VW Multivan T5 no 2011 gada

VWMultivan Reģ.: 06.10.2017

Sveiki,

Vai kādam ir bijusi darīšana ar VW Multivan T5 no 2011 gada, ar vienu turbīnu un 2.0 dīzeli. Vēlos tādu pirkt, grbētu dzirdēt atsauksmes...

 
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Lietotāja atsauksme:

"Задумка хорошая-качество отвратное.хотите проверить -купите.А лучше поговорите с настоящими или бывшими владельцами."

Te var palasīt:

cars.mail.ru/reviews/volkswagen/multivan/

Mans viedoklis, ja var dabūt ar labu vēsturi, nesistu, nerūsējušu, tad var ņemt. Un arī tad priekšroku dodu Trafficam ar tādiem pašiem kritērijiem.

mincis Reģ.: 15.05.2002
0 0 Atbildēt

Es 3 gadus lietoju T5 Multivan, paņēmu jaunu no salona. Pirms tam tiku lietojis T4 Caravelle, Hyundai H1, Ford busu jaunu, un Renault Traffic.

T5 NAV tās naudas vērts. Padomā, kāda tev būs tā mašīna, ja pirmā eļlas maiņa ir uz 40k. Līdz pirmajai apkopei tika pielieti 3 litri eļļas, lai noturētu līmeni.

Es biju vīlies. Logi kā tecēja jaunam, tā turpināja suloties arī pēc 3x mašīnas atstāšanas Krasta ielā. Kvēpu filtra izdedzināšanas režims kā smirdēja vienā laidā, tā turpināja smirdēt pēc 2x servisa.

Es tiešām labāk jutos vecajā T4. Renault Traffic price/performance ir dadz labāks. H1 arī bija visnotaļ OK. T5 ....ir nekāds....vnk nekāds.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti