Vai izvēloties auto, krāsai ir nozīme?

ReinisPaberzis Reģ.: 21.08.2015

Sveiki, iAuto foruma biedri! Kā savulaik teica slavenais ameriikāņu uzņēmējs Henrijs Fords - " Automobīlis ir skaists jebkurā krāsā - ar nosacijumu, ka tā ir melna."

Šogad plānoju iegādāties jaunu auto, tikai nevaru izlemt kādā krāsā. Tādēļ pajautāšu jums. Vai jums, iegādājoties auto ir svarīga tā krāsa? Vai taisnība, ka melnā krāsa ir vislabākā priekš auto? Paldies!

 
kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaapeec rakstīja:

nomiks rakstīja: Ir arī tādi, kas mzgā auto reizi gadā - pirms TA veikšanas. Un tam nav nekāda sakarā ar mašīnas krāsu, bet gan attieksmi.

Man ar netīru auto braukt nepatīk! Protams, nemazgāju to ziemā katru dienu, jo nevaru to atļauties gan fiansiāli, gan laika ziņā, bet ikdienā cenšos tomēr auto uzturēt tīru.

No praktiskā viedokļa CR-V brūnganā krāsa ir ļoti laba. Netīrumus redz vēlāk kā melnai krāsai, piemēram, bet mazgāt gan nav tik viegli kā Zafiru, kura ir baltā krāsā.

Pirms TA mašīnu nemazgāju. Kāpēc tas būtu jādara?

Kāpēc nē?

Tad tas liecina par cilvēku, ja uz TA atbrauc kā cūka

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Tad varbūt izskaidro, kāpēc tad?

Pats redzi no diskusijām par TA jautājumu, ir gana daudzi, kas uzskata šo par samērā bezjēdzīgu lietu un to arī pamato. Tad kāds gan viņiem ir apsvērums vēl speciāli tērēt laiku un naudu, lai mazgātu auto priekš TA?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Sen atpakaļ uz TA pat motoru nomazgāju. Neatceros kāpēc, bet inspektors teica, ka uz TA mašīnai jābūt tīrai vienā vietā - vin numura vietā. Kopš tā laika neiespringstu par mašīnas mazgāšanu pirms TA.

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
0 0 Atbildēt

Nesaprotu tos auto saimniekus kas motoru mazgā,kam tas vajadzīgs?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

prieks kapotu atverot un nav rokas jāsmērē lampiņu mainot vai pārbaudot šķidrumu līmeņus. Nekas motoram nenotiks ar slapju lupatu tur nobraucot pāri. Drīzāk nesaprotu tos, kas mašīnu nomazgā, bet motortelpa pieķēzīta. No radiatora mušas ar šad tad jāizskalo.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 0 Atbildēt

VWFans

Pastāsti, kādi apsvērumi jaunās Honda tādas krāsas izvēlei?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Hondām motors tiek mazgāts ik reizi, kad pie dīlera veic apkopes.

Janozaurs Reģ.: 19.12.2015
2 0 Atbildēt

Vēl viens aspekts, bet tas raksturīgi vecām mašīnām - uz tumšas mašīnas sliktāk redzai rūsas pleķi. Spaiņa krāsas auto ar izrūsējušiem pleķiem izskatās atbaidoši.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: VWFans

Pastāsti, kādi apsvērumi jaunās Honda tādas krāsas izvēlei?

Nippon Auto bija (varbūt vēl turpinās) noliktavas izpārdošana. Bija pieejamas 4 Jazz mašīnas, viena sākuma Trend komplektācijā, bet pārējās trīs niknākās komplektācijās. Es gribēju Trend komplektāciju, jo tā cenā ir pieejamāka, taču aprīkojums tāpat ir labs un mani apmierina. Un tā vienīgā Trend komplektācijas mašīna bija sarkana, tādēļ arī to pašu bija jāņem. Taču šī krāsa tieši šādam modelim mani apmierina (redzama avatarā).

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Hondām motors tiek mazgāts ik reizi, kad pie dīlera veic apkopes.

Šis izklausās aizdomīgi...

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

toties liecina, ka motors kopumā kārtībā un mazgāšana tam netraucē. Gan jau negrib rokas smērēt gar tekošo eļļu, starp citu Hondām eļļas patēriņš 1l/1000km vēl skaitās atbilstoši normai

Lasītākie raksti

Jaunie raksti