Jauns auto vai mazlietots auto

artishox Reģ.: 19.05.2014

Gribēju uzzināt kāda jums ir pieredze izvēloties iegādāties jaunu vai mazlietotu (max 4 gadi vecs) auto.

Kādas ir reālās jauna auto eksploatācijas izmaksas ieskaitot regulārās apkopes salīdzinājumā pret mazlietotu auto?

 
1 2 3 4
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

labāk padiskutēt, kas labāks jauns audi vai lietots audi

un kā viņš uzlabojas lietošanas laikā

var man kās pastāstīt kā jauns auto kļūst vēl labāks, kad ir mazlietots ?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jau rakstīju, reizēm ilgtermiņa noma - vienīgais risinājums.

Jo līzings nemaz nav tehniski sakārtojams (mans gadījums, piemēram).

Brc ideja ir apsveicama. Tikai ļoti biedē lietota labi aprīkota pajauna vācu auto tehniskā uzticamība.

megamixs Reģ.: 03.03.2016
1 0 Atbildēt

Kādam jau tie jaunie auto arī ir jāpērk, lai citi var tikt pie lietotiem

Agrākā izvēlē bija 10 gadus vecs vācietis, paspēju iegādāties gan pasātu, gan a4, bija arī trešā sērija bija lietošanā. Apnika maksāt par remontiem, vecs auto ir un paliek vecs. Par vecu uzskatu virs pieciem gadiem. Pēdējie 2 auto ir pirkti mazlietoti no dīlera (ne Latvijā) ar pagarinātu garantiju. Pirmais bija Toyota Avensis 2007 gada izlaidums, pirku gadu vecu un nobraucu vēl piecus. Nākamais bija tagadējais auto Focus. Pirku divus gadus vecu ar 15tk nobraukumu. Pēc pāris mēnešiem parādijās defekts kārbā, ko dīleris bez vārda runas novērsa. Pagaidām vēl ripo labi un sūdzību nav.

Ja skatāmies matemātiski, tad tas izskatās apmēram tā:

vecs luxus=mazlietota vidējā klase=jauns mazauto.

Veca luxus klase atkrit automātiski, nekad nesapratīšu cilvēkus, kas pērk 10 un vairāk gadus vecus x5, xc90, tuaregus un tamlīdzigus auto.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Mana pieredze tomēr apliecina - šķietami lētāk super premium auto pirkt (ekspluatēt) ilgtermiņā - baigi dārgs pasākums... Viss reiz atduras pret to, ka uzticamais Vasja, Aļiks, Jānis vai Juris ar ķibeli vairs tehniski netiek galā bez dīlera iesaistes, bet tas maksā konkrēti

AnK Reģ.: 06.10.2014
0 0 Atbildēt

Ar jaunu auto man patīk tas, ka nevar iegrābties. Arī ja kaut kas plīsīs, par to nebūs jāraizējas/jāmaksā. Nepatīk, protams, izmaksas, tomēr tā kā auto ir uz firmas, tad tās izmaksas arī nav tik trakas. Ja būtu jāizmaksā tās summas kā alga caur manu ne-MUN uzņēmumu, tad gan būtu švaki

Mazlietotu "Premium" vispār neizskatu kā variantu, jo pārāk dārga uzturēšana/remonta izmaksas. Redzēs, kā būs ar lieko naudu gada beigās, ja būs daudz, varbūt nomainīšu jauno auto oplīzī pret lietotu - norakstīšu peļņu un pie reizes pāris gadus pabraukāšu ar kaut ko citu. Mainīt auto jau arī forši

Personīgi ļoti patīk Dodge Journey/Fiat Freemont, varētu tādu paķert, bet netā lasītais liek saprāta balsij kliegt "NĒĒĒ", jo negribas arī nepārtraukti dzīvoties pa servisiem...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti