Ceļu policija Zviedrijā, sodi un LV numurzīmes

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Mana pieredze Zviedrijā! Ieteikumi!?

 
Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Sanāca divreiz nobildēties Polijā un vienreiz Lietuvā, nekas neatsūtijās. Nez vai Zviedrijā atpazīst LV numurzīmes, jo bildē ta valsts piederība nav.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
3 0 Atbildēt

Sveiki,Kanibaal! Zviedrijā dzīvoju jau 7 gadus. Zviedrijai ar Latviju ir vienota datu sistēma,tādēļ ja brauc ar Latvijā reģistrētu auto, visi sodi un rēķini par maksas ceļiem nāk uz adresi,kura norādīta automašīnas reģistrācijas apliecībā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
4 0 Atbildēt

Precīzi! Gaidi ziņu drīzumā

P.S. Polijas FR laikam tomēr vēl nesūta uz LV, bet LT CP nupat man apgalvoja, ka LV noteikti jau saņemot viņu izrakstītos sodus un ka tos būtu ļoti vēlams samaksāt, citādi pieslēdzas LV Creditreform vai tml. un jau esi spiests samaksāt arī viņu %!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
1 0 Atbildēt

Man kolēģim pirms pusotra gada no LT atnāca. Es tajā pašā dienā uz FR uzrāvos EE, man nekas neatnāca.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tik tāds sīkums, ka administratīvo lietu nevar vilkt bezgalīgi, pie tam Lietuvā ir jānoskaidro vadītājs kam sodu piemērot.

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
4 0 Atbildēt

Sveiki,IAuto lasītāji! Ja plānojat doties,uz Zviedriju ar Latvijā reģistrētu auto. Ziniet,ka Zviedrijai ar Latviju ir vienota datu sistēma. Sodi Zviedrijā par satiksmes noteikumu pārkāpšanu ir ļoti lieli. Tie,kā arī rēķini par maksas ceļiem pienāk, uz adresi kura ir norādīta jūsu auto reģistrācijas apliecībā.

Taču, braucot ar Latvijā reģistrētu auto, ja sanāks tā,ka būsiet aiz neuzmanības mazliet pārkāpuši. Zvierdijas policija nemetīsies uzreiz uzlikt sodu. Viņi redzot pārkāpumu no sākuma jūs pabrīdinās ar tālajām gaismām, bet ja to ignorēsiet,tad gan būs bargs sods.

Uz lielceļa var atļauties mazliet pārsniegt ātrumu, par + 15 ar Latvijā reģistrētu auto, jūs policja neaiztiks.

Zviedrijā ir ļoti daudz maksas ceļi, šādu ceļu maksa ir sākot no 10 kronām SEK, aptuveni 1.04 Eiro EUR.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

Nu, nezinu gan. Es Stokholmā iznomāju auto no Sixt, pa bāni līdz centram galīgi nebraucu kā paraugs citiem (un citi tāpat)

Viss bumbās!

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015
0 0 Atbildēt

Zviedrijā satiksmes noteikumus pārsvārā pārkāpj turki, sīrieši un pakestānieši. Pēdējos gadus viņi ir saradušies ļoti daudz. Kad pirms 7.gadiem ierados Zviedrijā, viņi nebija tik daudz. Īsti zviedri noteikums cenšas ievērot.

Sodi par noteikumu pārkāpšanu ir ļoti augsti. Pat par novietotu auto neatļautā vietā, var nākties šķirties, sākot no 80 Eiro.

zhuks Reģ.: 01.12.2005
3 0 Atbildēt

...un vēl par maksas ceļiem maksājam vēlāk, kad atnāk maksājuma uzdevums. Bet ieteikums- pārbaudi laicīgi epass24.com savu auto pēc ceļojuma, lai nesanāk tā, ka saņem rēķinu un soda kvīti par nesamaksātu rēķinu jau 50desmitkārtīgā apmērā pašam to nezinot!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
4 1 Atbildēt

Vot, būs iespēja pārbaudīt. Pēc 2 nedēļām ar auto došos uz Zviedriju. Plānots tur nobraukt ap 1500-2000 km.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti