Skoda octavi 2004 1.9tdi - nav jaudas.

acer Reģ.: 22.12.2012

Sveiki, škoda braucēji. Esmu izmisumā, kaut kas ir noticis ar manu auto - nav jaudas, uz sosejas lidz 100 km/h gruti ieskrieties, kur nju vel 120 km/h izspiest. Servisa piesledza pie kompja ERG system error rāda. Sākumā domāju , ka turbīna nestrādā, kļūdu nometa turbīna iesvilpās viss strādā, pēc 15 km , atkal zūd jauda, nevaru iespiest. ko darit? dačiku nomainiju,kura dod signālu uz ERG un turbīnu, pēc 15 km nestrādā . Nezinu, ko darīt, ko varat ieteikt?

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Meklē caurumu/plaisu gaisa caurulēs vai iztīri EGR vārstu.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Aizbrauc uz Berlīni. Vai maksā kādam, kas tavu EGR pārjauks un izkasīs drazu. Izmaksas varētu būt vienādas, pirmajā gadījumā tiksi arī pie ekskursijas

Un turpmāk atceries, ka ar dīzeli ir JĀBRAUC ;)

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Turbīnas vārsts varbūt ķeras? Sprauslas labas?

Man ar vw 1.9 tdi bija līdzīgī - strajāk uzdodot zuda jauda.

Pārlasija erg un uzliku restaurētu turbīnu. Tagad viss kārtībā.

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Šitajam motoram EGR vajadzētu būt viegli sasniedzamam. Atrodi internetā (teiksim, youtubē) pamācību un pamēģini iztīrīt. Ar to vari sākt un sliktāk jau nebūs, ja arī vaina tomēr kur citur.

acer Reģ.: 22.12.2012
0 0 Atbildēt

šodien es tā arī izdarīju , youtube apskatījos video ,kā ERG iztīrīt. nopirku spreju,bet atkal problēma, es tā domāju, video bija rādīts,ka pirms ERG jānoņem plasmasa truba, to izdariju iepūtu daudz maz iztīriju uzliku atpakal trubu, bet viens "kadrs" ieteica spreju laist caur gaisa filtra trubu, paklausīju izpūtu visu, pēc tam izbraucu mierīgi spiedu ārā 130 km/h kak [iAuto redakcija: cenzēts - nu, nu, nu] (ar 4 robu), varēja vel vairāk izspiest... Pēc tam pēc pāris stundām braucu mājās, ceļos kalnā viss stradā un atkal jutu ka turbīna nenostrādā un nav jaudas, wtf??? ko darīt?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

EGR parasti izņem ārā, "izliek" uz galda un iztīra.

www.youtube.com/watch?v=4H5T0skqeH0

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Izjaukt visu, sākot no ieplūdes, līdz turbīnai, visu kārtīgi iztīrīt un salikto to visu pareizi atpakaļ. Neprofesionālim darbs pāris dienām un melna mute garantēta. Tas, ko izdarīji, līdzinās istabas kopšanai, paslaukot putekļus zem gultas.

acer Reģ.: 22.12.2012
1 0 Atbildēt

thx, jau šodien sarunāju mehāniķi ,kurš palīdzēs izjaukt un iztīrīt. pēc darba šodien izbraucu uz šosejas, iedevu mašīnai izdirsties, melni dūmi vien spoguļos...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti