Sveiki ,nekrofīli !:)

Kantainais Reģ.: 03.03.2016

Davai dalaties pieredzē '

Šitāda ķeza---dīzeļ zafīra.lietpratēji jau noelšas ,vai ne!?

Lietā tāda--uzsildot ""plugus"" tu vari griezt kamēr nelabi paliek --klusums .Tik ar brake cleaner iepūšot pielec.(starta gāze ,kas nesaprot)

Taču ,kad uzreiz startē ,bez kvēlsveču sildīšanas ,tad lec uzreiz.Tiesa gan ne vienmēr.

Nu ,veči ,autozauri!!! Kas par lietu!??

Auto labā stāvoklī ,kopts (2003 .gads .2.2. L) ,iZskenēju ar KTS,Auto com .OP com .Maxi dus..solus .ko tik vēl nē ..nekā nav ..Live data --ok..gaiss nav (uzliku papild elektro sūkni),degviela normāla ,vēl tik raķešdegviela nav provēta .VNK es nekādīgi to nevaru uzķert .Un uzskatu to jau par personības apvaonojumu .Tāda doma ,ka kaut kas kaut ko sēdina starta brīdī kvēlsveču režīmā--mjā ..donora diemžēl nav gan

Nu kas ko var ieteikt!??? Ir kādam kāda tiešām atklāsmes vērta doma. ???

p.s. Es jau saprotu ,ka Latvijā šādi auto forumu ir garām,bet tomēr...

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
3 1 Atbildēt

brake cleaner nu gan nebūs starta gāze.

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
0 1 Atbildēt

tikai nevajag!!! Orig .starta gāze pamatīgi""sit"",taču Breake cleaner vai carb .cleaner to visu padar maigāk un mīkstāk..esmu ilgus gadus darbojies dīleru servisā --zinu ko runāju.

aansis Reģ.: 23.11.2012
8 2 Atbildēt

Kārtējais pierādījums, ka auto uz dīleru servisu labāk nevest.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
7 1 Atbildēt

Varētu sākt ar to, ka paņem vardnīcu un iztulko "brake". Pieraksti. Iztulko "cleaner" - pieraksti.

Apskati pierakstīto. Vai tulkojumā redzi vārdus "starts" un "gāze".

Izdari secinājumus.

P.S

Pirms kādu uzrunā, ieskaties arī skaidrojošajā vārdnīcā. Terminos Tev ir ļoti nopietni robi.

Acīmredzot gribēji izlikties gudrāks lietojot kādu svešvārdu, bet vārda "nekrofīls" nozīmi nesajēdz.

Ja šo apīmējumu lietoji zinādams tā nozīmi, tad esi vienkārši infantils.

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
0 18 Atbildēt

Idiņš!!Kārtējais pašmāju valodnieks uzradies ar saviem pamācošajiem murgojumiem..Tev neviens neprasīja neko komentēt ,zābak!! Un vēl jo vairāk ,labot!!

Šeit ""nekrofils"" domāts ,kā auto reanimatoriem ,galīgi bezcerīgu gadījumu speciālistiem.

Bet tev kā žulatainam pastalniekam vajadzēja noriet un tēlot gudro!?? Tu esi smieklīgs

Un nelien kur tevi nesauc!!!Skaidrs!??

Jautājums domāts speciālistiem ,nevis tiem ,kuri sevi par tādiem uzskata.

torkjis Reģ.: 05.10.2013
13 0 Atbildēt

Tomēr nenocieties un apstiprināji savu infantilo aprobežotību.

Nekrofīlijai nav nekāda sakara ar reanimēšanu.

Nu paskaties kaut google.lv šo jēdzienu nozīmi. Vismaz daļēji piesegsi savu vājo izglītību.

Turpini skriet gar sētu un vaukšķēt. Sāc, es gaidu!

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

Kantainais ir kārtējais kremļa pakaļlaiža un trollis. Nav vērts pat atbildēt.

Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
9 0 Atbildēt

torkij, neesi tik skarbs pret jauneekli, vinjsh tomeer sameeraa pashkritisks! Tikai kantainaa galvaa var ienaakt doma dzineeja cilindros puust bremzhu tiiriishanas shkjidrumu! Un to tu, kantainais, sauc par koptu auto? Pameegjini ar jaunu, uzlaadeetu akumulatoru iesaakumam! Peec tam pastaasti onkuljiem, bet praatiigi un nesatraucoties.

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
1 12 Atbildēt

Kas ir ,odekolonu dzer jeb pernicu,dauni??d

Tu pat izlasīt neproti ,žūpa,DD vai arī saprast neesi spējīgs---no uzrakstītā pat ezim jābūt skaidrs ,ka ar akumulatoru nekādu problēmu.

Dzert vajag mazāk.

vater63 Reģ.: 01.05.2015
1 0 Atbildēt

Kompresiju neesi mēģinājis pamērīt? Varbūt esi, bet no tava rakstītā ne ūda nevar saprast,nākošreiz mēģini rakstīt latviski.

aansis Reģ.: 23.11.2012
11 0 Atbildēt

Varbūt saprotu lietas pārāk tieši, bet ideja, ka nekrofīls mēra kompresiju, liekas diezgan baisa. Nevajag slimam cilvēkam dot tādus padomus ;)

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
0 2 Atbildēt

Tu vater! Tu tā ar neko nesaprati ,bet dod pamācības--es tev saku --ja griež nesildot sveces ,tad lec uzreiz!!!!! Ja neko nejēdz ,tad nelien!!!

vater63 Reģ.: 01.05.2015
8 1 Atbildēt

Mīļo cilvēk,es no tava rakstītā ar lielām mokām(nomierinies, ar izglītību man viss kārtībā, arī automehāniķa diploms ir) izlobīju, ka starteris griež kā traks,bet kamēr neiepūš acetonu nāsī tikmēr mēms kā Bāskervilu zivs.Un galvenais mācies rakstīt latviski, var noderēt!

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
1 5 Atbildēt

Klau,tu vater--tu man ;latvietim teiksi lai mācās latviski!??tev taču iesīkstējies komplekss ar to savu latviešu valodu

nav svarīgi kādā valodā --svarīgi saprasties.

Bet varbūt tevi cērmes moka???D Saka ,ka tās galīgi sagandējot dzīvi

Un ja tu nesaproti ,kas rakstīts ,tad nemokies ...un neuzbāzies ...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
4 1 Atbildēt

Nu tad nesildi tās sveces! Nav taču ziema.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
11 0 Atbildēt

Ej noraujies atejā, pridurok!

torkjis Reģ.: 05.10.2013
4 0 Atbildēt

Var kaut kur redzēt šī indivīda iepriekšējos postus?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Jā. Uzspied uz attiecīgā lietotāja nika

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
0 10 Atbildēt

Pēē'..autoforums!??? Žultaini nīdekļi prtekrievu propoganadas stilā..it kā no ziņu portālu komentāriem...Pilnīga degradācija jūsu atbildēs---laikam jau IQ nepārsniedz jūsu pašu kurpju izmēru.

ielīduši tur no kā neko nejēdz ,bet tēlo gudrosDD

Nu ..tiešām nebūs neviena"" speciālista""???

Kategoriska prasība tiem kuri tādi nav ,bet sevi par tādiem uzskata ---nebāzieties!!!

P.S.Iespējams ,ka tas ir iemesls kāpēc automehi šim """forumam"""nepievērš uzmanību.

Kretīnisko padomu un pamācību dēļ...

iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 1 Atbildēt

Lēnāk pār tiltu draugi!

Kantainais Reģ.: 03.03.2016
1 7 Atbildēt

Ne es iesāku!!!!

Un viens sūdains kretīns pat šeit izmanijās antikrievisko propogandu bāzt pa vidu---kanibāls. Tā kā nevajag!!

aansis Reģ.: 23.11.2012
9 0 Atbildēt

Ne tu iesāki?! Kāds cits tavā vietā cilvēkus par nekrofīliem nosauca? Interesanti, ko tu pedofīl (pedāļu mīlētāj) gaidīji?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
4 0 Atbildēt

>Bet tev kā žulatainam pastalniekam

Nu šādus vārdus kā reiz parasti arī lieto kremļa troļļi.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

"Kategoriska prasība tiem kuri tādi nav ,bet sevi par tādiem uzskata ---nebāzieties!!!"

Vai arī?

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
5 0 Atbildēt

Ej dirst, pajol'

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Nabaga opelis,žēl viņu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti