoms mans sakrājis naudu un tagad taisās braukt uz Vāciju pirkt pats x6 ~2010. gada izlaiduma. Bet vai tur nevar pa nopietno apčakarēt? Nu tas, ka nobraukums būs sagrozīts vai arī detaļas jāmaina būtu sīkums. Bet vai nevar tā, ka iesmērēs viņam zagtu vai ieķīlātu autiņu?? Itkā sakot, ka pirkšot TIKAI pie dīleriem un ne no privātajiem, tā itkā drošāk. Vai tas tā ir?

Ļoti labprāt uzklausītu ieteikumus, no kā uzmanīties, un varbūt kā no tā izvairīties?

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja no dīlera, tad riska nekāda.

Taču jārēķinās, ka dīleris gaidīs pārskaitījumu savā kontā (to var izdarīt arī viņu klātbūtnē no savas internetbankas) pēc pirkuma līguma noslēgšanas, tikai pēc tam braucot uz vietējo CSDD formēt sarkanos tranzīta numurus utt.

Tātad - plus viena diena Vācijā noteikti.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Ja brauc pirkt konkrētu auto pie konkrēta dīlera, tad lielāko daļu formalitāšu var izpildīt jau šeit uz vietas esot. Tam pietiek ar elektroniskās saziņas līdzekļiem un vēlams vācu valodas zināšanas.

Nekas netraucē šādi apzināt un iztaujāt visus iespējamos dīlerus, kas tirgo Tevi interesējošo auto, un izvēlēties vienu vai vairākus.

Var pat vienoties, ka viņi sagatvos numura zīmes. Visu izšķir vācu valodas zināšanas.

Zinu ka ir cilvēki, kas apstākļu, vēstures noskaidrošanu, dokumentu sagatvošanu var izdarīt Tavā vietā.

Tas nav bez maksas.

Taču, ja pērk x6, un nevar atļauties pāris simtus eur par konsultācijām un kvalitatīvu servisu, tad tam cilvēkam nav vajadzīgs X6.

Labāk, lai brauc ar nedārgāku auto.

PS ja dīleris Tev nesniedz visu interesējošo informāciju, kamēr esi šeit, tad 50% gadījumu tas auto nav ņemams

standarts Reģ.: 10.08.2015
0 0 Atbildēt

Paldies par atbildēm. Par piķi nav īsti runa. Bet šie zinošie cilvēki gan ir ļoti laba doma, nodošu to tālāk - kādi 300 simti Eur, kad tiek pirkts 25-30 tūkstošu vērts autiņš, parāda tikai tiešām saprāta līmeni

Tikai tie mazie "dīleri" ir tur visur apkārt, cerams, ka nav sasmērējušies.

Vai ir slikti gadījumi dzirdēti, kad pērk no privātajiem? Jo tiem skatos cenas zemākas - laikam tie procenti neaiziet pie dīleriem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Tēma izskatās pēc "Dakter, manam draugam ir problēma ar krāniņu"

Tu gan tāds labs darugs, ka viņa vietā visu noskaidro, pēti cenas utt.

Tik atgādini draugam, ka lai savam X6 uztaisa KASKO, citādi pie Purčika dauddzīvokļu nama sākumā X6 ātri paliks bez spoguļiem un sensoriem, un pēc tam drīz arī pats X6 varirs tur nestāvēs.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Apčakarēšana Vācijā notiek tieši tāpat kā pie mums. Tā kā brauc vien skatīties uz vietas, ja nav laba spečuka līdzi vai tur uz vietas, tad ņem līdzi vismaz krāsas biezuma mērītāju un skaties lai auto doķos nav atzīmes "für export". Ja šie divi nosacījumi ir ok, tad var skatīties tālāk.

p.s. vēl vari apskatīties youtubē ir papilnam video kā krievu eksperti izvēlās klientiem auto uz pasūtījuma, sevišķi bmw markas. Tur ir ļoti daudz labu padomu kā novērtēt auto.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Viens no labākajiem auto "sagādniekiem":

www.youtube.com/watch?v=GhbPKCCbjV4

andzins1111 Reģ.: 14.01.2014
0 0 Atbildēt

Nu tas eksperts tāds pasīvais nedaudz, pats ielicis video, kur kautiņš pēc iegādes noplīst.

Bet kāpēc to X6 nevar pirkt Latvijā vai no kāda dīlera kaimiņos?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Pirkt tepat var, tikai dārgie Premium auto (un īpaši - Vācijā ražotie) tur lielā izvēlē un - tiešām lētāk nekā pie mums. Ja pērk uz firmu, tad piedevām būs neto cena bez PVN.

Ir zināmas baumas, ka tas ir izmantojams sava labuma gūšanai (nav legāli un nav atbalstāmi)

standarts Reģ.: 10.08.2015
0 0 Atbildēt

Paldies vēlreiz par atbildēm!

Būs viņam jāņem kāds vietējais palīgā, kas zin tās lietas. Man ir labas vācu valodas zināšanas un bet man tagad ir iemesls, kapēc nav jābrauc līdzi xD Jo vietējais tiešām zinās kas un kā labāk.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

"Tēma izskatās pēc "Dakter, manam draugam ir problēma ar krāniņu"

Tu gan tāds labs darugs, ka viņa vietā visu noskaidro, pēti cenas utt."

Izrāvi man vārdus no pirkstiem.

standarts Reģ.: 10.08.2015
0 0 Atbildēt

Aha, tik reāli kauns man būtu, ja pašam būtu jāpērk Būtu man tāda nauda, tad arī pirktu.

Runāts tika, ka man vajadzēs braukt līdz, jo man labas zināšanas vācu valodā - tapēc arī jautāju uz ko jāvērš uzmanība. Bet pateicoties ieteikumiem sakarā ar vācu-konsultantu mana problēma atrisinājās.

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

standart

special piereģistrējies lai ie ierstuDDDD

Sandiz Reģ.: 29.08.2005
1 0 Atbildēt

Vairumā gadījumu, mazie dīleri ir lieli Turki!

Exlc Reģ.: 17.08.2016
0 0 Atbildēt

Vai esat mēģinājuši www.exleasingcar.com

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Ja no dīlera, tad riska nekāda.

Taču jārēķinās, ka dīleris gaidīs pārskaitījumu savā kontā (to var izdarīt arī viņu klātbūtnē no savas internetbankas) pēc pirkuma līguma noslēgšanas, tikai pēc tam braucot uz vietējo CSDD formēt sarkanos tranzīta numurus utt.

Tātad - plus viena diena Vācijā noteikti.

Vispār jau ekspresmaksājumi SEPA ietvaros tiek izpildīti 2 stundu laikā. Tas tā - ja nu gadījumā kādam tomēr riebjas uzkavēties Vācijā un labāk tīk samaksāt bankai, nevis viesnīcai

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti