Philips pirktākais platekrāna TV 2016.-2017. gadā

Rudolfs1992 Reģ.: 28.03.2017

2016. gada 15. augustā, Amsterdamā, Eiropas Attēla un Skaņas Asociācija (EISA) atzina jaunāko Philips 65PUS7601 televizoru ar nepārspējamo un vadošo attēla kvalitāti tirgū par vispārdotāko platekrāna TV 2016. – 2017. gadā.

65PUS7601 piemīt daudzas attēla kvalitātes tehnoloģijas, kuras uzņēmums parasti iekļauj jau apbalvotajos, augstākās kvalitātes 9000. sērijas produktos. Tas sniedz jauna līmeņa sniegumu vidējā līmeņa televizoru tirgū, tajā pašā laikā nosakot jaunus standartus visam sektoram. 65PUS7601 ir pirmais Philips HDR komplekts, kas piedāvā gan HDR Premium, gan HDR Upscaling.

EISA komanda īpaši iezīmēja 7601 izsmalcināto LED apgaismojuma sistēmu ar tās 128 apgaismojuma segmentiem, kas dod izteiktus melnos toņus, kā arī detalizētas ēnas jau tā asajam Ultra HD attēlam.

Tika izteikti komentāri arī par Perfect Natural Motion iestatījumiem, kas ļauj lietotājam pielāgot attēlu pēc savas izvēles – 10 bitu panelis, kas atbalsta HDR avotus, kā arī spēcīgu skaņas kvalitāti, Android Smart TV sistēmu, augstākā līmeņa pults un trīspusēja Ambilight sistēma, kas viss kopā dod iespēju izbaudīt vislabāko filmu un TV skatīšanās pieredzi.

Par Philips 65PUS7601:

65PUS7601 ir augstākās kvalitātes plānais 4K TV, kuram ir labākais Eiropas dizains un kas veidots no dabiskiem materiāliem, tajā skaitā iekļaujot alumīnija ietvarus un unikālu hromētu rāmja statīvu, kas speciāli izveidots tieši šim komplektam.

7601 attēla sniegums var tikt dēvēts par izņēmumu, pateicoties izsmalcinātajam tiešā LED apgaismojumam un apbalvotajam Perfect Pixel Ultra HD dzinim.

65PUS7601 nāk kopā arī ar trīspusēju Philips Ambilight sistēmu, kas vienmēr sniedz mainīgu krāsu Halo, precīzi sapludinot ekrāna attēlu un atspīdumu uz sienas aiz televizora. Rezultātā tiek iegūts attēls, kas šķietami paplašinās aiz televizora ekrāna robežām, radot skatītājam daudz izjustāku skatīšanās pieredzi ar mazāku acu slodzi, kā arī precīzu kontrastu, ko vēl vairāk uzlabo Micro Dimming Premium tehnoloģija.

7601 sērija tiek darbināta ar Android Smart TV sistēmu, kura kombinācijā ar Philips četru kodolu procesoru sniedz lielisku veiktspēju visām spēlēm un programmām, kuras piedāvā Google Play veikals.

Skaņas kvalitāte precīzi papildina arī attēlu, pateicoties spēcīgajai 30W skaņas jaudai un unikālai Philips patentētajai Double Ring tehnoloģijai, kas atļauj tik plānajam TV radīt dziļu basu un skaidru vidējo un augsto skaņas diapazonu.

TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Āzijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

 
ezis71 Reģ.: 25.02.2009
2 0 Atbildēt

Ak Rūdolf...

murx Reģ.: 15.04.2016
2 0 Atbildēt

Rūdi, Tavs 65 PŪSlis darbojas no 12 vai 24 voltiem? Mitruma un triecienizturīgs arī ir? Jeb jāliek hibrīdam uz jumta un jābraukā pa guļamistabu?

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Tūlīt priuSisti un citi *isti skries pirkt. Te taču rakstīts - "... kas veidots no dabiskiem materiāliem..."

Man, piemēram, tas ir mīnuss nevis pluss.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti